Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Ναι βρε κορίτσια, @ΒαλεντιναΧρηστος Και @Κελυ 32 με πειράζει και εμενα όπως βλέπω οτι πειράζει και εσας, αλλα δεν ξέρω αν εχουμε τα ίδια συμπτώματα. Εγω δεν εχω καθολου διάρροια @ΒαλεντιναΧρηστος. Ισα ισα... Δυσκολεύομαι να πάω τουαλέτα. Εσενα @Κελυ 32 τι σου προκαλεί; Εμενα μου χαλάει το στομάχι. Το κανει να παίρνει φωτια και μου χαλάει τη γεύση. Κάποιες φορές μου φέρνει και τάση για εμετό. Ειναι σίγουρο οτι ειναι υποχρεωτικό να το παίρνουμε αυτο παρόλο που μας χαλάει; Πάντως εγω έπαιρνα και παλιά αλλα ποτε δε μου έφερνε αυτα τα συμπτώματα. Ειναι ο συνδυασμός με την εγκυμοσυνη που σκοτώνει!

 

Εμενα το προηγουμενο που επαιρνα δεν το αντεχα καθολου..Αμεσως το εκανα εμετο..Τωρα αυτο που παιρνω δεν μου προκαλει τοσο χαλια συμπτωματα..Απλα με το πουβθα το παρω νιωθω αυτο που λες...Μου φερνει ναυτια και μου χαλαει λιγο το στομαχι...Αλλα εγω ειδικα δεν μπορω να το σταματησω γιατι ειχα παντα χαμηλο σιδηρο και φεριτινη..Οποτε...το παιρνω αναγκαστικα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@ΒαλεντιναΧρηστος το εχω ακούσει κι εγω πως η εγκυμοσυνη φέρνει καμία φορα διάρροια. Ελπιζω να σου περάσει σύντομα αν ειναι αυτο και την υπόλοιπη να μπορέσεις να την απολαύσεις. 

@Κελυ 32 εσυ εισαι χειρότερα απο εμενα δηλαδη. Εγω τώρα παίρνω το gynotardyferon. Για να δουμε τι θα μου πει ο γιατρος αυριο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/6/2018 at 12:50 ΜΜ, P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σας γράφω αγναντεύοντας μια πανέμορφη παραλια με κάτασπρα βότσαλα στη μανη. Έριξα και τις βουτιές μου πρώτα. Με ειχε βαλει στην πρίζα η @Beboula25 απο το προηγούμενο Σαββατοκύριακο! 

@Luckystars και @loyloy τι να πω για τα λόγια σας τα γλυκα. Απλώς οτι δεν εχω λόγια! Σας ανακάλυψα σε στιγμή μεγάλης απόγνωσης και απο τοτε η ζωή μου εχει φτιάξει κατα πολυ και όλες εδω εχουν λογο σε αυτο. Μακάρι να ανταποδώσω το καλο που μου έχετε κανει! 

@palmoira τα νέα σου ειναι ΤΕΛΕΙΑ! Δεν θελω να σε κανω να ενθουσιαστείς αν ακομα δεν πρέπει αλλα οι καφε εκκρίσεις ειναι πολυ πολυ καλο σημάδι!!! Ποτε θα σε πάρουν απο το κέντρο να σου πουν; Ο Θεος να ευλογεί την κοιλιτσα σου! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! 

Καλησπερα! Τι ωραία μπράβο να περάσετε υπέροχα να το ευχαριστηθεις!! Με τιμά που λες πως όλες μας έχουμε συμβάλει στην χαρά σου..Το βράδυ που εκανες το τεστακι ωορρηξιας κ έπειτα που είχες βγει έξω να βρεις εκκλησία το θυμαμαι σαν τώρα..Είχα μπει ακριβως στο σκηνικό σαν να σε έβλεπα..Μέσα από τις δικες σας όμορφες ιστορίες και τις θετικές εξελίξεις παίρνουμε κ εμείς χαρά,αισιοδοξία και ελπίδα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλησπερα! Τι ωραία μπράβο να περάσετε υπέροχα να το ευχαριστηθεις!! Με τιμά που λες πως όλες μας έχουμε συμβάλει στην χαρά σου..Το βράδυ που εκανες το τεστακι ωορρηξιας κ έπειτα που είχες βγει έξω να βρεις εκκλησία το θυμαμαι σαν τώρα..Είχα μπει ακριβως στο σκηνικό σαν να σε έβλεπα..Μέσα από τις δικες σας όμορφες ιστορίες και τις θετικές εξελίξεις παίρνουμε κ εμείς χαρά,αισιοδοξία και ελπίδα!

Πολύ ωραίο αυτό που λες Κική μου έτσι ειναι! 

Πως πάμε απο επαφές? Εμεις δυστυχώς χθες δεν είχαμε, αλλα επανορθωσαμε σήμερα το πρωί!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. και εμενα το Tardyferon μ εγραψε να ξεκινησω μολις στρωσει το εντερο μ.αλλα το απλο γιατι περνω το filicine ειναι αυτο π σε πειραζει στο στομαχι; καταλαβα απο σιδηρο δεν θα βρω κανενα καλο για εμενα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 54 λεπτά , kido είπε:

Πολύ ωραίο αυτό που λες Κική μου έτσι ειναι! 

