Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 28 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

Κορίτσια μου η Κοκκινομάλλα γέννησε ένα στ αλήθεια πανέμορφο μωρό, ένα κουκλί! Είμαι η επόμενη και τρέμω! Εύχομαι να το ζήσουμε όλες! Η αρχή έγινε και δόξα το Θεό πήγαν όλα υπέροχα! Καλωσορίζουμε την πρώτη μπεμπούλα της παρέας!

  • Μου αρέσει 11

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

Συγχαρητήρια κοριτσάκι! Να σας ζήσει η όμορφη κόρη! Να τη χαίρεσαι. Και γρήγορη ανάρρωση. Φιλιά στα πατουσακια σας!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

Μπράβο κοκκινομαλλα...να σας ζήσει η μπέμπα... Με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας και να ζήσεις όλα αυτά που ονερευοσουν τόσο καιρό... Πάλι λίγο καθυστερημένα να πω και εγώ τα χρόνια πολλά.... Λοιπόν κορίτσια μου φίλες μου.. καλή χρονιά σε όλες μας με υγεία ευτυχία και ότι άλλο επιθυμεί η κάθε μία σάς... Η κοκκινομαλλα έκανε καλό ποδαρικο.. ήταν η πρώτη εγκυμοσύνη στο τοπικ αν δεν κάνω λαθως και η πρώτη γέννα.... Και ακολουθούν πολλές ακόμη μέσα στο 2019.. σας φιλώ ολες

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Kalipso1978 είπε:

Κορίτσια μου η Κοκκινομάλλα γέννησε ένα στ αλήθεια πανέμορφο μωρό, ένα κουκλί! Είμαι η επόμενη και τρέμω! Εύχομαι να το ζήσουμε όλες! Η αρχή έγινε και δόξα το Θεό πήγαν όλα υπέροχα! Καλωσορίζουμε την πρώτη μπεμπούλα της παρέας!

Καλυψώ μου με το καλό και σε εσένα. Να μην ανησυχείς καθόλου και μόνο να σκέφτεσαι το όμορφο μωράκι σου που θα κρατάς αγκαλια! 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

Να σας ζήσει το όμορφο μωράκι σας !!!

Μας συγκίνησες σήμερα και έφερες το καλύτερο δώρο για την νέα χρονιά!!

Με το καλό να γυρίσετε στο σπιτάκι  σας !

πρίν από 10 λεπτά , Kalipso1978 είπε:

Κορίτσια μου η Κοκκινομάλλα γέννησε ένα στ αλήθεια πανέμορφο μωρό, ένα κουκλί! Είμαι η επόμενη και τρέμω! Εύχομαι να το ζήσουμε όλες! Η αρχή έγινε και δόξα το Θεό πήγαν όλα υπέροχα! Καλωσορίζουμε την πρώτη μπεμπούλα της παρέας!

Με το καλό κορίτσι μου, όλα τα πάνε καλά!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να σκεφτώ καλύτερο τρόπο να ξεκινήσει η χρονιά!!!!!!!!!!!!!!!!!  Καθόλου τυχαίο το ποδαρικό του 2019!

Κοκκινομάλλα μου να σου ζήσει η κουκλίτσα σου! Να είναι γερή και καλότυχη! Θα εισπράξει πολλή αγάπη και θα χει μια υπέροχη μανούλα!

Καλυψώ μου, πάρε τη σκυτάλη άφοβα! Ολα θα πάνε υπέροχα, περιμένουμε πως και πως και τη δική σου μπέμπα!

Αχ, πόσο χάρηκα, καλέ ανατρίχιασα από χαρά και κλαίω. Μπα, πανάθεμά με!

 

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

Κοκκινομάλλα μου γλυκειά,να σας ζήσει η κουκλομπεμπούλα σας η πουπουλένια,να είναι χιλιόχρονη και χιλιοανθισμένη!Με το καλό να γυρίσετε στο σπιτικό σας!Σας φιλώ και τις δυο γλυκά!Η καλύτερη αρχή για το νέο έτος!Τώρα ειναι η σειρα της Καλυψώς!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

Να σας ζήσει η Μπέμπα! Καλε ήταν δυνατόν να μην είναι κούκλα? Να προσέχεις τον εαυτό σου και με το καλό να πάτε σπίτι σας! Να της δώσεις πολλά φιλάκια στα μπουτακια της!! 

