Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, ANAMONH είπε:

Δε νομίζω ότι κανείς λάθος εσύ...εμείς ξεκινήσαμε από Γιάννενα..στην πρώτη διέγερση δεν γονιμοποιηθηκε κανένα...φύγαμε για την Αθήνα στη δεύτερη διέγερση γονιμοποιηθηκαν 9 ...αλλά ακόμα τίποτα..εμείς φύγαμε από Γιάννενα γιατί θέλαμε καλό εμβρυολογικο..στο ζηκοπουλου ειμασταν..αφού έχετε ακόμα μπουκαλάκια και έστω γονιμοποιούνται στο εργαστήριο εκεί...συνεχίστε εκεί...είσαι και μικρή και έχετε σύμμαχο το χρόνο..εγώ είμαι 34..απλά κάντε καρυότυπο εξετάσεις και οι δύο ..δεν είναι ακριβή πλέον.. γράφεται ...εμας έχουν κοπεί τα πόδια μας γιατί δεν ένα μπουκαλάκι έχουμε..και δεν ξέρουμε αν έχει κάτι μέσα..και είμαστε πάλι στο μηδέν..

Έχετε πάει στο Σοφικίτη εσείς; Επίσης κάνω παράθεση στην @Kiddo που έχει αρκετά μεγάλη εμπειρία με την αζωοσπερμία. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Troia είπε:

Έχετε πάει στο Σοφικίτη εσείς; Επίσης κάνω παράθεση στην @Kiddo που έχει αρκετά μεγάλη εμπειρία με την αζωοσπερμία. 

Καλημέρα!!

Κάποιος με φώναξε; Άκουσα το όνομα μου! Αζωοσπερμία εδώ! Μπορώ να βοηθήσω κάπου;! Ότι γνωρίζω πολύ ευχαρίστως! :)

  • Χαχα 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kiddo είπε:

Καλημέρα!!

Κάποιος με φώναξε; Άκουσα το όνομα μου! Αζωοσπερμία εδώ! Μπορώ να βοηθήσω κάπου;! Ότι γνωρίζω πολύ ευχαρίστως! :)

A τελικά πολλά τα κρούσματα της αζωοσπερμιας..εχεις αίσιο τέλος εσύ? Μπας και πάρουμε δύναμη..

Just now, ANAMONH είπε:

A τελικά πολλά τα κρούσματα της αζωοσπερμιας..εχεις αίσιο τέλος εσύ? Μπας και πάρουμε δύναμη..

Ρε κορίτσια πείτε μου λίγο αφού με το ίδιο υλικό σπέρμα ωάριο δεν έκατσε τελειομανή εγκυμοσύνη,υπάρχει πιθανότητα να κάτσει αν ξανά κάνω διέγερση? Έχω και τον άνδρα μου που δεν θέλει να κάνει πάλι διέγερση..ότι να ναι περνώ

Link to comment
Share on other sites

Just now, ANAMONH είπε:

Δε νομίζω ότι κανείς λάθος εσύ...εμείς ξεκινήσαμε από Γιάννενα..στην πρώτη διέγερση δεν γονιμοποιηθηκε κανένα...φύγαμε για την Αθήνα στη δεύτερη διέγερση γονιμοποιηθηκαν 9 ...αλλά ακόμα τίποτα..εμείς φύγαμε από Γιάννενα γιατί θέλαμε καλό εμβρυολογικο..στο ζηκοπουλου ειμασταν..αφού έχετε ακόμα μπουκαλάκια και έστω γονιμοποιούνται στο εργαστήριο εκεί...συνεχίστε εκεί...είσαι και μικρή και έχετε σύμμαχο το χρόνο..εγώ είμαι 34..απλά κάντε καρυότυπο εξετάσεις και οι δύο ..δεν είναι ακριβή πλέον.. γράφεται ...εμας έχουν κοπεί τα πόδια μας γιατί δεν ένα μπουκαλάκι έχουμε..και δεν ξέρουμε αν έχει κάτι μέσα..και είμαστε πάλι στο μηδέν..

