Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Σε ευχαριστω για τη θετικη ενεργεια Beboula μου και σου ευχομαι περαστικα! Εγω ειμαι  καινουρια εδω οποτε δεν ξερω ακομα ποιες ειναι εγκυουλες.Εσυ εισαι?

 Ήμουν αλλα δεν πήγε καλα και είμαστε πάλι στην προσπάθεια.. 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα! Πιστη υπομονή και με αισιοδοξία θα τα καταφέρουμε:)

πρίν από 8 λεπτά , palmoira είπε:

Συγνώμη Μπεμπουλα...μπερδεύτηκα! Ελπίζω να μη σε στεναχώρησα.Θα είναι προφητικό θα δεις! 

Καθόλου μην ανησυχείς ίσα ίσα!  :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@palmoira + @Beboula25,προφητικό θα είναι!!!!!!:)

@palmoira με το καλό ή χοριακή!!!!Ευχομαι ολόψυχα  ένα υπέροχο νούμερο!!!!!

@Beboula25 αυτά τα ωραία δεν τα ήξερα!!!!;)Και για πες.....Ημερομηνία,μέρος,ολα:P:DΟι προετοιμασίες πως πάνε???Τι ωραία!!!!Η ώρα η καλή γλυκιά μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

@palmoira + @Beboula25,προφητικό θα είναι!!!!!!:)

@palmoira με το καλό ή χοριακή!!!!Ευχομαι ολόψυχα  ένα υπέροχο νούμερο!!!!!

@Beboula25 αυτά τα ωραία δεν τα ήξερα!!!!;)Και για πες.....Ημερομηνία,μέρος,ολα:P:DΟι προετοιμασίες πως πάνε???Τι ωραία!!!!

Ευχαριστώ πολυυ!! Λοιπονννν..Καταρχήν πολιτικό θα κάνουμε ήθελα να το επισπευσω αλλα και να γλιτώσουμε τα εξοδα γιατί πέσανε πολλά με το σπίτι μας που φτιάχτηκε.Βεβαια πριν φορέσουμε τις βερουλες μας θα πάμε σε παπα να τις διαβάσει. Και τι και αν είναι πολιτικός εγω κοριτσια μου θα ντυθώ σχεδόν σαν νυφούλα απλως δεν είναι λευκό και δεν είναι μονοκόμματο φόρεμα είναι πάνω-κάτω.Προσπαθω να σας δώσω μια εικόνα Χαχαχ:tongue:

Θα μαζευτούμε οι πολύ στενοί συγγενείς και φίλοι που φαντάσου είναι κ πιο πολλοί από τους συγγενείς και μετά θα κάνουμε πάρτυ στο μαγαζί όπου έγινε η μοιραία συνάντηση :wub: Με μουσική φανκι ντίσκο αλλα και ροκ καθότι είμαστε του ρεπερτορίου! Θα έχει άφθονο ποτό,κοκτέιλ και finger food.Αυτα στις 28 Ιουνίου σε μια εβδομάδα!! Να είμαστε καλα και μπορεί στο μέλλον συνδυαστικά να κάνουμε κ τον θρησκευτικό μας:)

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

@Beboula25 λοιπον κ εμεις πολιτικο θα κανουμε σε ενα μηνα....και εμεις πριν κανουμε τον αρραβωνα τις διαβασαμε σε εναν παπουλη εδω κοντα σε ενα μοναστηρι το καλυτερο πραγμα να ειναι διαβασμενες...

Πολλη χαιρομαι για εσενα ευχομαι καθε ευτυχια!!;-)

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Beboula25 λοιπον κ εμεις πολιτικο θα κανουμε σε ενα μηνα....και εμεις πριν κανουμε τον αρραβωνα τις διαβασαμε σε εναν παπουλη εδω κοντα σε ενα μοναστηρι το καλυτερο πραγμα να ειναι διαβασμενες...

