Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αααα οχι ευτυχως! Μονο κυριακη κ καμια φορα σαββατο ή γιορτες! Αλλα μολις εβαλαν τα ηχεια θα ακουσουμε ολη την λειτουργια π μολις ξεκιναει!!!

Αχααα κατάλαβα.. Ελπίζω να μην στο ξυπνησει το γλυκούλι σου! Ξέχασα να σας πωω. Εγώ σαν σήμερα έκανα το τεστ κ κατάλαβα ότι είχα ένα μικρο σποράκι στην κοιλιά μ, κ τώρα τον βλέπω κ συγκινούμαι.. Εδώ στο χωριό του άντρα μου ξεκίνησαν όλα!!! Είχαμε έρθει πάλι περυσι το Πάσχα για διακοπές... :x :x :x

  • Μου αρέσει 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anneliz είπε:

Αχααα κατάλαβα.. Ελπίζω να μην στο ξυπνησει το γλυκούλι σου! Ξέχασα να σας πωω. Εγώ σαν σήμερα έκανα το τεστ κ κατάλαβα ότι είχα ένα μικρο σποράκι στην κοιλιά μ, κ τώρα τον βλέπω κ συγκινούμαι.. Εδώ στο χωριό του άντρα μου ξεκίνησαν όλα!!! Είχαμε έρθει πάλι περυσι το Πάσχα για διακοπές... :x :x :x

Αχααα.. καποιοι, (δεν λεω ποιοι δεν λεω), δεν τηρησανε τα δεοντα περισυ βλεπω...και ενω αλλοι νηστευανε τετοιες αγιες μερες, εκεινοι... του δωσανε κ καταλαβε  χαχαχαχαχα

Σε πειραζω εννοειται :lol:

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχααα.. καποιοι, (δεν λεω ποιοι δεν λεω), δεν τηρησανε τα δεοντα περισυ βλεπω...και ενω αλλοι νηστευανε τετοιες αγιες μερες, εκεινοι... του δωσανε κ καταλαβε  χαχαχαχαχα

Σε πειραζω εννοειται :lol:

Χαχαχα όχι εντάξει μεγάλο Σάββατο ήρθαμε στο χωριό... Χαχαχα κάπως μετριαζεται η αμαρτία... 

  • Χαχα 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Αχααα κατάλαβα.. Ελπίζω να μην στο ξυπνησει το γλυκούλι σου! Ξέχασα να σας πωω. Εγώ σαν σήμερα έκανα το τεστ κ κατάλαβα ότι είχα ένα μικρο σποράκι στην κοιλιά μ, κ τώρα τον βλέπω κ συγκινούμαι.. Εδώ στο χωριό του άντρα μου ξεκίνησαν όλα!!! Είχαμε έρθει πάλι περυσι το Πάσχα για διακοπές... :x :x :x

Αχ ευτυχως δεν μ την ξυπνησε!!!! Μολις εφαγε γαλατακι κ ξανακοιμαται!!!! Αχχχ τ ωραια ωραιες αυτες οι αναμνησεις!!!!

Χρονια πολλα...Χριστος Ανεστη κοριτσια μου!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia_paris είπε:

Χριστός ανέστη κορίτσια μου, υγεία και ευτυχία, να χαιρόμαστε τα μπεμπακια μας!!! 

Καλημέρα κορίτσι αληθώς ανεστη! να χαιρεσε την οικογένεια σου να περάσετε ομορφα!!! 

  • Μου αρέσει 3

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια μου. Να περασετε ομορφα σημερα.

Just now, Anastasia_paris είπε:

Χριστός ανέστη κορίτσια μου, υγεία και ευτυχία, να χαιρόμαστε τα μπεμπακια μας!!! 

