Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Βασιλική μου με το καλό να δεις το μωρό σου και το φύλλο!! Καμία διαίσθηση έχουμε;;

σ'ευχαριστω πολυ @Beboula25 ! Οταν εκανα την πρωτη αυχενικη αυτη μου ειχε πει μαλλον κοριτσακι και γω επειδη με βολευει το εδεσα κομπο :) αλλα ο τωρινος γιατρος μου στο προηγουμενο ραντεβου δε μπορουσε να το δει! Ελπιζω σημερα που θα ειναι και πιο μεγαλο να μη δουμε κανενα τσουτσουνι να πεταγετε :)

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 hour ago, palmoira είπε:

Κοριτσια 338!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!! Ο άντρας μου είναι στο αεροπλάνο και δεν μπορώ να του το πω! Πάμε για δεύτερη χοριακη την Παρασκευή! 

Οριστε που ανησυχουσες..τελεια...συγχαρητήρια κοριτσι μου..υπομονη μεχρι την Παρασκευή τωρα και ξεκούραση...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Diavolitsa είπε:

σ'ευχαριστω πολυ @Beboula25 ! Οταν εκανα την πρωτη αυχενικη αυτη μου ειχε πει μαλλον κοριτσακι και γω επειδη με βολευει το εδεσα κομπο :) αλλα ο τωρινος γιατρος μου στο προηγουμενο ραντεβου δε μπορουσε να το δει! Ελπιζω σημερα που θα ειναι και πιο μεγαλο να μη δουμε κανενα τσουτσουνι να πεταγετε :)

Είσαι θεά!! Με το καλό να δεις το μωράκι σου με τσουτσούνι ή χωρίς!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

σ'ευχαριστω πολυ @Beboula25 ! Οταν εκανα την πρωτη αυχενικη αυτη μου ειχε πει μαλλον κοριτσακι και γω επειδη με βολευει το εδεσα κομπο :) αλλα ο τωρινος γιατρος μου στο προηγουμενο ραντεβου δε μπορουσε να το δει! Ελπιζω σημερα που θα ειναι και πιο μεγαλο να μη δουμε κανενα τσουτσουνι να πεταγετε :)

Ω ρε μάνα μου λες να μπέρδεψε το τσουτσουνι με την πεταλουδιτσα;:lol: Αλλα ξέρεις τι έχω ακούσει; Επειδή το πιπί μας σε εκείνη την φάση είναι φουσκωτουλι πολύ μπερδεύει(καταλαβες με τι) και για αυτό δεν σου λένε στανταρ.. 

Όπως και να έχει γερό να είναι με το καλό!!

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ο Θεος και η Παναγια να ευλογει ολα τα κοριτσια!!! τις εγκυουλες να φτασουν με το καλο μεχρι το τελος και τα κοριτσια π προσπαθουν συντομα να γινουν ολες εγκυουλεςςς..Ευχομαι για ολες τα καλυτερα και τα ομορφοτερα νεα!!♡

Αμήν Βαλεντίνα μου την ευλογία τους να έχουμε! 

@kido που είσαι; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια...

Χαίρομαι που είστε όλες Καλά και έχετε όμορφα νεα να μοιραστείτε!

Εγώ έκανα το σαββατο μια επαναληπτική εξέταση για τη d, δεν έχει βγει ακόμα άλλα μου έβαλε ο γιατρός να κανω επαναληπτική και στην tsh η οποία μου πήγε 1,71 Από 1,24..

Δε ξέρω δε μου άρεσε αυτο.. 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Beboula25 

@palmoira πως εισαι το συνηδητοποιησεςςς;;;;-)

 

πρίν από 15 λεπτά , Luckystars είπε:

@Beboula25 μου ,η ανάλυση στην Βασιλική,like,like,like:D:D:D

@P.L.L. ,Βασιλική,περιμένουμε τα νέα του υπέρηχου!!!!!!!:)

@loyloy μου,εσύ ποτέ με το καλό?:)

@palmoira μου,πόσο υπέροχη ημερα!!!!!:wub:

Υπέροχη μέρα όντως! Πάμε για Παρασκευή με άλλη διάθεση πλέον! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...