Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, angel23 είπε:

Ξανά καλημέρα κορίτσια.

Τελικά πήγα σήμερα και έκανα χοριακή.

Απέτυχα για μία ακόμη φορά.

όταν αποτυγχάνεις με μία άριστη βλαστοκύστη και ενδομήτριο

10.7 mm τότε ίσως δελ'ων πετύχεις ποτέ

Ελπίζω και εύχομαι να πετύχει η Δάφνη.

Σας ευχαριστώ όλες σας. Μόλις συνέλθω θα ζητήσω τη γνώμη σας.

Καλή πρωτοχρονιά, καλή χρονιά με υγεία και με γερά μωρά.

Σας φιλώ

Δεν έχω τι να σου πω Angel. Σ αυτό εδώ το τοπικ επειδή ζούμε η μια την ιστορία της άλλης και ξέρουμε τις δυσκολίες,τις βιώνουμε όλες αρκετά έντονα. Λυπαμαι παρα πολύ για την εξέλιξη. Παρε το χρόνο σου, όσο χρειαστεί και να ξέρεις ότι είμαστε εδώ για να συζητήσεις τα πάντα. 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, angel23 said:

Ξανά καλημέρα κορίτσια.

Τελικά πήγα σήμερα και έκανα χοριακή.

Απέτυχα για μία ακόμη φορά.

όταν αποτυγχάνεις με μία άριστη βλαστοκύστη και ενδομήτριο

10.7 mm τότε ίσως δελ'ων πετύχεις ποτέ

Ελπίζω και εύχομαι να πετύχει η Δάφνη.

Σας ευχαριστώ όλες σας. Μόλις συνέλθω θα ζητήσω τη γνώμη σας.

Καλή πρωτοχρονιά, καλή χρονιά με υγεία και με γερά μωρά.

Σας φιλώ

Λυπάμαι πάρα πολύ! Πολύ!

Θα σου ξαναγράψω όταν θα ξαναμπείς κ θα θες να μιλήσεις. 

Καλό απόγευμα.

3 hours ago, palmoira said:

Δεν έχω τι να σου πω Angel. Σ αυτό εδώ το τοπικ επειδή ζούμε η μια την ιστορία της άλλης και ξέρουμε τις δυσκολίες,τις βιώνουμε όλες αρκετά έντονα. Λυπαμαι παρα πολύ για την εξέλιξη. Παρε το χρόνο σου, όσο χρειαστεί και να ξέρεις ότι είμαστε εδώ για να συζητήσεις τα πάντα. 

Ακριβώς όπως το είπες Παλμοιρα μου. Καλό απόγευμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, angel23 είπε:

Ξανά καλημέρα κορίτσια.

Τελικά πήγα σήμερα και έκανα χοριακή.

Απέτυχα για μία ακόμη φορά.

όταν αποτυγχάνεις με μία άριστη βλαστοκύστη και ενδομήτριο

10.7 mm τότε ίσως δελ'ων πετύχεις ποτέ

Ελπίζω και εύχομαι να πετύχει η Δάφνη.

Σας ευχαριστώ όλες σας. Μόλις συνέλθω θα ζητήσω τη γνώμη σας.

Καλή πρωτοχρονιά, καλή χρονιά με υγεία και με γερά μωρά.

Σας φιλώ

Angel δεν έχω λόγια για το πόσο λυπάμαι. Πάρα πολύ. Μη σκέφτεσαι όμως ότι δε θα πετύχεις ποτέ. Κλάψε αν θες, άφησε τον εαυτό σου να θρηνήσει και μετά σήκω, ανασκουμπώσου, σε περιμένουμε εδώ όλες.  ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.

 

Κορίτσια, πήρα θετικό. Για πρώτη φορά στη ζωή μου. Δεν το πίστευα! Μου έδωσε η κοπέλα τον φάκελο κι ήταν από εκείνους που είχαν διαφάνεια από τη μία πλευρά και είδα το νούμερο και την κοιτάω και της λέω ''Βλέπω καλά?" . Ε και μετά έβαλα τα κλάματα. 315 η χοριακή, επανάληψη στις 3/1 μου είπαν.

