Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

7 ώρες πρίν, loyloy είπε:

@Κελυ 32 πως ειναξ η μικρη σου?

Καλη χρονια με υγεια!!!Βγηκαμε παραμονη Πρωτοχρονιας..Ειμαστε πλεον σπιτι μας!!! Ομως ειμαι πολυ σοκαρισμενη και φοβισμενη πλεον...τρεμω συνεχεια κςι φοβαμαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Καλη χρονια με υγεια!!!Βγηκαμε παραμονη Πρωτοχρονιας..Ειμαστε πλεον σπιτι μας!!! Ομως ειμαι πολυ σοκαρισμενη και φοβισμενη πλεον...τρεμω συνεχεια κςι φοβαμαι!!

Ελα ηρεμησε ολα πηγαν καλα.απλα για λιγο καιρο οχι επισκεψεις στο σπιτι .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Ελα ηρεμησε ολα πηγαν καλα.απλα για λιγο καιρο οχι επισκεψεις στο σπιτι .

Ολα πηγαν καλα δοξα τον θεο!! Εννοειται καθολου επισκεψεις...απλα εχω παθει φοβια κσι δεν θελω ουτε εγω να βγω εξω μηπως αρρωστησω..εφτασα δηλαδη στο αλλο ακρο!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κελυ 32 είπε:

Ολα πηγαν καλα δοξα τον θεο!! Εννοειται καθολου επισκεψεις...απλα εχω παθει φοβια κσι δεν θελω ουτε εγω να βγω εξω μηπως αρρωστησω..εφτασα δηλαδη στο αλλο ακρο!!

Κανε αντιγριπικο εμβολιο αν δεν εχεθς κανει.παντως δεν ηταν και λιγο αυτό που πέρασες 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Ο γιατρός μου είπε να μην κάνω άλλη κ να πάω την Τρίτη να με δει! Εσύ όλα καλά????

 

Αχ τέλεια νέα! Έτσι νομίζω, ότι πάει καλά. Απο 330, 742 σήμερα. Κι εμένα μου είπε να πάω Τετάρτη να με δει. Όλα καλά να πάνε για όλες μας...!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κανε αντιγριπικο εμβολιο αν δεν εχεθς κανει.παντως δεν ηταν και λιγο αυτό που πέρασες 

Ναι θα κανω το εμβολιο αμεσα!!! Θα κανω οτι χρειαστει!!! 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κορίτσι μου!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!Πόσο θα είσαι τη Τετάρτη που θα σε δει;Εγώ την Τρίτη θα είμαι 6 και 1 και δεν ξέρω τι θα φανεί (μου φαίνεται νωρίς για να πω την αλήθεια).

 


 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!Πόσο θα είσαι τη Τετάρτη που θα σε δει;Εγώ την Τρίτη θα είμαι 6 και 1 και δεν ξέρω τι θα φανεί (μου φαίνεται νωρίς για να πω την αλήθεια).

 

Αν έκανες ωορρηξία Κατερίνα μου κανονικά στις 28 ημέρες θα πρέπει να δείτε το εμβρυακι και την καρδιά του να πάλλεται! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Να μας πεις! Συγχαρητήρια και καλή τύχη και σε εσένα @Myrtw80!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αν έκανες ωορρηξία Κατερίνα μου κανονικά στις 28 ημέρες θα πρέπει να δείτε το εμβρυακι και την καρδιά του να πάλλεται! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Να μας πεις! Συγχαρητήρια και καλή τύχη και σε εσένα @Myrtw80!

