Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

      πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι τόσο πολύ. Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι για να επεξεργαστείς τη θλίψη σου. Σου στέλνω αγκαλιά ❤

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Sun38mam είπε:

Είμαι 35 εβδομάδων...Θα κάνω κ αύριο τη δεύτερη δόση. Ουφ κορίτσια δύσκολη η εισαγωγή στο νοσοκομείο. Είμαι μόνη Τώρα αυστηρά στο επισκεπτήριο θα αφήνουν τον άντρα μου. Παιδια  Όχι. Κ εγώ νόμιζα ότι θα άφηναν να δω το παιδί μου. Έχω σκάσει ήδη. Άλλο ννα μπεις παραμονή για να γεννήσεις κ άλλο αυτό. Δεν αντέχω από Τώρα!

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου ο μικρός όταν σε ξαναδεί θα τα ξεχάσει όλα!!! Πες και σε κάποιον δικό σου να του πάρει κανένα δωράκι να του δώσεις και εκεί να δεις για πότε θα ξεχαστεί!!! Μπορείτε να κάνετε και καμία βιντεοκλήση! Σου είπανε πότε θα γεννήσεις;

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Θα θελα να με πεις την εμπειρία της γλυκοπατατας,!!!!!  Good luck  .....

Αυτο με τον υπνάκο καλύτερο μ ακούγεται από το να κοπανιεσε στο γυμναστήριο!!!! Ξανασκέψου το χαχαχαχαχα

Εχεις κ την στέρηση του γλυκού εσυ.. Εγω χτες εφαγα κατι σφολιατινια.. Μια λακτα κ κατι ακόμα.. Εκανα μέτρηση  68...η εχει χαλάσει το μηχάνημα... Η το ρυθμισα πολυ καλα κ μπράβο μου!!!! Χαχαααχαχαχ τωρα ανυπομονώ να κανω τους κουραμπιεδες!!! Τους σκέφτομαι βδομάδες!!! Πεταριζουν στα μάτια μου!!! Αχχχχχ

Σταματα να με κολαζεις σατανα χαχαχαχαχα

πρίν από 33 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μπουχαχαχα το πιθανότερο είναι να ξαπλώνεις για κοιλιακούς και να σε παίρνει ο ύπνος στο στρώμα!!! Και μην τυχόν κακομοίρα μου μπεις σε καμία σάουνα και σε πάρει ο ύπνος εκεί και εξαϋλωθεις!

Αχαχαχαχαχαχ, μωρε καλη ιδεα να ριξω τον υπνακο εκει. Θα μπω με τα κιλα ακομα της εγκυμοσυνης και θα βγω μοντελο χαχαχχα. Μη σου πω με δελεασες ασχημα τωρα χαχαχα

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Σταματα να με κολαζεις σατανα χαχαχαχαχα

Αχαχαχαχαχαχ, μωρε καλη ιδεα να ριξω τον υπνακο εκει. Θα μπω με τα κιλα ακομα της εγκυμοσυνης και θα βγω μοντελο χαχαχχα. Μη σου πω με δελεασες ασχημα τωρα χαχαχα

Άμα δηλαδή σε δω σε καμία Νικολούλη να πάρω να πω ότι θα είσαι στη σάουνα του γυμναστηρίου σου;;;; Αχαχαχαχαχα εγώ περιμένω να ανοίξει αθλητικό σύλλογο kick boxing μια φίλη που πηγαίναμε παλιά μαζί για προπονήσεις για να αρχίσω πάλι και θα παίρνω και τον μεγάλο μου μαζί να τον ξεκινήσω σιγά σιγά να μαθαίνει λιγο αυτοάμυνα και να δέσει το κορμάκι του!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Άμα δηλαδή σε δω σε καμία Νικολούλη να πάρω να πω ότι θα είσαι στη σάουνα του γυμναστηρίου σου;;;; Αχαχαχαχαχα εγώ περιμένω να ανοίξει αθλητικό σύλλογο kick boxing μια φίλη που πηγαίναμε παλιά μαζί για προπονήσεις για να αρχίσω πάλι και θα παίρνω και τον μεγάλο μου μαζί να τον ξεκινήσω σιγά σιγά να μαθαίνει λιγο αυτοάμυνα και να δέσει το κορμάκι του!

