Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυούλες  μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      • Λουλούδια 2

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Anastasia_paris είπε:

Έτσι νιώθω κι εγώ, λες και με έχουν δείρει ρε φίλε... 

Κοριτσια έχετε γυρίσει ποτέ κεφτεδακια με μωρό αγκαλιά???? Χαχαχαχαχα μη το κάνετε, δε γίνεται!!! Να κατουρησω με μωρό αγκαλιά μπόρεσα, να γυρίσω κεφτεδακια ουχίιιιι!!!! 

Χαχαχαχα ναι κ ομως εχω γυρισει αλλα το μυστικο ειναι να ναι πλακουτσωτα γυρνανε πιο ευκολα! Σε στρογγυλο δυσκολο το κοβω!!Η απορια μ για σενα ειναι αντε το ενα μωρο αγγαλια το αλλο τι το κανες ρε ηρωα??

Οσο για τον αντρα αστο σε νιωθω εγω κανω ολο μου το πλανο πλεον σαν να μην υπαρχει γιατι ακομη κ οταν εχει ρεπο οι προσδοκιες μ ηταν μεγαλες κ απλα απογοητευομουν περισσοτερο που παλι μονη μ τα εκανα ολα!

Just now, nanoula90 είπε:

Καλη Ανασταση κοριτσια μου καλο πασχα να εχουμε. 

Εννοειται πως το βραδυ δεν παω πουθενα και θα κοιμηθω γιατι αλλιως αυριο θα μαι ζομπι. Κ μενα ο μικρος παλι σπαραζει τα βραδια, δεν ξερω τι τον πιανει, πραγματικα ειναι εξαντλητικο ολο αυτο!! Αντε να μεγαλωσουν λιγο να ηρεμησουμε!!! 

@Anastasia_paris ηρωιδα μου σε καταλαβαινουμε απολυτα. Μη νιωθεις ασχημα, πρεπει κ συ να εισαι καλα μεσα σε ολα αυτα κ να μην σε παιρνει απο κατω!! 

Φιλεναδα κ γω μια απ τα ιδια μονο να φαω θελω κ να ξεραθω!αν δε παω εκκλησια δε νιωθω πασχα κριμα πολυ θα ηθελα αλλα η μπεμπα ηδη μς τα πυροτεχνηματα που σκανε στο δρομο κ χεζεται πανω της!

  • Χαχα 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitra K είπε:

Ποιος να παρεξηγησει κοριτσι μ! Εδω σου λεω μπλαβιασε απ το κλαμα κ εγω ηθελα να χτυπησω το κεφαλι μ στο τοιχο! Κ της φωναξα κ εγω η χαζη κ εκλεγε πιο σπαραχτικα!αλλα ποναωωωω λες κ εχω τρακαρει με τσιμεντο! Ασε που καταλαβα οτι απλα αγγαλια θελει οποτε λεω τι θα γινει θα πεσω κατω!δεν ειχα φαει ουτε μια φρυγανια ετρεμαν τα ποδια μ!

Ναι ρε δοντια εχουν ξεκινησει κ βλεπω οτι την ενοχλουν πολυ αλλα τι γινεται οταν την παιρνω αγγαλια σταματανε να τη τρωνε??? Οοοχι απλα τη κακομαθα νομιζω...πφφφ

Παρηγοριετσι στην αγγαλιυσα σουυυ!!!!

 

Just now, Anastasia_paris είπε:

Έτσι νιώθω κι εγώ, λες και με έχουν δείρει ρε φίλε... 

Κοριτσια έχετε γυρίσει ποτέ κεφτεδακια με μωρό αγκαλιά???? Χαχαχαχαχα μη το κάνετε, δε γίνεται!!! Να κατουρησω με μωρό αγκαλιά μπόρεσα, να γυρίσω κεφτεδακια ουχίιιιι!!!! 

Εχω γυρισειιιιιι οντως δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο σκεπαζω το μωρο με μια κουβερτουλα να μην πιτσιλιστει με λαδι κ τα γυρναω δεν γινετσι αλκιως θ μεινουμε νηστικοι....εννοειται εχω κατουρησει με το μωρο αγγαλια!!!! Αχχχχ τι τραβαμε


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα!Χάθηκα λίγο κι εγώ αλλά μπήκα στο κλίμα των ημερών.Ευτυχώς δεν έχω να κάνω καμιά ετοιμασία για την Ανάσταση γιατί πήγαμε στα πεθερικά.Κάναμε εμβόλιο την Δευτέρα και η παιδίατρος μας είπε να αρχίσουμε να του δίνουμε λίγη πατάτα ή καρότο λιωμένο με πιρούνι αυτή τον μήνα, για να δοκιμάσει την υφή σιγά σιγά.Στην αρχή δεν το ήθελε καθόλου, μετά του άρεσε πολύ του μπέμπη μου.

