Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, stalitsa82 είπε:

Καλησπέρα! Χαίρομαι να διαβάζω ότι όλα σας πάνε καλά!!!

Εγώ Δευτέρα θα πάω γιατρό (να δούμε και το φύλο επιτέλους) αλλά γενικά αγχώνομαι πάντα κάθε φορά πριν πάω ... Θέλω να είναι όλα καλά! Έχουν σταματήσει και οι αναγουλες και νιώθω πολύ καλά σε σημείο που ανησυχώ αν είναι φυσιολογικό κι αν είναι καλά το μωρό μου.

Το παθαίνετε κι εσείς αυτό;;;

Εγω που δεν ειχα ποτε αναγουλες; Καουρες κ υπνος αυτα!Εμενα δεν μ ανησυχεί που δεν εχω συμπτωματα εχει αρχισει ν με ενοχλεί που δεν νιωθω τίποτα στην κοιλιτσα μου...πφφφ μέχρι Πέμπτη ποιος περιμενει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πώς είστε; 

Σωτηρία όλα καλά θα είναι κορίτσι μου. Κάποιοι γιατροί είναι ιδανικοί να πανικοβαλλουν. Περιμένουμε νέα από τον νέο γιατρό.

Grouse82 δε γνωρίζω αλλά όπως είπε η Άννα, αφου ο γιατρός σου είπε να μην ανησυχείς ολα ειναι καλα.

Εμείς καλά είμαστε μεγαλώνουμε και επόμενο υπέρηχο στην β επιπεδου που πρεπει να κλεισω. Δηλαδή θα κανω μήνα να το δω ουφφφφ

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!Ξαναβρήκα το χαμόγελο μου!!!Ο γιατρός ειπε πως σε αυτες τις τρισωμιες τα έμβρυα εχουν ανατομικά προβλήματα κ το δικο μου δεν εχει τπτ.Δεν θα κανω αμνιο κ Ούτε το τεστ αίματος.απλα στην 20 εβδομάδα θα του κανουν υπέρηχο καρδιάς.αυτα τα νέα μου!!!σε 3εβδομάδες εχω ραντεβού που θα επιβαιωσει κ το φυλο του!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Anna Kal είπε:

Εγω που δεν ειχα ποτε αναγουλες; Καουρες κ υπνος αυτα!Εμενα δεν μ ανησυχεί που δεν εχω συμπτωματα εχει αρχισει ν με ενοχλεί που δεν νιωθω τίποτα στην κοιλιτσα μου...πφφφ μέχρι Πέμπτη ποιος περιμενει.

Τα ίδια σκέφτομαι κι εγώ Άννα μου. Βέβαια κάποιες φορές που είμαι ξαπλωμένη σαν να ένιωσα κάτι πολυυυυυυ ελαφρύ δεν είμαι και σίγουρη. Άλλοι μου λένε ότι είναι το μωρό άλλοι μου λένε ότι είναι πολύ νωρίς. Δεν μπορώ κι εγώ να βγάλω άκρη.. 

Εσύ στην πρώτη εγκυμοσύνη σου πότε ένιωσες το μωρό πρώτη φορά;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σωτηρία ,80 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!Ξαναβρήκα το χαμόγελο μου!!!Ο γιατρός ειπε πως σε αυτες τις τρισωμιες τα έμβρυα εχουν ανατομικά προβλήματα κ το δικο μου δεν εχει τπτ.Δεν θα κανω αμνιο κ Ούτε το τεστ αίματος.απλα στην 20 εβδομάδα θα του κανουν υπέρηχο καρδιάς.αυτα τα νέα μου!!!σε 3εβδομάδες εχω ραντεβού που θα επιβαιωσει κ το φυλο του!

