Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ όλες!!! 

Δεν κοιμήθηκα και πολύ. Κανένα 3ωρο. Άπαξ και μου βάλανε το χάπι άρχισαν κάποιοι πόνοι. Τώρα πονάω σα να έχω εντερικά προβλήματα αλλά είναι συσπασεις. Σε καμία ώρα θα με ελέγξει ο γιατρος για διαστολή  άντε, μακάρι!!!

@anemoni1989 είσαι τρελή!!!

 

Καλημερα εγω ειχα ρίξει ύπνο από της 1  μέχρι της 4 και 7 γεννησα πρώτη φορά που κοιμήθηκα εγώ πάντα το μάτι γαρίδα το έχω δεν κοιμαμε ευκολα. καλό είναι αυτό να ξεκίνησαν οι πόνοι. Σου το ευχομαι κορίτσι μου να έχεις κάνει διαστολή να τελειώσεις γρήγορα!!


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 25 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ όλες!!! 

Δεν κοιμήθηκα και πολύ. Κανένα 3ωρο. Άπαξ και μου βάλανε το χάπι άρχισαν κάποιοι πόνοι. Τώρα πονάω σα να έχω εντερικά προβλήματα αλλά είναι συσπασεις. Σε καμία ώρα θα με ελέγξει ο γιατρος για διαστολή  άντε, μακάρι!!!

@anemoni1989 είσαι τρελή!!!

 

Έλα μπαίνεις στην τελική ευθεία!! !!!!!!εδώ κι Εμείς θα περιμένουμε νέα σου!!!!!με ένα πόνο!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχαχχαχαχαχα 

Τι ωρα σου βαλανε το 1ο χάπι?? Αντε τελεια!!!! Θα μπει και ο άντρας σου μεσα??? Αν δεις και ξεκιναει ο πονος να ζητήσεις επισκληριδιο.. Ειναι κριμα να ταλαιπωρεισαι!! 

Στις 4 το πρωί μου βάλανε το 1ο. Μου είχαν πει ότι το 2ο θα είναι γύρω στις 10 οποτε το περιμένω. Αλλά υποθέτω πως πρώτα θα με δει ο γιατρος. Για να δούμε! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα κάνω επισκληρίδειο!! 

Μακάρι να είμαι κι εγώ έτσι γρήγορη σαν κι εσένα @Alex. Arap

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , P.L.L. είπε:

Στις 4 το πρωί μου βάλανε το 1ο. Μου είχαν πει ότι το 2ο θα είναι γύρω στις 10 οποτε το περιμένω. Αλλά υποθέτω πως πρώτα θα με δει ο γιατρος. Για να δούμε! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα κάνω επισκληρίδειο!! 

Μακάρι να είμαι κι εγώ έτσι γρήγορη σαν κι εσένα @Alex. Arap

 

άντε σε λίγο θα έχεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!με έναν πόνο!!όλα θα πάνε καλά!!!Καλημέρα!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , P.L.L. είπε:

Στις 4 το πρωί μου βάλανε το 1ο. Μου είχαν πει ότι το 2ο θα είναι γύρω στις 10 οποτε το περιμένω. Αλλά υποθέτω πως πρώτα θα με δει ο γιατρος. Για να δούμε! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα κάνω επισκληρίδειο!! 

Μακάρι να είμαι κι εγώ έτσι γρήγορη σαν κι εσένα @Alex. Arap

 

Μακαρι κορίτσι μου σου το εύχομαι με ένα πόνο όλα θα πάνε καλά!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις με κοίταξε για διαστολή. Έχω δυο κι ο τράχηλος είναι μαλακός. Μου έβαλαν και το δεύτερο χάπι και περιμένω!

Ειμαι γραφική που μπαίνω και σας λέω τις λεπτομέρειες αλλά πραγματικά έχω άπλετο χρόνο! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Μόλις με κοίταξε για διαστολή. Έχω δυο κι ο τράχηλος είναι μαλακός. Μου έβαλαν και το δεύτερο χάπι και περιμένω!

Ειμαι γραφική που μπαίνω και σας λέω τις λεπτομέρειες αλλά πραγματικά έχω άπλετο χρόνο! 

Αχ καλα κανεις γιατι και γω ειμαι στα καρφια! Θα μπω τελικα αυριο στις 7 το πρωι! Ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα μου βαλει ουτε υποθετο γιατι ο τραχηλος ειναι ηδη πολυ μαλακος και εχω ηδη 2 φιαστολη! Θα μου σπασει τα νερα κατευθειαν! Εσενα να υποθεσω δεν σου σπασαν τα νερα ακομα ε? Χαιρομαι που σε ακουω ηρεμη γιατι εγω δεν ειμαι καθολου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Αχ καλα κανεις γιατι και γω ειμαι στα καρφια! Θα μπω τελικα αυριο στις 7 το πρωι! Ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα μου βαλει ουτε υποθετο γιατι ο τραχηλος ειναι ηδη πολυ μαλακος και εχω ηδη 2 φιαστολη! Θα μου σπασει τα νερα κατευθειαν! Εσενα να υποθεσω δεν σου σπασαν τα νερα ακομα ε? Χαιρομαι που σε ακουω ηρεμη γιατι εγω δεν ειμαι καθολου!

