Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 32 λεπτά , caramel_83 είπε:

εγω περιμενω αν εκανα ωοριξια στις 5 τοτε ειχα συμπτωματα, πρεπει να ερθει σε 6 μερες. Τι εννοεις περιμενω αδικα?

Την περιοδο εννοω μηπως περιμενεις αδικα... Σε περιπτωση που εμεινες εγκυος,  αδικα την περιμενεις!!!  Αφου δεν θα ερθει!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Την περιοδο εννοω μηπως περιμενεις αδικα... Σε περιπτωση που εμεινες εγκυος,  αδικα την περιμενεις!!!  Αφου δεν θα ερθει!!! 

οχι αγαπη δεν ειμαι εγκυος, δεν εχουμε προσπαθησει, ειχαμε μια επαφη την ημερα της ωοριξιας μονο και αντε να εφυγε μια σταγονα μεσα μου, τον ρωτησα και δεν ειναι σιγουρος, αν εμεινα εγκυος με μια σταγονα με μια μονο επαφη τοτε παω να παιξω και ενα τζοκερ να κερδισω :P 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, caramel_83 είπε:

οχι αγαπη δεν ειμαι εγκυος, δεν εχουμε προσπαθησει, ειχαμε μια επαφη την ημερα της ωοριξιας μονο και αντε να εφυγε μια σταγονα μεσα μου, τον ρωτησα και δεν ειναι σιγουρος, αν εμεινα εγκυος με μια σταγονα με μια μονο επαφη τοτε παω να παιξω και ενα τζοκερ να κερδισω :P 

καραμελίτσα εμενα λες!! εσύ γιατί όχι? εεεεε?????:)


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

καραμελίτσα εμενα λες!! εσύ γιατί όχι? εεεεε?????:)

γιατι αγαπη μου εσυ ειχες ναι μεν 1 επαφη αλλα ολοκληρωμενη εγω ειχα μια σαν εσενα αλλα δεν ειναι και σιγουρος οτι δεν του εφυγε καμια μεσα σταγονα ;) να μου πεις και μια σταγονα αρκει αλλα και παλι πιστευω κατι ακομα θα ενιωθα, μια κλωτσια βρε αδελφε χαχαχαχα :P 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, caramel_83 είπε:

γιατι αγαπη μου εσυ ειχες ναι μεν 1 επαφη αλλα ολοκληρωμενη εγω ειχα μια σαν εσενα αλλα δεν ειναι και σιγουρος οτι δεν του εφυγε καμια μεσα σταγονα ;) να μου πεις και μια σταγονα αρκει αλλα και παλι πιστευω κατι ακομα θα ενιωθα, μια κλωτσια βρε αδελφε χαχαχαχα :P 

χαχαχαχα

καλά βρε καραμελίτσα.. σορυ που ρωταω... αλλα γιατι δεν ήταν ολοκληρωμένη σε εσας δεν προσπαθειτε?


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , caramel_83 είπε:

οχι αγαπη δεν ειμαι εγκυος, δεν εχουμε προσπαθησει, ειχαμε μια επαφη την ημερα της ωοριξιας μονο και αντε να εφυγε μια σταγονα μεσα μου, τον ρωτησα και δεν ειναι σιγουρος, αν εμεινα εγκυος με μια σταγονα με μια μονο επαφη τοτε παω να παιξω και ενα τζοκερ να κερδισω :P 

Εχω φιλη που εμεινε εγκυος χωρις να τελειωσει ο αντρας της μεσα της...  You just never know.... Δε θελω να βαζω ιδεες,  απλα απο τη στιγμη που ενα ζευγαρι δε χρησιμοποιεί προφυλακτικό ή αλλα μεσα αντισυλληψης,  ολα ειναι πιθανα!!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Papaki@ είπε:

χαχαχαχα

καλά βρε καραμελίτσα.. σορυ που ρωταω... αλλα γιατι δεν ήταν ολοκληρωμένη σε εσας δεν προσπαθειτε?

