Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , @eirini είπε:

@loyloy εννοω αυτα του τυπου next to me ,side by side κτλ.

Ποιο πήρες εσυ?? Πως σου φαίνεται το στρώμα? Υποστρωμα πήρες? και αν ναι ποιο?

Δεν ξέρω ποιο να πάρω.... είμαι μπερδεμένη εξ' ου και οι ερωτησεις βροχή!! Ας με βοηθήσει κάποιος lol!!:-D

Πάντως αυτό σκέφτομαι και γω να το πάρω Ιανουάριο που αρχίζουν οι εκπτώσεις

port bebe από καρότσι που είναι 3 σε 1? Αυτά θέλουν και κανένα στρωματάκι απο μέσα? Επίσης υποστρωμα δεν θέλουν? Καποια στιγμή που θα παει θα το κατουρήσουν!:???: και τι υποστρωμα να βάλεις... Όλο κάτι τετοια ερωτήματα έχω φφφφφφ δεν ξερω ποια τι θα χρειαστώ! 

Ναι πορτ μπεμπε αυτο του καροτσιου, αλλα ειναι μεγαλο σχετικα και για τους πρωτους 2 μηνες νομιζω θα ναι μια χαρα. Εχω και στρωματακι για το πορτ μπεμπε της greco strom. Υποστρωμα βρισκεις παντου. Αφου θα βαλεις και στο καροτσακι του και στο καθισμα αυτοκινητου! Ειναι τα λεγομενα σελτεδακια που κανουν για ολα αυτα τα μικρα αντικειμενα, ριλαξ, καροτσι, καλαθουνες, πορτ μπεμπε. Για πιο μεγαλα κρεβατακια τυπου κουνια και λικνο υπαρχουν και εκει ειδικα υποστρωματα αδιαβροχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χεχε, παμε πακετοοοο. Δεν μου εδωσε διατροφη, μου ειπε απλα τι να αποφευγω και τι να κοψω τελειως. Κ αν θελω διατροφολογιο καλο ειναι να παω σε διατροφολογο που θα μου δωσει μια πληρη διατροφη. Δεν νομιζω να παω, ποσες ειδικοτητες θα δω πια, γιατι πανω κατω ξερω τι πρεπει να τρωω, μου ειπε κ εκεινος.

Το μονο που ξεχασα να τον ρωτησω ειναι ο καφες. Τον κρυο καφε τον πινω σκετο, αλλα ζεστο θελω λιγη ζαχαριτσα μεσα. Καθε μερα φτιαχνω γαλλικο μετριο με καστανη ζαχαρη και λιγο γαλα. Δεν τον ρωτησα αν μπορω να συνεχισω να πινω η οχι. Τον κραταω κανα διωρο καποιες φορες και τριωρο σε μια μεγαλη κουπα καφε. 

Ο γυναικολογος σου τι σου ειπε? Πως παμε με τον τραχηλο?

@@eirini καλησπερα! Εγω θα χω το πορτ μπεμπε για τους πρωτους μηνες κ θα τον κοιμιζω εκει και μετα πηρα κουνια τον αυγουστο που γινεται κ προεφηβικο κρεβατι. Ισα ισα χωραμε βεβαια, αλλα καποια στιγμη θα αλλαξουμε σπιτι λεμε.

Δε νομιζω να σε πειραξει ο καφες αλλα δες το κ ολας πως θα σε παει η ρωτα τον για να εισαι σιγουρη στο γυναικολογο πηγα για μηχανιμα σημερα για τις συσπασεις παλι ειχα αλλα μικρες για τραχυλο θα παω σαββατο που θα δουμε κ τα μπεμπε 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , @eirini είπε:

@loyloy εννοω αυτα του τυπου next to me ,side by side κτλ.

Ποιο πήρες εσυ?? Πως σου φαίνεται το στρώμα? Υποστρωμα πήρες? και αν ναι ποιο?