Καλή Ανάσταση σε όλους και στα μπεμπάκια σας!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Χαχαχαχα ναι κ ομως εχω γυρισει αλλα το μυστικο ειναι να ναι πλακουτσωτα γυρνανε πιο ευκολα! Σε στρογγυλο δυσκολο το κοβω!!Η απορια μ για σενα ειναι αντε το ενα μωρο αγγαλια το αλλο τι το κανες ρε ηρωα??

Οσο για τον αντρα αστο σε νιωθω εγω κανω ολο μου το πλανο πλεον σαν να μην υπαρχει γιατι ακομη κ οταν εχει ρεπο οι προσδοκιες μ ηταν μεγαλες κ απλα απογοητευομουν περισσοτερο που παλι μονη μ τα εκανα ολα!

Φιλεναδα κ γω μια απ τα ιδια μονο να φαω θελω κ να ξεραθω!αν δε παω εκκλησια δε νιωθω πασχα κριμα πολυ θα ηθελα αλλα η μπεμπα ηδη μς τα πυροτεχνηματα που σκανε στο δρομο κ χεζεται πανω της!

Το άλλο με λυπηθηκε κι έκατσε στο ριλαξ!!! 

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παρηγοριετσι στην αγγαλιυσα σουυυ!!!!

 

Εχω γυρισειιιιιι οντως δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο σκεπαζω το μωρο με μια κουβερτουλα να μην πιτσιλιστει με λαδι κ τα γυρναω δεν γινετσι αλκιως θ μεινουμε νηστικοι....εννοειται εχω κατουρησει με το μωρο αγγαλια!!!! Αχχχχ τι τραβαμε

Εγω δεν μπόρεσα, βασικά φοβόμουν να βγαλω το ταψι απ το φούρνο με το ένα χέρι.... 

 

Επιτέλους κοιμιζω τον Ιωάννη, ήρθαν και ενισχύσεις στο σπίτι, οπότε θα μπορέσω να κάνω το γλυκό μου μετά, μέχρι αύριο θα έχει παγώσει μια χαρά.. Αλλά πρώτα θα κάτσω δέκα λεπτά στο μπαλκόνι με λίγο καφεδάκι, να φάω δύο τρία τσιγάρα χάχαχαχα!!! 

  • Χαχα 3

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Χαχαχαχα ναι κ ομως εχω γυρισει αλλα το μυστικο ειναι να ναι πλακουτσωτα γυρνανε πιο ευκολα! Σε στρογγυλο δυσκολο το κοβω!!Η απορια μ για σενα ειναι αντε το ενα μωρο αγγαλια το αλλο τι το κανες ρε ηρωα??

Οσο για τον αντρα αστο σε νιωθω εγω κανω ολο μου το πλανο πλεον σαν να μην υπαρχει γιατι ακομη κ οταν εχει ρεπο οι προσδοκιες μ ηταν μεγαλες κ απλα απογοητευομουν περισσοτερο που παλι μονη μ τα εκανα ολα!

Φιλεναδα κ γω μια απ τα ιδια μονο να φαω θελω κ να ξεραθω!αν δε παω εκκλησια δε νιωθω πασχα κριμα πολυ θα ηθελα αλλα η μπεμπα ηδη μς τα πυροτεχνηματα που σκανε στο δρομο κ χεζεται πανω της!

