Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Μόλις γύρισα και γω από γιατρό. Όλα πολύ καλά, η μπεμπαρα μου πάλι μεγάλη μας βγαίνει. 3.197 βάρος και το μηριαίο ακριβώς στο ανώτατο όριο. Πόσο θα φτάσει κορίτσια; :shock:  

Να είναι καλά η ψυχή μου!!! Α! Και ζωηρουλα πολύ!!!:D

 

Φτου φτου. Εμένα η δικιά μου τόσο ήταν την προηγούμενη βδομάδα 38+1.

 

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Τέλεια!!!! Πάρε τη @λιλιτο και πάτε σε κανενα γαμο για χορό από τη Παρασκευή! Αχαχαχαχαχα

Και πάλι δεν λέει να γεννηθεί.

Νιώθω αρκετή πίεση ανάμεσα στη λεκάνη και πονάω που και που αλλά όχι τακτικά και πολύ, ούτε συσπασεις νιώθω   και πονάνε τα εξωτερικά κόκκαλα της λεκάνης. Και η πλάτη μου λίγο πιο πάνω από τη μέση . Μάλλον κοντευουμε...

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ναι συνεργάζεται! Αφου πρωτα Θεός εκει θα γεννήσω! Καθε φορα που πας ειναι και ο γιατρός σ μαζι;;; δεν το εχω ρωτήσει εχω ραντεβού μαζι τ στις 11 του μηνα οπου θα συζητήσουμε και το θεμα της καισαρικης... 

Ναι ναι κάθε φορά μαζί μου είναι..

 

4 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Μόλις γύρισα και γω από γιατρό. Όλα πολύ καλά, η μπεμπαρα μου πάλι μεγάλη μας βγαίνει. 3.197 βάρος και το μηριαίο ακριβώς στο ανώτατο όριο. Πόσο θα φτάσει κορίτσια; :shock:  

Να είναι καλά η ψυχή μου!!! Α! Και ζωηρουλα πολύ!!!:D

 

Α το κοριτσάκι σου.. Καλά μπορεί και να μην είναι τόσο μη σε τρομάζει αυτό..είδα σου είπε και περπάτημα Ε? Άντε επιτέλους να ξελαμπικαρεις χαχαχ έχεις το ελεύθερο πλέον.. άντε ωραία όλα τέλεια! Κ γω αύριο τελευταία μέτρηση..

 

2 ώρες πρίν, Metaxi είπε:

Καλησπερα κορίτσια,

πηγα σήμερα στο γιατρό. Σήμερα έκλεισα 38 βδομαδες.. 3550 ο μπέμπης μια χαρά όλες οι μετρήσεις αλλά δεν έχει εμπεδωθεί. Ο γιατρός λέει πως αφού είμαι πρωτότοκος κ είναι κ μπαμπατσικο το μωρο δε παίζει να γεννηθεί φυσιολογικά.. δε χωράει πια να εμπεδωθεί.. την άλλη Τρίτη ραντεβού μάλλον για να μου πει ποτε θα κάνουμε καισαρική.. τράχηλος κλπ καμία εξέλιξη.. αυτά! 

Και εγώ μπήκα σήμερα 38η βδομάδα..Την προηγούμενη βδομάδα η μικρή ήταν 2800.. Τώρα αύριο θα την μετρήσει πάλι.. μπαμπατσικος όντως.. Αλλά όπως είπα και στην @2angels παίζει ρόλο το μηχάνημα μπορεί να μην δείχνει ακριβώς.. σε μια φίλη μου έδειχνε σχεδόν 4 ας πούμε Δευτέρα και Πέμπτη που γέννησε βγήκε 3350 το μωρό.. 

  • Ευχαριστώ 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Metaxi είπε:

Καλησπερα κορίτσια,

πηγα σήμερα στο γιατρό. Σήμερα έκλεισα 38 βδομαδες.. 3550 ο μπέμπης μια χαρά όλες οι μετρήσεις αλλά δεν έχει εμπεδωθεί. Ο γιατρός λέει πως αφού είμαι πρωτότοκος κ είναι κ μπαμπατσικο το μωρο δε παίζει να γεννηθεί φυσιολογικά.. δε χωράει πια να εμπεδωθεί.. την άλλη Τρίτη ραντεβού μάλλον για να μου πει ποτε θα κάνουμε καισαρική.. τράχηλος κλπ καμία εξέλιξη.. αυτά! 