Δεν ξέρω ποιο να πάρω.... είμαι μπερδεμένη εξ' ου και οι ερωτησεις βροχή!! Ας με βοηθήσει κάποιος lol!!:-D

Πάντως αυτό σκέφτομαι και γω να το πάρω Ιανουάριο που αρχίζουν οι εκπτώσεις

port bebe από καρότσι που είναι 3 σε 1? Αυτά θέλουν και κανένα στρωματάκι απο μέσα? Επίσης υποστρωμα δεν θέλουν? Καποια στιγμή που θα παει θα το κατουρήσουν!:???: και τι υποστρωμα να βάλεις... Όλο κάτι τετοια ερωτήματα έχω φφφφφφ δεν ξερω ποια τι θα χρειαστώ! 

Kαλησπερα. Δεν έχω ιδέα είμαι φρέσκια κιολας αλλα όταν έρθει η στιγμή σίγουρα θα παρω γνώμες. Μην αγχώνεσαι με αυτά:)  Ας πούμε κάτω από το στρώμα του μπορείς να βάζεις υπό αλλεργικό υποσεντονο. Στο πορτ μπεμπε δεν μπαίνουν πολύ μικρακια; Εννοω σίγουρα θα φορούν τα παμπερς οποτε δεν έχεις πρόβλημα. Δεν ξέρω αν σκέφτομαι σωστά ή αν δεν έχω καταλάβει σωστά ας πούμε εγω περισσότερο θα σκεφτομουν τους εμετουλιδες και τα σαλακια. Τα τσισακια πάμε σε πιο μεγάλη ηλικια. Οποτε ναι σε όλα αυτες τις περιπτωσεις θα χρησσιμοποιησω υποσεντονα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ναι πορτ μπεμπε αυτο του καροτσιου, αλλα ειναι μεγαλο σχετικα και για τους πρωτους 2 μηνες νομιζω θα ναι μια χαρα. Εχω και στρωματακι για το πορτ μπεμπε της greco strom. Υποστρωμα βρισκεις παντου. Αφου θα βαλεις και στο καροτσακι του και στο καθισμα αυτοκινητου! Ειναι τα λεγομενα σελτεδακια που κανουν για ολα αυτα τα μικρα αντικειμενα, ριλαξ, καροτσι, καλαθουνες, πορτ μπεμπε. Για πιο μεγαλα κρεβατακια τυπου κουνια και λικνο υπαρχουν και εκει ειδικα υποστρωματα αδιαβροχα

Nαι αλλά δεν είναι τα σελτεδακια για να κοιμουνται επανω τα μωρά, λόγω του πλαστικού που έχουν απο κάτω δεν αναπνεει και δεν ειναι και οτι καλυτερο


bMHkp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσάκια! ! 

Τελειωσαμε τη β επιπεδου και ολα ηταν τελεια! Ο μπεμπης υπερκινητικός δεν καθόταν λεπτο :)

Την Τριτη θα ξαναερθουμε για να μας κανουν 3d υπέρηχο να δουμε το νινακι γιατι ενω τον κανουν τωρα κανονικά, ειχε κατι το μηχαμημα για το 3d και δεν μπροουσε. Οποτε την τρίτη θα ξαναδουμε το νινακι κ μαλιστα 3d ❤

Επίσης μας εδωσαν κ.κατι δωρακια φεύγοντας απο εταιριες :mrgreen:

Μπράβο Νικολ! Με το καλο ο μπέμπης σου! Εγώ αύριο την έχω και ενώ έλεγα δε θα αγχωθώ ένα μικρο άγχος το έχω τώρα . Μπορείς να μου πεις περισσότερες πληροφορίες για το πως είναι τι σου εξηγεί ο γιατρός(ξέρω ότι τα βλέπει όλα αναλυτικά) απλά θα ήθελα να μάθω κάτι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 55 λεπτά , @eirini είπε:

@loyloy εννοω αυτα του τυπου next to me ,side by side κτλ.

Ποιο πήρες εσυ?? Πως σου φαίνεται το στρώμα? Υποστρωμα πήρες? και αν ναι ποιο?

