Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σας γράφω αγναντεύοντας μια πανέμορφη παραλια με κάτασπρα βότσαλα στη μανη. Έριξα και τις βουτιές μου πρώτα. Με ειχε βαλει στην πρίζα η @Beboula25 απο το προηγούμενο Σαββατοκύριακο! 

@Luckystars και @loyloy τι να πω για τα λόγια σας τα γλυκα. Απλώς οτι δεν εχω λόγια! Σας ανακάλυψα σε στιγμή μεγάλης απόγνωσης και απο τοτε η ζωή μου εχει φτιάξει κατα πολυ και όλες εδω εχουν λογο σε αυτο. Μακάρι να ανταποδώσω το καλο που μου έχετε κανει! 

@palmoira τα νέα σου ειναι ΤΕΛΕΙΑ! Δεν θελω να σε κανω να ενθουσιαστείς αν ακομα δεν πρέπει αλλα οι καφε εκκρίσεις ειναι πολυ πολυ καλο σημάδι!!! Ποτε θα σε πάρουν απο το κέντρο να σου πουν; Ο Θεος να ευλογεί την κοιλιτσα σου! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@loyloyαυτο σκευτομαι και δεν απελπιζομαι το οτι παω δυο φορες την ημερα απο το να μην πηγαινα καθολου για δυο ημερες....ευχομαι τα μπεμπακια μας να ειναι γερα κ δυνατα!:D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σας γράφω αγναντεύοντας μια πανέμορφη παραλια με κάτασπρα βότσαλα στη μανη. Έριξα και τις βουτιές μου πρώτα. Με ειχε βαλει στην πρίζα η @Beboula25 απο το προηγούμενο Σαββατοκύριακο! 

@Luckystars και @loyloy τι να πω για τα λόγια σας τα γλυκα. Απλώς οτι δεν εχω λόγια! Σας ανακάλυψα σε στιγμή μεγάλης απόγνωσης και απο τοτε η ζωή μου εχει φτιάξει κατα πολυ και όλες εδω εχουν λογο σε αυτο. Μακάρι να ανταποδώσω το καλο που μου έχετε κανει! 

@palmoira τα νέα σου ειναι ΤΕΛΕΙΑ! Δεν θελω να σε κανω να ενθουσιαστείς αν ακομα δεν πρέπει αλλα οι καφε εκκρίσεις ειναι πολυ πολυ καλο σημάδι!!! Ποτε θα σε πάρουν απο το κέντρο να σου πουν; Ο Θεος να ευλογεί την κοιλιτσα σου! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! 

Αχ στη Μανη εισαι?? Ειναι το χωριο του πατερα μου....τι μου θυμησες τωρα!! Να περνας τελεια!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Αχ στη Μανη εισαι?? Ειναι το χωριο του πατερα μου....τι μου θυμησες τωρα!! Να περνας τελεια!!!! 

Κι εμενα του Θειου μου! Το Μαρμάρι. Εχουν ερθει φίλοι απο το εξωτερικό και τους κανω τουρ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 55 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σας γράφω αγναντεύοντας μια πανέμορφη παραλια με κάτασπρα βότσαλα στη μανη. Έριξα και τις βουτιές μου πρώτα. Με ειχε βαλει στην πρίζα η @Beboula25 απο το προηγούμενο Σαββατοκύριακο! 

@Luckystars και @loyloy τι να πω για τα λόγια σας τα γλυκα. Απλώς οτι δεν εχω λόγια! Σας ανακάλυψα σε στιγμή μεγάλης απόγνωσης και απο τοτε η ζωή μου εχει φτιάξει κατα πολυ και όλες εδω εχουν λογο σε αυτο. Μακάρι να ανταποδώσω το καλο που μου έχετε κανει! 

@palmoira τα νέα σου ειναι ΤΕΛΕΙΑ! Δεν θελω να σε κανω να ενθουσιαστείς αν ακομα δεν πρέπει αλλα οι καφε εκκρίσεις ειναι πολυ πολυ καλο σημάδι!!! Ποτε θα σε πάρουν απο το κέντρο να σου πουν; Ο Θεος να ευλογεί την κοιλιτσα σου! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! 

