Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Θα θελατε να ξερατε ποτε θα πεθανετε?αν ναι γιατι?


Taumataki

Recommended Posts

Σέβη συμφωνώ. Χριστινάκι μήπως ένα σεξάκι θα σε "έστρωνε" λιγουλάκι???:tongue::tongue::tongue::tongue:

Οχι αλλο σεξακι, τσακωθηκαμε χτες βραδυ για του iphone του ( πααααααλι) και για νε με καλωπιασει με αντεμειψε με 3 γυρους....8-):cool::-D


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ααααα καφεδες δε πινω μαρη κι ουτε καπνιζω!!!

Καλα μη φανταστεις ειμαι και ντιρλα.....

Βλακεια θεμα ανοιξα, ε????:-(

ένας σκέτος ελληνικός κι ένα στριφτό στην Χριστίνα γρήγορα!;)

μάκια μούκια!

να έχουμε υγεία, αγάπη, να μεγαλώσουμε και σε αριθμό τις οικογένειές μας, με πολλά πιτσιρίκια!

καλή χρονιά να έχουμε!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτό ήταν ψες. Σήμερα???

Τωρα λειπει στη δουλεια...Μηπως να πεταχτω μεχρι την Ανθουσα για ενα στα γρηγορα;;;;:tongue:

Όχι ρε χαζό, δεν είναι βλακεία, αλλά είναι θέμα για Μεγάλη Παρασκευή, όχι μες στην Πρωτοχρονιά.:P

Μαρη μεχρι τη Μ.Παρασκευη θα το 'χω ξεχασει....:P


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι αλλο σεξακι, τσακωθηκαμε χτες βραδυ για του iphone του ( πααααααλι) και για νε με καλωπιασει με αντεμειψε με 3 γυρους....8-):cool::-D

όχι ρε φούστη μου. εγώ έχω Ν958GB. έτσι γράφει. και μου το πήρε για καλό.

θέλω iphone!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

άκου 3 γύρους, καθημερινή!:o:roll:

καφέ σκέτο. επιμένω!:tongue:

γύρο, γύρο,

πίτα, πίτα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οχι αλλο σεξακι, τσακωθηκαμε χτες βραδυ για του iphone του ( πααααααλι) και για νε με καλωπιασει με αντεμειψε με 3 γυρους....8-):cool::-D

δεν σου δινει και εσενα σημασια και παιζει με το iphone???επειδη μου το εκανε πηρα και εγω και παιζουμε και οι δυο τωρα χαχαχαχαχ:D:D:D:D:D:D


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν σου δινει και εσενα σημασια και παιζει με το iphone???επειδη μου το εκανε πηρα και εγω και παιζουμε και οι δυο τωρα χαχαχαχαχ:D:D:D:D:D:D

Ακομη και στη τουαλετα μαζι το παιρνει για εμπνευση...του λιμαω κι ολο ''ναι'' μου απανταει. Κι αυτη η κατασταση 3 μηνες τωρα!!!!!!

Να δινει το μπιμπερο στο μωρο και στο αλλο να κραταει το μαραφετι του κι ολα τα γαλατα να ξεχειλιζουν απο το στοματακι του!!!!:mad:


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites

όχι ρε φούστη μου. εγώ έχω Ν958GB. έτσι γράφει. και μου το πήρε για καλό.

θέλω iphone!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

άκου 3 γύρους, καθημερινή!:o:roll:

καφέ σκέτο. επιμένω!:tongue:

γύρο, γύρο,

πίτα, πίτα...:rolleyes:

Ευχη και καταρα να μη παρει το αϊ-φον....Θα σε γραφει οσο δε παει αλλο....

Εγω το ειπα η επομενη κινηση θα 'ναι να βρεθει το κινητο να κανει παρεα στο γκαζον, απο ελευθερη πτωση απο το μπαλκονι!


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εμενα ετσι κανει...χαχαχαχ

ευτυχως εγω θηλαζω και δεν του ξεχειλιζουν γαλατα..του λες ομως να προσεχει το παιδι και αυτος στο ενα χερι εχει το παιδι και στο αλλο το κινητο και παιζει..:D:D:D:D:D


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Από αρχές φθινοπώρου πήγε και έδωσε ένα σωρό χρήματα να πάρει το νέο iphone 4! Την ίδια μέρα που βγήκε κιόλας.....icon_eek.gif

Anyway, στην αρχή ήταν όλο με αυτό...Λέω, οκ ασ'τον να χαίρεται καινούριο είναι ακόμη. Ακόμη και στη τουαλέτα με το μαραφέτι πήγαινε! Τσούκου-τσούκου όλη την ώρα!!!

Η κατάσταση όμως αυτή κρατάει 3 μήνες τώρα και τα νεύρα μου δεν είναι καλά... Του μιλάω κι όλο ''ναι'' λέει και για να δω εαν με ακούει, μια μέρα του λέω ''Είσαι μα@@@;'', ''ναι'' μου απάντησε!!!!icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif Ρίξαμε ένα τσακωμο, άλλο πράμα...πως και καλά με γράφει, μιλάει μηχανικά, έχει αποβλακωθεί κλπ..

Εχτές βράδυ με τη παπαρδέλα του, όταν κοιμόμασταν τσούκου-τσούκου πάλιicon_mad.gificon_mad.gif, δε μιλούσα κοιμήθήκαμε μετά.... Το βράδυ όμως κατά τις 3, χτύπησε μια υπενθύμιση και του λέω να το βάλει στο άθόρυβο, ''ναι'' μου λέει...Μετά από κανά μισάωρο πάλι τα ίδιαicon_eek.gif και κατά τις 5 άρχισε να χτυπάει και να μη σκάει κι αυτός να κοιμάται κι εγώ να μη ξέρω πως να το κλείσω! Από τα νεύρα μου, σηκώθηκα και του το πέταξα στο κεφάλι και ξύπνησε σα το ζόμπι και ρωτούσε τί έγινε κι αν τρελάθηκα!!!!icon_eek.gif


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites

δεν σου δινει και εσενα σημασια και παιζει με το iphone???επειδη μου το εκανε πηρα και εγω και παιζουμε και οι δυο τωρα χαχαχαχαχ:D:D:D:D:D:D

Ρε πετάχτε τα όργανα του διαβόλου και παίξτε μεταξύ σας!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχη και καταρα να μη παρει το αϊ-φον....Θα σε γραφει οσο δε παει αλλο....

Εγω το ειπα η επομενη κινηση θα 'ναι να βρεθει το κινητο να κανει παρεα στο γκαζον, απο ελευθερη πτωση απο το μπαλκονι!

είναι γκατζετάκιας. το κινητό που σου έγραψα το είχε πριν δυο χρόνια αυτός και μου το έδωσε για καλύτερο.

το άη φον το περιφρονεί. το θεωρεί μπας κλας!

εγώ να και το αή φον να και το νμκλ!:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...