Μεγάλος και σένα ο μπέμπης... Πήρες 2η γνώμη; Γιατί να μην εμπεδωθεί όμως; Σου εξηγησε; Από την άλλη να σου πω κάτι; Καλό είναι να κάνουμε οτιδήποτε για να είμαστε ασφαλείς και οι δύο. Αν ο γιατρός φοβάται για οποιοδήποτε λόγο, καλό είναι να υπακούμε.... Τι να πω ; Δεν ξέρω! Ειλικρινά δεν ξέρω....

3 ώρες πρίν, Marmat είπε:

Μπραβο το κορίτσι μας!Αχ,φαγανη σαν τη δίκια μου !

Περπάτημα λοιπόν και υπομονή φαντάροι απολυομαστε!

Απολυομαστεεεεε!!!! Χαχαχααχ

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Τέλεια!!!! Πάρε τη @λιλιτο και πάτε σε κανενα γαμο για χορό από τη Παρασκευή! Αχαχαχαχαχα

Λες να γίνουμε 2; Χαχαχαχαχ δεν θα βγαίνουμε από τα δώρα στο τέλος! Χαχαχαχααχ. Η @λιλιτο για να πονάει έχει κατέβει πολύ η μικρή. Έτοιμηηηη!!!!! (Σάκης!)

πρίν από 6 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ναι ναι κάθε φορά μαζί μου είναι..

 

Α το κοριτσάκι σου.. Καλά μπορεί και να μην είναι τόσο μη σε τρομάζει αυτό..είδα σου είπε και περπάτημα Ε? Άντε επιτέλους να ξελαμπικαρεις χαχαχ έχεις το ελεύθερο πλέον.. άντε ωραία όλα τέλεια! Κ γω αύριο τελευταία μέτρηση..

 

Και εγώ μπήκα σήμερα 38η βδομάδα..Την προηγούμενη βδομάδα η μικρή ήταν 2800.. Τώρα αύριο θα την μετρήσει πάλι.. μπαμπατσικος όντως.. Αλλά όπως είπα και στην @2angels παίζει ρόλο το μηχάνημα μπορεί να μην δείχνει ακριβώς.. σε μια φίλη μου έδειχνε σχεδόν 4 ας πούμε Δευτέρα και Πέμπτη που γέννησε βγήκε 3350 το μωρό.. 

Από Παρασκευή, ναι! Αλλά και σήμερα του έδωσα και κατάλαβε. Πριν λίγο μαζεύτηκα σπιτι και αυτό γιατί έγινα σαν λουκουμάς από το πρήξιμο! Δεν έκλειναν τα χέρια μου και πρώτη φορά είδα έτσι τα πόδια μου! Χαχαχαχααχ τρόμαξα! Εξάντλησα τα όρια αλλά το ευχαριστήθηκα τοοοσο πολύ!!!!

  • Μου αρέσει 2

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Sofaki91 said:

 

Εχω ΠΗΤ 20/9 και ειναι αγορακι!

@Metaxi Αν σ ενδιαφερει να γεννησεις φυσιολογικα και πανω απ ολα να μην κανεις τσαμπα καισαρικη, παρε δευτερη γνωμη πριν να ειναι αργα. Δυστυχως οι περισσοτεριι γιατροι αν κ πληρωνονται αδρα, βαριουνται να  περιμενουν - ειδικα μια πρωτοτοκη -  κ βρισκουν διαφορες δικαιολογιες για να πεφτει μαχαιρακι. Κι εμενα 3500 ειναι κι ακομα δε μπηκα στην 38. Η λεκανη μας απο τη φυση μας, χωραει τα μωρα μας. Ασε που εχουν αποκλισεις βαρους οι υπερηχοι, να δεις που θα ναι πιο μικρος. 