Δεν ξέρω ποιο να πάρω.... είμαι μπερδεμένη εξ' ου και οι ερωτησεις βροχή!! Ας με βοηθήσει κάποιος lol!!:-D

Πάντως αυτό σκέφτομαι και γω να το πάρω Ιανουάριο που αρχίζουν οι εκπτώσεις

port bebe από καρότσι που είναι 3 σε 1? Αυτά θέλουν και κανένα στρωματάκι απο μέσα? Επίσης υποστρωμα δεν θέλουν? Καποια στιγμή που θα παει θα το κατουρήσουν!:???: και τι υποστρωμα να βάλεις... Όλο κάτι τετοια ερωτήματα έχω φφφφφφ δεν ξερω ποια τι θα χρειαστώ! 

Ήθελα να πάρω της Chicco που ανοίγει στο πλάι αλλά το κρεβάτι μου είναι πιο ψηλό.πηρα πάλι της Chicco το αντίστοιχο που δεν ανοίγει και είναι είναι άνετο πολύ και έχει καλό στρωματακι δεν χρειάζεται να πάρεις άλλο.τωρα για υπόστρωμα σελτεδακι θα βάζω από κάτω.βεβαια λεπτομέρειες για υπόστρωμα μπορώ να σου πω αργότερα που θα χω γεννήσω αν με βολέψει το σελτεδακι για το λίκνο.

Για το πορτ μπεμπέ του καροτσιού μη πάρεις έξτρα στρώμα καλέ.εξαλλου δεν θα το χεις με τις ώρες μεσα.μην αγχώνεσαι.παντως κι εκεί σελτεδακι βάζε .

πρίν από 46 λεπτά , Beboula25 είπε:

Kαλησπερα. Δεν έχω ιδέα είμαι φρέσκια κιολας αλλα όταν έρθει η στιγμή σίγουρα θα παρω γνώμες. Μην αγχώνεσαι με αυτά:)  Ας πούμε κάτω από το στρώμα του μπορείς να βάζεις υπό αλλεργικό υποσεντονο. Στο πορτ μπεμπε δεν μπαίνουν πολύ μικρακια; Εννοω σίγουρα θα φορούν τα παμπερς οποτε δεν έχεις πρόβλημα. Δεν ξέρω αν σκέφτομαι σωστά ή αν δεν έχω καταλάβει σωστά ας πούμε εγω περισσότερο θα σκεφτομουν τους εμετουλιδες και τα σαλακια. Τα τσισακια πάμε σε πιο μεγάλη ηλικια. Οποτε ναι σε όλα αυτες τις περιπτωσεις θα χρησσιμοποιησω υποσεντονα. 

Τσισακια από νεογέννητα.φευγουν και μέσα απο τα παμπερς φουλ το πρώτο καιρό που είναι μικρακια. 

πρίν από 47 λεπτά , @eirini είπε:

Nαι αλλά δεν είναι τα σελτεδακια για να κοιμουνται επανω τα μωρά, λόγω του πλαστικού που έχουν απο κάτω δεν αναπνεει και δεν ειναι και οτι καλυτερο

Δεν το βάζεις απο πανω μέχρι κάτω να καλύψεις όλο το στρώμα.απο τη μέση και κάτω.μη πάρεις περιττά έξοδα για 6 μήνες.θα πάρεις υπόστρωμα ειδικό για τη κούνια μετα.2 του λαχιστον να έχεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , @eirini είπε:

Nαι αλλά δεν είναι τα σελτεδακια για να κοιμουνται επανω τα μωρά, λόγω του πλαστικού που έχουν απο κάτω δεν αναπνεει και δεν ειναι και οτι καλυτερο

