Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

Ευχαριστουμε πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!!! Να μας χαιρεστε βρεεεε!!! Εμενα η μερα ξεκινησε με πολλα νευρα...οταν τσακωνομαι μετα δεν θελω να κανω σεξ με τιποτα...δεν μου βγαινει, εχω νευρα πολλα κ θελω χρονο μονη μου...αρα προβλεπω να μη γινεται δουλιτσα σημερα....

@sofiadu Κοριτσι μου γλυκο χρονια πολλαααα! :wub:

Εγω οσον αφορα τα νευρα με τον αντρα σου, θα σου έλεγα να προσπαθησεις να μην το σκεφτεσαι τωρα αυτο που εγινε.. και οταν περασει λιγος χρονος ισως να το δεις αλλιως και να μην μαλωσετε για κατι! Γιατι κ εγω ετσι ειμαι, οταν μαλωνω οχι απλα δεν κανω καθολου σ***ξ, ουτε να μου μιλαει δε θελω! 

 

@Sofiamarinos Χρονια πολλα Σοφιααααα 

Ευχομαι και στις δυο να εχετε το καλυτερο δωρακι τον αλλο μηνα!! :wub::wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evouska said:

@sofiadu Κοριτσι μου γλυκο χρονια πολλαααα! :wub:

Εγω οσον αφορα τα νευρα με τον αντρα σου, θα σου έλεγα να προσπαθησεις να μην το σκεφτεσαι τωρα αυτο που εγινε.. και οταν περασει λιγος χρονος ισως να το δεις αλλιως και να μην μαλωσετε για κατι! Γιατι κ εγω ετσι ειμαι, οταν μαλωνω οχι απλα δεν κανω καθολου σ***ξ, ουτε να μου μιλαει δε θελω! 

 

@Sofiamarinos Χρονια πολλα Σοφιααααα 

Ευχομαι και στις δυο να εχετε το καλυτερο δωρακι τον αλλο μηνα!! :wub::wub:

Ευχαριστω πολυ Ευακι μου ομορφο κ γλυκο!!!!

Θα προσπαθησω....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι η αλήθεια είναι βρε κορίτσια μου και εγω αν νευρίασω και πεισμωσω κάθομαι και κρατάω μούτρα σαν 12 χρόνο....χαχαχαχαχχαχα για αυτο προτιμώ να τα λύνω...σοφακι με τις δουλειές και τα ωράρια είναι πολυ δυσκολο...ετσι κ εμενα σηκώνεται νωρίς...και γυρίζει απόγευμα.....εγω όμως δουλεύω σπαστο και γυρίζω σπίτι 1....και εσύ έχεις και παιδι...ακομα πιο δύσκολο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στις εορταζουσες!! 

Κοριτσια να σας αποκαλυψω κατι;;;; Τετοια παρεα που κανουμε ουτε με τις κολλητες μου δεν τα συζητω!! Χαχαχα 

 

Σημερα με αρχισαν οι πονοι της περιοδου κανονικοτατα οπου νασαι θα μου ερθει!! 
 

Παρεπιμπτωντος εγω ειμαι Κυπρια εχει καμια αλλη;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αχ βρε Εμιλλυ μου...

Σε ευχαριστω πολύ για τις ευχες...κ εγω εχω κανει αλλα εχω κ ενα βλεμμα τυπου θελω να σου σπασω το κεφαλι χαχαχαχα Δεν ξερω πως θα παει θα προσπαθησω να ισιωσω λιγο αλλα τα εχω παρει πραγματικα.......

Καλε τι δουλεια κανει ο αντρας σου κ εχει ορεξη κ κουραγια καθε μερα;; εμενα σερνεται με τις κωλοβαρδιες...πανε τα χρονια που ημασταν σαν τα κουνελια....χθες παλι κοιμηθηκε πριν το παιδι (ειναι πρωινος αυτη τη βδομαδα ξυπνα 4,30) , εχω κουραστει με αυτα τα ωραρια, μονη σε ολα κ σπιτι ειμαι 2 ωρες το απογευμα κ τρεχω να προλαβω τα παντα , την τυχη μου με τη κωλοδουλεια γαμωτο....να μη την ειχα αναγκη....

