Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Κοριτσια 338!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!! Ο άντρας μου είναι στο αεροπλάνο και δεν μπορώ να του το πω! Πάμε για δεύτερη χοριακη την Παρασκευή! 

συνχαρητηρια!!!! ειναι τελεια η χοριακη σου!!! ολα να πανε κατευχην κοριτσι μου το αξιζετε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Κοριτσια 338!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!! Ο άντρας μου είναι στο αεροπλάνο και δεν μπορώ να του το πω! Πάμε για δεύτερη χοριακη την Παρασκευή! 

Με το καλό κοριτσάκι για μια ακομη μεγαλύτερη χοριακή κ μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!τυχαία διαβασα την ιστορία σου πρίν από λίγο κ είχα λυπηθεί πάρα πολύ!!!σου εύχομαι όλα να πάνε σούπερ κ να ανοίξουμε καινούριο θέμα με εγκυούλες 2019!!!

  • Μου αρέσει 2

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια 338!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!! Ο άντρας μου είναι στο αεροπλάνο και δεν μπορώ να του το πω! Πάμε για δεύτερη χοριακη την Παρασκευή! 

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!! Πολυ χάρηκα! Συγχαρητήρια! Εισαι έγκυος!!!! Τι καλα! Περιμένουμε την δεύτερη Χοριακη την Παρασκευή! Να πανε ολα τελεια και να ανταμειφθείτε για ολα όσα έχετε περάσει!!!

πρίν από 2 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Με το καλό κοριτσάκι για μια ακομη μεγαλύτερη χοριακή κ μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!τυχαία διαβασα την ιστορία σου πρίν από λίγο κ είχα λυπηθεί πάρα πολύ!!!σου εύχομαι όλα να πάνε σούπερ κ να ανοίξουμε καινούριο θέμα με εγκυούλες 2019!!!

@nadiaki165 καλωσήρθες! Να ερθετε στην παρεα μας, μην πατε αλλου!! Κι εμείς θα το κανουμε 2018 plus!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@palmoira ΜΠΡΑΒΟΟΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΗ ΧΑΡΗΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑΑΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΦΟΒΕΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥΥ ΑΝΤΕ ΣΤΕΡΙΩΣΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΛΑΑΑ!!!:wub:♡♡♡♡♡♡


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια 338!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!! Ο άντρας μου είναι στο αεροπλάνο και δεν μπορώ να του το πω! Πάμε για δεύτερη χοριακη την Παρασκευή! 

Ναιιιιι!!!! Κορίτσι μου καλό τα καταφέρατε !!! Σε ευχαριστούμε που το μοιράζεσαι μαζί μας ποσο συγκινήθηκα!!!Καθε ευλογία σου εύχομαι η Παναγία μαζί σας !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!! Πολυ χάρηκα! Συγχαρητήρια! Εισαι έγκυος!!!! Τι καλα! Περιμένουμε την δεύτερη Χοριακη την Παρασκευή! Να πανε ολα τελεια και να ανταμειφθείτε για ολα όσα έχετε περάσει!!!

@nadiaki165 καλωσήρθες! Να ερθετε στην παρεα μας, μην πατε αλλου!! Κι εμείς θα το κανουμε 2018 plus!

σε ευχαριστώωωωωωωωωω


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια 338!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!! Ο άντρας μου είναι στο αεροπλάνο και δεν μπορώ να του το πω! Πάμε για δεύτερη χοριακη την Παρασκευή! 

Συγχαρητήρια κοριτσακι, τέλεια η χοριακή σου!!! Σου ευχομαι μονο χαρές από εδω και πέρα, ολά καλά να πάνε γιατί το αξίζεις!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια 338!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!! Ο άντρας μου είναι στο αεροπλάνο και δεν μπορώ να του το πω! Πάμε για δεύτερη χοριακη την Παρασκευή! 

Ελα συγχαρητήρια.εγω πρώτη χοριακη 250.μπραβο παλμοιρα μου.με το καλό.μια τελειομηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη να έχεις.Χαρηκα παρα  μα πάρα Πολύ!! !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Κοριτσια δεν έχω άλλες καρδούλες να σας στείλω! Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας! 

Εμείς σε ευχαριστούμε παλμοιρα μου!! Ειλικρινά η συγκίνηση είναι μεγάλη και όλες εδώ χαιρόμαστε σαν μια οικογένεια!! Είσαι παραδειγμα ελπίδα και αισιοδοξία!! Δικαιώθηκες κορίτσι μου για τον αγώνα σας και γενικοτερα την στάση σου για το θέμα! Συγχαρητήρια και πάλι καλοστεριωτο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια δεν έχω άλλες καρδούλες να σας στείλω! Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας! 

Γλυκιά μου @palmoira....Πόσο συγκινημένη είσαι,πόσο συγκινεις και εμάς.....Είναι μεγάλη δικαίωση,απόλαυσε το καρδούλα μου,εισαι έγκυος!!!!!!Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη από καρδιάς!:)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας υπέρ ευχαριστώ ! Κάναμε το πρώτο βήμα και ελπίζω να πάμε μέχρι τέλους! Μην απογοητεύεστε και μην το βάζετε κάτω! Εύχομαι όλες σιγά σιγά να έχουμε μόνο καλά νέα να μοιραζόμαστε!

  • Μου αρέσει 8

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια 338!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!! Ο άντρας μου είναι στο αεροπλάνο και δεν μπορώ να του το πω! Πάμε για δεύτερη χοριακη την Παρασκευή! 

Μπραβο!!!!!!! Συγχαρητηρια!!!!!! Αχ πολυ χαρηκα! Ολα να οανε καλα ευχομαι!!!!Μονο χαρες!

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεος και η Παναγια να ευλογει ολα τα κοριτσια!!! τις εγκυουλες να φτασουν με το καλο μεχρι το τελος και τα κοριτσια π προσπαθουν συντομα να γινουν ολες εγκυουλεςςς..Ευχομαι για ολες τα καλυτερα και τα ομορφοτερα νεα!!♡

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...