Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Φιλεναδες μουυυυυ! Καλη Ανασταση να εχουμε! Υγεια στα σπιτια μας κ σε ολο τον κοσμο!!! Χθες δεν κοιμηθηκαμε καλα αχχ αυτα τα δοντια το τυρανναν το παιδακι μ! Τι να κανεις ειπαμε τα πρωτα 18χρονια ειναι δυσκολα....

Χαχαχχαχαχαχ!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Φιλεναδες μουυυυυ! Καλη Ανασταση να εχουμε! Υγεια στα σπιτια μας κ σε ολο τον κοσμο!!! Χθες δεν κοιμηθηκαμε καλα αχχ αυτα τα δοντια το τυρανναν το παιδακι μ! Τι να κανεις ειπαμε τα πρωτα 18χρονια ειναι δυσκολα....

Χαχαχχαχαχαχ!!!!

Φιλενάδα καλή ανάσταση να έχουμε.. Κι εμένα χτες ξύπνησε με κλάμα.. Πρώτη φορά.. Κ είχε μυξουλες.. Κ σαν βηχαλακι.. Ποιος ξέρει..αυτα τα δόντια γρρρρρρρ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Φιλενάδα καλή ανάσταση να έχουμε.. Κι εμένα χτες ξύπνησε με κλάμα.. Πρώτη φορά.. Κ είχε μυξουλες.. Κ σαν βηχαλακι.. Ποιος ξέρει..αυτα τα δόντια γρρρρρρρ

Αστα να πανε ρε φιλη εμενα κοιμηθηκε 11η ωρα ξυπνησε 4 δεν την ταισα την κοιμησα ετσι κ 5παρα π πηγα να την βαλω στην κουνια ξυπνησε κ εκλεγε εεε λεω τωρα πιες το γαλατακι σ κ νανι! Κοιμηθηκε 6παρα κ σηκωθηκε 7μιση ευτυχως χωρις κλαμα εκατσε στην κουνια της μιλωντας κονη της μεχρι τις 9μιση! Μπουκωμα ειχε κ μενα την εκανα ορο πριν την ταισω 5η ωρα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γλυκα καλη Ανασταση να εχουμε με υγεια πανω απολα!!

Η μπεμπα σημερα μου εχει βγαλει το λαδι κοριτσια ! Θελει μονο αγκαλια κ οταν την ακουμπαω κατω μενει απο το κλαμα! Δεν μ το χε ξανακανει αυτο κ δεν ειμαστε σε αλμα !Την αφησα 2 φορες να κλαψει γιατι δεν αντεχα αλλο ποναει η πλατη μ τρομερα κ σχεδον εγινε μωβ απ το κλαμα !!!Δε πιστευω οτι ποναει καπου γιατι με το που την σηκωνω λες κ παταει κουμπι στοπ το κλαμα!φοβαμαι οτι απλα θελει να γινει το δικο της....

  • Μου αρέσει 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλή ανάσταση να έχουμε, να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας να ναι γερά τα μπεμπακια μας πάνω απ όλα.... Εγώ δεν περνάω καθόλου καλά και σήμερα, είμαι ξενυχτισμενη και η γκρίνια συνεχίζεται επ αορίστου... Συν τις άλλης σήμερα είχαμε ετοιμασίες, έκανα κεφτεδακια για το βράδυ γιατί ο άντρας μου δεν τρώει μαγειρίτσα που έκανε η γιαγιά μου, θα μαζευτούμε μετά την ανάσταση σε μένα και να σας πω την αλήθεια δεν θέλω καθόλου, θέλω μόνο να κοιμηθωωωω... Τώρα ετοιμάζομαι να κάνω και μια lemon pie και μετά θέλω απλά να κάτσω να ξεκουραστώ αλλά αυτό είναι μόνο ένα όνειρο πλέον! 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitra K είπε:

Κοριτσια μου γλυκα καλη Ανασταση να εχουμε με υγεια πανω απολα!!