Πως πάμε απο επαφές? Εμεις δυστυχώς χθες δεν είχαμε, αλλα επανορθωσαμε σήμερα το πρωί!

Τι κανεις Κικιτσα μου;Τέλεια με τις επαφες σας μην στενοχωριέσαι καθόλου! Συνέχισε τις επομενες από ότι είπες αύριο υπολογίζεις οποτε μέχρι μεθαύριο να είσαι μέσα εντάξει; Ούτε εμείς ειχαμε εχθές γιατί λείπαμε από το πρωί και μετά το βράδυ εγω ξεπορτισα γυναικοπαρέα ^_^ Και να σου πω κ κάτι; Αν μπορείς σήμερα να κανεις και το βράδυ πριν κοιμηθείτε ώστε αν κανεις ωορρηξια πρωινές ώρες να υπάρχει μέσα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τι κανεις Κικιτσα μου;Τέλεια με τις επαφες σας μην στενοχωριέσαι καθόλου! Συνέχισε τις επομενες από ότι είπες αύριο υπολογίζεις οποτε μέχρι μεθαύριο να είσαι μέσα εντάξει; Ούτε εμείς ειχαμε εχθές γιατί λείπαμε από το πρωί και μετά το βράδυ εγω ξεπορτισα γυναικοπαρέα ^_^ Και να σου πω κ κάτι; Αν μπορείς σήμερα να κανεις και το βράδυ πριν κοιμηθείτε ώστε αν κανεις ωορρηξια πρωινές ώρες να υπάρχει μέσα.. 

Θα το επιδιώξω!! Μέσα στο μυαλό μου είσαι? Το ίδιο σκεπτικό είχα γιατί ξέρω ότι ως Τρίτη δύσκολο να το συνεχίσουμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , kido είπε:

Θα το επιδιώξω!! Μέσα στο μυαλό μου είσαι? Το ίδιο σκεπτικό είχα γιατί ξέρω ότι ως Τρίτη δύσκολο να το συνεχίσουμε!

Ειδες;; Για αυτό σήμερα αργά το βραδάκι θα είναι σούπερ και αύριο βραδάκι με το καλό.. :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!Εύχομαι να είστε καλά και να περνατε καλύτερα!

@palmoira μου,στα γράφω και από εδώ,αύριο να ξημερώσει η ομορφότερη μέρα της ζωής σου,να μην σταματάς να χαμογελάς!:wub:Καλή επιτυχία!

@P.L.L. μου ,καλή επιστροφή,με το καλό ο υπέρηχος!Περιμένουμε νέα!:)

Είναι κάποιο άλλο κορίτσι για χοριακή?Για υπέρηχο?

Τα κορίτσια που είμαστε σε προσπάθεια να περνάμε όμορφα,θα έρθει το τυχερό της καθεμιάς μας!:)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@Luckystars ευχομαι να περνας ομορφα κ να κανεις τα μπανακια σου(ζηλευω):wub:

Να κλεψω λιγο απο το μνμ σ και να ευχηθω στα κοριτσια π ειναι να κανουν χοριακη να εχουν τα πιο ομορφα νεα της ζωης τους και στα κοριτσια με τους υπερηχους ολα να πανε καλα να παρουν ομορφα νεα να δουν τα μπεμπακια τους!:D

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Εύχομαι να είστε καλά και να περνατε καλύτερα!

@palmoira μου,στα γράφω και από εδώ,αύριο να ξημερώσει η ομορφότερη μέρα της ζωής σου,να μην σταματάς να χαμογελάς!:wub:Καλή επιτυχία!

@P.L.L. μου ,καλή επιστροφή,με το καλό ο υπέρηχος!Περιμένουμε νέα!:)

Είναι κάποιο άλλο κορίτσι για χοριακή?Για υπέρηχο?

Τα κορίτσια που είμαστε σε προσπάθεια να περνάμε όμορφα,θα έρθει το τυχερό της καθεμιάς μας!:)

Γεια σου κοριτσάκι μου καλό! Να περνάμε όμορφα όπως είπες και να αναμένουμε το τυχερό μας!! 

Να ευχηθώ και εγω στα κοριτσια που έχουν υπέρηχο με το καλό να είναι όλα τέλεια και στην @palmoira μας θετική χοριακη!! Θα περιμενουμε με αγωνία κορίτσι μου!

Ευχομαι να γεμίσει το φόρουμ χαμογελα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ! Μόλις έχω νέα αύριο θα σας γράψω!

Εγώ ετοιμάζομαι από τώρα για το χαμόγελο που θα σκάσω Αύριο μόλις μας πεις τα αποτελέσματα.να πας με αισιοδοξία Αύριο!!!!!!μια 3ψηφια χοριακη σου εύχομαι!! !!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα σε ολα τα κορίτσια τα όμορφα! Ευχαριστώ @Luckystars για τις ευχές!! Επέστρεψα πριν λιγο και ειμαι πτώμα, αλλα ικανοποιημένη. Αυριο ελπιζω να σας γραψω ωραία νέα αν και περισσοτερο ανυπομονούμε για την @palmoira! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗΗΗΗΗ PALMOIRA! 

Κικιτσες μου καλη τύχη και σε εσας αυτές τις μέρες. Να έχετε ταυτόχρονες συλλήψεις! 

Σας φιλω!!!! 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...