  • Μου αρέσει 3

YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , 2angels είπε:

Λες να γίνουμε 2; Χαχαχαχαχ δεν θα βγαίνουμε από τα δώρα στο τέλος! Χαχαχαχααχ. Η @λιλιτο για να πονάει έχει κατέβει πολύ η μικρή. Έτοιμηηηη!!!!! (Σάκης!)

Αχαχαχαχα Σας έκανα εικόνα και γελάω! Ο γιατρός μου είπε να μην περπατάω και να ξεκουράζομαι για να φτάσουμε μέχρι την άλλη Πέμπτη γιατί έχει κατέβει αρκετά και φοβάται μη μου σπάσουμ τα νερά. Βέβαια λέει ακόμη και αυτό να γίνει δεν έχουμε θέμα γιατί αύριο θα είμαι 37 βδομάδες και από βάρος εντάξει είναι οπότε απλά παίρνω βαλίτσα και πάω νοσοκομείο!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, 2angels είπε:

Μεγάλος και σένα ο μπέμπης... Πήρες 2η γνώμη; Γιατί να μην εμπεδωθεί όμως; Σου εξηγησε; Από την άλλη να σου πω κάτι; Καλό είναι να κάνουμε οτιδήποτε για να είμαστε ασφαλείς και οι δύο. Αν ο γιατρός φοβάται για οποιοδήποτε λόγο, καλό είναι να υπακούμε.... Τι να πω ; Δεν ξέρω! Ειλικρινά δεν ξέρω....

Απολυομαστεεεεε!!!! Χαχαχααχ

Λες να γίνουμε 2; Χαχαχαχαχ δεν θα βγαίνουμε από τα δώρα στο τέλος! Χαχαχαχααχ. Η @λιλιτο για να πονάει έχει κατέβει πολύ η μικρή. Έτοιμηηηη!!!!! (Σάκης!)

Από Παρασκευή, ναι! Αλλά και σήμερα του έδωσα και κατάλαβε. Πριν λίγο μαζεύτηκα σπιτι και αυτό γιατί έγινα σαν λουκουμάς από το πρήξιμο! Δεν έκλειναν τα χέρια μου και πρώτη φορά είδα έτσι τα πόδια μου! Χαχαχαχααχ τρόμαξα! Εξάντλησα τα όρια αλλά το ευχαριστήθηκα τοοοσο πολύ!!!!

Μπράβο σημασία έχει να το ευχαριστιεσαι..πολύ χάρηκα! Καλύτερα είσαι τώρα από θέμα πρηξιματος? 

On 3/9/2018 at 6:30 ΜΜ, Sofaki91 είπε:

Τώρα που φτάνουμε στο τέλος Βρήκα και τον πίνακα αλλά λείπουν στοιχεία και για άλλα κορίτσια όποια θέλει να γράψει να σημειώσω ή να το κάνετε εσείς..

loL*                       ΠΗΤ  5/9

koutsouni10        ΠΗΤ  8/9 

lilito                       ΠΗΤ  11/9  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

kiki1986               ΠΗΤ  15/9   ΑΓΟΡΑΚΙ     

Cristina85            ΠΗΤ  15-20/9 

Marmat                                     ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

sofaki91               ΠΗΤ  18/9  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

Eva28                    ΠΗΤ  19/9    

Freya_1981          ΠΗΤ  20/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

sweetmommy      ΠΗΤ  21/9  ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ 

smile89                 ΠΗΤ  21/9

lenoutso                ΠΗΤ  21/9      

Diman200115      ΠΗΤ  25/9

Νάντια δε              ΠΗΤ  24/9  ΑΓΟΡΑΚΙ

ntemii                     ΠΗΤ  26/9  ΑΓΟΡΑΚΙ  

ΦαιηΚατς              ΠΗΤ  26/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

2angels                  ΠΗΤ  28/9  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

arous                      ΠΗΤ  29/9  ΕΚΠΛΗΞΗ

ZiliHer                    ΠΗΤ  1/10  ΑΓΟΡΑΚΙ

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια γεια σας....ειμαι απο τις μανουλες δεκεμβριου και το εχω για καλο να γραφω οταν φτανουν στο τελος!!!:wub: Λοιπον ευχομαι με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια σας με εναν ή και κανεναν πονο! Αντε να ερχομαστε και εμεις λιγο πιο κοντα στο πολυποθητο! Να μας ευλογει ΟΛΕΣ ο Θεος! Καλο σας βραδυ!!!

