Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? 

Υπομονή Sun38mam είναι ταλαιπωρία αλλά για καλό! 

Βαλεντίνα μου εγώ πάντως που ξέρω ότι γένναω αύριο θέλω να φάω τα πάντα όλα γιατί θα ξαναφαω την τρίτη χαχαχαχαχα!

Γεννας αυριο αχχχχχχχ τι τελειαααααα.........αντε με μισο πονοοοοο!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι εγινε κοριτσια μου;;; έχασα επεισόδια.... @loyloyμου να την χαιρεσε... Καλα εκανες κ εφαγες... Σημερα κοιτούσα κ με κοιτούσε μια τούρτα..  Ετοιμη να την παρω ήμουν.. Αλλαααα κρατήθηκα! Ακομα την σκέφτομαι.... 

Τελικά πηγα για καφε αλλα πέρασα τοσο ωραία.. Δεν φεύγαμε!!!! 

Τι εγινε @nanoula90 η γλυκοπατατα;;;; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Σιγά μην κάθομαι να τρέχω ρε φίλη! Δεν μπορώ το τρέξιμο με τίποτα! Ακόμα και ροντβαιλερ να με πάρει στο κυνήγι κάποια στιγμή θα του πω"δεν πάει στο διάολο, φάε με"

Αχ το χω παθει ρεε. Μην ανοιγεις πληγες. Ημουν μικρη γυρω στα 13 φυσικα και ειχε βγαλει μια βολτα τον σκυλο της, ενα ντοπερμαν. Και καθως εγω και η συμμορια μου παιζαμε κυνηγητο (τοτε παιζαμε κυνηγητο και οχι οπως σημερα που παιζουν με το κινητο χαχαχα) αρχιζει ο σκυλος και μας παιρνει απο πισω. Ολοι βρηκανε κρυψωνα εκτος απο μενα που ετρεχα ετρεχα και αυτος εκοβε δρομο ο μπιιιπ μεσα απο τα φυτα και με εφτασε. Εκει παραδοθηκα και μου ριξε μια δαγκωνια ολη δικη μου στον μηρό. Σαν σημερα το θυμαμαι. Τρομαξε αυτη που ειχε τον σκυλο, προσπαθησε να τον μαζεψει, ευτυχως την ακουσε και με αφησε. Ακομα εχω σημαδι ! Κατι παθαινουν τα ζωα με μενα γενικα. Η που θα με κατουρανε η που θα με δαγκωνουν χαχαχα. 

@Cath3rine ωραιες ειναι τελικα αλλα λιγο εκτος του γουστου μου. Μοιαζει η γευση τους σαν καστανο να το πω? Κατι τετοιο. 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Θα τα εχουν ομως με πολυ μικρη διαφορά ημερών! Ειναι και το ιδιο ζωδιο. Η μανα μου η τρελη εχει φαγωθει να γεννησω μετα τις 22 επειδη ειναι και κεινη αιγοκερως και θελει να ναι το ιδιο ζωδιο. Πολυ επιστημονικη και τεκμηριωμενη αποψη μπορω να πω χαχαχα

Εντάξει δεν υπάρχει η μαμά σου.111 η τούρτα.αχ πόσο χάρηκα.Πανρως με βλέπω Τετάρτη με ραντεβού να μου τα σπάσει ο γιατρός τα νερα.τωρα με τον άντρα μου πάμε συνέχεια για περπάτημα και βόλτα αλλά τπτ ο μικρός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , kathyv25 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια! Μπαίνω πρωί, θα πάω από νωρίς να με ετοιμάσουν,  γύρω στις 10 φαντάζομαι να ξεκινήσουμε! 

Να η επόμενη.Θα περιμένουμε νέα σου όταν ηρεμήσεις και συνέλθεις να μας πεις για το μωράκι σου που θα το έχεις αγκαλιά.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Εντάξει δεν υπάρχει η μαμά σου.111 η τούρτα.αχ πόσο χάρηκα.Πανρως με βλέπω Τετάρτη με ραντεβού να μου τα σπάσει ο γιατρός τα νερα.τωρα με τον άντρα μου πάμε συνέχεια για περπάτημα και βόλτα αλλά τπτ ο μικρός.

Μπραβο βρε θηριοοοο. Πολυ καλη η μετρηση!! Δεν πειραζει, και η Τεταρτη διπλα ειναι! Μια ανασα εισαι απο τη στιγμη που θα αντικρισεις το παιδακι σου!! 

Αχ κοριτσια εχω συνηθισει τοσο πολυ την κοιλια, που πιστευω για καναν μηνα μετα θα συνεχιζω να την χαϊδευω ασυναισθητα. Απο κει που χαϊδευα τον μπεμπη μου ξαφνικα θα χαϊδευω τα μελομακαρονα και τους κουραμπιεδες, αλλα θα μου παρει χρονο να συνειδητοποιησω αυτη τη λεπτομερεια χεχεχε

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μπραβο βρε θηριοοοο. Πολυ καλη η μετρηση!! Δεν πειραζει, και η Τεταρτη διπλα ειναι! Μια ανασα εισαι απο τη στιγμη που θα αντικρισεις το παιδακι σου!! 