Kick boxing;;;;;; :shock: Μπουνιδια και δεν συμμαζευεται??

θυμιζε το μου, που και που, μη τυχον και κανω το λαθος και διαφωνησω ποτε μαζι σου χαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Kick boxing;;;;;; :shock: Μπουνιδια και δεν συμμαζευεται??

θυμιζε το μου, που και που, μη τυχον και κανω το λαθος και διαφωνησω ποτε μαζι σου χαχαχαχαχαχα

Πάψε μαρή, κλαιωωωω!!! Δεν χτυπάω γυναίκες ρε! Είμαι κιουρια! Αλλά είναι ότι καλύτερο και για γυμναστική και για αυτοάμυνα! Έκανα 6 χρόνια...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Καλά είδες υγρά και θα πέσεις και για ύπνο με τόση αναμονή τόσο καιρό?μπραβοοοοοοο σου.καλε τι δουλειές έκανες μες στη νύχτα?ενταξει αλλά δεν υπάρχεις!!!!!!

@Cath3rine

 

5 ώρες πρίν, Comet είπε:

Παντως Βαλεντινα λενε πως 1-2 μερες πριν γεννησει η εγκυος την πιανει να κανει δουλειες στο σπιτι να τακτοποιησει και τετοια.Λες να ρθει σημερα;Εχεις και τα υγρα.Παντως το χω ξαναπει εισαι πολυ ψυχραιμη μπραβο

 

2 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Τι έγινε;;;;;  ολα καλα;;; μπραβο για την ψυχραιμία σου!!! Εγω κοιμήθηκα λίγο κ επειδή δεν με βλέπω να ξεκουραζομαι θα βγω βόλτα....

 

 

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουουου!!!!! 

Μονο εγω δεν βιαζομαι να ερθει ο μπεμπης??? Χαχαχα. Ανυπομονω σιγουρα, αλλα ας ερθει οποτε θελει. Τι σημερα τι αυριο.

Μολις γυρισα σπιτι απο την πρωινη μας βολτα. Ηθελα και αλλο αλλα εχει υποχρεωσεις ο αντρας :-( . Κατα τα αλλα ειμαι πολυ καλα, εχω τρομερη ορεξη και διαθεση, δεν ξερω τι γινεται. Νιωθω οτι ειμαι γεματη ενεργεια και δεν ξερω που να ξεδωσω. Προς το παρον μαλλον θα ξεδωσω στο μαγειρεμα χαχαχα. 

@Sun38mam μη στενοχωριεσαι. Μια χαρα θα ναι ο μικρος. Ειναι για μικρο διαστημα, μετα παλι μαζι θα ειστε. Κοιτα τωρα να εισαι ηρεμη και ολα θα πανε καλα. 

@ΒαλεντιναΧρηστος αντε να σκασει μυτη η μικρη σου! Πως εισαι σημερα? 

@Cath3rine καλα να περασεις στη βολτα φιλη μου!!

Κοριτσια ακομα περιμενω να δω πως θα παει δεν ηταν κ πλημμυρα τα υγρα απλα βραχηκα εκεινη την ωρα κ αλλη μια φορα αν ξαναβραχω θα παω ο αντρας μ εχει φαγωθει να παμε απο το πρωι συσπασεις εχω η μικρη κουνιεται συνεχεια κ περιμενω να δω πως θα παει σε λιγο θα βγω βολτα να περπατησουμε μπας κ γινει τπτ...

@Sun38mam δεν υποφερεται το νοσοκομειο ασε εκατσα 10μερες κ σε νιωθω....σκεψου οτι εισαι για το καλο σου κ για του μωρου....ολα καλα θα πανεεε!!!