  • Μου αρέσει 6

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια γεια σας....ειμαι απο τις μανουλες δεκεμβριου και το εχω για καλο να γραφω οταν φτανουν στο τελος!!!:wub: Λοιπον ευχομαι με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια σας με εναν ή και κανεναν πονο! Αντε να ερχομαστε και εμεις λιγο πιο κοντα στο πολυποθητο! Να μας ευλογει ΟΛΕΣ ο Θεος! Καλο σας βραδυ!!!

Να είσαι καλά κοριτσάκι! Ευχαριστούμε πολύ! Με το καλό και εσύ το νινακι σου να το καλοδεχτεις!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια γεια σας....ειμαι απο τις μανουλες δεκεμβριου και το εχω για καλο να γραφω οταν φτανουν στο τελος!!!:wub: Λοιπον ευχομαι με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια σας με εναν ή και κανεναν πονο! Αντε να ερχομαστε και εμεις λιγο πιο κοντα στο πολυποθητο! Να μας ευλογει ΟΛΕΣ ο Θεος! Καλο σας βραδυ!!!

Ευχαριστούμε κοριτσάκι γλυκό! Με το καλό και το δικό σου μωράκι! :x

πρίν από 38 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Μπράβο σημασία έχει να το ευχαριστιεσαι..πολύ χάρηκα! Καλύτερα είσαι τώρα από θέμα πρηξιματος? 

 

Κάπως καλύτερα ναι, ζέστη και ορθοστασία δεν βοηθούν... ευχαριστώ πολύ που ρωτάς!

Παρασκευή πάω και καρδιολόγο και τέλος. Εσείς πήγατε όλες;

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια γεια σας....ειμαι απο τις μανουλες δεκεμβριου και το εχω για καλο να γραφω οταν φτανουν στο τελος!!!:wub: Λοιπον ευχομαι με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια σας με εναν ή και κανεναν πονο! Αντε να ερχομαστε και εμεις λιγο πιο κοντα στο πολυποθητο! Να μας ευλογει ΟΛΕΣ ο Θεος! Καλο σας βραδυ!!!

Ευχαριστούμε πολύ πολύ με το καλό το μωράκι σου!!!

  • Μου αρέσει 1

aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεεα σας κορίτσια!

2Angels ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες με την κουνουπιέρα! πλάκα έκανα κ γω...μου φάνηκε αστείο το θέμα σου, τη στιγμή που είμαστε ενα βήμα πριν γεννήσουμε! Ο γραπτός λόγος παρερμηνεύεται πολλές φορές!  

Σήμερα πήγα νοσοκομείο..και μου είπαν 38η είσαι παρασκευή..οπότε διαλέγεις παρασκευή ή δευτέρα! Θα πάω ξανά Πέμπτη να κλείσουμε για δευτέρα 10/9! Και να μου πάρουν αίμα μου είπαν! Είχα και μια εκπληξούλα! Ο γιατρός που με εβλεπε είναι σε άδεια και θα με εγχειρήσουν οι άλλοι 2 του νοσοκομείου που με είδαν σήμερα. Σοκ!!! Κάθε φορά βέβαια ήταν παρόντες κ οι 3.... αλλά λείπει ο μεγαλογιατρός(διευθυντής της γυναικολογικής που με ξεγγένησε στο γιο μου). Μου είπαν δε γνωρίζουμε πότε θα επιστρέψει ο κος ταδε από την άδεια του...απλά σας ενημερώνουμε ότι θα κάνουμε την καισαρική εμείς!

Η πλάκα είναι ότι πριν μπω για υπέρηχο είχα πετύχει στο διάδρομο τον έναν γιατρό με πολιτικά ρούχα φόρμα κ κολλητό μπλουζάκι (γύρω στα 45) και έλεγα στον άντρα μου ''πρέπει να βλέπει grays anatomy τούτος γι αυτό κ η αμφίεση''! Που να ξερα οτι μόλις μπω για υπέρηχο θα μου πει το μαντάτο ότι θα με αναλάβει ο ίδιος! χαχαχα

α! από 2.800 την Πέμπτη...σήμερα Τρίτη την βγάλανε 3.300! θα δούμε μεθαύριο μην φτάσει 4 κιλά!