 

 

Αυτός ο δικός μου έχει περίεργο πρόγραμμα.το πρωί πάει το παιδί σχολείο και μετά πάει γυμναστική μια ωρα.εχει δική του δουλεια.μεχρι να φτάσει μαγαζί έχει ανοίξει ο αδερφός του.μετα γυρνάει απόγευμα.δηλαδη το πάει σερι.και μετά τρέχει το παιδί στις δραστηριότητες γιατί εγώ δεν οδηγάω.και το βράδυ αυτός κοιμάται πάντα μετά τις μια.οταν έχει ας πούμε δραστηριότητα ο μικρός 5 η ώρα πετάγεται κλπ.αλλα έχουμε εμπορία αυτοκινήτων όποτε δεν είναι σούπερ μάρκετ να χρειάζεται να είναι απικο.γενικα όμως είναι ντουρασελ.και γενικά τρέχει αυτός για ολα.αυτο από τότε που κάθισα εγώ σπίτι εδώ κ έξι χρόνια.πριν δεν κουνιοτανε.τωρα τον τρέχω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly said:

Αυτός ο δικός μου έχει περίεργο πρόγραμμα.το πρωί πάει το παιδί σχολείο και μετά πάει γυμναστική μια ωρα.εχει δική του δουλεια.μεχρι να φτάσει μαγαζί έχει ανοίξει ο αδερφός του.μετα γυρνάει απόγευμα.δηλαδη το πάει σερι.και μετά τρέχει το παιδί στις δραστηριότητες γιατί εγώ δεν οδηγάω.και το βράδυ αυτός κοιμάται πάντα μετά τις μια.οταν έχει ας πούμε δραστηριότητα ο μικρός 5 η ώρα πετάγεται κλπ.αλλα έχουμε εμπορία αυτοκινήτων όποτε δεν είναι σούπερ μάρκετ να χρειάζεται να είναι απικο.γενικα όμως είναι ντουρασελ.και γενικά τρέχει αυτός για ολα.αυτο από τότε που κάθισα εγώ σπίτι εδώ κ έξι χρόνια.πριν δεν κουνιοτανε.τωρα τον τρέχω.

Πολυ βολικο ωραριο , συν οτι ειναι δραστηριος απο την φυση του (βλεπε γυμναστηριο)! 

Μακαρι να μπορουσα να κατσω σπιτι κ εγω...οχι ολη μερα εστω τη μιση, για αυτα μαλωνουμε τωρα....τεσπα ασε γιατι προσπαθω να ηρεμησω γιατι τα εχω παρει ασχημα σημερα κ ειμαι ανθρωπος που του παιρνει πολυ χρονο να ηρεμησει οταν φορτωνει!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Χρονια πολλα στις εορταζουσες!! 

Κοριτσια να σας αποκαλυψω κατι;;;; Τετοια παρεα που κανουμε ουτε με τις κολλητες μου δεν τα συζητω!! Χαχαχα 

 

Σημερα με αρχισαν οι πονοι της περιοδου κανονικοτατα οπου νασαι θα μου ερθει!! 
 

Παρεπιμπτωντος εγω ειμαι Κυπρια εχει καμια αλλη;;;;

Όχι αλλά έχω φίλη Κύπρια είναι τώρα Σικάγο κ ήταν η λατρεία μου.σαββατο περιμένεις;;;εγώ Κυριακή.οι πόνοι περιόδου είναι και στην αρχή της εγκυμοσύνης.ολοιδια είναι μην σκέφτεσαι τίποτα.ας μην έρθει σταγόνα αυτόν τον μήνα.και για εννιά μήνες ακόμα.στο εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Χρονια πολλα στις εορταζουσες!! 

Κοριτσια να σας αποκαλυψω κατι;;;; Τετοια παρεα που κανουμε ουτε με τις κολλητες μου δεν τα συζητω!! Χαχαχα 

 

Σημερα με αρχισαν οι πονοι της περιοδου κανονικοτατα οπου νασαι θα μου ερθει!! 
 

Παρεπιμπτωντος εγω ειμαι Κυπρια εχει καμια αλλη;;;;

Ποιες κολλητές μας??κρίμα δεν είναι να τις χάσουμε μετα απο τοσα χρόνια????χαχαχαχχαχα

Αστειεύομαι...αλλα η αλήθεια είναι πως αυτά τα πράγματα μπορείς να τα μοιραστείς με ανθρώπους που είναι στην ίδια φαση και έχουν τις ιδιες ανησυχίες....αλλιως οσο και να σε αγαπάνε τους ακούγεσαι λιγο τρελή η υπερβολική....εγω ας πούμε εχω φίλες που έχουν ήδη 2 παιδιά και μάλιστα πολύ εύκολα και φίλες που ειναι τελείως ελεύθερες...

Σάββατο εσυ ε???μαζί με την @Emilly σας περιμένουμε!!!!!:wub:

Just now, sofiadu είπε:

Πολυ βολικο ωραριο , συν οτι ειναι δραστηριος απο την φυση του (βλεπε γυμναστηριο)! 