Φιλη μου γιορταζεις σημερα?? Αν ναι χρονια σου πολλα. Να σαι παντα χαρουμενη κ ευτυχισμενη ευχομαι και μονο χαμογελα στο προσωπο σου. Να χαιρεσαι τα μωρακια σου που οσο κ αν σε ταλαιπωρουν οταν μεγαλωσουν θα σε εχουν στα ωπα ωπα.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου κ χρόνια πολλά!!!!!!!!!! Να σας κάνω μια ερώτηση;;; όταν λέμε ότι μετράμε γεύματα, δηλαδή ότι πρέπει να έχουμε 8 θηλασμούς μέσα στην ημέρα σίγουρα, παίρνουμε σαν μέτρηση έστω κι εάν φάει από το ένα μόνο στήθος;; ή είναι ένας θηλασμος όταν τρώει κ από τα δύο;; ελπίζω να μην σας μπέρδεψα.. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χρονια πολλα κοριτσια μου. Να περασετε ομορφα σημερα.

Φιλη μου γιορταζεις σημερα?? Αν ναι χρονια σου πολλα. Να σαι παντα χαρουμενη κ ευτυχισμενη ευχομαι και μονο χαμογελα στο προσωπο σου. Να χαιρεσαι τα μωρακια σου που οσο κ αν σε ταλαιπωρουν οταν μεγαλωσουν θα σε εχουν στα ωπα ωπα.

Ευχαριστώ πολύ φίλη μου αλλά δεν γιορτάζω!!! Δεκέμβρη γιορτάζω, της φαρμακολυτριας!!!! Μας ταλαιπωρούν τα σκατουλακια μας αλλά δεν πειράζει χαλάλι τους!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου κ χρόνια πολλά!!!!!!!!!! Να σας κάνω μια ερώτηση;;; όταν λέμε ότι μετράμε γεύματα, δηλαδή ότι πρέπει να έχουμε 8 θηλασμούς μέσα στην ημέρα σίγουρα, παίρνουμε σαν μέτρηση έστω κι εάν φάει από το ένα μόνο στήθος;; ή είναι ένας θηλασμος όταν τρώει κ από τα δύο;; ελπίζω να μην σας μπέρδεψα.. 

Καλησπέρα κορίτσι και χρόνια πολλά! 

Εγώ σε κάθε γεύμα δίνω ένα στήθος, εκτός και αν δεν χορτάσει εμφανώς πράγμα σπάνιο οπότε δίνω και το άλλο. 

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με εχει φαει η ανασφάλεια πως να ντυσω το μωρο μεσα στο σπιτι ωστε να μη κρυώνει ουτε να σκαει. Σημερα εχει ζεστη κ μεσα στο σπιτι εχουμε 24.5 θερμοκρασια. Ο αντρας μου λεει να το αφησουμε μονο με το φανελάκι αλλα εγω σκεφτομαι τοσο μικρο να μην φοραει κατι επιπλέον? 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Κοριτσια με εχει φαει η ανασφάλεια πως να ντυσω το μωρο μεσα στο σπιτι ωστε να μη κρυώνει ουτε να σκαει. Σημερα εχει ζεστη κ μεσα στο σπιτι εχουμε 24.5 θερμοκρασια. Ο αντρας μου λεει να το αφησουμε μονο με το φανελάκι αλλα εγω σκεφτομαι τοσο μικρο να μην φοραει κατι επιπλέον? 

Οχι νομιζω πως μονο με το φανελακι ακομα δεν χρειαζεται μηπως να μην βαλεις φανελακι αλλα να βαλεις παντελονακι κ μπλουζακι χωρις φανελακι;;;; κ μεις τοσο εχουμε μεσα στο σπιτι κ ετσι της κανω κ αν δω πως παλι ζεσταινεται βγαζω-βαζω τις καλτσες!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι νομιζω πως μονο με το φανελακι ακομα δεν χρειαζεται μηπως να μην βαλεις φανελακι αλλα να βαλεις παντελονακι κ μπλουζακι χωρις φανελακι;;;; κ μεις τοσο εχουμε μεσα στο σπιτι κ ετσι της κανω κ αν δω πως παλι ζεσταινεται βγαζω-βαζω τις καλτσες!

Πως καταλαβαίνω οτο ζεσταινεται? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Πως καταλαβαίνω οτο ζεσταινεται? 

Ιδρωνει αμα πιασεις στο σβερκο ειναι πολυ ζεστο μπορει κ μουσκεμα

Κ αν ειναι πολυ ασπρο κοκκινιζει κ το προσωπακι του!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...