Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Μια χσρα είσαι καλε.να ξέρεις το άγχος και η πίεση ανεβάζουν ζάχαρο ακόμα και χωρίς να φας.τη δοατροφουλα σου και μοα χαρά.καο Εγώ σαν εσένα οι μετρήσεις μου.μπορεις να τρως και κάτι έξτρα ένα γλυκάκι πχ στο απογευματινό μια στις τόσες αντί για φρούτο ή ότι άλλο σου χει. 

Ωραία ευχαριστω ρε γιατι εχθες με το 134 ανχωθηκα λιγο 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ωραία ευχαριστω ρε γιατι εχθες με το 134 ανχωθηκα λιγο 

Όχι ρε συ.με μια φορά απλά τυχαίνει.τα μπεμπακια μας μια χαρά είναι.μην αγχώνεσαι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μενααααα!!!!! Καλησπέρα βασικά!!!! Εμείς τώρα γυρίσαμε σπίτι, πήγαμε πήραμε καινούρια παπούτσια για τον μικρό και μετά στην παιδική χαρά!! Έχει συννεφιά εδώ αλλά είναι ωραία, δεν έχει πολύ κρύο!!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Καλημέρα κι από μενααααα!!!!! Καλησπέρα βασικά!!!! Εμείς τώρα γυρίσαμε σπίτι, πήγαμε πήραμε καινούρια παπούτσια για τον μικρό και μετά στην παιδική χαρά!! Έχει συννεφιά εδώ αλλά είναι ωραία, δεν έχει πολύ κρύο!!!!! 

Μεγια τα παπουτσάκια!!!!!!!!!!χαλαει ο καιρός σιγά σιγά.καλα κάνατε και πήγατε βόλτα!! !!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , loyloy είπε:

Μεγια τα παπουτσάκια!!!!!!!!!!χαλαει ο καιρός σιγά σιγά.καλα κάνατε και πήγατε βόλτα!! !!

Ε ναι όσο προλαβαίνουμε γιατί μετά θα κλειστεί το καημένο σπίτι μαζί μου...αυριο θα πάω να τον γράψω zumba Kids και survivor Kids, σε ένα γυμναστήριο κοντά στο σπίτι, 3 μέρες τη βδομάδα να πηγαίνει να ξεδινει!!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ε ναι όσο προλαβαίνουμε γιατί μετά θα κλειστεί το καημένο σπίτι μαζί μου...αυριο θα πάω να τον γράψω zumba Kids και survivor Kids, σε ένα γυμναστήριο κοντά στο σπίτι, 3 μέρες τη βδομάδα να πηγαίνει να ξεδινει!!!!! 

Α ωραία.μια χαρά να κάνει δραστηριότητες.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε? Συγνωμη που θα βαρυνω λιγο το κλιμα αλλα ειδατε την ειδηση για μια εγκυο γυναικα η οποια αυτοκτονησε πεφτωντας απο το μπαλκονι του σπιτιου της σημερα το μεσημερι? Απο οτι διαβασα ηταν 7 μηνων και ειχε ηδη ενα 3χρονο παιδακι. Συμφωνα με τα αρθρα που διαβασα ειχε ψυχολογικα θεματα τα οποια, γραφουν, επιδεινωθηκαν με την εγκυμοσυνη. Πραγματικα ειναι πολυ λυπηρο και το σκεφτομουν.. Για να φτασεις σε αυτο το σημειο παει να πει πως η κατασταση ειναι πολυ σοβαρη. Δεν ειχαν καταλαβει αραγε απο το περιβαλλον της το μεγεθος του προβληματος της? Αυτη η γυναικα ειχε αναγκη απο βοηθεια,αραγε το εβλεπε κανεις ή το είχαν παρει αψηφιστα? Με στεναχωρησε αυτη η ειδηση πραγματικα

  • Λυπημένη/-ος 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Συγνωμη που θα βαρυνω λιγο το κλιμα αλλα ειδατε την ειδηση για μια εγκυο γυναικα η οποια αυτοκτονησε πεφτωντας απο το μπαλκονι του σπιτιου της σημερα το μεσημερι? Απο οτι διαβασα ηταν 7 μηνων και ειχε ηδη ενα 3χρονο παιδακι. Συμφωνα με τα αρθρα που διαβασα ειχε ψυχολογικα θεματα τα οποια, γραφουν, επιδεινωθηκαν με την εγκυμοσυνη. Πραγματικα ειναι πολυ λυπηρο και το σκεφτομουν.. Για να φτασεις σε αυτο το σημειο παει να πει πως η κατασταση ειναι πολυ σοβαρη. Δεν ειχαν καταλαβει αραγε απο το περιβαλλον της το μεγεθος του προβληματος της? Αυτη η γυναικα ειχε αναγκη απο βοηθεια,αραγε το εβλεπε κανεις ή το είχαν παρει αψηφιστα? Με στεναχωρησε αυτη η ειδηση και πραγματικα