Αυτο με τις δουλειες δεν το ειχα.ξανακουσει αλλα ακουσα οτι χανεις την ορεξη για φαι απο εχθες εχω να φαω δεν μπορω!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? 

Υπομονή Sun38mam είναι ταλαιπωρία αλλά για καλό! 

Βαλεντίνα μου εγώ πάντως που ξέρω ότι γένναω αύριο θέλω να φάω τα πάντα όλα γιατί θα ξαναφαω την τρίτη χαχαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 2

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Με το καλό να πάνε όλα. Μην στεναχωριέσαι για τον μικρούλη θα είναι μια χαρά μην στεναχωριέσαι και ανχονεις και το μπεμπε στη κοιλια. Πότε θα σε βάλει για γέννα; 

 

Ακόμη δεν είπε τίποτα. Θέλει να το καθυστερήσει όσο μπορεί...

1 ώρα πρίν, Natasoula85 είπε:

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου ο μικρός όταν σε ξαναδεί θα τα ξεχάσει όλα!!! Πες και σε κάποιον δικό σου να του πάρει κανένα δωράκι να του δώσεις και εκεί να δεις για πότε θα ξεχαστεί!!! Μπορείτε να κάνετε και καμία βιντεοκλήση! Σου είπανε πότε θα γεννήσεις;

Ναι κάνουμε βιντεοκλησεις. Δεν μου είπαν ακόμη για την καισαρική. Πάλι  NST θα μου κάνουν.

Έφυγα βιαστικά από το σπίτι κ δεν πρόλαβα να αγκαλιάσω τον μικρό μου κ να τον φιλήσω. Εκείνος έκλαιγε κ για να μη το δυσκόλεψω δεν πήγα κοντά του. Πάντως κορίτσια εάν έχεις ένα μικρό παιδί πίσω είναι πολύ δύσκολο. Είναι κ οι ορμόνες της εγκυμοσύνης κ είμαι πολύ φορτισμένη. Μόλις τον σκεφτώ το δάκρυ τρέχει. Δεν έχουμε χωρίσει ποτέ μέχρι τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Πάψε μαρή, κλαιωωωω!!! Δεν χτυπάω γυναίκες ρε! Είμαι κιουρια! Αλλά είναι ότι καλύτερο και για γυμναστική και για αυτοάμυνα! Έκανα 6 χρόνια...

Και εχει φαγωθει ο αντρας μου να κανω! Τα ιδια μου λεει. Οτι ειναι η καλυτερη γυμναστικη για γυναικες. Αλλα ρε συ φοβαμαι μη φαω καμια. Δεν τρως ξυλο εκει?? Η μονο δινεις? :lol:Εγω παλι επειδη ειμαι και psycho ειχα ξεκινησει τεννις και aerial yoga. Ειδικα την aerial και το να κρεμομαι απο τα πανια το λατρεψα! Θα το συνεχισω αν μπορεσω καποια στιγμη. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και εχει φαγωθει ο αντρας μου να κανω! Τα ιδια μου λεει. Οτι ειναι η καλυτερη γυμναστικη για γυναικες. Αλλα ρε συ φοβαμαι μη φαω καμια. Δεν τρως ξυλο εκει?? Η μονο δινεις? :lol:Εγω παλι επειδη ειμαι και psycho ειχα ξεκινησει τεννις και aerial yoga. Ειδικα την aerial και το να κρεμομαι απο τα πανια το λατρεψα! Θα το συνεχισω αν μπορεσω καποια στιγμη. 

Καλέ πως δεν τρως; Δίνεις κιόλας όμως! Αχαχαχαχα έκανα και εγώ κάποια στιγμή aerial! Είναι λατρεμένη!!! Ειδικά στο τέλος που κάναμε χαλαρωση μέσα στην κούνια σαν τις κάμπιες στα κουκούλια ήταν απίστευτα!!!

1 hour ago, Sun38mam είπε:

Ακόμη δεν είπε τίποτα. Θέλει να το καθυστερήσει όσο μπορεί...

