Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , P.L.L. είπε:

Βρε αγάπη το κρύο δεν πειράζει σε κάτι. Άσε που την ώρα του τοκετού θα τον εκτιμήσεις με το παραπάνω τον κόπο που θα κανεις τώρα. Δε λέω και το μολ μια χαρά αλλά πρόσεχε τις βιτρίνες γιατι αν χαζεύεις θα γίνει το περπάτημα ορθοστασία και θα έχεις τα αντίθετα αποτελέσματα! 

Η Βασιλική τι να κάνει! 

Πέρασα ίωση πριν λίγο καιρό και ακόμα εχω ενα ελαφρύ συναχακι. Γι αυτο φοβάμαι. Τώρα Μολ πρωί λέω να πάω που δεν θα χει κόσμο.

Είδες? Έτσι και με σενα.που είναι η πλλ. Την αγωνία σου είχαμε.ημπουμπου σου πως είναι Σήμερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

3 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου! Να σας ζήσει η μπουμπου, πάντα υγιής και τυχερή! Φιλιά πολλά και στις δύο! 

Υ. Γ. Σε ποιον μοιάζει τελικά η ντίβα μας, που κρυβοταν τόσο καιρό και δεν σας έδειξε το προσωπακι της;

Ευχαριστώ! Δεν έχω ιδέα σε ποιον μοιάζει και αυτό το έχω με όλα τα μωρά. Όχι μόνο με το δικό μου. Πάντως οι άλλοι λένε πως μοιάζει πιο πολύ στον μπαμπά της. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ! Δεν έχω ιδέα σε ποιον μοιάζει και αυτό το έχω με όλα τα μωρά. Όχι μόνο με το δικό μου. Πάντως οι άλλοι λένε πως μοιάζει πιο πολύ στον μπαμπά της. 

Να σας ζήσει! Όπου και να μοιάζει η μπουμπου σας είναι σίγουρα μια κούκλα! Να είστε γέροι και δυνατοί να το καμαρώνετε το παιδάκι σας! Νομίζω ότι οι φετινές γιορτές θα είναι πολύ ξεχωριστές για εσάς! Και πάλι να σας ζήσει! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ! Δεν έχω ιδέα σε ποιον μοιάζει και αυτό το έχω με όλα τα μωρά. Όχι μόνο με το δικό μου. Πάντως οι άλλοι λένε πως μοιάζει πιο πολύ στον μπαμπά της. 

Σε όποιον και να μοιάζει θα είναι σκέτη γλυκά, είμαι σίγουρη. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεννησα μια πανεμορφη μπουμπου! Πανευκολα και σχεδον χωρις καθολου πονο! Μου εσπασε τα νερα ο γιατρος στις 9.30 και στις 2 παρα ειχα γεννησει χωρις υποθετο χωρις ορο χωρις τπτ! Φυσικα εκανα επισκληριδιο και δεν καταλαβα τπτ! Τωρα την εχω διπλα μου και κοιμαται!

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Κοριτσια γεννησα μια πανεμορφη μπουμπου! Πανευκολα και σχεδον χωρις καθολου πονο! Μου εσπασε τα νερα ο γιατρος στις 9.30 και στις 2 παρα ειχα γεννησει χωρις υποθετο χωρις ορο χωρις τπτ! Φυσικα εκανα επισκληριδιο και δεν καταλαβα τπτ! Τωρα την εχω διπλα μου και κοιμαται!

Γλυκούλα μου να σου ζήσει!!!!Να είναι γερή και τυχερή!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Κοριτσια γεννησα μια πανεμορφη μπουμπου! Πανευκολα και σχεδον χωρις καθολου πονο! Μου εσπασε τα νερα ο γιατρος στις 9.30 και στις 2 παρα ειχα γεννησει χωρις υποθετο χωρις ορο χωρις τπτ! Φυσικα εκανα επισκληριδιο και δεν καταλαβα τπτ! Τωρα την εχω διπλα μου και κοιμαται!

Μπραβο κοριτσι μ να χαιρεσαι την μπουμπουκα σου..γερη κ καλοτυχη να ειναι....καλους θηλασμους και καλη αναρωση σε εσενα!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Κοριτσια γεννησα μια πανεμορφη μπουμπου! Πανευκολα και σχεδον χωρις καθολου πονο! Μου εσπασε τα νερα ο γιατρος στις 9.30 και στις 2 παρα ειχα γεννησει χωρις υποθετο χωρις ορο χωρις τπτ! Φυσικα εκανα επισκληριδιο και δεν καταλαβα τπτ! Τωρα την εχω διπλα μου και κοιμαται!

Μπράβο κορίτσι μου να σου ζήσει η μπουμπού σου!!! Είδες που σου είπα  δεν θα καταλάβεις τίποτα αφού σου είχε μαλακώσει ο τράχηλος δεν άκουγες ανχονοσουν.πως αισθάνεσαι τώρα που την έχεις δίπλα δεν είναι υπέροχα;!!! Που γέννησες; 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Κοριτσια γεννησα μια πανεμορφη μπουμπου! Πανευκολα και σχεδον χωρις καθολου πονο! Μου εσπασε τα νερα ο γιατρος στις 9.30 και στις 2 παρα ειχα γεννησει χωρις υποθετο χωρις ορο χωρις τπτ! Φυσικα εκανα επισκληριδιο και δεν καταλαβα τπτ! Τωρα την εχω διπλα μου και κοιμαται!

Μπράβο κοπέλα μου!!! Να σου ζησει η ομορφη!!! Σιδερενιες να ειστε και οι δύο!!! Καλη ανατροφη!!! :x


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Diavolitsa είπε:

Κοριτσια γεννησα μια πανεμορφη μπουμπου! Πανευκολα και σχεδον χωρις καθολου πονο! Μου εσπασε τα νερα ο γιατρος στις 9.30 και στις 2 παρα ειχα γεννησει χωρις υποθετο χωρις ορο χωρις τπτ! Φυσικα εκανα επισκληριδιο και δεν καταλαβα τπτ! Τωρα την εχω διπλα μου και κοιμαται!

Να σου ζήσει!! !!!!!!!!!!!!!!!κι άλλο μωράκι ναιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!γερή να Είναι!! !!!!!!πόσα κιλα βγήκε το ζουζούνι?

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Γλυκούλα μου να σου ζήσει!!!!Να είναι γερή και τυχερή!!!!

Κατερίνα Χρόνια πολλα!!!!!πολύχρονη!! !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Να σου ζήσει!! !!!!!!!!!!!!!!!κι άλλο μωράκι ναιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!γερή να Είναι!! !!!!!!πόσα κιλα βγήκε το ζουζούνι?

Κατερίνα Χρόνια πολλα!!!!!πολύχρονη!! !!!!

Γλυκούλα μου σ'ευχαριστώ πολύ!!!!Με το καλό και σε εσένα!!!!Με έναν πόνο!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Γλυκούλα μου σ'ευχαριστώ πολύ!!!!Με το καλό και σε εσένα!!!!Με έναν πόνο!!!!

Σε Ευχαριστώ Κατερίνα μου.αντε λογικά θα είμαι η επόμενη που θα σαα ανακοινώσω!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια! 2950 γεννηθηκε το κοριτσακι μου! Στο Ιασω στη Λαρισα γεννησα! Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη και απο το γιατρο μου και απο ολους! Τωρα ποναω αρκετα γιατι με τραβανε τα ραμματα! Απο αυριο πιστευω να ειμαι καλυτερα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...