 

2 ώρες πρίν, Kalipso1978 είπε:

Κορίτσια μου η Κοκκινομάλλα γέννησε ένα στ αλήθεια πανέμορφο μωρό, ένα κουκλί! Είμαι η επόμενη και τρέμω! Εύχομαι να το ζήσουμε όλες! Η αρχή έγινε και δόξα το Θεό πήγαν όλα υπέροχα! Καλωσορίζουμε την πρώτη μπεμπούλα της παρέας!

Αντε σιγά σιγά να μπαίνουμε σε σειρά!! Με το καλό!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κοκκινομάλλα να σας ζήσει !!!! Να είναι γερή, δυνατή, όμορφη είναι ούτως ή άλλως, καλότυχη και ευτυχισμένη !!!!!!

Και εσείς να τη δείτε να μεγαλώνει και να την καμαρώνετε! Είμαι σίγουρη ότι θα μεγαλώσετε ένα ευτυχισμένο παιδάκι.

Για όλη την παρέα εύχομαι η μπεμπούλα της κοκκινομάλλας να φέρει τύχη.

Με το καλό άμεσα τα κορίτσια που ετοιμάζονται, καλυψώ και μετά η Παλμοίρα, και σιγά σιγά όλες!

 

Με την ευκαιρία να ευχηθώ σε όλες τις φίλες και συνοδοιπόρησες εδώ αλλά και σε όσες δίνουν

αυτόν τον αγώνα, καλή χρονιά με υγεία, χαρά, πολλές στιγμές ευτυχίας, με μωρά, ότι επιθυμεί

η κάθε μία και φυσικά λίγη τύχη!

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 hours ago, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ said:

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΑ μας! Όλες τις ευλογίες του κόσμου να έχετε! Να ναι γερή και καλότυχη η κούκλα σας. Μα γυρίσετε με το καλό στο σπίτι σας. Με έκανες να κλαίω από χαρά! <3 Καλώς ήρθε η μπεμπουλα σας!

Καλυψώ! Με το καλό η σειρά σου, όλα θα πάνε πρίμα, θα δεις!!! 

Έλα μια μια κορίτσια <3 <3 <3

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

Κορίτσι μου.. μας συγκίνησες.  Να είναι γερή,  καλότυχη και να έχετε όλη την ευτυχία του κόσμου στο σπίτι σας. Σας στέλνω πολλές ευχές και μια μεγάλη αγκαλιά! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να σας πω πως νιωθω......την κοιτάω κ κλαίω......είναι όμορφη πολύ , κ ευτυχώς με όχι πολλές τρίχες στο σώμα :grin:

με το θηλασμό προσπαθω αλλά δεν τα πολυκαταφερνω ακόμη....δεν βοηθανε κ οι θηλές μου.....έβαλα κ ψεύτο θηλές...

μου είπαν βέβαια , ότι είναι πολύ νωρίς για να έχω γάλα...

ευχαριστω μια μια για τις ευχές σας.....

Σας φιλω

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Κοκκινομάλλα μου γλυκιά συγχαρητήρια!!!! Να σας ζήσει η κούκλα σας! Γερή και καλότυχη να είναι κι εσείς επίσης γεροί για να την καμαρώνετε και να τη στηρίζετε σε κάθε της βήμα! Καλά αναθρεματα! Υπομονή με τον θηλασμό. Θα μαθει η μία την άλλη και όλα θα πάνε καλά με τον καιρό. Πολλά φιλιά και στις δύο σας. 

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ said:

Κορίτσια μου γλυκά 

γεννησαμε ! Το πιο όμορφο μωρό......δυστυχώς κάναμε ολική , η ραχιαία δεν με έπιασε , κ τώρα  κάνουμε παυσιπονες.... ανέβασα κ λίγο πίεση.....τέλος καλά , όλα καλά.....3800 γρ....

ειμαι ευτυχισμένη κορίτσια !!! Θα το ζήσουμε όλες !!

Ps.....Καλυψώ πες ποσό όμορφη είναι !!

Συγχαρητήρια Κοκκινομάλλα! Να είναι γερό και καλότυχο το κοριτσάκι σας!

Η χρονιά που μπήκε θα είναι ξεχωριστή για σένα και τον άνδρα σου! Κοιτάξτε να το χαρείτε οσο μπορείτε. Κάθε μέρα μια άλλη μέρα!:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...