Εγω για την κουνια του που θα τον βαλω μετα το 2μηνο θα παρω αδιαβροχο κατωσεντονο με λαστιχο 70×140. Υπαρχουν ειδικα, οχι πλαστικα. Υποθετω θα υπαρχουν και για το λικνο αντιστοιχα. Τωρα για το πορτ μπεμπε θα βαλω ενα σελτεδακι, νομιζω δεν θα υπαρχει προβλημα για τους 2 πρωτους μηνες. Απο πανω εξαλλου θα χω βαμβακερο κατωσεντονο. Γενναω και χειμωνα οποτε δεν θα χει θεμα να ιδρωνει και τετοια. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , loyloy είπε:

Ήθελα να πάρω της Chicco που ανοίγει στο πλάι αλλά το κρεβάτι μου είναι πιο ψηλό.πηρα πάλι της Chicco το αντίστοιχο που δεν ανοίγει και είναι είναι άνετο πολύ και έχει καλό στρωματακι δεν χρειάζεται να πάρεις άλλο.τωρα για υπόστρωμα σελτεδακι θα βάζω από κάτω.βεβαια λεπτομέρειες για υπόστρωμα μπορώ να σου πω αργότερα που θα χω γεννήσω αν με βολέψει το σελτεδακι για το λίκνο.

Για το πορτ μπεμπέ του καροτσιού μη πάρεις έξτρα στρώμα καλέ.εξαλλου δεν θα το χεις με τις ώρες μεσα.μην αγχώνεσαι.παντως κι εκεί σελτεδακι βάζε .

Τσισακια από νεογέννητα.φευγουν και μέσα απο τα παμπερς φουλ το πρώτο καιρό που είναι μικρακια. 

Δεν το βάζεις απο πανω μέχρι κάτω να καλύψεις όλο το στρώμα.απο τη μέση και κάτω.μη πάρεις περιττά έξοδα για 6 μήνες.θα πάρεις υπόστρωμα ειδικό για τη κούνια μετα.2 του λαχιστον να έχεις.

Ααα μάλιστα τα γλυκουλια.. ας κάνουν ότι θέλουν εμείς να είμαστε καλα να τα καθαρίζουμε  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ααα μάλιστα τα γλυκουλια.. ας κάνουν ότι θέλουν εμείς να είμαστε καλα να τα καθαρίζουμε  

Ε οχι μονο εμεις. Εγω του το χω πει του αντρα μου. Θα ξεσκατιζει και αυτος. Με μανταλακι αν θελει στη μυτη, με βαμβακι αν θελει στα ρουθουνια, με σακουλα σε ολο το κεφαλι αν λαχει, αλλα θα ξεσκατιζει χαχαχαχα. Οχι εκεινοι μονο να παιζουν μαζι τους και οταν ερθουν τα κουραδακια να γινονται καπνος, εκει θα τον κλειδωνω μεσα στο βρεφικο και να φωναζει βοηθεια μεχρι να το παρει αποφαση οτι θα τον αλλαζει κ εκεινος :lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ααα μάλιστα τα γλυκουλια.. ας κάνουν ότι θέλουν εμείς να είμαστε καλα να τα καθαρίζουμε  

Ναι μωρέ.δεν με αγχώνει το να τα κάνει όλα χάλια ομικρος.πηρε η μαμα μου και τα σεντονακια του σήμερα για το λίκνο.τρελαθηκα.εχω στο δωμάτιο μου ρούχα σεντονακια μπιμπερό και πόσα ακόμα και δεν αντέχω.ανυπομονω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ε οχι μονο εμεις. Εγω του το χω πει του αντρα μου. Θα ξεσκατιζει και αυτος. Με μανταλακι αν θελει στη μυτη, με βαμβακι αν θελει στα ρουθουνια, με σακουλα σε ολο το κεφαλι αν λαχει, αλλα θα ξεσκατιζει χαχαχαχα. Οχι εκεινοι μονο να παιζουν μαζι τους και οταν ερθουν τα κουραδακια να γινονται καπνος, εκει θα τον κλειδωνω μεσα στο βρεφικο και να φωναζει βοηθεια μεχρι να το παρει αποφαση οτι θα τον αλλαζει κ εκεινος :lol:

Χεχεχε:mrgreen:  Εννοείται αγαπημένη πως και θα ξεσκατισει μην χεσω δηλαδή που δεν μπορούν! Τον φαντάζομαι τον δικό μου εντάξει γελάω ήδη γιατί γενικοτερα αν του πω κάτι για μυρωδιες μου λέει πως δεν μυρίζει καλα.Για ελα αγαπηηη να ανοίξει το διάφραγμα Χαχαχαχ! 