Η μπεμπα σημερα μου εχει βγαλει το λαδι κοριτσια ! Θελει μονο αγκαλια κ οταν την ακουμπαω κατω μενει απο το κλαμα! Δεν μ το χε ξανακανει αυτο κ δεν ειμαστε σε αλμα !Την αφησα 2 φορες να κλαψει γιατι δεν αντεχα αλλο ποναει η πλατη μ τρομερα κ σχεδον εγινε μωβ απ το κλαμα !!!Δε πιστευω οτι ποναει καπου γιατι με το που την σηκωνω λες κ παταει κουμπι στοπ το κλαμα!φοβαμαι οτι απλα θελει να γινει το δικο της....

Κ εμενα το κανει καποιες μερες! Μηπως ετοιμαζεστε γ δοντια κ απλα παρηγορειτε με την αγγαλια σου?


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Κοριτσια μου γλυκα καλη Ανασταση να εχουμε με υγεια πανω απολα!!

Η μπεμπα σημερα μου εχει βγαλει το λαδι κοριτσια ! Θελει μονο αγκαλια κ οταν την ακουμπαω κατω μενει απο το κλαμα! Δεν μ το χε ξανακανει αυτο κ δεν ειμαστε σε αλμα !Την αφησα 2 φορες να κλαψει γιατι δεν αντεχα αλλο ποναει η πλατη μ τρομερα κ σχεδον εγινε μωβ απ το κλαμα !!!Δε πιστευω οτι ποναει καπου γιατι με το που την σηκωνω λες κ παταει κουμπι στοπ το κλαμα!φοβαμαι οτι απλα θελει να γινει το δικο της....

Αχ τα ίδια κι εμείς τι πάθανε όλα μαζί, αφινιασαν με την ανάσταση??? Πραγματικά ώρες ώρες θέλω απλά να τα αφήσω κάτω να κλαίνε κι εγώ να κάθομαι και να τα κοιτάω μόνο, ξέρω είμαι γαϊδούρα αλλα δεν αντέχω άλλο, το ένα πιάνω το άλλο αφήνω... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου καλή ανάσταση να έχουμε, να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας να ναι γερά τα μπεμπακια μας πάνω απ όλα.... Εγώ δεν περνάω καθόλου καλά και σήμερα, είμαι ξενυχτισμενη και η γκρίνια συνεχίζεται επ αορίστου... Συν τις άλλης σήμερα είχαμε ετοιμασίες, έκανα κεφτεδακια για το βράδυ γιατί ο άντρας μου δεν τρώει μαγειρίτσα που έκανε η γιαγιά μου, θα μαζευτούμε μετά την ανάσταση σε μένα και να σας πω την αλήθεια δεν θέλω καθόλου, θέλω μόνο να κοιμηθωωωω... Τώρα ετοιμάζομαι να κάνω και μια lemon pie και μετά θέλω απλά να κάτσω να ξεκουραστώ αλλά αυτό είναι μόνο ένα όνειρο πλέον! 

Πω πω θα τρελθουμε με αυτα τα δοντια κ εγω σχεδον ξενυχτισμενη κ εννοειται σημερα δεν εκανα τπτ ειχα φαγητο απο εχθες μονο ενα πληντυριο εβαλα ποναω παντου τοσο αγγαλια περιμενω κ τον μαρσιπο να δω ποτε θα ρθει λογω ημερων!!!! Χαρα στην υπομονη σ! 

Εμεις αυριο θα παμε στα πεθερικα μ ετοιμασα τα πραγματα της μικρης ολη την προικα μαζι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πω πω θα τρελθουμε με αυτα τα δοντια κ εγω σχεδον ξενυχτισμενη κ εννοειται σημερα δεν εκανα τπτ ειχα φαγητο απο εχθες μονο ενα πληντυριο εβαλα ποναω παντου τοσο αγγαλια περιμενω κ τον μαρσιπο να δω ποτε θα ρθει λογω ημερων!!!! Χαρα στην υπομονη σ! 