Μπράβο Σωτηρία μου ολα καλα λοιπον!!Αντε ν σε δει κ η κορουλα σου παλι χαρουμενη:)

 

1 hour ago, stalitsa82 είπε:

Τα ίδια σκέφτομαι κι εγώ Άννα μου. Βέβαια κάποιες φορές που είμαι ξαπλωμένη σαν να ένιωσα κάτι πολυυυυυυ ελαφρύ δεν είμαι και σίγουρη. Άλλοι μου λένε ότι είναι το μωρό άλλοι μου λένε ότι είναι πολύ νωρίς. Δεν μπορώ κι εγώ να βγάλω άκρη.. 

Εσύ στην πρώτη εγκυμοσύνη σου πότε ένιωσες το μωρό πρώτη φορά;

Να ειμαι ειλικρινείς stalitsa μου δεν θυμαμαι ημουν κ μικρη δεν με εκοβε κ πολυ να ψαξω για το ποτε κλοτσαει κανονικα κ τετοια..τωρα που ψαχνομαι αγχώνομαι πιο πολυ φυσικα χαχα.. ξερω οτι το μωρακι μου θα ναι καλα γιατι γενικα ειμαι πολυ αισιόδοξο ατομο στην ζωη απλα θελω πολυ ακομα ενα παιδάκι κμε ποιανει ανασφαλεια που κ που:)

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, stalitsa82 είπε:

Καλησπέρα! Χαίρομαι να διαβάζω ότι όλα σας πάνε καλά!!!

Εγώ Δευτέρα θα πάω γιατρό (να δούμε και το φύλο επιτέλους) αλλά γενικά αγχώνομαι πάντα κάθε φορά πριν πάω ... Θέλω να είναι όλα καλά! Έχουν σταματήσει και οι αναγουλες και νιώθω πολύ καλά σε σημείο που ανησυχώ αν είναι φυσιολογικό κι αν είναι καλά το μωρό μου.

Το παθαίνετε κι εσείς αυτό;;;

σταλιτσα μου ολα μια χαρα ειναι!!! αυτο ειναι το φυσιολογικο αλλα μην λες καιπολλα γιατι οταν αραιωσαν εμενα ειπα πανε τωρα και ακομη με εχει με αναγουλες και εμετους ! 

3 ώρες πρίν, Σωτηρία ,80 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!Ξαναβρήκα το χαμόγελο μου!!!Ο γιατρός ειπε πως σε αυτες τις τρισωμιες τα έμβρυα εχουν ανατομικά προβλήματα κ το δικο μου δεν εχει τπτ.Δεν θα κανω αμνιο κ Ούτε το τεστ αίματος.απλα στην 20 εβδομάδα θα του κανουν υπέρηχο καρδιάς.αυτα τα νέα μου!!!σε 3εβδομάδες εχω ραντεβού που θα επιβαιωσει κ το φυλο του!

μπραβο κοριτσακι μου!!! 

και εγω περιμενω πως και πως να αρχισω να το νιωθω κοριτσια!! χτες ο γιατρος μου ειπε μεχρι τις 20 θα το νιωσω, ελπιζω να εχει δικαιο, αν και αρχισαν κατι γουργουρητα περιεργα και κατι τραβηγματα που δεν ειχα,οταν του το ειπα μου ειπε ειναι το μωρο 

  • Μου αρέσει 2

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 3.11.2017 at 3:05 ΜΜ, stalitsa82 είπε:

Τα ίδια σκέφτομαι κι εγώ Άννα μου. Βέβαια κάποιες φορές που είμαι ξαπλωμένη σαν να ένιωσα κάτι πολυυυυυυ ελαφρύ δεν είμαι και σίγουρη. Άλλοι μου λένε ότι είναι το μωρό άλλοι μου λένε ότι είναι πολύ νωρίς. Δεν μπορώ κι εγώ να βγάλω άκρη.. 

Εσύ στην πρώτη εγκυμοσύνη σου πότε ένιωσες το μωρό πρώτη φορά;

Καλησπερα μανουλες τι κανετε;;;stalitsa μου ειδες το ζουζουνακι σου σημερα;:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Anna Kal είπε:

Καλησπερα μανουλες τι κανετε;;;stalitsa μου ειδες το ζουζουνακι σου σημερα;:)

Καλησπέρα κορίτσι!! Το είδα το γλυκό μου...και είναι...τι πρωτότυπο... ΑΓΟΡΑΚΙ!! 