Εγω ουτε να φαω. Φαντασου σε τι σημειο εχω φτασει!!! Αυριο θα φαω μια και καλη κ σημερα νανι. Ποιος θα μου το λεγε οτι θα φτασει η ωρα που θα σιχτιριζω τα δυναμιτακια και τα μπαμ μπουμ της αναστασης για να μην μας ξυπνησουν. Σαν καμια γιαγουλα. Μπα.. ουτε γιαγιουλα. Μεχρι κ κεινες πανε στην Ανασταση. :wacko:

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Εγω ουτε να φαω. Φαντασου σε τι σημειο εχω φτασει!!! Αυριο θα φαω μια και καλη κ σημερα νανι. Ποιος θα μου το λεγε οτι θα φτασει η ωρα που θα σιχτιριζω τα δυναμιτακια και τα μπαμ μπουμ της αναστασης για να μην μας ξυπνησουν. Σαν καμια γιαγουλα. Μπα.. ουτε γιαγιουλα. Μεχρι κ κεινες πανε στην Ανασταση. :wacko:

Μόνο εγώ δεν στεναχωριεμαι που δεν είμαι αναγκασμένη να βάζω σουτιέν και να ντυνομαι για να πάω δέκα λεπτά στην εκκλησία, να με κοιτάει η καθεμία τι φοράω και αν είμαι βαμμένη λες και πάω στα μπουζουκια??? Το σουτιέν ειδικά είναι θάνατος, ενώ το αθλητικό τι καλά άνετο που είναιιιιι!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Μόνο εγώ δεν στεναχωριεμαι που δεν είμαι αναγκασμένη να βάζω σουτιέν και να ντυνομαι για να πάω δέκα λεπτά στην εκκλησία, να με κοιτάει η καθεμία τι φοράω και αν είμαι βαμμένη λες και πάω στα μπουζουκια??? Το σουτιέν ειδικά είναι θάνατος, ενώ το αθλητικό τι καλά άνετο που είναιιιιι!!!! 

Παιδακι μου ασε τα μεμε σου ελευθερα να αλωνιζουν στα σοκακια της συμπρωτευουσας. Μη βαζεις τπτ. Ουτε σουτιεν ουτε τπτ. Γιατι θα σε γδυσουν να δουν τι φορας?? Λογαριασμο θα δωσεις? Εγω παντως μονο αθλητικο φοραω του θηλασμου, παντου πλεον γιατι πρηζονται. Let your meme free πουλακι μου

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Εγω ουτε να φαω. Φαντασου σε τι σημειο εχω φτασει!!! Αυριο θα φαω μια και καλη κ σημερα νανι. Ποιος θα μου το λεγε οτι θα φτασει η ωρα που θα σιχτιριζω τα δυναμιτακια και τα μπαμ μπουμ της αναστασης για να μην μας ξυπνησουν. Σαν καμια γιαγουλα. Μπα.. ουτε γιαγιουλα. Μεχρι κ κεινες πανε στην Ανασταση. :wacko:

Πραγματικα σκεφτομαι τα μπαμ μπουμ κ λεω ωχ θα ξυπνησει κ ποιος την ακουει...δεν φανταζομουνα ποτε οτι θα ερθει η ωρα π θα περναει μηχανακι με εξατμιση εξω απο το σπιτι κ θα βριζωωωω οταν καποτε ημασταν εμεις αυτοιιι!!!!! Πια γιαγουλα! Μιλαμε βαθια γεραματα π ειναι κατακυτοι! Ετσι νιωθω εγω τουλαχιστον!!!

 

Just now, Anastasia_paris είπε:

Μόνο εγώ δεν στεναχωριεμαι που δεν είμαι αναγκασμένη να βάζω σουτιέν και να ντυνομαι για να πάω δέκα λεπτά στην εκκλησία, να με κοιτάει η καθεμία τι φοράω και αν είμαι βαμμένη λες και πάω στα μπουζουκια??? Το σουτιέν ειδικά είναι θάνατος, ενώ το αθλητικό τι καλά άνετο που είναιιιιι!!!! 

Αχχχχχ ουτε εμενα με χαλαει π δεν θα βαφτω ντυθω φτιαχτω για 5λεπτα γτ την εχουμε κ διπλα μας την εκλησσια στα 50μετρα....μονο τα μπαμ μπουμ σκεφτομαι κ απελπιζομαι!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Παιδακι μου ασε τα μεμε σου ελευθερα να αλωνιζουν στα σοκακια της συμπρωτευουσας. Μη βαζεις τπτ. Ουτε σουτιεν ουτε τπτ. Γιατι θα σε γδυσουν να δουν τι φορας?? Λογαριασμο θα δωσεις? Εγω παντως μονο αθλητικο φοραω του θηλασμου, παντου πλεον γιατι πρηζονται. Let your meme free πουλακι μου

Θα το κάνω μπλουζάκι αυτό φίλη!!! Let your meme free,Girls!!!!! 