Τα λέω σε σας γιατί ξέρω δεν θα με παρεξήγησετε, περναμε τα ίδια όλες και καταλαβαινομαστε... Τι να κάνω δεν έχω βοήθεια από πουθενά πέρα από τη μαμά μου που και αυτή σήμερα τρέχει και δεν φτάνει, μια ψώνια μια σπίτι της και μια σε μένα... Η πεθερά μου άφαντη, ο άντρας μου σήμερα είχε τη φαεινή ιδέα να ανοίξει το μαγαζί μήπως και έχει δουλειά και είμαι μόνη τα χω παίξει... Και τωρα όπου να ναι θα γυρίσει, θα θέλει να κάνει το μπάνιο του κύριος και να πιει καφέ να κάτσει... Εγώ ούτε μπάνιο δεν έχω κάνει... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Τα λέω σε σας γιατί ξέρω δεν θα με παρεξήγησετε, περναμε τα ίδια όλες και καταλαβαινομαστε... Τι να κάνω δεν έχω βοήθεια από πουθενά πέρα από τη μαμά μου που και αυτή σήμερα τρέχει και δεν φτάνει, μια ψώνια μια σπίτι της και μια σε μένα... Η πεθερά μου άφαντη, ο άντρας μου σήμερα είχε τη φαεινή ιδέα να ανοίξει το μαγαζί μήπως και έχει δουλειά και είμαι μόνη τα χω παίξει... Και τωρα όπου να ναι θα γυρίσει, θα θέλει να κάνει το μπάνιο του κύριος και να πιει καφέ να κάτσει... Εγώ ούτε μπάνιο δεν έχω κάνει... 

Πω πω! Καλα τι ηθελε κ το ανοιξε σημερα βρε! Ας καθοταν τετοιες μερες!!!! Κ εγω μολις τωρα την ταισα θα παρω το ρηλαξ κ θα το βαλω στο μπανιο για να κανω μπανιο κ να με βλεπει εμενα ο δικος μ πηγε να ετοιμασουν τα αρνια κ να παρει την μαγειριτσα π παραγγειλαμε απο την πεθερα κ εγω μονη μ ειμαι!!!! Κ εγω μερικες φορες την αφηνω κατω να κλαιει αν με πονανε τα χερια τι να κανω


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πω πω! Καλα τι ηθελε κ το ανοιξε σημερα βρε! Ας καθοταν τετοιες μερες!!!! Κ εγω μολις τωρα την ταισα θα παρω το ρηλαξ κ θα το βαλω στο μπανιο για να κανω μπανιο κ να με βλεπει εμενα ο δικος μ πηγε να ετοιμασουν τα αρνια κ να παρει την μαγειριτσα π παραγγειλαμε απο την πεθερα κ εγω μονη μ ειμαι!!!! Κ εγω μερικες φορες την αφηνω κατω να κλαιει αν με πονανε τα χερια τι να κανω

Αχ κι εσύ όλη μέρα μόνη είσαι γενικώς, όλη μέρα δουλεύει ο άντρας σου, ξέρω... Είναι πολύ δύσκολα ρε συ, ειδικά αν έχουν γκρίνια, είτε ένα είναι είτε δέκα το ίδιο είναι... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Αχ κι εσύ όλη μέρα μόνη είσαι γενικώς, όλη μέρα δουλεύει ο άντρας σου, ξέρω... Είναι πολύ δύσκολα ρε συ, ειδικά αν έχουν γκρίνια, είτε ένα είναι είτε δέκα το ίδιο είναι... 

Δουλευεο ολη μερα ναι!!!! Καλα δεν ειναι ετσι αμα εχεις ενα πει στα κομματια το πολυ να το εχεις ολη μεσα αγγαλια αν ειναι 2-3 πιο να πρωτο παρεις πλακα μ κανεις!!!!