Αχ κοριτσια εχω συνηθισει τοσο πολυ την κοιλια, που πιστευω για καναν μηνα μετα θα συνεχιζω να την χαϊδευω ασυναισθητα. Απο κει που χαϊδευα τον μπεμπη μου ξαφνικα θα χαϊδευω τα μελομακαρονα και τους κουραμπιεδες, αλλα θα μου παρει χρονο να συνειδητοποιησω αυτη τη λεπτομερεια χεχεχε

Ακόμα δεν το πιστεύω ότι γενναω σε 3 μερες.παντως αν μου πει ονγιστρος να το αφήσουμε λίγο ακόμα θα τον βρίσω.δεν αντέχω άλλο.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

Ακόμα δεν το πιστεύω ότι γενναω σε 3 μερες.παντως αν μου πει ονγιστρος να το αφήσουμε λίγο ακόμα θα τον βρίσω.δεν αντέχω άλλο.

Δεν πιστευω να στο πει. Θα σε βαλει. Ειναι πανετοιμος ο μικρος, ευχομαι να μην σε ταλαιπωρησει καθολου και να εχεις εναν πολυ ευκολο κ γρηγορο τοκετο

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ το χω παθει ρεε. Μην ανοιγεις πληγες. Ημουν μικρη γυρω στα 13 φυσικα και ειχε βγαλει μια βολτα τον σκυλο της, ενα ντοπερμαν. Και καθως εγω και η συμμορια μου παιζαμε κυνηγητο (τοτε παιζαμε κυνηγητο και οχι οπως σημερα που παιζουν με το κινητο χαχαχα) αρχιζει ο σκυλος και μας παιρνει απο πισω. Ολοι βρηκανε κρυψωνα εκτος απο μενα που ετρεχα ετρεχα και αυτος εκοβε δρομο ο μπιιιπ μεσα απο τα φυτα και με εφτασε. Εκει παραδοθηκα και μου ριξε μια δαγκωνια ολη δικη μου στον μηρό. Σαν σημερα το θυμαμαι. Τρομαξε αυτη που ειχε τον σκυλο, προσπαθησε να τον μαζεψει, ευτυχως την ακουσε και με αφησε. Ακομα εχω σημαδι ! Κατι παθαινουν τα ζωα με μενα γενικα. Η που θα με κατουρανε η που θα με δαγκωνουν χαχαχα. 

@Cath3rine ωραιες ειναι τελικα αλλα λιγο εκτος του γουστου μου. Μοιαζει η γευση τους σαν καστανο να το πω? Κατι τετοιο. 

Ρε φίλη τα ντόπερμαν τα φοβάμαι πάρα πολύ ενώ τα λατρεύω τα σκυλάκια! Έχει η κουνιάδα μου, την ξέρω από κουτάβι αλλά τη φοβάμαι... Δεν την εμπιστεύομαι! Δεν ξέρω γιατί!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ρε φίλη τα ντόπερμαν τα φοβάμαι πάρα πολύ ενώ τα λατρεύω τα σκυλάκια! Έχει η κουνιάδα μου, την ξέρω από κουτάβι αλλά τη φοβάμαι... Δεν την εμπιστεύομαι! Δεν ξέρω γιατί!

Κ γω τα λατρευω τα σκυλια!

Αλλα τα συγκεκριμενα, τα φοβασαι η οχι, ενα ειναι σιγουρο, τρεχουν βολιδα και ειναι και πολυ ξετσιπωτα, ξερουν και κοβουν δρομο! Μονο αυτο σου λεω!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kathyv25 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια! Μπαίνω πρωί, θα πάω από νωρίς να με ετοιμάσουν,  γύρω στις 10 φαντάζομαι να ξεκινήσουμε! 

Με το καλο κοριτσι μου! 

 

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Ακόμα δεν το πιστεύω ότι γενναω σε 3 μερες.παντως αν μου πει ονγιστρος να το αφήσουμε λίγο ακόμα θα τον βρίσω.δεν αντέχω άλλο.

Αστον να κατσει στην κοιλια σου οσο μπορεις παραπανω! Ακου και μενα! Διαβαζεις στο αλλο θεμα τι περναμε...και πανω απο ολα κοιμησου και ξεκουρασου οσο μπορεις!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Κ γω τα λατρευω τα σκυλια!

Αλλα τα συγκεκριμενα, τα φοβασαι η οχι, ενα ειναι σιγουρο, τρεχουν βολιδα και ειναι και πολυ ξετσιπωτα, ξερουν και κοβουν δρομο! Μονο αυτο σου λεω!

Αυτά και μέσα από τοίχο περνάνε ρε!!!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Με το καλο κοριτσι μου! 

 

Αστον να κατσει στην κοιλια σου οσο μπορεις παραπανω! Ακου και μενα! Διαβαζεις στο αλλο θεμα τι περναμε...και πανω απο ολα κοιμησου και ξεκουρασου οσο μπορεις!

Βασιλικουουλα  τι κανεις? Πως εισαι με το μωρο? Απ οτι καταλαβα πρεπει να σαι πτωμα ε? Αχ κοριτσι μου υπομονη και κουραγιο. Δεν θα ναι παντα ετσι!! 

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αυτά και μέσα από τοίχο περνάνε ρε!!!

Κλαιωωωω 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Diavolitsa είπε:

Με το καλο κοριτσι μου! 

 

Αστον να κατσει στην κοιλια σου οσο μπορεις παραπανω! Ακου και μενα! Διαβαζεις στο αλλο θεμα τι περναμε...και πανω απο ολα κοιμησου και ξεκουρασου οσο μπορεις!

Με εχου ν τσακίσει οι πόνοι στα κόκαλα ,αυτό δεν αντέχω.μεδω σήμερα δεν.μπορουσα να κάνω τη κινηση να σηκώσω το πόδι να μπω στο αμάξι από το πόνο.Αχ τα διαβάζω και τρομάζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...