Ναι κάνουμε βιντεοκλησεις. Δεν μου είπαν ακόμη για την καισαρική. Πάλι  NST θα μου κάνουν.

Έφυγα βιαστικά από το σπίτι κ δεν πρόλαβα να αγκαλιάσω τον μικρό μου κ να τον φιλήσω. Εκείνος έκλαιγε κ για να μη το δυσκόλεψω δεν πήγα κοντά του. Πάντως κορίτσια εάν έχεις ένα μικρό παιδί πίσω είναι πολύ δύσκολο. Είναι κ οι ορμόνες της εγκυμοσύνης κ είμαι πολύ φορτισμένη. Μόλις τον σκεφτώ το δάκρυ τρέχει. Δεν έχουμε χωρίσει ποτέ μέχρι τώρα. 

Αχ κοριτσακι μου πως σε καταλαβαίνω... Γέννησα πριν 2,5 μήνες, ο μεγάλος μου είναι 5 χρονων. Και μόλις γεννήθηκε το μωρό ήρθε στη κλινική και μου λέει κοίταζα την φωτογραφία σου και έκλαιγα μανούλα και έβαλα τα κλαμματα και δεν μπορούσα να συνελθω! Αλλά μετά ερχόταν κάθε μέρα, κάναμε και βόλτες στους διαδρόμους μαζί...

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Τι έγινε;;;;;  ολα καλα;;; μπραβο για την ψυχραιμία σου!!! Εγω κοιμήθηκα λίγο κ επειδή δεν με βλέπω να ξεκουραζομαι θα βγω βόλτα....

Κορτιζόνη γτ;; ποσο εβδομάδων είσαι;;; μην στεναχωριεσε... Τωρα να είσαι ήρεμη οσο γίνεται να περασουν όλα κ μετα τον μικρουλη σου θα τον πάρεις αγκαλιά κ πίστεψε με δεν θα θυμάται τπτ!!!  

Τουλάχιστον δεν είμαι η μοναδική που νιώθω ετσι... Με παρηγορεί...! Ε ναι ρε συ.. Πανω που λες θ αντίκρυσω επιτέλους το παιδί μ.. Τσουπ σ αλλάζουν τα σχέδια...εσυ, πως εισαι σήμερα;; 

Πήγα βόλτα με τον άντρα μου .περπάτησα μετά καφεδάκι και μετά σπίτι.εχει γενέθλια και η μαμά μου και έτσι ήρθε και η αδερφή μου η ανηψια μου ψησαμε .ωραία ήταν.οικογενειακα!!!!!!!!Ησυχία γενικότερα.λιγες συσπάσεις. 

5 ώρες πρίν, Sun38mam είπε:

Καλημέρα από το Αλεξάνδρας κορίτσια. Σηκώθηκα το πρωί κ είχα αιμορραγία μικρή κ Τελικά με κράτησαν μέσα. Θα μου κάνουν κορτιζόνη σήμερα κ αύριο. Έκανα όλες τις εξετάσεις κ περιμένουμε. Έφυγα τόσο βιαστικά από το σπίτι που δεν πρόλαβα να δω τοτον μικρό μου κ με έπιασε το παράπονο Τώρα κ κλαίω. Τον μαλώσα κ χθες τον μικρό κ Τώρα στενοχωριέμαι.  

Μη στεναχωριέσαι σε παρακαλώ.προσπαθησε να είσαι ήρεμη.ο μικρός δεν θα το θυμάται καν.εσυ ηρεμία και να σκέφτεσαι θετικά.

4 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Χαχαχα, μου τις εφερε ο αντρας και τις κοιτουσα σαν εξωγηινος καλε! Πρωτη φορα θα δοκιμασω και γω χαχαχαχα. 