ότι να ναι! χαχαχα 

καλό βράδυ σε όλες!

Άντε να μπει και καμιά ημ/νια γεννησης στον πινακα μας!

Λιλιτο ξεκινα!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , 2angels είπε:

Παρασκευή πάω και καρδιολόγο και τέλος. Εσείς πήγατε όλες;

Εγώ πήγα πριν 2 βδομάδες για τελευταίες οδηγίες και έλεγχο...

πρίν από 5 λεπτά , sweet mommy είπε:

Γεεα σας κορίτσια!

2Angels ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες με την κουνουπιέρα! πλάκα έκανα κ γω...μου φάνηκε αστείο το θέμα σου, τη στιγμή που είμαστε ενα βήμα πριν γεννήσουμε! Ο γραπτός λόγος παρερμηνεύεται πολλές φορές!  

Σήμερα πήγα νοσοκομείο..και μου είπαν 38η είσαι παρασκευή..οπότε διαλέγεις παρασκευή ή δευτέρα! Θα πάω ξανά Πέμπτη να κλείσουμε για δευτέρα 10/9! Και να μου πάρουν αίμα μου είπαν! Είχα και μια εκπληξούλα! Ο γιατρός που με εβλεπε είναι σε άδεια και θα με εγχειρήσουν οι άλλοι 2 του νοσοκομείου που με είδαν σήμερα. Σοκ!!! Κάθε φορά βέβαια ήταν παρόντες κ οι 3.... αλλά λείπει ο μεγαλογιατρός(διευθυντής της γυναικολογικής που με ξεγγένησε στο γιο μου). Μου είπαν δε γνωρίζουμε πότε θα επιστρέψει ο κος ταδε από την άδεια του...απλά σας ενημερώνουμε ότι θα κάνουμε την καισαρική εμείς!

Η πλάκα είναι ότι πριν μπω για υπέρηχο είχα πετύχει στο διάδρομο τον έναν γιατρό με πολιτικά ρούχα φόρμα κ κολλητό μπλουζάκι (γύρω στα 45) και έλεγα στον άντρα μου ''πρέπει να βλέπει grays anatomy τούτος γι αυτό κ η αμφίεση''! Που να ξερα οτι μόλις μπω για υπέρηχο θα μου πει το μαντάτο ότι θα με αναλάβει ο ίδιος! χαχαχα

Ήταν και ωραίος γκριζομαλλης;;; Αχαχαχαχα!!! Εγώ η 13 ή 14! Αλλά εμένα ο δικός μου δεν μοιάζει με Κλούνεϊ ρε γαμωτο! Αχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ πήγα πριν 2 βδομάδες για τελευταίες οδηγίες και έλεγχο...

Ήταν και ωραίος γκριζομαλλης;;; Αχαχαχαχα!!! Εγώ η 13 ή 14! Αλλά εμένα ο δικός μου δεν μοιάζει με Κλούνεϊ ρε γαμωτο! Αχαχαχαχα

Δεν ειναι κακος! Δεν ειναι και ο Κλουνει! Αλλά τι να τον κανεις τον ωραιο...να μην κανει την πρακτικη του πανω μου θελω!χαχα

Εχω παει κ γω καρδιολογο!

Δευτερα 10/9 αποφασιστηκε..και ο θεος βοηθος! Μια μερα πριν ανοιξουν τα σχολεια! θα παει α ταξη 6 ακριβως!

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , sweet mommy είπε:

Δεν ειναι κακος! Δεν ειναι και ο Κλουνει! Αλλά τι να τον κανεις τον ωραιο...να μην κανει την πρακτικη του πανω μου θελω!χαχα

Εχω παει κ γω καρδιολογο!

Δευτερα 10/9 αποφασιστηκε..και ο θεος βοηθος! Μια μερα πριν ανοιξουν τα σχολεια! θα παει α ταξη 6 ακριβως!