  • Χαχα 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πραγματικα σκεφτομαι τα μπαμ μπουμ κ λεω ωχ θα ξυπνησει κ ποιος την ακουει...δεν φανταζομουνα ποτε οτι θα ερθει η ωρα π θα περναει μηχανακι με εξατμιση εξω απο το σπιτι κ θα βριζωωωω οταν καποτε ημασταν εμεις αυτοιιι!!!!! Πια γιαγουλα! Μιλαμε βαθια γεραματα π ειναι κατακυτοι! Ετσι νιωθω εγω τουλαχιστον!!!

 

Αχχχχχ ουτε εμενα με χαλαει π δεν θα βαφτω ντυθω φτιαχτω για 5λεπτα γτ την εχουμε κ διπλα μας την εκλησσια στα 50μετρα....μονο τα μπαμ μπουμ σκεφτομαι κ απελπιζομαι!!!

Μια απο τα ιδια. Ακριβως διπλα την εχω κ γω κ φοβαμαι οτι σιγουρα θα ξυπνησει ο μικρος. Και καλα να ξυπνησει. Μη χεστει πανω του κ αρχισει τις τσιριδες φοβαμαι


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Μια απο τα ιδια. Ακριβως διπλα την εχω κ γω κ φοβαμαι οτι σιγουρα θα ξυπνησει ο μικρος. Και καλα να ξυπνησει. Μη χεστει πανω του κ αρχισει τις τσιριδες φοβαμαι

Πω πω ακριβως αυτο! Αμαρτια μ αλλα κ η καμπανα θα την ξυπνησει σιγουρα!!!! Κ εκανα τοσο κοπο να την κοιμησω


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Ανάσταση κορίτσια μου!!! Εμείς ήρθαμε στο χωριό του άντρα μου, το μωρό κ ο άντρας μου έπεσαν ξεροι για ύπνο, εγώ είμαι πτώμα αλλά βγάζω γάλα, κ πρεπει μετά να ετοιμαστούμε για να πάμε στην Ανάσταση! Πρώτη χρονιά που δεν θέλω να πάω πουθενά αλλά θα κάνω λίγο υπομονή ακόμα.. Είπα στον άντρα μ κ τα πεθερικά μου να κάτσουμε λίγο για να μην τρομάξει κ το μωρό..

@nanoula90 @ΒαλεντιναΧρηστος Όλες δίπλα σε εκκλησία μένουμε;;; κι εγώ ρε κορίτσια.. Μεγάλη η χάρη του Αγ. Κωνσταντίνου αλλά αυτή η καμπάνα τον έχει τρομάξει πολλές φορές τον μικρό... 

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Καλή Ανάσταση κορίτσια μου!!! Εμείς ήρθαμε στο χωριό του άντρα μου, το μωρό κ ο άντρας μου έπεσαν ξεροι για ύπνο, εγώ είμαι πτώμα αλλά βγάζω γάλα, κ πρεπει μετά να ετοιμαστούμε για να πάμε στην Ανάσταση! Πρώτη χρονιά που δεν θέλω να πάω πουθενά αλλά θα κάνω λίγο υπομονή ακόμα.. Είπα στον άντρα μ κ τα πεθερικά μου να κάτσουμε λίγο για να μην τρομάξει κ το μωρό..

@nanoula90 @ΒαλεντιναΧρηστος Όλες δίπλα σε εκκλησία μένουμε;;; κι εγώ ρε κορίτσια.. Μεγάλη η χάρη του Αγ. Κωνσταντίνου αλλά αυτή η καμπάνα τον έχει τρομάξει πολλές φορές τον μικρό... 

Ναι ναι κ εμας καθε κυριακη πρωι την ξυπναει! Χθες ολη μερα δεν κοιμηθηκε με την πενθημη!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ναι κ εμας καθε κυριακη πρωι την ξυπναει! Χθες ολη μερα δεν κοιμηθηκε με την πενθημη!

Εμάς χτυπάει κάθε μέρα.. Νομίζω 7 η 7μιση πολύ λίγο ,  κ μετά 8..


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Εμάς χτυπάει κάθε μέρα.. Νομίζω 7 η 7μιση πολύ λίγο ,  κ μετά 8..

Αααα οχι ευτυχως! Μονο κυριακη κ καμια φορα σαββατο ή γιορτες! Αλλα μολις εβαλαν τα ηχεια θα ακουσουμε ολη την λειτουργια π μολις ξεκιναει!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...