Γυμναστηριο θελω για να ξεσκαω και να επανελθω γρηγορα. Ξερεις, καθαρα ψυχολογικο. Ετσι μια ωριτσα την ημερα, ισα ισα να ξελαμπικαρω. Θα μου πεις, με την κουραση σου θα χεις δυναμη να χτυπιεσαι στο γυμναστηριο?? Αυτο ειναι που δεν το ξερω. Θα δειξει χαχαχ. Μπορει να πηγαινω και να ριχνω τον υπνακο μου στα δοκιμαστηρια χαχαχα.

Αχ μπιφτεκια με ρυζι γιαμιιι, πολυ ωραιο φαγακι!! 

Α! Και ανυπομονω να γεννησω για να φαω κανα γλυκο! Μου εχουν λειψει τοσο πολυυυυ 

Έφαγα σήμερα γλυκάκι.ενα κομμάτι τούρτα ανάμεικτη.μη φανταστείς μεγάλο κομμάτι. Τώρα περιμένω να μετρηθω.γενικοτερα το ριξα έξω σήμερα.μεσημερο μπριζόλα στα κάρβουνα με πατάτες τηγανητές και ενα μικρό κομμάτι τυρί φέτα.στη 1 ώρα 155.ευτυχως στις 2 πήγε στο 81.

2 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? 

Υπομονή Sun38mam είναι ταλαιπωρία αλλά για καλό! 

Βαλεντίνα μου εγώ πάντως που ξέρω ότι γένναω αύριο θέλω να φάω τα πάντα όλα γιατί θα ξαναφαω την τρίτη χαχαχαχαχα!

Γεννας Αύριο καλέ?έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται.με το Καλό!! !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , loyloy είπε:

Πήγα βόλτα με τον άντρα μου .περπάτησα μετά καφεδάκι και μετά σπίτι.εχει γενέθλια και η μαμά μου και έτσι ήρθε και η αδερφή μου η ανηψια μου ψησαμε .ωραία ήταν.οικογενειακα!!!!!!!!Ησυχία γενικότερα.λιγες συσπάσεις. 

Μη στεναχωριέσαι σε παρακαλώ.προσπαθησε να είσαι ήρεμη.ο μικρός δεν θα το θυμάται καν.εσυ ηρεμία και να σκέφτεσαι θετικά.

Έφαγα σήμερα γλυκάκι.ενα κομμάτι τούρτα ανάμεικτη.μη φανταστείς μεγάλο κομμάτι. Τώρα περιμένω να μετρηθω.γενικοτερα το ριξα έξω σήμερα.μεσημερο μπριζόλα στα κάρβουνα με πατάτες τηγανητές και ενα μικρό κομμάτι τυρί φέτα.στη 1 ώρα 155.ευτυχως στις 2 πήγε στο 81.

Γεννας Αύριο καλέ?έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται.με το Καλό!! !!

Να τη χαιρεσαι τη μαμακα!!! Καλα εκανες και ξεδωσες λιγο, πιστευω πως και μια στο τοσο να ανεβει δεν θα γινει πια και κατι τοσο κακο. Υπαρχουν τοσες κ τοσες που μπορει να τους ανεβαινει το ζαχαρο και να μην το ξερουν. Εγω ετσι πιστευω. 

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Καλέ πως δεν τρως; Δίνεις κιόλας όμως! Αχαχαχαχα έκανα και εγώ κάποια στιγμή aerial! Είναι λατρεμένη!!! Ειδικά στο τέλος που κάναμε χαλαρωση μέσα στην κούνια σαν τις κάμπιες στα κουκούλια ήταν απίστευτα!!!

Αχ κοριτσακι μου πως σε καταλαβαίνω... Γέννησα πριν 2,5 μήνες, ο μεγάλος μου είναι 5 χρονων. Και μόλις γεννήθηκε το μωρό ήρθε στη κλινική και μου λέει κοίταζα την φωτογραφία σου και έκλαιγα μανούλα και έβαλα τα κλαμματα και δεν μπορούσα να συνελθω! Αλλά μετά ερχόταν κάθε μέρα, κάναμε και βόλτες στους διαδρόμους μαζί...