Λυπάμαι πολύ... για το 1 μπουκαλάκι. Εγώ στην αρχή είχα τον φόβο πώς δεν θα βρεθεί σπέρμα... και τελικά νιώθω σαν να φταίω εγώ Μήπως έκανα έντονες κινήσεις της πρώτες μέρες της εμβριομεταφορας  . Αυτές οι μέρες ήταν οι πιο όμορφες της ζωής μας... νιώσαμε πως θα τα καταφέρουμε... μέχρι και την τελευταία στιγμή που ήμουν στον μικροβιολογικο.  Περίμενα τον υψηλό αριθμό με χαμόγελο το πίστευα πάρα πολύ... ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι θα ήταν θετικό... και ξαφνικά προσγειώθηκα στην γη... έσπασε η καρδιά μου.  Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω από εχτές... 

Θέλω να σου πω να μην τα βάλεις κάτω ποτέ,  Ο Θεός μπορεί να αργεί αλλά δεν ξεχνά , σκέψου θετικά και ψαξτο Μήπως μπορεί να φτιάξει με καμία θεραπεία, και αν μπορεί να ξανακάνει βιοψία.  Αν γίνετε πρώτα με την συμβουλή του γιατρού σας 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ANAMONH είπε:

A τελικά πολλά τα κρούσματα της αζωοσπερμιας..εχεις αίσιο τέλος εσύ? Μπας και πάρουμε δύναμη..

Ρε κορίτσια πείτε μου λίγο αφού με το ίδιο υλικό σπέρμα ωάριο δεν έκατσε τελειομανή εγκυμοσύνη,υπάρχει πιθανότητα να κάτσει αν ξανά κάνω διέγερση? Έχω και τον άνδρα μου που δεν θέλει να κάνει πάλι διέγερση..ότι να ναι περνώ

Καλησπέρα!!

Αίσιο; Όχι ακόμα.. αλλά δεν φτάσαμε και στο τέλος οπότε υπομονή!

Έχουμε αρκετά να πούμε από ότι καταλαβαίνω.. σου στέλνω πμ να μη κουράζουμε και τα κορίτσια σε αυτό το τοπικ!

  • Μου αρέσει 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 12/2/2021 at 12:23 ΜΜ, Deppybach είπε:

Καλημέρα κ καλή σου επιτυχία!!! Αν επιτρέπεται πόσο ημερών εμβρυακια  εβαλες; Οι μέρες θα περάσουν!!! Κάνε πράγματα που θα σε κάνουν να ξεχνιέσαι!!! Διάβασε ένα βιβλίο αντί να κοιτάς κ να διαβάζεις στο ίντερνετ διάφορα όπως πχ συμπτώματα !!! (Να ξέρεις δεν είναι όλα ίδια για όλες μας!!) Φυσικά κ να προσέχεις!! Τουλάχιστον τις 3 πρώτες μέρες αν μπορείς , όσο γίνεται να είσαι καναπέ - κρεβάτι !! Τις επόμενες απλά μην κάνεις βαριές δουλειές κ μην σηκώνεις βάρη!! Από κει κ πέρα ο,τι σου έχουν πει οι γιατροί σου. Εγώ σου έγραψα τι έκανα εγώ κ στο προτείνω. Όσο αφορά το τεστ που λες.. μην το κάνεις... Παιρνε βαθιές αναπνοές κ κάνε υπομονή!!! Θα έρθει η στιγμή που θα κάνεις το τέστ β-χοριακης !! Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!

Τα έμβρυα ειναι 5 ημερών. Κάνω υπομονή αναγκαστικά. Ναι η αλήθεια είναι ότι παρασυρομαι και διαβάζω διαφορα. Μαλλον επειδή είναι η πρώτη μου φορά. Να σαι καλα για τις συμβουλές. Προσπαθώ να είμαι ήρεμη,  ήδη μου έμειναν 2 μέρες μεχρι την χοριακη. 10η μερα μου ειπε ο γιατρός. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Annita_V είπε:

Τα έμβρυα ειναι 5 ημερών. Κάνω υπομονή αναγκαστικά. Ναι η αλήθεια είναι ότι παρασυρομαι και διαβάζω διαφορα. Μαλλον επειδή είναι η πρώτη μου φορά. Να σαι καλα για τις συμβουλές. Προσπαθώ να είμαι ήρεμη,  ήδη μου έμειναν 2 μέρες μεχρι την χοριακη. 10η μερα μου ειπε ο γιατρός. 