Πολλη χαιρομαι για εσενα ευχομαι καθε ευτυχια!!;-)

Ναι και εμείς σε μοναστήρι θα τις πάμε..Ειναι λίγο απόσταση το συγκεκριμένο αλλα αξίζει! Αυτό το Σάββατο βαφτίζεται το ανηψακι μου εκεί οποτε θα μιλησουμε με τον παππούλη και για εμάς. Να είσαι καλα κορίτσι μου σε ευχαριστώ παρα πολύ για την ευχή σου!! Και για εσένα εύχομαι κάθε ευτυχία με το καλό να έρθει το μωράκι σας!!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ευχαριστώ πολυυ!! Λοιπονννν..Καταρχήν πολιτικό θα κάνουμε ήθελα να το επισπευσω αλλα και να γλιτώσουμε τα εξοδα γιατί πέσανε πολλά με το σπίτι μας που φτιάχτηκε.Βεβαια πριν φορέσουμε τις βερουλες μας θα πάμε σε παπα να τις διαβάσει. Και τι και αν είναι πολιτικός εγω κοριτσια μου θα ντυθώ σχεδόν σαν νυφούλα απλως δεν είναι λευκό και δεν είναι μονοκόμματο φόρεμα είναι πάνω-κάτω.Προσπαθω να σας δώσω μια εικόνα Χαχαχ:tongue:

Θα μαζευτούμε οι πολύ στενοί συγγενείς και φίλοι που φαντάσου είναι κ πιο πολλοί από τους συγγενείς και μετά θα κάνουμε πάρτυ στο μαγαζί όπου έγινε η μοιραία συνάντηση :wub: Με μουσική φανκι ντίσκο αλλα και ροκ καθότι είμαστε του ρεπερτορίου! Θα έχει άφθονο ποτό,κοκτέιλ και finger food.Αυτα στις 28 Ιουνίου σε μια εβδομάδα!! Να είμαστε καλα και μπορεί στο μέλλον συνδυαστικά να κάνουμε κ τον θρησκευτικό μας:)

Χαχαχαχα, όλοι του πολιτικού:P:DΕιμαστε πολύ μεγάλα σόγια και από τις δυο πλευρές,οποτε την γκρίνια και την γλωσσοφαγια δεν την μπορώ αν αφήναμε εκτός καποιους....Που λεφτά για θρησκευτικό....δε μας ένοιαξε όμως....Εμείς να είμαστε υγιής και αγαπημένοι και ολα/ολοι τα άλλα έπονται.....Αποφασίσαμε τα χρήματα του γάμου να τα διαθέσουμε για τις προσπάθειες μας.....Και σε εμάς τις βέρες μας τις διάβασε στην Αγία Τράπεζα πνευματικός,μας έδωσε ευχή και μετά τις φορεσαμε.....Αλλαααααα μπομπονιέρες μοιράσαμε:DΑμ πως:PΤο κουφο είναι ότι είμαστε και οι δύο πολλοί  παραδοσιακοί ως άνθρωποι,αλλά ο σκοπός ήταν επίσης ιερός και το πρακτικό του θέματος μας έβαλε να πάρουμε αποφάσεις....Ο σύζυγος μου λέει ανά διαστήματα "θα σε πάρω με παππα και με κουμπάρο ,γάμο και βαφτίσια".....Ο γλυκός μου ,το περιμένει πως και πως.....το θέμα του παιδιού εννοώ:P:D

@Beboula25 μου τι ωραία που το έχεις οργανώσει,τέλεια θα ειναι!!!!!Θα είσαι και εκείνη τη μέρα μια κουκλίτσα και το πιο ταιριαστό ζευγάρι!!!!Η ώρα η καλή ,να ευχαριστηθείτε την ημέρα και εύχομαι από καρδιάς όπως θα είναι εκείνη η ημέρα,με χαρές, γλέντια και συγκίνηση,να είναι όλη σας η ζωή καρδούλα μου!!!!:wub:

πρίν από 28 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Beboula25 λοιπον κ εμεις πολιτικο θα κανουμε σε ενα μηνα....και εμεις πριν κανουμε τον αρραβωνα τις διαβασαμε σε εναν παπουλη εδω κοντα σε ενα μοναστηρι το καλυτερο πραγμα να ειναι διαβασμενες...