καλε ρωτα ελευθερα δεν υπαρχει προβλημα, κοιταξε η αληθεια ειναι οτι επειδη με την περιοδο μου ειχα θεματα συγκεκριμενα με τη ροη και την διαρκεια ροης της περιοδου, δεν εχουμε προσπαθησει σοβαρα, ουτε μερες κοιταγαμε ουτε τιποτα απλα οποτε θελαμε να το κανουμε το καναμε και ολοκληρωνε μεσα μου, τον Ιουλη βρηκα οτι τελικα το ολο θεμα της περιοδου μαλλον ειναι λογω θυρεοειδη, και παιρνω χαπια πλεον, την προηγουμενη φορα μου ηρθε αρκετα βελτιωμενη η περιοδος μου και ειπαμε οτι να μην κανουμε τιποτα αυτο τον μηνα να δουμε πως θα παει και αυτη την φορα η περιοδος χωρις να υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης συν τις επαναλλειπτικες εξετασεις που εκανα και ηταν καλες( η tsh επεσε κατω απο 2,5) και αφου τελειωσει η περιοδος αυτη του Οκτωβριου μετα να ξεκινησουμε σοβαρη προσπαθεια. Ελα ομως που την ημερα της ωοριξιας(το καταλαβα απο τα σημαδια μπορει να κανω και λαθος) ηρθαμε σε επαφη και μπορει να του εφυγαν λιγα μεσα, τον ρωταω απο την παρεπομενη μερα και δεν μπορει να μου απαντησει, νομιζει πως ναι αλλα δεν το λεει με σιγουρια εμενα ομως 2 μερες μετα την επαφη με ποναει το στηθος μου και εχω και πολλα υγρα, αλλα δεν νιωθω τιποτα αλλο περιεργο γι'αυτο λεω αν ειμαι τοτε παω να παιξω και τζοκερ:-D

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εχω φιλη που εμεινε εγκυος χωρις να τελειωσει ο αντρας της μεσα της...  You just never know.... Δε θελω να βαζω ιδεες,  απλα απο τη στιγμη που ενα ζευγαρι δε χρησιμοποιεί προφυλακτικό ή αλλα μεσα αντισυλληψης,  ολα ειναι πιθανα!!!! 

ναι φυσικα γινεται αρκετες φορες, δε ξερω βρε κοριτσια εγω δεν νομιζω οτι ειμαι απο αυτες τις περιπτωσεις, απλα με ενοχλει στην δουλεια η μεση μου ομως και σημερα ειναι χειροτερα, μεχρι την Πεμπτη θα μου ερθει υπολογιζω η περιοδος και μακαρι να εινα οπως πρεπει η ροη

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 θα μεινεις παντως τωρα που εστρωσε η περιοδος αν δεν εισαι τωρα σε λιγους μηνες θα μεινεις ετσι πιστευω.και εγω εκανα σημερα κατι επαναληπτικες ανδρογονα γιατι με τις πολυκυστικες ενα βγηκε τσιμπημενο αρχες τους χρονου και τωρα ξαναεκανα.αφησα τον μικρο παιδικο με κλαματα και να χτυπιεται και εγω φουλ αγχωμενη να του λεω θα ερθω να σε παρω μετα και να ακουω απ εξω μανουλα μου μαμα μου ελα να με παρεις κατεβασα τα μουτρα μου εφυγα και πηγα για τις εξετασεις.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nati85 είπε:

@caramel_83 θα μεινεις παντως τωρα που εστρωσε η περιοδος αν δεν εισαι τωρα σε λιγους μηνες θα μεινεις ετσι πιστευω.και εγω εκανα σημερα κατι επαναληπτικες ανδρογονα γιατι με τις πολυκυστικες ενα βγηκε τσιμπημενο αρχες τους χρονου και τωρα ξαναεκανα.αφησα τον μικρο παιδικο με κλαματα και να χτυπιεται και εγω φουλ αγχωμενη να του λεω θα ερθω να σε παρω μετα και να ακουω απ εξω μανουλα μου μαμα μου ελα να με παρεις κατεβασα τα μουτρα μου εφυγα και πηγα για τις εξετασεις.