πρίν από 25 λεπτά , loyloy είπε:

Ναι μωρέ.δεν με αγχώνει το να τα κάνει όλα χάλια ομικρος.πηρε η μαμα μου και τα σεντονακια του σήμερα για το λίκνο.τρελαθηκα.εχω στο δωμάτιο μου ρούχα σεντονακια μπιμπερό και πόσα ακόμα και δεν αντέχω.ανυπομονω

Αχχ τι τέλεια με το καλό!! 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ε οχι μονο εμεις. Εγω του το χω πει του αντρα μου. Θα ξεσκατιζει και αυτος. Με μανταλακι αν θελει στη μυτη, με βαμβακι αν θελει στα ρουθουνια, με σακουλα σε ολο το κεφαλι αν λαχει, αλλα θα ξεσκατιζει χαχαχαχα. Οχι εκεινοι μονο να παιζουν μαζι τους και οταν ερθουν τα κουραδακια να γινονται καπνος, εκει θα τον κλειδωνω μεσα στο βρεφικο και να φωναζει βοηθεια μεχρι να το παρει αποφαση οτι θα τον αλλαζει κ εκεινος :lol:

χαχαχααχαχχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει στο γελιο με την περιγραφη σου αχαχαχχαχαχαχα ωχ με πονεσε το στομαχι αχ ναι καλα ποπο χααχχαχααχχαχαχαχαχααχχαχα αχχαχαχαχαχαχα α ρε κοριτσι εισαι τα λεφτα ποπο ο ανδρας σου θα φυγει μην του τα πεις αυτα απλα θα τους πεις ακου να δεις η αλλαζεις το μωρο η κοκο θα δεις μετα απο ενα χρονο ακουσες απειλησε τον με κατι βαρυ χαχααχχαχαχαχαχαχα α ρε δεν υπαρχεις

 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ElenakiElena είπε:

Μπράβο Νικολ! Με το καλο ο μπέμπης σου! Εγώ αύριο την έχω και ενώ έλεγα δε θα αγχωθώ ένα μικρο άγχος το έχω τώρα . Μπορείς να μου πεις περισσότερες πληροφορίες για το πως είναι τι σου εξηγεί ο γιατρός(ξέρω ότι τα βλέπει όλα αναλυτικά) απλά θα ήθελα να μάθω κάτι παραπάνω.

Nαι φυσικα.Εμενα κρατησε μια ωρα γεματη η εξεταση. Ειδε τα παντα στο μωρο,εγκεφαλο,καρδια,νεφρα,αιματωση,χερια,ποδια,προσωπο κτλ.και μας εξηγουσε καθ'ολη τη διαρκεια τι εβλεπε και πως ηταν τα πραγματα.Ηταν απιστευτα επεξηγηματικη.Ηταν και τζαναμπετης ο σπορος μας και αλλαζε συνεχεια θεσεις.Σε καποια φαση εβαλε τα χερακια του μπροστα στο προσωπο του οταν ηθελε να το δει η γιατρος λες και δεν ηθελε να μας αφησει να τον δουμε χαχα.Γενικα ειναι υπεροχη εμπειρια εγω χαμογελουσα σαν χαζη.Επισης ελεγχει σε εμας τον τραχηλο,αμνιακο υγρο,πλακουντα ,την αιματωση τη δικη μας ,του λωρου κτλ.