Πολλη χαιρομαι για εσενα ευχομαι καθε ευτυχια!!;-)

@ΒαλεντιναΧρηστος μου και σε εσάς ή ώρα η καλή,εσείς θα έχετε και παρειτσα τη μπεμπούλα σας:D!!!!Τι όμορφα!!!!!Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαμογελαστοί!!!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars ετσι ακριβως με τα σογια...σ ευχομαι λοιπον να ερθει γρηγορα ο θρησκευτικος σου και να εχετε παρεα οχι ενα αλλα δυο μπεμπακια να πλημμυρισετε ευτυχια! :smile: 

@Beboula25 τελεια θα ειναι με το καλο αας ευχομαι! Και επισης την ιδια ευχη δινω κ σε σενα για τον θρησκευτικο:wub:

  • Ευχαριστώ 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Luckystars ετσι ακριβως με τα σογια...σ ευχομαι λοιπον να ερθει γρηγορα ο θρησκευτικος σου και να εχετε παρεα οχι ενα αλλα δυο μπεμπακια να πλημμυρισετε ευτυχια! :smile: 

@Beboula25 τελεια θα ειναι με το καλο αας ευχομαι! Και επισης την ιδια ευχη δινω κ σε σενα για τον θρησκευτικο:wub:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκουλα μου.....με συγκινεις....Είναι το όνειρο μας!!!!!Ο γάμος μας και τα βαφτίσια μας!!!!!Αμήν Παναγίτσα μου!!!!

Κάθε ευτυχία αγαπούλα μου στην οικογένειά σας,μόνο χαρές!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Luckystars είπε:

Χαχαχαχα, όλοι του πολιτικού:P:DΕιμαστε πολύ μεγάλα σόγια και από τις δυο πλευρές,οποτε την γκρίνια και την γλωσσοφαγια δεν την μπορώ αν αφήναμε εκτός καποιους....Που λεφτά για θρησκευτικό....δε μας ένοιαξε όμως....Εμείς να είμαστε υγιής και αγαπημένοι και ολα/ολοι τα άλλα έπονται.....Αποφασίσαμε τα χρήματα του γάμου να τα διαθέσουμε για τις προσπάθειες μας.....Και σε εμάς τις βέρες μας τις διάβασε στην Αγία Τράπεζα πνευματικός,μας έδωσε ευχή και μετά τις φορεσαμε.....Αλλαααααα μπομπονιέρες μοιράσαμε:DΑμ πως:PΤο κουφο είναι ότι είμαστε και οι δύο πολλοί  παραδοσιακοί ως άνθρωποι,αλλά ο σκοπός ήταν επίσης ιερός και το πρακτικό του θέματος μας έβαλε να πάρουμε αποφάσεις....Ο σύζυγος μου λέει ανά διαστήματα "θα σε πάρω με παππα και με κουμπάρο ,γάμο και βαφτίσια".....Ο καλός μου ,το περιμένει πως και πως.....το θέμα του παιδιού εννοώ:P:D

@Beboula25 μου τι ωραία που το έχεις οργανώσει,τέλεια θα ειναι!!!!!Θα είσαι και εκείνη τη μέρα μια κουκλίτσα και το πιο ταιριαστό ζευγάρι!!!!Η ώρα η καλή ,να ευχαριστηθείτε την ημέρα και εύχομαι από καρδιάς όπως θα είναι εκείνη η ημέρα,με χαρές, γλέντια και συγκίνηση,να είναι όλη σας η ζωή καρδούλα μου!!!!:wub:

@ΒαλεντιναΧρηστος μου και σε εσάς ή ώρα η καλή,εσείς θα έχετε και παρειτσα τη μπεμπούλα σας:D!!!!Τι όμορφα!!!!!Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαμογελαστοί!!!!!

Με συγκινεις παρα πολύ να ξέρεις..Για τις ευχες αλλα και την προσπάθεια σας! Θέλω να σου πω ότι και εγω στο πίσω μέρος του μυαλού έχω το τι μπορεί να χρειαστεί στο μέλλον και για αυτό δεν ήθελα παραπάνω εξοδα.Γενικα και εμας δεν απασχολεί το πως και τι αλλα μόνο το να παντρευτούμε.Ειναι μια γνωριμία 15 χρόνων με σχέση ούτε ενος.Ειναι από τις ιστορίες που λες πως όντως υπάρχει το γραμμένο:) 

Όσο για τις μπομπονιέρες ναιι φτιάξαμε η θειουλα μου ήταν ανθοπώλης και ανέλαβε τα σχετικά όπως και το στεφανακι την νυφική μου και τον στολισμό του αυτοκινήτου! Ρυζι με φανταχτερές πούλιες μέσα σου λέω κανονικός γαμος θα γίνει θα ξυρίσουν και τον γαμπρό!Χαχαχαα.. Και μπατσελορ παρακαλωωω;-) 

