Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καληνύχτα σε ολα τα κορίτσια τα όμορφα! Ευχαριστώ @Luckystars για τις ευχές!! Επέστρεψα πριν λιγο και ειμαι πτώμα, αλλα ικανοποιημένη. Αυριο ελπιζω να σας γραψω ωραία νέα αν και περισσοτερο ανυπομονούμε για την @palmoira! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗΗΗΗΗ PALMOIRA! 

Κικιτσες μου καλη τύχη και σε εσας αυτές τις μέρες. Να έχετε ταυτόχρονες συλλήψεις! 

Σας φιλω!!!! 

 

Σε ευχαριστούμε πολυυυ για την ευχή!! Αύριο είναι σημαντική ημέρα περιμενουμε και από τις δυο σας υπέροχα νέα!! Με το καλό,έχετε την σκέψη και την θετική ενέργεια όλων μας!!!! 

Καλη ξεκουραση! Καλό ξημέρωμα σε όλες!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 43 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπαίνω συνέχεια να δω αν ειχαμε νέα απο την @palmoira... Ελπιζω να ειναι ολα καλα! 

Καλημέρα σε όλες!

Αναλόγως που πήγε για τη χοριακη μεσημερ ι ή απόγευμα θα χει τα αποτελέσματα. @palmoira σου στέλνω θετική ενέργεια και από το σπορακι μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν και δεν ειμαι καιρο εδω και δεν σας γνωριζω καλά κοριτσια, παρολα αυτα θελω να ευχηθω και εγω με τη σειρα μου στην @palmoira καλα αποτελεσματα και να στειλω ολη μου τη θετικη ενεργεια . Ειστε μια υπέροχη παρεα και ειναι πολυ σημαντικο που δινεται κουραγιο η μια στην αλλη.Ευχομαι να πανε ολα καλα! :wub:

  • Μου αρέσει 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας! Διαβαζω τα νεα σας και χαιρομαι! 

@P.L.L. και γω σημερα το βραδυ εχω ραντεβου με το γιατρο! Μαζι θα τα δουμε τα σπορια μας! Ελπιζω να μου πει σημερα το φυλλο!

@palmoira αντε πες τους να κανουν γρηγορα δε κρατιομαστε ολες! :) τη θετικη μου ενεργεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,να έχουμε μια χαρούμενη εβδομάδα!:)

@palmoira μου,όλη την θετική μου σκεψη:)

@P.L.L.,Βασιλική με το καλό να δείτε τα νινακια σας!:)

@Nicol_ μου,καλωσηρθες!Εύχομαι τα ομορφότερα!:):wub:

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια:wub:

Αντεεεεε να γεμίσει με όλο και περισσότερα χαμόγελα το φόρουμ!!!!!!!:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Πολύ φοβάμαι ότι για να καθυστερούν μάλλον δεν είναι καλά τα πράγματα και περιμένουν να πάει ο γιατρός στο γραφείο του για να με πάρει τηλέφωνο. 

Μην σκεφτεσαι ετσι. Αν και σε εχουν πεθάνει στην αναμονή και θα εχεις τρελαθεί ως τώρα. Γιατι δεν τους παίρνεις εσυ ενα τηλέφωνο; Σου είχαν πει ωρα που μπορει να σε έπαιρναν;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Diavolitsa είπε:

Καλημερα σας! Διαβαζω τα νεα σας και χαιρομαι! 

@P.L.L. και γω σημερα το βραδυ εχω ραντεβου με το γιατρο! Μαζι θα τα δουμε τα σπορια μας! Ελπιζω να μου πει σημερα το φυλλο!

@palmoira αντε πες τους να κανουν γρηγορα δε κρατιομαστε ολες! :) τη θετικη μου ενεργεια!

Βασιλική μου με το καλό να δεις το μωρό σου και το φύλλο!! Καμία διαίσθηση έχουμε;;

Link to comment
Share on other sites

@palmoira μου ,έχεις δίκιο είναι βασανιστική η αναμονή και εύχομαι να σε δικαιώσει με ένα τεράστιο νούμερο!:)

Έχει δίκιο η @P.L.L. ,μην το σκέφτεσαι έτσι.Πιστεύω φυλάνε τα ευχάριστα νέα για το τέλος!:)

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια 338!! Είστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!! Ο άντρας μου είναι στο αεροπλάνο και δεν μπορώ να του το πω! Πάμε για δεύτερη χοριακη την Παρασκευή! 

@palmoiraΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΜΠΡΑΒΟ,ΜΠΡΑΒΟ,ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...