Μακαρι να μπορουσα να κατσω σπιτι κ εγω...οχι ολη μερα εστω τη μιση, για αυτα μαλωνουμε τωρα....τεσπα ασε γιατι προσπαθω να ηρεμησω γιατι τα εχω παρει ασχημα σημερα κ ειμαι ανθρωπος που του παιρνει πολυ χρονο να ηρεμησει οταν φορτωνει!

 

Σοφακι συγγνώμη για την αδιάκρισια και αν θέλεις μ απαντάς...τσακώνεστε γιατί θέλει να κάτσεις σπίτι η γιατι δε θέλει???

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Ναι η αλήθεια είναι βρε κορίτσια μου και εγω αν νευρίασω και πεισμωσω κάθομαι και κρατάω μούτρα σαν 12 χρόνο....χαχαχαχαχχαχα για αυτο προτιμώ να τα λύνω...σοφακι με τις δουλειές και τα ωράρια είναι πολυ δυσκολο...ετσι κ εμενα σηκώνεται νωρίς...και γυρίζει απόγευμα.....εγω όμως δουλεύω σπαστο και γυρίζω σπίτι 1....και εσύ έχεις και παιδι...ακομα πιο δύσκολο!!!

Μια ειναι πρωι, μια απογευμα , μια νυχτα...εχω κουραστει πολύ παρα πολυ και δεν εχω τον χρονο που πρεπει στο σπιτι κ στο παιδι επειδη δουλευω. Προσπαθω να βρω τροπο να σχολαω εστω 2 ωρες νωριτερα κ δεν βγαζω ακρη και εχω πεισμωσει η αληθεια ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Όχι αλλά έχω φίλη Κύπρια είναι τώρα Σικάγο κ ήταν η λατρεία μου.σαββατο περιμένεις;;;εγώ Κυριακή.οι πόνοι περιόδου είναι και στην αρχή της εγκυμοσύνης.ολοιδια είναι μην σκέφτεσαι τίποτα.ας μην έρθει σταγόνα αυτόν τον μήνα.και για εννιά μήνες ακόμα.στο εύχομαι.

Ε μακαρι μαζι μαζι :)

Just now, *Vasoula είπε:

Ποιες κολλητές μας??κρίμα δεν είναι να τις χάσουμε μετα απο τοσα χρόνια????χαχαχαχχαχα

Αστειεύομαι...αλλα η αλήθεια είναι πως αυτά τα πράγματα μπορείς να τα μοιραστείς με ανθρώπους που είναι στην ίδια φαση και έχουν τις ιδιες ανησυχίες....αλλιως οσο και να σε αγαπάνε τους ακούγεσαι λιγο τρελή η υπερβολική....εγω ας πούμε εχω φίλες που έχουν ήδη 2 παιδιά και μάλιστα πολύ εύκολα και φίλες που ειναι τελείως ελεύθερες...

Σάββατο εσυ ε???μαζί με την @Emilly σας περιμένουμε!!!!!:wub:

Σοφακι συγγνώμη για την αδιάκρισια και αν θέλεις μ απαντάς...τσακώνεστε γιατί θέλει να κάτσεις σπίτι η γιατι δε θέλει???

Εσυ Βασουλα μου σε ποια φαση βρισκεσαι;;;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula said:

Ποιες κολλητές μας??κρίμα δεν είναι να τις χάσουμε μετα απο τοσα χρόνια????χαχαχαχχαχα

Αστειεύομαι...αλλα η αλήθεια είναι πως αυτά τα πράγματα μπορείς να τα μοιραστείς με ανθρώπους που είναι στην ίδια φαση και έχουν τις ιδιες ανησυχίες....αλλιως οσο και να σε αγαπάνε τους ακούγεσαι λιγο τρελή η υπερβολική....εγω ας πούμε εχω φίλες που έχουν ήδη 2 παιδιά και μάλιστα πολύ εύκολα και φίλες που ειναι τελείως ελεύθερες...

Σάββατο εσυ ε???μαζί με την @Emilly σας περιμένουμε!!!!!:wub:

Σοφακι συγγνώμη για την αδιάκρισια και αν θέλεις μ απαντάς...τσακώνεστε γιατί θέλει να κάτσεις σπίτι η γιατι δε θέλει???

τσακωνομαστε γιατι θελω να σχολαω νωριτερα . Δεν γινεται να μη δουλευω, δεν βγαινουν τα εξοδα, δεν εχουμε καμια βοηθεια ουτε δικο μας σπιτι. Βλεπω ομως οτι λειπψ απο το παιδικ δεν εχω χρονο ουτε να μαζεψω ενα ποτηρι, οχι να μαγειρεψω...με αποτελεσμα να μην εχω χρονο για τιποτα. Ουτε για το σπιτι ουτε για το παιδι. Εκεινος δεν θεωρει καλη ιδεα να σχολαω λιγο νωριτερα γιατι τα εξοδα ειναι πολλα κ οσο μεγαλωνει το παιδι θα εχει ολο κ πιο πολλα εοξδα κ δεν θα βγαινουμε...εγω ομως νιωθω οτι στερουμαι πολλα πραγματα απο το παιδι μου , νιωθω μονη να τρεχω για ολα κ δεν αντεχω...αυτα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Πολυ βολικο ωραριο , συν οτι ειναι δραστηριος απο την φυση του (βλεπε γυμναστηριο)! 

