Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Comet είπε:

Το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου.Να εισαι αισιοδοξη και ηρεμη οσο μπορεις.

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Μπραβοοοοο!!! Συγχαρητήρια! Ήταν μη πάρεις φορά εσυ!! Χαχαχα Τι σου λέει ο γιατρος; Ποτε πας; Η προγεστερονη καλή; 

 

Εντάξει είμαστε εμείς! Πολύ καλυτερα. Έχω συνηθίσει κι εγώ τα ξενύχτια αλλά γενικά με αφήνει και κοιμάμαι κανα 4ωρο τις περισσότερες φορές. Και μετά μια ώρα από εδώ μια ώρα από εκεί. Μου έχει φύγει και το αγχος και την ευχαριστιέμαι πολύ! Δεν ξέρω πόσες φορές τη μέρα τη φιλάω και της λέω πως την αγαπάω! Έχουμε ενθουσιαστεί με τον άντρα μου και σκεφτόμαστε από τώρα τα επόμενα παιδιά! 

Εσεις πως είστε;;; 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Περιμένω να βγει η προγεστερόνη κατά τις 2 και θα τον παρω τηλ το απογευμα!!! Τέλεια να την φιλάς τη μικρούλα σου!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 7 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπραβοοοοο!!! Συγχαρητήρια! Ήταν μη πάρεις φορά εσυ!! Χαχαχα Τι σου λέει ο γιατρος; Ποτε πας; Η προγεστερονη καλή; 

 

Εντάξει είμαστε εμείς! Πολύ καλυτερα. Έχω συνηθίσει κι εγώ τα ξενύχτια αλλά γενικά με αφήνει και κοιμάμαι κανα 4ωρο τις περισσότερες φορές. Και μετά μια ώρα από εδώ μια ώρα από εκεί. Μου έχει φύγει και το αγχος και την ευχαριστιέμαι πολύ! Δεν ξέρω πόσες φορές τη μέρα τη φιλάω και της λέω πως την αγαπάω! Έχουμε ενθουσιαστεί με τον άντρα μου και σκεφτόμαστε από τώρα τα επόμενα παιδιά! 

Εσεις πως είστε;;; 

Μπραβο αφου κοιμαστε και τοσο καλα ειναι.Μα ειναι για ρουφιγμα τα γλυκουλια.Κι εγω ολη μερα τον ζουπαω και γελαει.Εχουμε λιγο μπουκωματακι αλλα το περναμε χαλαρα προς το παρον


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Μπραβο αφου κοιμαστε και τοσο καλα ειναι.Μα ειναι για ρουφιγμα τα γλυκουλια.Κι εγω ολη μερα τον ζουπαω και γελαει.Εχουμε λιγο μπουκωματακι αλλα το περναμε χαλαρα προς το παρον

Ρε συ για πες μου για το μπουκωματακι τι κανεις; Εμενα ρουθουνιζε σήμερα και είπα να της βάλω ορό και μετά είχαμε δράματα. Ήταν σα να την πνίγω. Μηπως δεν το κάνω καλά; Παντως δεν την γουστάρουν καθόλου αυτή τη διαδικασία. Το αλλο που το ρουφας εσυ από ποια ηλικία το ξεκινήσατε; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!!Κορίτσιαααα 1622,8!!!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!

Aααα μπραβοοοο!! Παρακολουθουσα να ξέρεις Χαχαχα! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου να είναι όλα όμορφα και ηρεμα να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Aααα μπραβοοοο!! Παρακολουθουσα να ξέρεις Χαχαχα! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου να είναι όλα όμορφα και ηρεμα να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!!! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!Κι εσύ με το καλό να πάρεις αγκαλιά το παιδάκι σου!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 44 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ρε συ για πες μου για το μπουκωματακι τι κανεις; Εμενα ρουθουνιζε σήμερα και είπα να της βάλω ορό και μετά είχαμε δράματα. Ήταν σα να την πνίγω. Μηπως δεν το κάνω καλά; Παντως δεν την γουστάρουν καθόλου αυτή τη διαδικασία. Το αλλο που το ρουφας εσυ από ποια ηλικία το ξεκινήσατε; 

Γεια σου αγαπη! Μια χαρά το κανεις έτσι είναι μην σε ανησυχεί κατεβαίνει το νεράκι και κάνουν να σαν πνίγονται γιατί δεν το περιμένουν αλλα μην φοβάσαι. Ριχνε το λίγο λίγο πλαγια το κεφαλάκι στο κάθε ρουθούνι που προφανως αυτό κανεις. Το άλλο το αποσυμφορητικό ισως λιγάκι αργότερα. Εσυ πως είσαι;; 

πρίν από 6 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!Κι εσύ με το καλό να πάρεις αγκαλιά το παιδάκι σου!!!