Συνεχεια καποιο θα κλαιει!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη Ανασταση κοριτσια μου καλο πασχα να εχουμε. 

Εννοειται πως το βραδυ δεν παω πουθενα και θα κοιμηθω γιατι αλλιως αυριο θα μαι ζομπι. Κ μενα ο μικρος παλι σπαραζει τα βραδια, δεν ξερω τι τον πιανει, πραγματικα ειναι εξαντλητικο ολο αυτο!! Αντε να μεγαλωσουν λιγο να ηρεμησουμε!!! 

@Anastasia_paris ηρωιδα μου σε καταλαβαινουμε απολυτα. Μη νιωθεις ασχημα, πρεπει κ συ να εισαι καλα μεσα σε ολα αυτα κ να μην σε παιρνει απο κατω!! 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Τα λέω σε σας γιατί ξέρω δεν θα με παρεξήγησετε, περναμε τα ίδια όλες και καταλαβαινομαστε... Τι να κάνω δεν έχω βοήθεια από πουθενά πέρα από τη μαμά μου που και αυτή σήμερα τρέχει και δεν φτάνει, μια ψώνια μια σπίτι της και μια σε μένα... Η πεθερά μου άφαντη, ο άντρας μου σήμερα είχε τη φαεινή ιδέα να ανοίξει το μαγαζί μήπως και έχει δουλειά και είμαι μόνη τα χω παίξει... Και τωρα όπου να ναι θα γυρίσει, θα θέλει να κάνει το μπάνιο του κύριος και να πιει καφέ να κάτσει... Εγώ ούτε μπάνιο δεν έχω κάνει... 

Ποιος να παρεξηγησει κοριτσι μ! Εδω σου λεω μπλαβιασε απ το κλαμα κ εγω ηθελα να χτυπησω το κεφαλι μ στο τοιχο! Κ της φωναξα κ εγω η χαζη κ εκλεγε πιο σπαραχτικα!αλλα ποναωωωω λες κ εχω τρακαρει με τσιμεντο! Ασε που καταλαβα οτι απλα αγγαλια θελει οποτε λεω τι θα γινει θα πεσω κατω!δεν ειχα φαει ουτε μια φρυγανια ετρεμαν τα ποδια μ!

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εμενα το κανει καποιες μερες! Μηπως ετοιμαζεστε γ δοντια κ απλα παρηγορειτε με την αγγαλια σου?

Ναι ρε δοντια εχουν ξεκινησει κ βλεπω οτι την ενοχλουν πολυ αλλα τι γινεται οταν την παιρνω αγγαλια σταματανε να τη τρωνε??? Οοοχι απλα τη κακομαθα νομιζω...πφφφ

  • Μου αρέσει 2

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Ποιος να παρεξηγησει κοριτσι μ! Εδω σου λεω μπλαβιασε απ το κλαμα κ εγω ηθελα να χτυπησω το κεφαλι μ στο τοιχο! Κ της φωναξα κ εγω η χαζη κ εκλεγε πιο σπαραχτικα!αλλα ποναωωωω λες κ εχω τρακαρει με τσιμεντο! Ασε που καταλαβα οτι απλα αγγαλια θελει οποτε λεω τι θα γινει θα πεσω κατω!δεν ειχα φαει ουτε μια φρυγανια ετρεμαν τα ποδια μ!

Έτσι νιώθω κι εγώ, λες και με έχουν δείρει ρε φίλε... 

Κοριτσια έχετε γυρίσει ποτέ κεφτεδακια με μωρό αγκαλιά???? Χαχαχαχαχα μη το κάνετε, δε γίνεται!!! Να κατουρησω με μωρό αγκαλιά μπόρεσα, να γυρίσω κεφτεδακια ουχίιιιι!!!! 

  • Χαχα 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...