Από τα βάθη της καρδιάς μου ευχαριστώ σε όλες για την συμπαράσταση και την παρέα και όλα. Με το καλό στις εγκυούλες και την καλυτερότερη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που θα ξεκινήσουν...:wub:

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Daphne259 είπε:

Angel δεν έχω λόγια για το πόσο λυπάμαι. Πάρα πολύ. Μη σκέφτεσαι όμως ότι δε θα πετύχεις ποτέ. Κλάψε αν θες, άφησε τον εαυτό σου να θρηνήσει και μετά σήκω, ανασκουμπώσου, σε περιμένουμε εδώ όλες.  ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.

 

Κορίτσια, πήρα θετικό. Για πρώτη φορά στη ζωή μου. Δεν το πίστευα! Μου έδωσε η κοπέλα τον φάκελο κι ήταν από εκείνους που είχαν διαφάνεια από τη μία πλευρά και είδα το νούμερο και την κοιτάω και της λέω ''Βλέπω καλά?" . Ε και μετά έβαλα τα κλάματα. 315 η χοριακή, επανάληψη στις 3/1 μου είπαν.

Από τα βάθη της καρδιάς μου ευχαριστώ σε όλες για την συμπαράσταση και την παρέα και όλα. Με το καλό στις εγκυούλες και την καλυτερότερη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που θα ξεκινήσουν...:wub:

Δάφνη μου δεν ξέρεις πόσο χάρηκα και πως περίμενα να δω τα νέα σου!Και ναι πιστεύω πως είναι διδυμάκια!Καλό διπλασιασμό!Όλα θα πάνε καλά!Σε φιλώ γλυκά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Daphne259 είπε:

Angel δεν έχω λόγια για το πόσο λυπάμαι. Πάρα πολύ. Μη σκέφτεσαι όμως ότι δε θα πετύχεις ποτέ. Κλάψε αν θες, άφησε τον εαυτό σου να θρηνήσει και μετά σήκω, ανασκουμπώσου, σε περιμένουμε εδώ όλες.  ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.

 

Κορίτσια, πήρα θετικό. Για πρώτη φορά στη ζωή μου. Δεν το πίστευα! Μου έδωσε η κοπέλα τον φάκελο κι ήταν από εκείνους που είχαν διαφάνεια από τη μία πλευρά και είδα το νούμερο και την κοιτάω και της λέω ''Βλέπω καλά?" . Ε και μετά έβαλα τα κλάματα. 315 η χοριακή, επανάληψη στις 3/1 μου είπαν.

Από τα βάθη της καρδιάς μου ευχαριστώ σε όλες για την συμπαράσταση και την παρέα και όλα. Με το καλό στις εγκυούλες και την καλυτερότερη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που θα ξεκινήσουν...:wub:

Συγχαρητήρια Δαφνούλα! Καλούς διπλασιασμούς τώρα. Συμφωνώ με τη Νίνα, δίδυμάκια μου μυρίζουν και εμένα. Αν και ο αριθμός έχει μικρή σημασία. Και πάλι συγχαρητήρια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα !

Σας διαβάζω και ας μην ανήκω στην παρέα προς το παρόν  ! Θα επανέλθω πιστεύω...

Μπορώ να καταλάβω όλη την αγωνία σας και το άγχος, αλίμονο αφού τα έχω περάσει! 

@angel23 λυπάμαι κορίτσι μου, ξέρω πως νιώθεις, όμως αφού πάρεις τον χρόνο σου, θα παλέψεις πάλι ! Πίστεψε με αν και στενάχωρο και πολύ μάλιστα, πιστεύω και μιλάω από προσωπική καθαρά πλευρά, καλύτερα αρνητικό εξ αρχής, παρά να σου δώσει την χαρά και να στην πάρει πίσω! Ότι θες είμαι εδώ να τα πούμε!

@alina80 συνοδοιπορε  μου ( έτσι θα σε λέω, και ας μου ξέφυγες τελικά χαχαχα ) χαίρομαι για την καλή Αυχενική σου και έτσι τέλεια να είναι και η συνέχεια!

@palmoira εννοείται είναι η πιο όμορφη η μπέμπα  σας!!με το καλό και η δική σου σειρά...