Ο άντρας σου καλα κάνει και το περιμένει χαίρομαι πολύ που είναι αισιόδοξος και στο μεταφέρει γιατί το χρειάζεσαι και είμαι σίγουρη πως αυτό που λέει αυτό θα γίνει!! Στο εύχομαι με όλη την δύναμη της ψυχής μου!! Μόνο καλες και ευτυχισμένες στιγμές από εδώ και πέρα και ότι και αν μας δυσκολεύει εμείς θα το παλεύουμε και ότι κερδίζεται θα το κερδίσουμε!!!! Με πιάνεις;;:wink:;-)

πρίν από 17 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Luckystars ετσι ακριβως με τα σογια...σ ευχομαι λοιπον να ερθει γρηγορα ο θρησκευτικος σου και να εχετε παρεα οχι ενα αλλα δυο μπεμπακια να πλημμυρισετε ευτυχια! :smile: 

@Beboula25 τελεια θα ειναι με το καλο αας ευχομαι! Και επισης την ιδια ευχη δινω κ σε σενα για τον θρησκευτικο:wub:

Τι ωραίες ευχουλες είμαι πολύ χαρουμενη και συγκινημένη.!!! Χαίρομαι που το μοιράζομαι μαζί σας, με το καλό όλα για όλες μας κοριτσια μου!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Beboula25 μου γλυκιά!!!!Αν σε πιανω λέει;)

Η ιστορία σας είναι τοσο ιδιαίτερη και όμορφη όσο και αυτή του έγγαμου βίου σας και εύχομαι ολοψυχα όλα σας τα όνειρα και οι προσδοκίες να πραγματοποιήθουν!!!!!:wub:

Καλέ αυτός ο γάμος θα είναι υπερπαραγωγή:PΤι πολιτικός,κανονικοτατος γάμος,αφού έχει μπατσελορ και ξύρισμα και μπομπονιέρες και χορό και τραγούδι είστε κομπλε:DΛιγοι και καλοί.....Σημασία έχει να είναι ουσιαστικες οι στιγμές κυρίως μεταξύ σας αλλά και με τα αγαπημένα σας πρόσωπα!!!!!!

Με συγκινούν τόσο πολύ τα λόγια γλυκιά μου κοπέλα.....Σε ευχαριστώ από τα βάθη της ψυχής μου.......:wub:

Ο σύζυγος είναι αλήθεια γενικότερα αισιόδοξος,ισορροπεί και εμένα,αλλά πέρα από αυτό είναι μεγάλος μαχητής και μου μάθαινει και εμένα πως να μάχομαι,γιατί εκεί είναι η δυσκολία....Όταν πονέσεις να κάνεις μισο βήμα για να πας μπροστά....Και να σου πω δεν πειράζει που δε μας ήρθαν όλα εύκολα,δοκιμάστηκε η σχέση μας και μας δυνάμωσε.....εύχομαι όμως κανένα ζευγάρι να μην περασει/περναει ανάλογες δυσκολίες....

Τι ωραίο θέμα που πιάσαμε.....Γάμοι,εγκυμοσύνες,γεννητούρια,βαφτίσια!!!!!!Όλο για χαρές να μιλάμε,όλες οι οικογένειες να βιώνουν χαρές και συγκινήσεις!!!!

Φιλάκια γλυκιά μου,σ'ευχαριστώ τόσο πολύ όσο το ευχαριστώ μοιάζει λίγο και μικρό.....:wub:Κάθε ευτυχία και χαρά!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Luckystars είπε:

@Beboula25 μου γλυκιά!!!!Αν σε πιανω λέει;)

Η ιστορία σας είναι τοσο ιδιαίτερη και όμορφη όσο και αυτή του έγγαμου βίου σας και εύχομαι ολοψυχα όλα σας τα όνειρα και οι προσδοκίες να πραγματοποιήθουν!!!!!:wub:

Καλέ αυτός ο γάμος θα είναι υπερπαραγωγή:PΤι πολιτικός,κανονικοτατος γάμος,αφού έχει μπατσελορ και ξύρισμα και μπομπονιέρες και χορό και τραγούδι είστε κομπλε:DΛιγοι και καλοί.....Σημασία έχει να είναι ουσιαστικες οι στιγμές κυρίως μεταξύ σας αλλά και με τα αγαπημένα σας πρόσωπα!!!!!!