Σε ευχαριστώ αγαπη μου!! Έλα και στα Μπεμπακια του 2019 :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Γεια σου αγαπη! Μια χαρά το κανεις έτσι είναι μην σε ανησυχεί κατεβαίνει το νεράκι και κάνουν να σαν πνίγονται γιατί δεν το περιμένουν αλλα μην φοβάσαι. Ριχνε το λίγο λίγο πλαγια το κεφαλάκι στο κάθε ρουθούνι που προφανως αυτό κανεις. Το άλλο το αποσυμφορητικό ισως λιγάκι αργότερα. Εσυ πως είσαι;; 

Σε ευχαριστώ αγαπη μου!! Έλα και στα Μπεμπακια του 2019 :)

Σ ευχαριστώ αγάπη! Είναι πολύ τρομακτικό παντως. Ευτυχως που τα μωρά ξεχνάνε γρήγορα αλλιώς θα με μισούσε! Χαχαχα Εμείς εδώ καλά. Κάθε μέρα περιμενουμε και κάτι καινούριο :-) Και παρακολουθούμε κι εσας που μεγαλώνετε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!!Κορίτσιαααα 1622,8!!!!!!

 

Σούπερ τιμή! Μπράβο κορίτσι μου, είδες όλα τέλεια πηγαίνουν! Συμπάσχω μαζί σου. Φαντάζομαι με τέτοια τιμή δεν χρειάζεται άλλη έτσι δεν είναι? Μόνο καλά νέα από εδώ και πέρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Σ ευχαριστώ αγάπη! Είναι πολύ τρομακτικό παντως. Ευτυχως που τα μωρά ξεχνάνε γρήγορα αλλιώς θα με μισούσε! Χαχαχα Εμείς εδώ καλά. Κάθε μέρα περιμενουμε και κάτι καινούριο :-) Και παρακολουθούμε κι εσας που μεγαλώνετε!

Τωρα ειδα το μην.Εχει δικιο η bebula .Εβαζα με την αμπουλα 2 σταγονες σε καθε ρουθουνι και το αφηνα.Ασε πολυ κλαμα.Τωρα 10 μηνων βαζω με συρριγα 2cc σε καθε ρουθουνι .Συνεχιζει να κλαιει πολυ.Δεν το θελει καθολου αλλα με το κλαμα βγαινουν κιολας.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , Comet είπε:

Τωρα ειδα το μην.Εχει δικιο η bebula .Εβαζα με την αμπουλα 2 σταγονες σε καθε ρουθουνι και το αφηνα.Ασε πολυ κλαμα.Τωρα 10 μηνων βαζω με συρριγα 2cc σε καθε ρουθουνι .Συνεχιζει να κλαιει πολυ.Δεν το θελει καθολου αλλα με το κλαμα βγαινουν κιολας.

Τι εννοείς το άφηνες; Και μόνο δυο σταγόνες; Ωχ, εγώ έβαζα μέσα την αμπούλα και την πίεζα! Άδειαζα μια αμπούλα στα δυο ρουθούνια! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , P.L.L. είπε:

Τι εννοείς το άφηνες; Και μόνο δυο σταγόνες; Ωχ, εγώ έβαζα μέσα την αμπούλα και την πίεζα! Άδειαζα μια αμπούλα στα δυο ρουθούνια! 

Η παιδιατρος μεχρι 2 μηνων μου χε πει 2 σταγονες σε καθε ρουθουνι ειναι αρκετες αλλα δεν νομιζω να παθει κατι αν βαζεις περισοτερο απλα μπορει να μην χρειαζεται τοσο.Εννοω εβαζα και τελος,δεν τραβουσα με τον αναροφητηρα δεν αγορασα ποτε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Comet είπε:

Η παιδιατρος μεχρι 2 μηνων μου χε πει 2 σταγονες σε καθε ρουθουνι ειναι αρκετες αλλα δεν νομιζω να παθει κατι αν βαζεις περισοτερο απλα μπορει να μην χρειαζεται τοσο.Εννοω εβαζα και τελος,δεν τραβουσα με τον αναροφητηρα δεν αγορασα ποτε

Οκ. Ευχαριστώ! Αυτό θα κάνω κι εγώ αν είναι. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Γεια σου αγαπη! Μια χαρά το κανεις έτσι είναι μην σε ανησυχεί κατεβαίνει το νεράκι και κάνουν να σαν πνίγονται γιατί δεν το περιμένουν αλλα μην φοβάσαι. Ριχνε το λίγο λίγο πλαγια το κεφαλάκι στο κάθε ρουθούνι που προφανως αυτό κανεις. Το άλλο το αποσυμφορητικό ισως λιγάκι αργότερα. Εσυ πως είσαι;; 

Σε ευχαριστώ αγαπη μου!! Έλα και στα Μπεμπακια του 2019 :)

Θα έρθω κοριτσάκι μου!!!!

5 ώρες πρίν, Myrtw80 είπε:

Σούπερ τιμή! Μπράβο κορίτσι μου, είδες όλα τέλεια πηγαίνουν! Συμπάσχω μαζί σου. Φαντάζομαι με τέτοια τιμή δεν χρειάζεται άλλη έτσι δεν είναι? Μόνο καλά νέα από εδώ και πέρα!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Ο γιατρός μου είπε να μην κάνω άλλη κ να πάω την Τρίτη να με δει! Εσύ όλα καλά????

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

@Katerina 88 τελεια αυξηση!!!!!!!!!μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...