@lennio τα έχουμε πει εμείς, μια χαρά το νινί, είσαι απο τις τυχερές...λίγα συμπτώματα!!

@ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ και πάλι με το καλό, η κοριτσάρα σας !!το καλύτερο ποδαρικό...

Και σ όλα τα κορίτσια , να ευχηθώ να κυλάνε όλα τέλεια και να φουσκώνει η κοιλίτσα τους !

Τώρα τα δικά μου νέα, ο καρυοτυπος βγήκε καθαρός, κάποιες εξετάσεις δικές μου Επίσης, αναμένω και κάτι έξτρα, οπότε όπως φαίνεται τυχαίο γεγονός!Η αλήθεια είναι το διάστημα που έμαθα την εγκυμοσύνη, ζήσαμε και ξαφνικό θάνατο μεσα σ ένα μήνα πολύ δικού μας ανθρώπου και  ίσως όλο αυτό να λειτούργησε αρνητικά ( θέλω και εγώ να πιαστώ από κάπου χαχαχα) 

Οπότε θα το παλέψουμε πάλι και μόνοι μας, αφού δεν αποκλείεται η σύλληψη είτε με τα εμβρυακια που έχω αφήσει κατάψυξη...Δεν έχει σημασία!

Ελπίζω να ερθω πάλι με νέα εγκυμοσύνης, να μιλάμε μόνο για ευχάριστα όλα τα κορίτσια!  Γιατί το πιστεύω στο τέλος όλες θα τα καταφέρουμε..

Εύχομαι μια καλή χρονιά σ Όλες, με υγεία πάνω απ όλα και με το καλό να έρθουν πολλά μωράκια..

Φιλάκια πολλά σ Όλες...

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Daphne259 said:

Angel δεν έχω λόγια για το πόσο λυπάμαι. Πάρα πολύ. Μη σκέφτεσαι όμως ότι δε θα πετύχεις ποτέ. Κλάψε αν θες, άφησε τον εαυτό σου να θρηνήσει και μετά σήκω, ανασκουμπώσου, σε περιμένουμε εδώ όλες.  ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.

 

Κορίτσια, πήρα θετικό. Για πρώτη φορά στη ζωή μου. Δεν το πίστευα! Μου έδωσε η κοπέλα τον φάκελο κι ήταν από εκείνους που είχαν διαφάνεια από τη μία πλευρά και είδα το νούμερο και την κοιτάω και της λέω ''Βλέπω καλά?" . Ε και μετά έβαλα τα κλάματα. 315 η χοριακή, επανάληψη στις 3/1 μου είπαν.

Από τα βάθη της καρδιάς μου ευχαριστώ σε όλες για την συμπαράσταση και την παρέα και όλα. Με το καλό στις εγκυούλες και την καλυτερότερη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που θα ξεκινήσουν...:wub:

Πίστεψε το οεεεοοοοο, είσαι έγκυος! Συγχαρητήρια! 

Γιατί μυριζομαι διδυμακια κι εγώ; Σαμπάνια. Τώρα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


angel , τα λόγια είναι περιττά κάποιες τέτοιες στιγμές , θα συμφωνήσω με τα κορίτσια , πάρε το χρόνο σου , μάζεψε τα κομμάτια σου , και πάμε πάλι....ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο δυνατούς....

Δαφνούλα μου , μπράβο , καλούς διπλασιασμούς να έχεις.....και καλή συνέχεια σε όλη την  εγκυμοσύνη.....τώρα δεν ξέρω για δίδυμα , σου το εύχομαι.....εγώ στην 1η χοριακή , είχα γύρω στα 300 και ήταν ένα εμβρυάκι.....όπως μου είχε πει και ο γιατρός μου , που και εγώ ρώτησα αν πρόκειται για δίδυμη κύηση ,  ότι το μεγάλο νούμερο , δεν υποδηλώνει πάντα δίδυμα , αλλά την δυναμική του εμβρύου....

λίγα 24ωρα μακρυά από την πριγκίπισσα μου......

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , zoel77 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα !

Σας διαβάζω και ας μην ανήκω στην παρέα προς το παρόν  ! Θα επανέλθω πιστεύω...