δεν ειμαι τωρα ρε κοριτσια, δεν ξερω το βλεπω πολυ χαλαρα το ολο θεμα, ειμαι σε μια φαση οπως ειπα και νωριτερα αν κανω παιδι εχει καλως αν δεν κανω παλι εχει καλως :D , ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα, πωωω παντως με τον μικρο πολυ πικρα αυτη η στιγμη

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

@caramel_83 ποτε περιμενεις εσυ κοριτσι???  Λες αυτο το μηνα να περιμενεις αδικα και εχεις τοσα συμπτωματα???  

Οσο για το μεχρι που ειναι η καθεμια διατεθειμενη να φτασει,  νομιζω ειναι κατι που καθορίζεται από πολλούς παραγοντες... 

Θα πας στο γυναικολογο και θα πεις εχεις ξεκινησει προσπαθειες για παιδακι (μην πεις ψεμματα για το διαστημα... Σε γιατρο και δικηγορο λεμε παντα την αληθεια)  και αυτος θα σου πει,  μιας και ειναι η δουλειά του... Εδω κουτσομπολιο και κουβεντα κανουμε... Δε γινεται να παιρνεις ιατρικες οδηγιες απο ενα φορουμ και να τις εμπιστεύεσαι... Φιλικα παντα

Κοπέλα μου αν θέλει να τις γράψει εξετάσεις θα πρέπει να πει ότι προσπαθεί καιρό. Οι γιατροί γράφουν μόνο μετά από ένα χρόνο προσπάθειας. Αλλιώς ας πάει να τις πληρώσει από την τσέπη της. Εδώ δεν είμαστε μόνο για να χαζολογουμε να περνάει η ώρα κ να λέμε τι χρώμα βάψαμε τα νύχια μας. Κ δεν είναι ιατρική συμβουλή να πει στο γιατρο του ικα ότι προσπαθεί καιρό εκτός κ αν το καταλαβαίνεις σαν συνταγή για αντιβίωση η ορμονοθεραπεια. 


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Papaki@ είπε:

βρε κορίτσια πραγματικά.. όταν ακούω να... μια φορα δεν προσέξαμε και έκατσε..... δεν μπορώ φουντώνω...

ε ναι ειναι καπως η αληθεια ειναι.... γιατι οταν προσπαθεις και ο αλλος το καταφερνει με την πρωτη ειναι εκνευριστικο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Papaki@ είπε:

βρε κορίτσια πραγματικά.. όταν ακούω να... μια φορα δεν προσέξαμε και έκατσε..... δεν μπορώ φουντώνω...

Και γιατι φουντωνεις; δεν το πιστευεις; ειναι θεμα πιθανοτητων

Link to comment
Share on other sites

Just now, caramel_83 είπε:

δεν ειμαι τωρα ρε κοριτσια, δεν ξερω το βλεπω πολυ χαλαρα το ολο θεμα, ειμαι σε μια φαση οπως ειπα και νωριτερα αν κανω παιδι εχει καλως αν δεν κανω παλι εχει καλως :D , ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα, πωωω παντως με τον μικρο πολυ πικρα αυτη η στιγμη

Κοιτα για καποιους ανθρωπους δεν ειναι σκοπος της ζωης τους να κανουν παιδια και ειναι σεβαστο.ο καθε ανθρωπος διαμορφωνει την ζωη του οπως θελει αλλα και μια κοινη ζωη με τον συντροφο του.πολυ χαιρομαι που το βλεπεις χαλαρα και δεν αγχωνεσαι ειναι το καλυτερο καραμελακι!αυτη ειναι η μαγεια να ερθει εκει που δεν το περιμενεις! 

Ασε δυσκολο θεμα αυτο με τον παιδικο.τον παμε σιγα σιγα λιγη ωρα ασχολειται μια δασκαλα πιο πολυ μαζι του για αρχη παιζουν μαζι αλλα μολις με σκεφτει κλαιει πολυ και φωναζει μανουλα μου.σημερα εδωσε και φιλακι στην κυρια του καναμε προοδο.ευτυχως ειναι πολυ φιλικες και αρχίζουν να καταλαβαινουν τα κουμπια του.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...