Όχι δεν το άκουσα...Κρίμα. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Συγνωμη που θα βαρυνω λιγο το κλιμα αλλα ειδατε την ειδηση για μια εγκυο γυναικα η οποια αυτοκτονησε πεφτωντας απο το μπαλκονι του σπιτιου της σημερα το μεσημερι? Απο οτι διαβασα ηταν 7 μηνων και ειχε ηδη ενα 3χρονο παιδακι. Συμφωνα με τα αρθρα που διαβασα ειχε ψυχολογικα θεματα τα οποια, γραφουν, επιδεινωθηκαν με την εγκυμοσυνη. Πραγματικα ειναι πολυ λυπηρο και το σκεφτομουν.. Για να φτασεις σε αυτο το σημειο παει να πει πως η κατασταση ειναι πολυ σοβαρη. Δεν ειχαν καταλαβει αραγε απο το περιβαλλον της το μεγεθος του προβληματος της? Αυτη η γυναικα ειχε αναγκη απο βοηθεια,αραγε το εβλεπε κανεις ή το είχαν παρει αψηφιστα? Με στεναχωρησε αυτη η ειδηση πραγματικα

Δεν το άκουσα.πολυ κρίμα.δυστυχως μια εγκυμοσύνη με τις ορμόνες δεν ξέρεις τι μπορεί να κάνει στο μυαλό.η αδερφή μου ε ιχε επιλοχιο κατάθλιψη αλλά ήμασταν όλοι δίπλα της.το είδαμε και έτσι την στηρίξαμε με όποιον τρόπο μπορούσαμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Συγνωμη που θα βαρυνω λιγο το κλιμα αλλα ειδατε την ειδηση για μια εγκυο γυναικα η οποια αυτοκτονησε πεφτωντας απο το μπαλκονι του σπιτιου της σημερα το μεσημερι? Απο οτι διαβασα ηταν 7 μηνων και ειχε ηδη ενα 3χρονο παιδακι. Συμφωνα με τα αρθρα που διαβασα ειχε ψυχολογικα θεματα τα οποια, γραφουν, επιδεινωθηκαν με την εγκυμοσυνη. Πραγματικα ειναι πολυ λυπηρο και το σκεφτομουν.. Για να φτασεις σε αυτο το σημειο παει να πει πως η κατασταση ειναι πολυ σοβαρη. Δεν ειχαν καταλαβει αραγε απο το περιβαλλον της το μεγεθος του προβληματος της? Αυτη η γυναικα ειχε αναγκη απο βοηθεια,αραγε το εβλεπε κανεις ή το είχαν παρει αψηφιστα? Με στεναχωρησε αυτη η ειδηση πραγματικα

ούτε εγώ το άκουσα κορίτσια,πραγματικά σφίγγεται η καρδιά μου!!!κρίμα τι να πω...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Συγνωμη που θα βαρυνω λιγο το κλιμα αλλα ειδατε την ειδηση για μια εγκυο γυναικα η οποια αυτοκτονησε πεφτωντας απο το μπαλκονι του σπιτιου της σημερα το μεσημερι? Απο οτι διαβασα ηταν 7 μηνων και ειχε ηδη ενα 3χρονο παιδακι. Συμφωνα με τα αρθρα που διαβασα ειχε ψυχολογικα θεματα τα οποια, γραφουν, επιδεινωθηκαν με την εγκυμοσυνη. Πραγματικα ειναι πολυ λυπηρο και το σκεφτομουν.. Για να φτασεις σε αυτο το σημειο παει να πει πως η κατασταση ειναι πολυ σοβαρη. Δεν ειχαν καταλαβει αραγε απο το περιβαλλον της το μεγεθος του προβληματος της? Αυτη η γυναικα ειχε αναγκη απο βοηθεια,αραγε το εβλεπε κανεις ή το είχαν παρει αψηφιστα? Με στεναχωρησε αυτη η ειδηση πραγματικα

Όχι δεν το ακουσα, πραγματικα πολυ λυπηρό 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα αλλα δε μπηκα να διαβασω λεπτομέρειες δε το αντεχω ειναι πολυ κριμα γιατι καποιοι βλεπουν οτι υπαρχει προβλημα κ το παραβλεπουν η το αντιμετωπιζουν σαν να πρόκειται για αλλη οικογένεια 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Πραγματικα πολυ κριμα η κοπέλα. ..

Καλημέρα.. Δεν το είδα αλλα με στενοχώρησε και εμενα τώρα.Ας μην ρίξουμε ευθύνες όμως στους γύρω γιατί ποτε δεν ξέρουμε. Ισως και να είχαν κάνει ήδη κάτι. Δεν μπορεις να είσαι και 24 ωρες πάνω από κάποιον κιολας. Αρκούν δυο λεπτά να γίνει το κακό.Πιστεύω οι άνθρωποι που έχουν αποφασίσει να βάλουν τέλος στην ζωή τους το έχουν σκεφτεί πολύ καλα για πολύ καιρό. Και ισως λοιπόν αφού το αποφασίζουν να αισθάνονται ήδη ελεύθεροι και η συμπεριφορά τους μπορεί να αλλάζει, να δείχνουν νορμαλ. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...