Με συγκινούν τόσο πολύ τα λόγια γλυκιά μου κοπέλα.....Σε ευχαριστώ από τα βάθη της ψυχής μου.......:wub:

Ο σύζυγος είναι αλήθεια γενικότερα αισιόδοξος,ισορροπεί και εμένα,αλλά πέρα από αυτό είναι μεγάλος μαχητής και μου μάθαινει και εμένα πως να μάχομαι,γιατί εκεί είναι η δυσκολία....Όταν πονέσεις να κάνεις μισο βήμα για να πας μπροστά....Και να σου πω δεν πειράζει που δε μας ήρθαν όλα εύκολα,δοκιμάστηκε η σχέση μας και μας δυνάμωσε.....εύχομαι όμως κανένα ζευγάρι να μην περασει/περναει ανάλογες δυσκολίες....

Τι ωραίο θέμα που πιάσαμε.....Γάμοι,εγκυμοσύνες,γεννητούρια,βαφτίσια!!!!!!Όλο για χαρές να μιλάμε,όλες οι οικογένειες να βιώνουν χαρές και συγκινήσεις!!!!

Φιλάκια γλυκιά μου,σ'ευχαριστώ τόσο πολύ όσο το ευχαριστώ μοιάζει λίγο και μικρό.....:wub:Κάθε ευτυχία και χαρά!!!!!!

Είστε μαχητές πραγματικοί και οι δυο σας..Συγχαρητήρια! Και πολύ σημαντικό που οι δοκιμασίες αυτές σας έδεσαν και σας έκαναν μια γροθιά.Ετσι αισθάνομαι και εγω πως η δυσκολία που έτυχε μας έδεσε περισσότερο και το θεωρώ πολύ σπουδαίο μέσα από τέτοιες καταστασεις να κρατάμε και το θετικό γιατί πάντα υπάρχει ένα θετικό στην υπόθεση και μιλώ για πολλους τομείς.Μπορει να μην μας έρχονται ολα όπως τα θελουμε αλλα να δοξάζουμε τον Θεό που έχουμε τα πιο σημαντικά.. Και σιγά σιγά θα αποκτήσουμε και τα υπόλοιπα ας έρθουν και με κόπο..

Σε φιλώ και σε ευχαριστώ ειλικρινά...:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια γυρισα απο τον γιατρο ειδαμε την μπεμπα 13εκ(με τα ποδια παντα ετσι την μετραει ο δικος μ) ηταν ζωηρουλα και ισα π χωρουσε στο σακο η γλυκουκα μ μας την εβγαλε και μια εβδομαδα μεγαλυτερη χαχα,μου εκοψε και το ασβεστιο και οταν ηρεμησει το εντερο μ θα ξεκινησω εναν αλλο σιδηρο σε χαπι αυτην την φορα(tardyferon) αλλα χωρις ασβεστιο για να δουμε τι με πειραζει απο τα δυο..μ ειπε υπαρχουν κ σκευασματα για την διαρροια αλλα καλα ειναι να αποφευγονται γιατι βουλωνουν το εντερο και δεν ειμαστε για τετοια!:-) Βλεπουμε πως θα παει!

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Λοιπον κοριτσια γυρισα απο τον γιατρο ειδαμε την μπεμπα 13εκ(με τα ποδια παντα ετσι την μετραει ο δικος μ) ηταν ζωηρουλα και ισα π χωρουσε στο σακο η γλυκουκα μ μας την εβγαλε και μια εβδομαδα μεγαλυτερη χαχα,μου εκοψε και το ασβεστιο και οταν ηρεμησει το εντερο μ θα ξεκινησω εναν αλλο σιδηρο σε χαπι αυτην την φορα(tardyferon) αλλα χωρις ασβεστιο για να δουμε τι με πειραζει απο τα δυο..μ ειπε υπαρχουν κ σκευασματα για την διαρροια αλλα καλα ειναι να αποφευγονται γιατι βουλωνουν το εντερο και δεν ειμαστε για τετοια!:-) Βλεπουμε πως θα παει!

Έλα ολα Καλά.μπραβο.καλη και η μπεμπα στο μέγεθος.φτου φτου!!!!!!να τρως γαλακτοκομικά Αφού έχεις θέμα με το ασβέστιο μάλλον.να παίρνεις από κει ότι χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...