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χεχεχε:mrgreen:  Εννοείται αγαπημένη πως και θα ξεσκατισει μην χεσω δηλαδή που δεν μπορούν! Τον φαντάζομαι τον δικό μου εντάξει γελάω ήδη γιατί γενικοτερα αν του πω κάτι για μυρωδιες μου λέει πως δεν μυρίζει καλα.Για ελα αγαπηηη να ανοίξει το διάφραγμα Χαχαχαχ! 

Αχχ τι τέλεια με το καλό!! 

Χαχαχαχα. Εμενα εχει μυτη μελιτζανα, απο μυρωδια σκιζει δηλαδη χαχαχαχ, μεχρι και τι εφαγε ακριβως ο μπεμπης θα μπορει να ξεχωρισει χαχαχαχα. Ετσι, γιατι ξερεις εκει που παιζουν μαζι τους, αν τα μωρα τα κανουν, σε φωναζουν, αγαπη μουουου το μωρο εκανε κακα ελα να τον αλλαξεις. Λες και τα δικα τους ειναι καλυτερα να πουμε χαχαχα.

πρίν από 21 λεπτά , giotitsa είπε:

χαχαχααχαχχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει στο γελιο με την περιγραφη σου αχαχαχχαχαχαχα ωχ με πονεσε το στομαχι αχ ναι καλα ποπο χααχχαχααχχαχαχαχαχααχχαχα αχχαχαχαχαχαχα α ρε κοριτσι εισαι τα λεφτα ποπο ο ανδρας σου θα φυγει μην του τα πεις αυτα απλα θα τους πεις ακου να δεις η αλλαζεις το μωρο η κοκο θα δεις μετα απο ενα χρονο ακουσες απειλησε τον με κατι βαρυ χαχααχχαχαχαχαχαχα α ρε δεν υπαρχεις

 

Ε οχι και κοκο μετα απο εναν χρονο. Αν δεν μασησει, τοτε τι θα απογινω η αμοιρη??? Ηδη απεχουμε 4 μηνες, μην βαλω τα χερακια μου κ βγαλω τα ματακια μου χαχαχαχαχα. Θα τον απειλησω καλυτερα με κατι που τον ποναει πιο πολυ. Η τον αλλαζεις, ή παω και παιρνω το παλτο που ειδα στη βιτρινα και την τσαντα επισης και κατι καλλυντικα που μου λειπουν, α! Και καθαρισμο προσωπου και θεραπεια λειζερ και κομμωτηριο και νυχια γιατι εχω καιρο να φτιαχτω. Θα σου πω εγω για ποτε θα τον αλλαξει χεχεεχεχεχε

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Εμενα εχει μυτη μελιτζανα, απο μυρωδια σκιζει δηλαδη χαχαχαχ, μεχρι και τι εφαγε ακριβως ο μπεμπης θα μπορει να ξεχωρισει χαχαχαχα. Ετσι, γιατι ξερεις εκει που παιζουν μαζι τους, αν τα μωρα τα κανουν, σε φωναζουν, αγαπη μουουου το μωρο εκανε κακα ελα να τον αλλαξεις. Λες και τα δικα τους ειναι καλυτερα να πουμε χαχαχα.

Ε οχι και κοκο μετα απο εναν χρονο. Αν δεν μασησει, τοτε τι θα απογινω η αμοιρη??? Ηδη απεχουμε 4 μηνες, μην βαλω τα χερακια μου κ βγαλω τα ματακια μου χαχαχαχαχα. Θα τον απειλησω καλυτερα με κατι που τον ποναει πιο πολυ. Η τον αλλαζεις, ή παω και παιρνω το παλτο που ειδα στη βιτρινα και την τσαντα επισης και κατι καλλυντικα που μου λειπουν, α! Και καθαρισμο προσωπου και θεραπεια λειζερ και κομμωτηριο και νυχια γιατι εχω καιρο να φτιαχτω. Θα σου πω εγω για ποτε θα τον αλλαξει χεχεεχεχεχε

χαχχααχχαχαχαχαχαχα ποπο σταματα εχω κατουρηθει στα γελια χαχχααχ απειλησε τον με κατι που πιανει χααχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...