Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Όλα καλά Κατερίνα μου! Εσυ πες μας τι νέα έχεις! Πηγες ξανά στον γιατρό; Το είδες το φασολάκι σου;

Έχω τη Τρίτη το απόγευμα ραντεβού κοριτσάκι μου!! Έχω συμπτώματα γενικά αλλά είμαι με τις μέρες μου. Βλέπω άσχημα όνειρα αλλά πιστεύω είναι από το άγχος μου κ προσπαθώ να μην δίνω σημασία. Εσύ πως είσαι??Η μπεμπουλα??


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

10 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Έχω τη Τρίτη το απόγευμα ραντεβού κοριτσάκι μου!! Έχω συμπτώματα γενικά αλλά είμαι με τις μέρες μου. Βλέπω άσχημα όνειρα αλλά πιστεύω είναι από το άγχος μου κ προσπαθώ να μην δίνω σημασία. Εσύ πως είσαι??Η μπεμπουλα??

Στα όνειρα μη δίνεις σημασία! Όλες τα ίδια βλέπουμε. Εννοείται είναι το αγχος. Αύριο δηλαδή ραντεβού;;; Τι καλά! Θα έχει μεγαλώσει κιολας τώρα! Έχεις ρυθμίσει και τα θέματα που είχες με τις ενέσεις έτσι δεν είναι; Όλα τέλεια θα πάνε!!! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Στα όνειρα μη δίνεις σημασία! Όλες τα ίδια βλέπουμε. Εννοείται είναι το αγχος. Αύριο δηλαδή ραντεβού;;; Τι καλά! Θα έχει μεγαλώσει κιολας τώρα! Έχεις ρυθμίσει και τα θέματα που είχες με τις ενέσεις έτσι δεν είναι; Όλα τέλεια θα πάνε!!! 

Ακριβώς κοριτσάκι μου!!Παίρνω κ ενέσεις κ σαλοσπιρ κ ελπίζω να πάνε όλα καλά!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Εκτός απροόπτου την άλλη Τρίτη! 

Πωπωωωω ήρθε η μεγάλη ώρα!!!!!Τι ωραία!!!!Λίγα μόνο 24ωρα απομενουν για να πάρεις αγκαλιά το κοριτσάκι σου!!!!!Με το καλό και να πάνε όλα δεξιά!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Όλα καλά κοριτσάκια μου!!!!Μεγάλωσε το φασολακι μου!!!! Πρώτα ο Θεός στις 22/2 έχουμε αυχενική!!!!!

Μπραβοοοο!!! Όλα να πάνε καλά και στην αυχενική! Με το καλό το φασολάκι σου να γίνει το μωράκι σου! 

20 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Εκτός απροόπτου την άλλη Τρίτη! 

Την άλλη Τρίτη!! Έφτασε η ώρα! Να πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου να πάρεις αγκαλιά την κόρη σου! Πως πέρασε ο καιρός!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Μπραβοοοο!!! Όλα να πάνε καλά και στην αυχενική! Με το καλό το φασολάκι σου να γίνει το μωράκι σου! 

Την άλλη Τρίτη!! Έφτασε η ώρα! Να πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου να πάρεις αγκαλιά την κόρη σου! Πως πέρασε ο καιρός!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Να χαίρεσαι την μπεμπουλα σου!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2019 at 7:27 ΜΜ, Katerina 88 είπε:

Όλα καλά κοριτσάκια μου!!!!Μεγάλωσε το φασολακι μου!!!! Πρώτα ο Θεός στις 22/2 έχουμε αυχενική!!!!!

Τι ομορφα νεα Κατερίνα!!! Με το καλο!!! :)

23 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Εκτός απροόπτου την άλλη Τρίτη! 

Ουαουυυυυυυυ!!!!! Ηρθε η μεγάλη ωρα!!!! Με το καλο Παλμοιρακι μας γλυκο!!!!!! :x

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Τι ομορφα νεα Κατερίνα!!! Με το καλο!!! :)

Ουαουυυυυυυυ!!!!! Ηρθε η μεγάλη ωρα!!!! Με το καλο Παλμοιρακι μας γλυκο!!!!!! :x

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!! Φιλάκια στην μπεμπουλα σου!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...