Καλη επιτυχία! κ γω τη Τεταρτη παω για χοριακη .Εγω έβαλα 3ημ ..Αμφιταλαντευομαι κι εγω αν θα κανω τεστ ή οχι..Είναι φορες που λεω λιγες μερες εμειναν οτι εχει γινε..κι αλλες που θεωρω οτι θα με λυτρωσει να κανω το τεστ νωριτερα ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα(καλα με το θετικο τεστ εννοειται θα τρεξω σα τρελη για τη χοριακη και με το αρνητικο θα προετοιμασω τον εαυτο μου..)Οι πιο εμπειρες κοπελες που ειναι εδω ολες με εχουν αποτρεψει και μαλλον κατι θα ξερουν,,Ειναι η πρωτη φορα καιγια εμενα και παρασυρομαι όσο και να προσπαθω για το αντιθετο και να μη ψαχνομαι..Αλλα εχουμε πάρει τόσα φάρμακα..και οι παρενεργειες ειναι τοσες πολλες που τι συμπτωματα να διακρινεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasia!!! said:

Καλη επιτυχία! κ γω τη Τεταρτη παω για χοριακη .Εγω έβαλα 3ημ ..Αμφιταλαντευομαι κι εγω αν θα κανω τεστ ή οχι..Είναι φορες που λεω λιγες μερες εμειναν οτι εχει γινε..κι αλλες που θεωρω οτι θα με λυτρωσει να κανω το τεστ νωριτερα ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα(καλα με το θετικο τεστ εννοειται θα τρεξω σα τρελη για τη χοριακη και με το αρνητικο θα προετοιμασω τον εαυτο μου..)Οι πιο εμπειρες κοπελες που ειναι εδω ολες με εχουν αποτρεψει και μαλλον κατι θα ξερουν,,Ειναι η πρωτη φορα καιγια εμενα και παρασυρομαι όσο και να προσπαθω για το αντιθετο και να μη ψαχνομαι..Αλλα εχουμε πάρει τόσα φάρμακα..και οι παρενεργειες ειναι τοσες πολλες που τι συμπτωματα να διακρινεις?

Όση κ αν είναι η αγωνία σου κι εγώ θα σου πρότεινα να μην κάνεις τεστ. Κατευθείαν χοριακή κ να χαρείς ένα καλό αποτέλεσμα εύχομαι. συμπτώματα  δεν κατάφερα να συνδυάσω με θετική ή αρνητική χοριακή ποτέ γιατί με τόσα φάρμακα όλα μπερδεύονται. Υπομονή! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας χαιρετώ. Μετα την αρνητική χοριακη της Παρασκευής το μυαλό μου δεν σταματά να σκέφτεται. Νιώθω περισσότερο θυμό απ' ότι λύπη και φοβάμαι ότι θα αρχίσω να γίνομαι παρανοϊκή. Θέλω απλά να σας πω ότι από τα 6 έμβρυα που γονιμοποιηθηκαν, το 1 χάθηκε στην πορεία, βάλαμε τα 2 την 5η ημέρα (βλαστοκυστες) και την επόμενη ημέρα μας ενημέρωσαν από το κέντρο ότι δεν θα προχωρήσουμε με κατάψυξη των άλλων 3ων γιατί δεν προχώρησαν. Μόνο αυτό μας είπαν. Ότι δεν αναπτύχθηκαν αρκετά για να γίνει κρύο συντήρηση. Σημειώστε ότι για τα 2 που βάλαμε μας είπαν ότι ήταν πολύ καλής ποιότητας, για τα άλλα 3 δεν μας είπαν τίποτα για την ποιότητα τους. Δεν θέλω να πιστέψω ότι δεν έκαναν κρύο συντήρηση για να κάνω τον κύκλο όλο από την αρχή και να πληρώσω πάλι όλο το ποσό. Είναι δυνατόν να το έκαναν για οικονομικούς λόγους? Είναι συχνό φαινόμενο να μην γίνεται κατάψυξη έστω και 1 εμβρύου? 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia!! said:

Κορίτσια σας χαιρετώ. Μετα την αρνητική χοριακη της Παρασκευής το μυαλό μου δεν σταματά να σκέφτεται. Νιώθω περισσότερο θυμό απ' ότι λύπη και φοβάμαι ότι θα αρχίσω να γίνομαι παρανοϊκή. Θέλω απλά να σας πω ότι από τα 6 έμβρυα που γονιμοποιηθηκαν, το 1 χάθηκε στην πορεία, βάλαμε τα 2 την 5η ημέρα (βλαστοκυστες) και την επόμενη ημέρα μας ενημέρωσαν από το κέντρο ότι δεν θα προχωρήσουμε με κατάψυξη των άλλων 3ων γιατί δεν προχώρησαν. Μόνο αυτό μας είπαν. Ότι δεν αναπτύχθηκαν αρκετά για να γίνει κρύο συντήρηση. Σημειώστε ότι για τα 2 που βάλαμε μας είπαν ότι ήταν πολύ καλής ποιότητας, για τα άλλα 3 δεν μας είπαν τίποτα για την ποιότητα τους. Δεν θέλω να πιστέψω ότι δεν έκαναν κρύο συντήρηση για να κάνω τον κύκλο όλο από την αρχή και να πληρώσω πάλι όλο το ποσό. Είναι δυνατόν να το έκαναν για οικονομικούς λόγους? Είναι συχνό φαινόμενο να μην γίνεται κατάψυξη έστω και 1 εμβρύου? 

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα! είναι λογικό να είσαι στεναχωρημένη μετά την αρνητική χοριακή αλλά να σκέφτεσαι ότι δεν έχει κανένα νόημα να σκέφτεσαι τι έγινε, αλλά να κοιτάς μπροστά. τι κάνουμε τώρα! 

Σε ποιο κέντρο είσαι? το συζήτησες με τον εξωσωματικό σου?  τα 3 που δεν τα έστειλαν για κρυοσυντήρηση, ήταν βλαστοκύστες? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Konna! said:

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα! είναι λογικό να είσαι στεναχωρημένη μετά την αρνητική χοριακή αλλά να σκέφτεσαι ότι δεν έχει κανένα νόημα να σκέφτεσαι τι έγινε, αλλά να κοιτάς μπροστά. τι κάνουμε τώρα! 

Σε ποιο κέντρο είσαι? το συζήτησες με τον εξωσωματικό σου?  τα 3 που δεν τα έστειλαν για κρυοσυντήρηση, ήταν βλαστοκύστες? 

Δεν μίλησα ακόμη με κανένα. Ούτε καν με τον γιατρό. Ούτε με το κέντρο. Θέλω να ηρεμισω και μετά γιατί δεν θέλω να τους καταδικασω από θυμό. Ναι ήταν βλαστοκύστες τα 3. Δεν μπήκαν κατάψυξη την 5η μέρα και με πήραν στην 6η και μου είπαν αυτό. Ότι δεν προχώρησαν. Είμαι Κύπρο και υποτίθεται ότι είναι στα 4 καλύτερα κέντρα εξωσωματικής! Δεν ξέρω τι να πω. Δεν θέλω να κάνω ξανά όλη την διαδικασία και πάλι να μην έχω τίποτα στο ψυγείο για ασφάλεια. Αυτό που με ενόχλησε πιο πολύ σε ολόκληρη τη διαδικασία είναι αυτό. Ότι δεν έχουμε κάνει κρυοσυντήρηση :-(

Link to comment
Share on other sites

 Κορίτσια εκανα ωοληψια  8/02 και έμβρυομεταφορα  11/02 2 έμβρυα τριών ημερών, μου πήραν 9 γονιμοποιηθηκαν τα 7 και τελικά φτάσαμε στο να έχουμε 6 τα 4 τα βάλαμε κατάψυξη, ήθελα να ρωτήσω τι συμπτώματα είχατε μετά την έμβρυομεταφορα; Εγώ τις προηγούμενες μέρες είχα πόνους περιόδου έντονους, σήμερα ξαφνικά τίποτα και αρχίζω και φοβάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marangelina είπε:

 Κορίτσια εκανα ωοληψια  8/02 και έμβρυομεταφορα  11/02 2 έμβρυα τριών ημερών, μου πήραν 9 γονιμοποιηθηκαν τα 7 και τελικά φτάσαμε στο να έχουμε 6 τα 4 τα βάλαμε κατάψυξη, ήθελα να ρωτήσω τι συμπτώματα είχατε μετά την έμβρυομεταφορα; Εγώ τις προηγούμενες μέρες είχα πόνους περιόδου έντονους, σήμερα ξαφνικά τίποτα και αρχίζω και φοβάμαι.