άντε βασιλική μου με το καλό και σε σένα κορίτσι μου!!!με έναν πόνο!!!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Αχ καλα κανεις γιατι και γω ειμαι στα καρφια! Θα μπω τελικα αυριο στις 7 το πρωι! Ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα μου βαλει ουτε υποθετο γιατι ο τραχηλος ειναι ηδη πολυ μαλακος και εχω ηδη 2 φιαστολη! Θα μου σπασει τα νερα κατευθειαν! Εσενα να υποθεσω δεν σου σπασαν τα νερα ακομα ε? Χαιρομαι που σε ακουω ηρεμη γιατι εγω δεν ειμαι καθολου!

Με ένα πόνο κορίτσι μου αντε ήρθε και η σειρά σου με ένα πόνο σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Μόλις με κοίταξε για διαστολή. Έχω δυο κι ο τράχηλος είναι μαλακός. Μου έβαλαν και το δεύτερο χάπι και περιμένω!

Ειμαι γραφική που μπαίνω και σας λέω τις λεπτομέρειες αλλά πραγματικά έχω άπλετο χρόνο! 

Μας παε ι για βραδάκι η μπουμπου.εξω στην αναμονή τι γίνεται?περιμένουν οι δικοί σου?

πρίν από 40 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Αχ καλα κανεις γιατι και γω ειμαι στα καρφια! Θα μπω τελικα αυριο στις 7 το πρωι! Ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα μου βαλει ουτε υποθετο γιατι ο τραχηλος ειναι ηδη πολυ μαλακος και εχω ηδη 2 φιαστολη! Θα μου σπασει τα νερα κατευθειαν! Εσενα να υποθεσω δεν σου σπασαν τα νερα ακομα ε? Χαιρομαι που σε ακουω ηρεμη γιατι εγω δεν ειμαι καθολου!

Άντε αντε ήρθε και εσένα η ώρα σου.με το καλό Αύριο.με ενα πόνο βασιλικουλα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Αχ καλα κανεις γιατι και γω ειμαι στα καρφια! Θα μπω τελικα αυριο στις 7 το πρωι! Ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα μου βαλει ουτε υποθετο γιατι ο τραχηλος ειναι ηδη πολυ μαλακος και εχω ηδη 2 φιαστολη! Θα μου σπασει τα νερα κατευθειαν! Εσενα να υποθεσω δεν σου σπασαν τα νερα ακομα ε? Χαιρομαι που σε ακουω ηρεμη γιατι εγω δεν ειμαι καθολου!

Με το καλό με έναν πόνο!!

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Αχ καλα κανεις γιατι και γω ειμαι στα καρφια! Θα μπω τελικα αυριο στις 7 το πρωι! Ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα μου βαλει ουτε υποθετο γιατι ο τραχηλος ειναι ηδη πολυ μαλακος και εχω ηδη 2 φιαστολη! Θα μου σπασει τα νερα κατευθειαν! Εσενα να υποθεσω δεν σου σπασαν τα νερα ακομα ε? Χαιρομαι που σε ακουω ηρεμη γιατι εγω δεν ειμαι καθολου!

Με το καλο και με κανέναν πονο!!! Ειδικά το τελευταίο, αν κάνεις επισκληριδιο θα ειναι αλήθεια!!! :)

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Αχ καλα κανεις γιατι και γω ειμαι στα καρφια! Θα μπω τελικα αυριο στις 7 το πρωι! Ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα μου βαλει ουτε υποθετο γιατι ο τραχηλος ειναι ηδη πολυ μαλακος και εχω ηδη 2 φιαστολη! Θα μου σπασει τα νερα κατευθειαν! Εσενα να υποθεσω δεν σου σπασαν τα νερα ακομα ε? Χαιρομαι που σε ακουω ηρεμη γιατι εγω δεν ειμαι καθολου!

Ήρεμη να είσαι έρχεται η καλύτερη στιγμή απόλαυσε την!! Με το καλό και έναν πόνο!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Η P.L.L. χαθηκε! Πιστευω να πηγαν ολα καλα και να ειναι αγκαλια με το μπεμπακι της! Εμενα το αγχος εχει χτυπησει κοκκινο παντως!

Η @P.L.L. θα χει την κορακλα της τώρα.

Ωχ όλη νύχτα θα σαι σε αναμμένα κάρβουνα.Σκεψοτ ότι αύριο θα είσαι μανούλα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...