Κορίτσακι μου νομίζω έκανα 16 ή 17 ημέρα του κύκλου ωορρηξία (28 ημέρες κύκλος) γι'αυτό και θεωρώ ότι ίσως δεν δούμε. Είχα κάνει 1 τεστ ωορρηξίας την 15 ημέρα κ βγήκαν κόκκινες και οι 2 γραμμές και γι'αυτό θεωρώ ότι ίσως έγινε 16 ή 17 ημέρα.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κορίτσακι μου νομίζω έκανα 16 ή 17 ημέρα του κύκλου ωορρηξία (28 ημέρες κύκλος) γι'αυτό και θεωρώ ότι ίσως δεν δούμε. Είχα κάνει 1 τεστ ωορρηξίας την 15 ημέρα κ βγήκαν κόκκινες και οι 2 γραμμές και γι'αυτό θεωρώ ότι ίσως έγινε 16 ή 17 ημέρα.

Αχ ναι μωρε αυτό εννοούσα, σε 28αρη κύκλο να έκανες στα μέσα του κύκλου. Μπορεί όντως να έκανες στην 16η μέρα ωορρηξία αλλά μπορεί και την 15η. Επισης δεν ξέρεις ακριβώς ποτε έγινε η εμφύτευση οποτε καλό θα ήταν να πήγαινες στον γιατρό  δυο τρεις μέρες αργότερα για να μην απογοητευτείς αν δεν δεις αυτά που περίμενες. Αν έχεις την υπομονή να το κανεις δηλαδή! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αχ ναι μωρε αυτό εννοούσα, σε 28αρη κύκλο να έκανες στα μέσα του κύκλου. Μπορεί όντως να έκανες στην 16η μέρα ωορρηξία αλλά μπορεί και την 15η. Επισης δεν ξέρεις ακριβώς ποτε έγινε η εμφύτευση οποτε καλό θα ήταν να πήγαινες στον γιατρό  δυο τρεις μέρες αργότερα για να μην απογοητευτείς αν δεν δεις αυτά που περίμενες. Αν έχεις την υπομονή να το κανεις δηλαδή! 

Μου είπε από μόνος του ότι θέλει να με δει Τρίτη. Κάνει ιατρείο μόνο Τρίτη και Τετάρτη οπότε υποθέτω ότι δεν θα είχε ραντεβού για να μην το είπε για Τετάρτη θα παώ και βλέπουμε. 


 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!Πόσο θα είσαι τη Τετάρτη που θα σε δει;Εγώ την Τρίτη θα είμαι 6 και 1 και δεν ξέρω τι θα φανεί (μου φαίνεται νωρίς για να πω την αλήθεια).

 

Εγώ λογικά θα είμαι 5 εβδομάδων είμαι ακριβώς 1 εβδομάδα πίσω απο εσένα! Εσείς λογικά θα δείτε σάκο ίσως ακούσετε και καρδούλα εγώ να σου πω τη αλήθεια δεν ξέρω αν θα δούμε κάτι...ίσως σάκο! Μακάρι να προχωρήσουν όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Myrtw80 είπε:

Εγώ λογικά θα είμαι 5 εβδομάδων είμαι ακριβώς 1 εβδομάδα πίσω απο εσένα! Εσείς λογικά θα δείτε σάκο ίσως ακούσετε και καρδούλα εγώ να σου πω τη αλήθεια δεν ξέρω αν θα δούμε κάτι...ίσως σάκο! Μακάρι να προχωρήσουν όλα καλά!

Μακάρι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου!Εμένα λογικά θέλει να δει σάκο κ να επιβεβαιώσει ότι είναι ενδομήτρια κύηση, για καρδιά δεν ξέρω αν θα δούμε ακόμη. Κι εσένα σάκο θα δει και λογικά λεκυθικό ασκό.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου!Εμένα λογικά θέλει να δει σάκο κ να επιβεβαιώσει ότι είναι ενδομήτρια κύηση, για καρδιά δεν ξέρω αν θα δούμε ακόμη. Κι εσένα σάκο θα δει και λογικά λεκυθικό ασκό.

Άντε να δούμε...είμαι και πρωτάρα δεν ξέρω τι να περιμένω ακριβώς! Θετική ψυχολογία και όλα θα πάνε όπως πρέπει:grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...