Γλυκιά μου @P.L.L. δεν τίθεται θέμα ανταπόδοσης.....Η χαρά που λαμβάνουμε όσες προσπαθούμε είναι σαν αυτή που η αδελφή μας θα μας ανακοίνωνε την εγκυμοσύνη της!Εγώ τουλάχιστον έτσι το βιώνω και μου δίνει δύναμη να συνεχίσω και εύχομαι να έρθει η δική μου σειρά,ως εγκυουλα και μανούλα, να προσφέρω απλόχερα δύναμη και αγάπη σε όσα κορίτσια το θελήσουν....:wub:

Να ξέρεις μου μεταφέρεις υπέροχες εικόνες και φτιαχνεις την ημέρα μου!Να περνάς τέλεια γλυκιά μου!:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σας γράφω αγναντεύοντας μια πανέμορφη παραλια με κάτασπρα βότσαλα στη μανη. Έριξα και τις βουτιές μου πρώτα. Με ειχε βαλει στην πρίζα η @Beboula25 απο το προηγούμενο Σαββατοκύριακο! 

@Luckystars και @loyloy τι να πω για τα λόγια σας τα γλυκα. Απλώς οτι δεν εχω λόγια! Σας ανακάλυψα σε στιγμή μεγάλης απόγνωσης και απο τοτε η ζωή μου εχει φτιάξει κατα πολυ και όλες εδω εχουν λογο σε αυτο. Μακάρι να ανταποδώσω το καλο που μου έχετε κανει! 

@palmoira τα νέα σου ειναι ΤΕΛΕΙΑ! Δεν θελω να σε κανω να ενθουσιαστείς αν ακομα δεν πρέπει αλλα οι καφε εκκρίσεις ειναι πολυ πολυ καλο σημάδι!!! Ποτε θα σε πάρουν απο το κέντρο να σου πουν; Ο Θεος να ευλογεί την κοιλιτσα σου! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! 

Χοριακη τη Δευτέρα! Απλά μίλησα με το κέντρο για τις καφέ εκκρίσεις!

Καλες βουτιές, κάνε μια και για εμένα! Μεσσηνιακή Μάνη είσαι?


preg.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Χοριακη τη Δευτέρα! Απλά μίλησα με το κέντρο για τις καφέ εκκρίσεις!

Καλες βουτιές, κάνε μια και για εμένα! Μεσσηνιακή Μάνη είσαι?

Όχι, λακωνική! Ειμαι στο Μαρμάρι που ειναι στο ακρωτήριο ταιναρο κοντα. Μας εχει παρει ο αέρας αλλα ειναι πολυ ωραία! 

Συνειδητοποιησα πως μια μερα που ξεχασα τον σίδηρο το στομάχι ήταν πολυ πολυ καλυτερα. Το ξαναπήρα και παλι ανακατωσούρα και τα σχετικα. Εκανα κανενα δυο τέτοια τεστ για επιβεβαίωση και τώρα ειμαι σίγουρη οτι ειναι αυτο που με πειράζει. Δεν θελω να το παίρνω και νομιζω οτι δεν με βοηθάει αφού ετσι κι αλλιως ο αιματοκρίτης έπεσε στο 28. Λέτε άλλο σκεύασμα να μου πέσει καλύτερο; 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 53 λεπτά , P.L.L. είπε:

Όχι, λακωνική! Ειμαι στο Μαρμάρι που ειναι στο ακρωτήριο ταιναρο κοντα. Μας εχει παρει ο αέρας αλλα ειναι πολυ ωραία! 

Συνειδητοποιησα πως μια μερα που ξεχασα τον σίδηρο το στομάχι ήταν πολυ πολυ καλυτερα. Το ξαναπήρα και παλι ανακατωσούρα και τα σχετικα. Εκανα κανενα δυο τέτοια τεστ για επιβεβαίωση και τώρα ειμαι σίγουρη οτι ειναι αυτο που με πειράζει. Δεν θελω να το παίρνω και νομιζω οτι δεν με βοηθάει αφού ετσι κι αλλιως ο αιματοκρίτης έπεσε στο 28. Λέτε άλλο σκεύασμα να μου πέσει καλύτερο; 

 

Πες το στο γιατρό να στο αλλάξει.και βλέπεις.αφου σε ενοχλεί μη το παίρνεις.κριμα είναι.

Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. τι σ προκαλει ο σιδηρος γιατι κ εγω ξεκινησα σιδηρο κ ασβεστιο κ τα σταματησα γιατι μ προκαλουσε διαρροια κατι απο τα δυο το σιδηρο εχει 6μερες π το σταματησα ακομα δεν ειδα διαφορα κ το ασβεστιο σημερα ειναι η δευτερη μερα π δεν το πηρα κ παλι τπτ....ευχομαι τις επομενες μερες να ειναι καλυτερα μ αλλαξε σκευασμα σιδηρου αλλα δεν μπορω ακομα να το ξεκινησω πρεπει να στρωσει το εντερο μου!;! Σε πειραζει κ εσενα ο σιδηρος απο οτι διαβασα ε;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Όχι, λακωνική! Ειμαι στο Μαρμάρι που ειναι στο ακρωτήριο ταιναρο κοντα. Μας εχει παρει ο αέρας αλλα ειναι πολυ ωραία! 

Συνειδητοποιησα πως μια μερα που ξεχασα τον σίδηρο το στομάχι ήταν πολυ πολυ καλυτερα. Το ξαναπήρα και παλι ανακατωσούρα και τα σχετικα. Εκανα κανενα δυο τέτοια τεστ για επιβεβαίωση και τώρα ειμαι σίγουρη οτι ειναι αυτο που με πειράζει. Δεν θελω να το παίρνω και νομιζω οτι δεν με βοηθάει αφού ετσι κι αλλιως ο αιματοκρίτης έπεσε στο 28. Λέτε άλλο σκεύασμα να μου πέσει καλύτερο; 

 

Αχ τα ιδια εχω και εγω με τον σιδηρο..Αλλα πρεπει να τον παιρνουμε .Πες στο γιατρο μηπως σου τον αλλξει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κορίτσια, @ΒαλεντιναΧρηστος Και @Κελυ 32 με πειράζει και εμενα όπως βλέπω οτι πειράζει και εσας, αλλα δεν ξέρω αν εχουμε τα ίδια συμπτώματα. Εγω δεν εχω καθολου διάρροια @ΒαλεντιναΧρηστος. Ισα ισα... Δυσκολεύομαι να πάω τουαλέτα. Εσενα @Κελυ 32 τι σου προκαλεί; Εμενα μου χαλάει το στομάχι. Το κανει να παίρνει φωτια και μου χαλάει τη γεύση. Κάποιες φορές μου φέρνει και τάση για εμετό. Ειναι σίγουρο οτι ειναι υποχρεωτικό να το παίρνουμε αυτο παρόλο που μας χαλάει; Πάντως εγω έπαιρνα και παλιά αλλα ποτε δε μου έφερνε αυτα τα συμπτώματα. Ειναι ο συνδυασμός με την εγκυμοσυνη που σκοτώνει!

 

Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. εμενα μ τα σταματησε μεχρι να ερθω παλι στα ισια μου μονο μαγνησιο κ filicine περνω π τα επερνα απο την αρχη της εγκυμοσυνης κ ξερω οτι δεν με πειραζουν....αλλα δεν ξερω ποτε περναει η επιδραση των χαπιων απο τον οργανισμο; για να στρωσει το εντερο δεν ξερω το ασβεστιο δημιουργει παρενεργειες εντερικες; γτ τον σιδηρο εχω π το εκοψα 6μερες κ παλι τπτ διαφορα δεν ειδα λεω μηπως ειναι το ασβεστιο π εχει 2 μερες π δεν το περνω..αλλα μηπως η διαρροια ειναι γενικα απο την εγκυμοσυνη απο τις ορμονες κ δεν φταινε τα χαπια..γιατι καπου διαβασα οτι μια κοπελα ειχε μεχρι τελους διαρροια κ δεν ηταν απο τα χαπια! Δεν ξερω θα φανει εσας ποια ειναι η γνωμη σας; κ δεν ξερω κανει τοσο κακκο αυτη η παρενεργεια σε περιπτωση π μ μεινει μεχρι τελους; συγνωμη για το μεγαλο κειμενο!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...