Ναι! Όντως!!! Εγώ θα προλάβω τουλάχιστον τον αγιασμό του γιου μου και την πρώτη μέρα στα νήπια! Ποτέ έφτασε τόσο ούτε το κατάλαβα! Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα, δεν καταλαβαίνεις τι γίνεται!

 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Ευχαριστούμε κοριτσάκι γλυκό! Με το καλό και το δικό σου μωράκι! :x

Κάπως καλύτερα ναι, ζέστη και ορθοστασία δεν βοηθούν... ευχαριστώ πολύ που ρωτάς!

Παρασκευή πάω και καρδιολόγο και τέλος. Εσείς πήγατε όλες;

Μπανακι να χαλαρωσεις..Καρδιολόγο δεν έχω πάει καθόλου.. 

 

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια γεια σας....ειμαι απο τις μανουλες δεκεμβριου και το εχω για καλο να γραφω οταν φτανουν στο τελος!!!:wub: Λοιπον ευχομαι με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια σας με εναν ή και κανεναν πονο! Αντε να ερχομαστε και εμεις λιγο πιο κοντα στο πολυποθητο! Να μας ευλογει ΟΛΕΣ ο Θεος! Καλο σας βραδυ!!!

Να σαι καλά κοριτσάκι μου με το καλό και το δικό σου μπεμπέ..

 

πρίν από 43 λεπτά , sweet mommy είπε:

Γεεα σας κορίτσια!

2Angels ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες με την κουνουπιέρα! πλάκα έκανα κ γω...μου φάνηκε αστείο το θέμα σου, τη στιγμή που είμαστε ενα βήμα πριν γεννήσουμε! Ο γραπτός λόγος παρερμηνεύεται πολλές φορές!  

Σήμερα πήγα νοσοκομείο..και μου είπαν 38η είσαι παρασκευή..οπότε διαλέγεις παρασκευή ή δευτέρα! Θα πάω ξανά Πέμπτη να κλείσουμε για δευτέρα 10/9! Και να μου πάρουν αίμα μου είπαν! Είχα και μια εκπληξούλα! Ο γιατρός που με εβλεπε είναι σε άδεια και θα με εγχειρήσουν οι άλλοι 2 του νοσοκομείου που με είδαν σήμερα. Σοκ!!! Κάθε φορά βέβαια ήταν παρόντες κ οι 3.... αλλά λείπει ο μεγαλογιατρός(διευθυντής της γυναικολογικής που με ξεγγένησε στο γιο μου). Μου είπαν δε γνωρίζουμε πότε θα επιστρέψει ο κος ταδε από την άδεια του...απλά σας ενημερώνουμε ότι θα κάνουμε την καισαρική εμείς!

Η πλάκα είναι ότι πριν μπω για υπέρηχο είχα πετύχει στο διάδρομο τον έναν γιατρό με πολιτικά ρούχα φόρμα κ κολλητό μπλουζάκι (γύρω στα 45) και έλεγα στον άντρα μου ''πρέπει να βλέπει grays anatomy τούτος γι αυτό κ η αμφίεση''! Που να ξερα οτι μόλις μπω για υπέρηχο θα μου πει το μαντάτο ότι θα με αναλάβει ο ίδιος! χαχαχα

α! από 2.800 την Πέμπτη...σήμερα Τρίτη την βγάλανε 3.300! θα δούμε μεθαύριο μην φτάσει 4 κιλά!

ότι να ναι! χαχαχα 

καλό βράδυ σε όλες!

Άντε να μπει και καμιά ημ/νια γεννησης στον πινακα μας!

Λιλιτο ξεκινα!!!

Α ναι σκ δεν ξεγεννανε σε δημόσιο Ε? Άντε ωραία 2 μερούλες διαφορά θα έχουν τα μπεμπακια μας χαχα..Μην αγχώνεσαι για τους γιατρούς.. Στην κρατούσαν για το τέλος την έκπληξη..μπα τόσο γρήγορα δεν βάζουν γραμμάρια.. 

Καλό βράδυ και σε σένα!


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...