Ολα καλά κατά τ'αλλα , μεγάλωσε ο λεβέντης μου! Ο μπαμπάς του λίγο έπαθε ένα σοκ γιατί ονειρευόταν κοριτσάκι αλλά εμένα με χαροποιησε όπως και να έχει!! Γερά μωρά να είναι κι αυτό έχει σημασία!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stalitsa82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!! Το είδα το γλυκό μου...και είναι...τι πρωτότυπο... ΑΓΟΡΑΚΙ!! 

Ολα καλά κατά τ'αλλα , μεγάλωσε ο λεβέντης μου! Ο μπαμπάς του λίγο έπαθε ένα σοκ γιατί ονειρευόταν κοριτσάκι αλλά εμένα με χαροποιησε όπως και να έχει!! Γερά μωρά να είναι κι αυτό έχει σημασία!!

 Μπράβο κορίτσι μου με το καλο το αγορακι σου λοιπον!!!Ανανεωνω τη λιστα!!!:)

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

1.Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

2.RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018!!!

3.  Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

4.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

5.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

6.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

7.grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

8.Σωτηρία,80:ΠΗΤ 20/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

9.  stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

10.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κορίτσια μου!!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! σταλιτσα με το καλο ο λεβεντης σου!!! Το 2018 ειναι ετος αγοριων!!! 

Πραγματικά και δύο φίλες μου που είναι μαζί μας κι αυτές αγόρια περιμένουν!!

Κι εσύ αγοράκι έχεις καλά θυμάμαι;;; Της έχεις ξεφύγει της Αννούλας.. Με τον θυρεοειδή πως πας;; Εγώ ευτυχώς μετά από εκείνη την τρομάρα τον προηγούμενο μήνα, έριξα την tsh  και ηρέμησα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, stalitsa82 είπε:

Πραγματικά και δύο φίλες μου που είναι μαζί μας κι αυτές αγόρια περιμένουν!!

Κι εσύ αγοράκι έχεις καλά θυμάμαι;;; Της έχεις ξεφύγει της Αννούλας.. Με τον θυρεοειδή πως πας;; Εγώ ευτυχώς μετά από εκείνη την τρομάρα τον προηγούμενο μήνα, έριξα την tsh  και ηρέμησα..

Τωρα μου εεμφανίστηκε το μήνυμα εδω...Αγορι ειπε κ η Guinevere αλλα δεν ηταν σιγουρο γιαυτο δεν την εβαλα λογικα αυριο θα της πουν!!!

Τα υπολοιπα κοριτσια που ειναι;;;

Υ.Γ Πες κ τις φιλες σου να μπουν στην παρεα μας...:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2017 at 11:34 ΜΜ, stalitsa82 είπε:

Πραγματικά και δύο φίλες μου που είναι μαζί μας κι αυτές αγόρια περιμένουν!!

Κι εσύ αγοράκι έχεις καλά θυμάμαι;;; Της έχεις ξεφύγει της Αννούλας.. Με τον θυρεοειδή πως πας;; Εγώ ευτυχώς μετά από εκείνη την τρομάρα τον προηγούμενο μήνα, έριξα την tsh  και ηρέμησα..

Άγνωστο Ακόμη!!! Το παιδί μου δεν βάζει μπιπ κάτω στους υπέρηχους έχει σκασει τον γιατρό μας. Τελευταίο ραντεβού έβαλε χέρια μπροστά και έκλεισε και πόδια και συνέχισε τούμπες με τίποτα δεν άνοιγε όσο και να το ενοχλουσε ο γιατρος. Επομένως β επιπέδου θα μάθουμε!!! Στην Αυχενική μας είπε σαν να είδε κάτι να πετάγεται αλλά 60% έδωσε και 40% για κοριτσάκι. Σήριαλ το έκανε το φύλο του το παιδάκι μου, αρχίζουν να πέφτουν στοιχήματα από συγγενείς και φίλους. Μακάρι να είναι καλά και δεν πειράζει ότι και να ειναι το λατρεύουμε. 