Μακαρι να μπορουσα να κατσω σπιτι κ εγω...οχι ολη μερα εστω τη μιση, για αυτα μαλωνουμε τωρα....τεσπα ασε γιατι προσπαθω να ηρεμησω γιατι τα εχω παρει ασχημα σημερα κ ειμαι ανθρωπος που του παιρνει πολυ χρονο να ηρεμησει οταν φορτωνει!

 

Πριν αφήσω την δουλειά μου ένα μήνα πριν νοσήσει το παιδί μου( δόξα τον Θεό όλα πέρασαν αλλά είμασταν οχτώ μήνες νοσοκομεία,βαριά αναιμία)τέλος πάντων δεν θέλω να το βαρύνω,τα έκανα όλα εγώ δεν ήξερε τι θα πει εμβόλιο τι ρούχα χρειάζεται το παιδί ερχόμουν από Θεσσαλονίκη φορτωμένη σαν το γαϊδούρι πράματα και είμαι και λεπτή σαν σκιάχτρο και κοντεύω να πεθάνω στους δρόμους.εγκυος πήγαινα σούπερ μάρκετ με ταξί και πλήρωνα πάνε έλα λεφτά.στην κοσμαρα του.μεχρι την στιγμή που είπα τέλος.οπως εγώ ξεπατωμα και έχω το σπίτι σου όρθιο το φαγητό σου τα ρούχα το παιδί σου άριστο διαβασμενο,καλοθρεμενο και εγώ σκληρή δουλειά το βράδυ έτσι κ εσύ τρέχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Ε μακαρι μαζι μαζι :)

Εσυ Βασουλα μου σε ποια φαση βρισκεσαι;;;;;;

Εγώ κοριτσακι μου εχω ξεκινησει εξωσωματική αφου δε τα καταφέραμε διαφορετικά....εχω ενα κατεψυγμένο με φυσικο κύκλο και αυριο μπαινω για ωοληψια μετα απο διέγερση...:D ειμαι κ εγω από νησί αλλα απο κρητη...χαχαχαχα και δεν εχω ερθει ποτέ Κύπρο και πολυ θα το ήθελα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ευχαριστουμε πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!!! Να μας χαιρεστε βρεεεε!!! Εμενα η μερα ξεκινησε με πολλα νευρα...οταν τσακωνομαι μετα δεν θελω να κανω σεξ με τιποτα...δεν μου βγαινει, εχω νευρα πολλα κ θελω χρονο μονη μου...αρα προβλεπω να μη γινεται δουλιτσα σημερα....

ΧαχΧα σε καταλαβαίνω.χρονια σου πολλά ότι επιθυμείς. :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

τσακωνομαστε γιατι θελω να σχολαω νωριτερα . Δεν γινεται να μη δουλευω, δεν βγαινουν τα εξοδα, δεν εχουμε καμια βοηθεια ουτε δικο μας σπιτι. Βλεπω ομως οτι λειπψ απο το παιδικ δεν εχω χρονο ουτε να μαζεψω ενα ποτηρι, οχι να μαγειρεψω...με αποτελεσμα να μην εχω χρονο για τιποτα. Ουτε για το σπιτι ουτε για το παιδι. Εκεινος δεν θεωρει καλη ιδεα να σχολαω λιγο νωριτερα γιατι τα εξοδα ειναι πολλα κ οσο μεγαλωνει το παιδι θα εχει ολο κ πιο πολλα εοξδα κ δεν θα βγαινουμε...εγω ομως νιωθω οτι στερουμαι πολλα πραγματα απο το παιδι μου , νιωθω μονη να τρεχω για ολα κ δεν αντεχω...αυτα....

Δεν μπορούν να καταλάβουν οι άντρες ότι οι ώρες είναι μετρημένα κουκιά για τις γυναίκες.καποιοι μάλιστα περιμένουν από σένα το ακατόρθωτο.δηλαδη ενώ ξεπατωμα στην δουλειά γυρίζοντας στο σπίτι να το έχεις πεντακάθαρο το φαγητό ζεστό και το παιδάκι φροντισμένο και το βράδυ ρομάντζο.για αυτό κ οι κρίσεις πανικού είναι συνήθεις στις γυναίκες παρά στους άντρες.φοετιο αβάσταχτο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...