Αχ δε θελω να φαω ξυλο μωρε. Θα με κυνηγαει ο αντιπαλος και θα ριξω ενα τρεξιμο αλλο πραγμα χαχαχαχαχα.

Αχ ναιαιαι. Αυτο με το κουκουλι ηταν τελειοοοο. Δεν ηθελα να βγω χαχαχα

2 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? 

Υπομονή Sun38mam είναι ταλαιπωρία αλλά για καλό! 

Βαλεντίνα μου εγώ πάντως που ξέρω ότι γένναω αύριο θέλω να φάω τα πάντα όλα γιατί θα ξαναφαω την τρίτη χαχαχαχαχα!

Τι ωρα μπαινεις?? Με το καλο κοριτσι μου. Θα περιμενουμε νεα σου. Ολα να πανε περιφημα!!

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Να τη χαιρεσαι τη μαμακα!!! Καλα εκανες και ξεδωσες λιγο, πιστευω πως και μια στο τοσο να ανεβει δεν θα γινει πια και κατι τοσο κακο. Υπαρχουν τοσες κ τοσες που μπορει να τους ανεβαινει το ζαχαρο και να μην το ξερουν. Εγω ετσι πιστευω. 

Αχ δε θελω να φαω ξυλο μωρε. Θα με κυνηγαει ο αντιπαλος και θα ριξω ενα τρεξιμο αλλο πραγμα χαχαχαχαχα.

Αχ ναιαιαι. Αυτο με το κουκουλι ηταν τελειοοοο. Δεν ηθελα να βγω χαχαχα

Τι ωρα μπαινεις?? Με το καλο κοριτσι μου. Θα περιμενουμε νεα σου. Ολα να πανε περιφημα!!

Στο τέλος είμαι.τι μπορεί να συμβεί .ε Δεν άντεχα.ζηλεψα.ενιωσα λίγο άνθρωπος.Σε ευχαριστώ Πολύ!!!!!!!!Τελικά ο μπέμπης δεν της εκαν ε τη χάρη να εχου ν μαζί γενέθλια. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Στο τέλος είμαι.τι μπορεί να συμβεί .ε Δεν άντεχα.ζηλεψα.ενιωσα λίγο άνθρωπος.Σε ευχαριστώ Πολύ!!!!!!!!Τελικά ο μπέμπης δεν της εκαν ε τη χάρη να εχου ν μαζί γενέθλια. 

Θα τα εχουν ομως με πολυ μικρη διαφορά ημερών! Ειναι και το ιδιο ζωδιο. Η μανα μου η τρελη εχει φαγωθει να γεννησω μετα τις 22 επειδη ειναι και κεινη αιγοκερως και θελει να ναι το ιδιο ζωδιο. Πολυ επιστημονικη και τεκμηριωμενη αποψη μπορω να πω χαχαχα

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Να τη χαιρεσαι τη μαμακα!!! Καλα εκανες και ξεδωσες λιγο, πιστευω πως και μια στο τοσο να ανεβει δεν θα γινει πια και κατι τοσο κακο. Υπαρχουν τοσες κ τοσες που μπορει να τους ανεβαινει το ζαχαρο και να μην το ξερουν. Εγω ετσι πιστευω. 

Αχ δε θελω να φαω ξυλο μωρε. Θα με κυνηγαει ο αντιπαλος και θα ριξω ενα τρεξιμο αλλο πραγμα χαχαχαχαχα.

Αχ ναιαιαι. Αυτο με το κουκουλι ηταν τελειοοοο. Δεν ηθελα να βγω χαχαχα

Τι ωρα μπαινεις?? Με το καλο κοριτσι μου. Θα περιμενουμε νεα σου. Ολα να πανε περιφημα!!

Σιγά μην κάθομαι να τρέχω ρε φίλη! Δεν μπορώ το τρέξιμο με τίποτα! Ακόμα και ροντβαιλερ να με πάρει στο κυνήγι κάποια στιγμή θα του πω"δεν πάει στο διάολο, φάε με"

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...