Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@loyloy Ολα καλα δοξα τον Θεο ναι μ ειπε εκτος απο το γαλα π δεν κανει γιατι ειναι αντιμετωπιση δυσκοιλιοτητας να τρωω τυρι κ γιαουρτι μεχρι να το ξαναξεκινησουμε!:grin: ευχαριστω πολλη!

@anemoni1989 χαιρομαι π πηγε καλα η β'επιπεδου σου αντε να φτασουμε και μεις μεχρι εκει...ευχομαι τα καλυτερα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με το καλο το νινακι σου!;-)

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 21 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια μου τελος και η β επιπεδου!!! Ολα καλα, ευτυχώς!!! Υγιεστατη η μπεμπα μας!!! Γυναικαρα ολοκληρη!!!! Πεταωωωω!!!!!  :):x

Μπράβο ανεμώνη μου πάει και αυτό συγχαρητήρια !!! Ετσι πάντα γερή και δυνατή να είναι η κοριτσάρα σας!!! :wub: 

πρίν από 26 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@loyloy Ολα καλα δοξα τον Θεο ναι μ ειπε εκτος απο το γαλα π δεν κανει γιατι ειναι αντιμετωπιση δυσκοιλιοτητας να τρωω τυρι κ γιαουρτι μεχρι να το ξαναξεκινησουμε!:grin: ευχαριστω πολλη!

@anemoni1989 χαιρομαι π πηγε καλα η β'επιπεδου σου αντε να φτασουμε και μεις μεχρι εκει...ευχομαι τα καλυτερα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με το καλο το νινακι σου!;-)

Μπράβο Βαλεντίνα μου όλα καλα!!! 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @anemoni1989!!! Πολυ χάρηκα! Τι ωραία νέα! Με το καλο σε τέσσερις μήνες να την εχεις στην αγκαλιά σου!

Κι εσυ @Beboula25 με το καλο ο γάμος! Να ευχαριστηθείς την ημέρα του γάμου αλλα και ολο τον έγγαμο βίο που ακολουθεί! 

@ΒαλεντιναΧρηστος συγχαρητήρια και σε εσενα για την εξέταση και που είδες την κοπελαρα σου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπράβο @anemoni1989!!! Πολυ χάρηκα! Τι ωραία νέα! Με το καλο σε τέσσερις μήνες να την εχεις στην αγκαλιά σου!

Κι εσυ @Beboula25 με το καλο ο γάμος! Να ευχαριστηθείς την ημέρα του γάμου αλλα και ολο τον έγγαμο βίο που ακολουθεί! 

@ΒαλεντιναΧρηστος συγχαρητήρια και σε εσενα για την εξέταση και που είδες την κοπελαρα σου! 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ @P.L.L. μου !

πρίν από 38 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Beboula25 ναι κοριτσι μ ολα καλα! Ευχαριστω!!:wub:

:):x

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κορίτσια μου τελος και η β επιπεδου!!! Ολα καλα, ευτυχώς!!! Υγιεστατη η μπεμπα μας!!! Γυναικαρα ολοκληρη!!!! Πεταωωωω!!!!!  :):x

Τελεια νεα! Να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου απο δω και περα χωρις αγχος!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Είστε μαχητές πραγματικοί και οι δυο σας..Συγχαρητήρια! Και πολύ σημαντικό που οι δοκιμασίες αυτές σας έδεσαν και σας έκαναν μια γροθιά.Ετσι αισθάνομαι και εγω πως η δυσκολία που έτυχε μας έδεσε περισσότερο και το θεωρώ πολύ σπουδαίο μέσα από τέτοιες καταστασεις να κρατάμε και το θετικό γιατί πάντα υπάρχει ένα θετικό στην υπόθεση και μιλώ για πολλους τομείς.Μπορει να μην μας έρχονται ολα όπως τα θελουμε αλλα να δοξάζουμε τον Θεό που έχουμε τα πιο σημαντικά.. Και σιγά σιγά θα αποκτήσουμε και τα υπόλοιπα ας έρθουν και με κόπο..

Σε φιλώ και σε ευχαριστώ ειλικρινά...:wub:

Γλυκούλα μου.....  @Beboula25 μου.......δίχως πολλά λόγια.....Με συγκινεις απεριόριστα.....Σε ευχαριστώ.....Σε φιλώ γλυκα:wub:

14 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Λοιπον κοριτσια γυρισα απο τον γιατρο ειδαμε την μπεμπα 13εκ(με τα ποδια παντα ετσι την μετραει ο δικος μ) ηταν ζωηρουλα και ισα π χωρουσε στο σακο η γλυκουκα μ μας την εβγαλε και μια εβδομαδα μεγαλυτερη χαχα,μου εκοψε και το ασβεστιο και οταν ηρεμησει το εντερο μ θα ξεκινησω εναν αλλο σιδηρο σε χαπι αυτην την φορα(tardyferon) αλλα χωρις ασβεστιο για να δουμε τι με πειραζει απο τα δυο..μ ειπε υπαρχουν κ σκευασματα για την διαρροια αλλα καλα ειναι να αποφευγονται γιατι βουλωνουν το εντερο και δεν ειμαστε για τετοια!:-) Βλεπουμε πως θα παει!

Μπράβο γλυκιά μου @ΒαλεντιναΧρηστος !ολόκληρος κοριτσαρος η μπεμπούλα!Να λύσεις και αυτό το θεματάκι με το έντερο να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου!χαδακια ξέρεις.....Στην κοριτσάρα σου!:wub:

12 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κορίτσια μου τελος και η β επιπεδου!!! Ολα καλα, ευτυχώς!!! Υγιεστατη η μπεμπα μας!!! Γυναικαρα ολοκληρη!!!! Πεταωωωω!!!!!  :):x

Συγχαρητήρια @anemoni1989 μου!Υπεροχα νέα!Πετάμε μαζί σου,χαδακια στην γυναικαρα σου!:wub:

 

 

 

Κορίτσια καλημέρα,πως είστε?

Τα δικά μας νέα....πήγα στον γιατρό αργά εχτές....Τελικά για καλό ηταν:)Οταν μεγάλωσαν τα 2 του κύκλου,είχα και κάποια μικρότερα.Κάποιο από αυτά μεγάλωσε και για αυτό οι ενοχλησεις....ολα καλά....Δοξα Σοι:)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα.... σχεδόν καινουρια στο φόρουμ και θέλω βοήθεια ! Τελευταία περίοδος 28/5 με κύκλο 30-31 μέρες... είχα επαφές 10-11-12-13-14 ...σήμερα είμαι στην 26η μέρα του κύκλου μου και έχει ήδη 3-4 μέρες νιώθω συμπτώματα περιόδου.. αλλά περίοδος είναι να μου έρθει κανονικά στις 27... τι λέτε να παίζει;;; Λέτε να έγινε το θαύμα η πάλι να κλαίω;;


 

 
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ ολες για τα καλα σας λογια!!! Ευχομαι σε ολες τα καλύτερα και με το καλο να γεμίσουν οι αγκαλιες μας ζουμπουρλουδικα μωρακια!!!! :x

Μπράβο βρς ανεμονη!!!!!!!με το καλό το μωράκι σου!!!!!!!χάρηκα πάρα Πολύ που πήγε καλά η β επιπέδου!!!!!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! !!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! @Luckystars μου τι σημαίνει αυτο; Οτι μάζεψες έξτρα αυγουλακια;;; Αν τώρα έσκαγε κάποιο και ειχες επαφές θα μπορούσες να μείνεις και έγκυος; Άντε πολλα μάζεψες. Άσε και κανενα στον Θεο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...