Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Θα θελατε να ξερατε ποτε θα πεθανετε?αν ναι γιατι?


Taumataki

Recommended Posts

Όχι ΓΑ****ΤΟ... Θα σε τρώει στη μάπα όχι μόνο ό γιος μου, ούτε και τα παιδιά του αλλά και τα εγγόνια των παιδιών του??????? φαντάζεσαι???? θα χέζεσαι πάνω σου??? θα έχεις ξεχάσει τα πάντα??? και θα νομίζεις ότι είσαι μπέμπα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μπουμπουμπουχαχαχαχαχα

η συνονόματη προγιαγιά μου πέθανε 99 ή 101. εκεί γύρω.

η γιαγιά μου 88-89. η άλλη γιαγιά 83-85 νομίζω.

τα θηλυκά στο σόι μου είναι χάη λάντερ!

φαντάσου η κόρη μου:mrgreen::lol::lol::lol: 150 και βάλε!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η συνονόματη προγιαγιά μου πέθανε 99 ή 101. εκεί γύρω.

η γιαγιά μου 88-89. η άλλη γιαγιά 83-85 νομίζω.

τα θηλυκά στο σόι μου είναι χάη λάντερ!

φαντάσου η κόρη μου:mrgreen::lol::lol::lol: 150 και βάλε!:tongue:

Να σε πω.... φαντάζομαι ότι λούστηκαν και όλα τα παραπάνω???

τα μηνυματάκια δε μου είπες??? άρχισαν να σου έρχονται???

Link to comment
Share on other sites

Να σε πω.... φαντάζομαι ότι λούστηκαν και όλα τα παραπάνω???

τα μηνυματάκια δε μου είπες??? άρχισαν να σου έρχονται???

όχι καλή μου. η προγιαγιά μου Σεβαστή, ήταν νταρντανογυναίκα, ψηλή, αγέρωχη, σοβαρή, πανέξυπνη, ηθική. μόνο που από το ζάχαρο δεν έβλεπε πια η καημένη. αλλά τα μυαλά 400!

η Μακρινούλα, δεν ήταν μόνο έξυπνη, αλλά χρυσή. κάρβουνο έπιανε η γιαγιάκα μου και μάλαμα γινόταν. μιλάμε για άξια γυναίκα σε όλα τα επίπεδα. είχε καρκίνο, αλλά μιλάμε ότι ... πέθαναν οι γιατροί της κι αυτή εκεί.;)

η δε Κυριακούλα, ήταν αισιόδοξος άνθρωπος, γελαστή, τραγουδούσε συνέχεια, στις χαρές και στις λύπες. έτσι έλεγε ότι είναι γερή. κανένα σοβαρό πρόβλημα υγείας η τελευταία.

έχω γονίδια σου λέω.

η μαμά μου, βέβαια, έχει από μικρή πολλά και σοβαρά προβλήματα υγείας, αλλά έχει πάρει από τη μάνα της, Μακρίνα, την αξιοσύνη.

μακάρι να τις μοιάσω στα καλά!:D

Link to comment
Share on other sites

όχι καλή μου. η προγιαγιά μου Σεβαστή, ήταν νταρντανογυναίκα, ψηλή, αγέρωχη, σοβαρή, πανέξυπνη, ηθική. μόνο που από το ζάχαρο δεν έβλεπε πια η καημένη. αλλά τα μυαλά 400!

η Μακρινούλα, δεν ήταν μόνο έξυπνη, αλλά χρυσή. κάρβουνο έπιανε η γιαγιάκα μου και μάλαμα γινόταν. μιλάμε για άξια γυναίκα σε όλα τα επίπεδα. είχε καρκίνο, αλλά μιλάμε ότι ... πέθαναν οι γιατροί της κι αυτή εκεί.;)

η δε Κυριακούλα, ήταν αισιόδοξος άνθρωπος, γελαστή, τραγουδούσε συνέχεια, στις χαρές και στις λύπες. έτσι έλεγε ότι είναι γερή. κανένα σοβαρό πρόβλημα υγείας η τελευταία.

έχω γονίδια σου λέω.

η μαμά μου, βέβαια, έχει από μικρή πολλά και σοβαρά προβλήματα υγείας, αλλά έχει πάρει από τη μάνα της, Μακρίνα, την αξιοσύνη.

μακάρι να τις μοιάσω στα καλά!:D

Εσύ πρέπει να πήρες και από τη Σεβαστή απλά δεν πρέπει να σου βγήκε στην εμφάνιση.. χε χε χε

Νομίζω ότι δε χρειάζεται να αναρωτιέσαι αν πήρες από τη μαμά σου!!!!!:tongue::tongue::tongue:

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ!!!! Οχι πες πες πόσους εγκληματίες έχεις αθωώσει θηλυκέ Κούγια:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εσύ πρέπει να πήρες και από τη Σεβαστή απλά δεν πρέπει να σου βγήκε στην εμφάνιση.. χε χε χε

Νομίζω ότι δε χρειάζεται να αναρωτιέσαι αν πήρες από τη μαμά σου!!!!!:tongue::tongue::tongue:

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ!!!! Οχι πες πες πόσους εγκληματίες έχεις αθωώσει θηλυκέ Κούγια:mrgreen:

τα ποινικά τα σιχαίνομαι. ελάχιστα έχω κάνει. έχω υπερασπιστεί δανειστές και κακοποιημένη γυναίκα.

κυρίως ασχολούμαι πλέον με εμπορικά, εργολαβίες, Α.Ε. εταιρικά. με χρήμα, επιταγές, τιμολόγια, συμφωνίες, ...

αλλά δεν μου πάει με τίποτα. γίνομαι άλλος άνθρωπος, σκυλί.:roll:

είμαι περήφανη για τις γιαγιάδες μου.:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

δεν ξερω αν θα ηθελα να μαθω ποτε θα πεθανω αλλα θα ηθελα να ειμαι γρια και να κοιμαμαι στο κρεβατακι μου....ΔΕΝ ΘΕΛΩ με τιποτα να πεθανω νεα οχι πιο πολυ γαι την ηλικια μου αλλα θελω να ζησω τα παιδακια μου και να μην χασουν την μαμα τους γρηγορα....ΟΠως επισης δεν θελω να χασω τοσο γρηγορα ολους αυτους που αγαπω....


:-D

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα ηθελα να μαθω ποτε θα πεθανω αλλα θα ηθελα να ειμαι γρια και να κοιμαμαι στο κρεβατακι μου....ΔΕΝ ΘΕΛΩ με τιποτα να πεθανω νεα οχι πιο πολυ γαι την ηλικια μου αλλα θελω να ζησω τα παιδακια μου και να μην χασουν την μαμα τους γρηγορα....ΟΠως επισης δεν θελω να χασω τοσο γρηγορα ολους αυτους που αγαπω....

ποσο συμφωνω ομως!!!και να ερθει να με παρει ο πατερουλης μου που εχω να τον δω απο 16χρ.....μα τι μακαβριο ντοπικ


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...