Με το θυρεοειδή καλά πάω σταλιτσα μου κάθε μήνα εννοειται εξετάσεις είναι κάτω από 1 γυροφέρνει το 0.9 και ft4 1.10 τέλος του μήνα πάλι επανάληψη. Είδες που σου είπε οτι θα φτιαχτεί και όλα καλα; δεν είναι στο χέρι του να μας κάνει ότι θέλει! 

 

Άννα κλείσατε β επιπεδου;

Τα αλλά κορίτσια τι κάνουν; 

Καλημεραααααα σε Όλες!!!!


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guinevere είπε:

Άγνωστο Ακόμη!!! Το παιδί μου δεν βάζει μπιπ κάτω στους υπέρηχους έχει σκασει τον γιατρό μας. Τελευταίο ραντεβού έβαλε χέρια μπροστά και έκλεισε και πόδια και συνέχισε τούμπες με τίποτα δεν άνοιγε όσο και να το ενοχλουσε ο γιατρος. Επομένως β επιπέδου θα μάθουμε!!! Στην Αυχενική μας είπε σαν να είδε κάτι να πετάγεται αλλά 60% έδωσε και 40% για κοριτσάκι. Σήριαλ το έκανε το φύλο του το παιδάκι μου, αρχίζουν να πέφτουν στοιχήματα από συγγενείς και φίλους. Μακάρι να είναι καλά και δεν πειράζει ότι και να ειναι το λατρεύουμε. 

Με το θυρεοειδή καλά πάω σταλιτσα μου κάθε μήνα εννοειται εξετάσεις είναι κάτω από 1 γυροφέρνει το 0.9 και ft4 1.10 τέλος του μήνα πάλι επανάληψη. Είδες που σου είπε οτι θα φτιαχτεί και όλα καλα; δεν είναι στο χέρι του να μας κάνει ότι θέλει! 

 

Άννα κλείσατε β επιπεδου;

Τα αλλά κορίτσια τι κάνουν; 

Καλημεραααααα σε Όλες!!!!

Καλημερες κ απο μενα!!!Σημερα εχουμε υπέρηχο στις 17:30..Λογικα μετα απο 3 εβδομαδες θα την κανουμε.Στο επομενο ραντεβού δηλαδη...Για σημερα εχω σημειώσει μερικες ερωτησουλες να του κανω χαχα!!!Εσυ πηγες κιολας στο γιατρο κοριτσι μου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Καλημερες κ απο μενα!!!Σημερα εχουμε υπέρηχο στις 17:30..Λογικα μετα απο 3 εβδομαδες θα την κανουμε.Στο επομενο ραντεβού δηλαδη...Για σημερα εχω σημειώσει μερικες ερωτησουλες να του κανω χαχα!!!Εσυ πηγες κιολας στο γιατρο κοριτσι μου?

Πήγα την περασμένη Πέμπτη αννα μου επόμενο θα είναι η β επιπεδου Δυστυχώς και να δω πως θα αντέξω τόσο καιρό. Δεν έχει αρχίσει ακόμη να δίνει το παρόν του κιολας. Καλό υπέρηχο αν σου πει κάτι ενδιαφέρον ο γιατρος μας λες!

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε;;;Εμείς όλα καλα χθες στον γιατρο 400γρ.εφτασε το ζουζουνι μας!!!Βγαλαμε κ μια ομορφη φωτο να πιπιλαει τον αντιχειρα του!!!:)Ραντεβού στις 28 για την β-επιπεδου!Εντωμεταξύ μου εδωσε κ μαγνησιο να παιρνω γιατι του παραπονεθηκα οτι με τραβανε ολα εδω κ μερες...(μεση,κατω δεξια στην κοιλια) εχετε κ εσεις τετοια, τραβηγματα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...