Μπορώ να καταλάβω όλη την αγωνία σας και το άγχος, αλίμονο αφού τα έχω περάσει! 

@angel23 λυπάμαι κορίτσι μου, ξέρω πως νιώθεις, όμως αφού πάρεις τον χρόνο σου, θα παλέψεις πάλι ! Πίστεψε με αν και στενάχωρο και πολύ μάλιστα, πιστεύω και μιλάω από προσωπική καθαρά πλευρά, καλύτερα αρνητικό εξ αρχής, παρά να σου δώσει την χαρά και να στην πάρει πίσω! Ότι θες είμαι εδώ να τα πούμε!

@alina80 συνοδοιπορε  μου ( έτσι θα σε λέω, και ας μου ξέφυγες τελικά χαχαχα ) χαίρομαι για την καλή Αυχενική σου και έτσι τέλεια να είναι και η συνέχεια!

@palmoira εννοείται είναι η πιο όμορφη η μπέμπα  σας!!με το καλό και η δική σου σειρά...

@lennio τα έχουμε πει εμείς, μια χαρά το νινί, είσαι απο τις τυχερές...λίγα συμπτώματα!!

@ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ και πάλι με το καλό, η κοριτσάρα σας !!το καλύτερο ποδαρικό...

Και σ όλα τα κορίτσια , να ευχηθώ να κυλάνε όλα τέλεια και να φουσκώνει η κοιλίτσα τους !

Τώρα τα δικά μου νέα, ο καρυοτυπος βγήκε καθαρός, κάποιες εξετάσεις δικές μου Επίσης, αναμένω και κάτι έξτρα, οπότε όπως φαίνεται τυχαίο γεγονός!Η αλήθεια είναι το διάστημα που έμαθα την εγκυμοσύνη, ζήσαμε και ξαφνικό θάνατο μεσα σ ένα μήνα πολύ δικού μας ανθρώπου και  ίσως όλο αυτό να λειτούργησε αρνητικά ( θέλω και εγώ να πιαστώ από κάπου χαχαχα) 

Οπότε θα το παλέψουμε πάλι και μόνοι μας, αφού δεν αποκλείεται η σύλληψη είτε με τα εμβρυακια που έχω αφήσει κατάψυξη...Δεν έχει σημασία!

Ελπίζω να ερθω πάλι με νέα εγκυμοσύνης, να μιλάμε μόνο για ευχάριστα όλα τα κορίτσια!  Γιατί το πιστεύω στο τέλος όλες θα τα καταφέρουμε..

Εύχομαι μια καλή χρονιά σ Όλες, με υγεία πάνω απ όλα και με το καλό να έρθουν πολλά μωράκια..

Φιλάκια πολλά σ Όλες...

 

Πάντα ανήκεις στην ομάδα μας και πάντα θα είσαι συνοδοιπόρος μου. Όπως όλες οι γυναίκες που πρέπει να προσπαθήσουν παραπάνω για τη μητρότητα 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια γλυκά! Πως ειστε;

Daphne συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμους σου εύχομαι κι εγω με τη σειρά μου και όλα να σου πηγαίνουν κατ' ευχήν.

Συγγνώμη που δεν προλαβαίνω να γράφω σε όλες προσωπικά. Απλά θα πω οτι πιστευω πως το' 19 θα έχουμε πολλές όμορφες ανακοινώσεις. Δεν το βάζουμε κάτω, έτσι κορίτσια; 

  • Μου αρέσει 8

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Daphne259 πολλά συγχαρητήρια, καλούς διπλασιασμός τώρα και μόνο χαρές!

Είδες δεν έχει να κάνει με τα συμπτώματα, ποτέ δεν είχα κ εγώ και είχα θετική χορισκη! Είναι πολύ νωρίς άλλωστε!

Μια όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι...:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες! Εύχομαι μόνο ευχάριστα για το 2019!

Όσο έχετε δίπλα σας ανθρώπους που σας νοιάζονται μη φοβάστε τίποτα! Αυτή είναι η ουσία για μένα!

Σας φιλώ πολύ!:wub:

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...