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Εγώ έβαλα 2 μέρες μετά απο εσένα έμβρυα 5 ημερών, άρα μαζί είμαστε.

Δεν ξέρω άν υπάρχουν συμπτώματα, άν είναι απο τα φάρμακα ή όχι. 

Χθές απο το απόγευμα μέχρι σήμερα το πρωί είχα κι εγώ πόνους περιόδου, τώρα σταμάτησαν όλα. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Georgia!! είπε:

Κορίτσια σας χαιρετώ. Μετα την αρνητική χοριακη της Παρασκευής το μυαλό μου δεν σταματά να σκέφτεται. Νιώθω περισσότερο θυμό απ' ότι λύπη και φοβάμαι ότι θα αρχίσω να γίνομαι παρανοϊκή. Θέλω απλά να σας πω ότι από τα 6 έμβρυα που γονιμοποιηθηκαν, το 1 χάθηκε στην πορεία, βάλαμε τα 2 την 5η ημέρα (βλαστοκυστες) και την επόμενη ημέρα μας ενημέρωσαν από το κέντρο ότι δεν θα προχωρήσουμε με κατάψυξη των άλλων 3ων γιατί δεν προχώρησαν. Μόνο αυτό μας είπαν. Ότι δεν αναπτύχθηκαν αρκετά για να γίνει κρύο συντήρηση. Σημειώστε ότι για τα 2 που βάλαμε μας είπαν ότι ήταν πολύ καλής ποιότητας, για τα άλλα 3 δεν μας είπαν τίποτα για την ποιότητα τους. Δεν θέλω να πιστέψω ότι δεν έκαναν κρύο συντήρηση για να κάνω τον κύκλο όλο από την αρχή και να πληρώσω πάλι όλο το ποσό. Είναι δυνατόν να το έκαναν για οικονομικούς λόγους? Είναι συχνό φαινόμενο να μην γίνεται κατάψυξη έστω και 1 εμβρύου? 

Καλησπέρα, καταλαβαίνω πώς νιώθεις κ μεις στην προσπάθεια είμαστε, ήδη δυο προσπαθειες κ συνεχίζουμε. Πώς σου δικαιολόγησαν το ένα που χάθηκε; Εννοούμε έμβρυο έτσι, όχι ωάριο; Τα άλλα τρία που έμειναν τα άφησαν δηλ να γίνουν βλαστοκυστες κ την επόμενη είπαν ότι δεν τα καταψυχουν; Συνήθως την Πέμπτη μέρα τα βάζουν, εκτός κ αν είδαν ότι ποιοτικά δεν είναι καλά αλλά κ τα τρία; Να κανονίσεις ένα ραντεβού να μιλήσεις με τον γιατρό να σου εξηγήσει, να σου πει την ποιότητά τους. Γιατί αν είχαν καλή ποιότητα δεν δικαιολογείται. Εμάς πχ είχαμε δυο κ μου έλεγαν το ένα προχωράει κ το άλλο όχι τόσο καλά αλλά στο τέλος έφτασαν κ τα δύο βλαστοκυστες με μια μικρή διαφορά.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Εγώ έβαλα 2 μέρες μετά απο εσένα έμβρυα 5 ημερών, άρα μαζί είμαστε.

Δεν ξέρω άν υπάρχουν συμπτώματα, άν είναι απο τα φάρμακα ή όχι. 

Χθές απο το απόγευμα μέχρι σήμερα το πρωί είχα κι εγώ πόνους περιόδου, τώρα σταμάτησαν όλα. 

 

Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία, ίσως είναι από τα φάρμακα αλλά όσο δεν έχω κάτι ανησυχώ περισσότερο από ότι όταν είχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...