Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Άρα συμπέρασμα όμως είναι αφού στο τριλεπτο της βγήκε αυτό το τεστ δεν είναι αξιόπιστο.ο καθένας θα καταμπερδευοταν.και εγώ μαζί που έχω μεγάλη πείρα στα τεστ.

Γενικά καλό είναι να εμπιστευόμαστε μόνο την χοριακη, είναι η μόνη αξιόπιστη!! 

Just now, Fifi32 είπε:

Dn ksanakanw test

Telos

 

Θα ήταν το ιδανικό!! Αλλά όλες μας λίγο πολύ μπαίνουμε στον πειρασμό!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Blonde είπε:

Γενικά καλό είναι να εμπιστευόμαστε μόνο την χοριακη, είναι η μόνη αξιόπιστη!! 

Θα ήταν το ιδανικό!! Αλλά όλες μας λίγο πολύ μπαίνουμε στον πειρασμό!!

Just now, *Vasoula είπε:

Βρε μια τεσταρααααα!!χαχαχαχα αχ ανυπομονώ με εσενα να ακούσω τα καλύτερα!!!εχω πολυ καλο feeling!!

@Fifi32 μου θα συμφωνησω με την @Blonde...αρνητικο θα ηταν και θα ήταν αυτή η παλιό γραμμη εξάτμισης...αν ήσουν έγκυος ακόμα και βιοχημικη η χοριακη δεν έπρεπε να είναι πανω από 0????λυπάμαι για όλο αυτο το αγχος και τη στεναχώρια που έχεις περάσει....ελπιζω ο επόμενος μηνας να είναι και ο τυχερός σου!!!

Θα το πω τώρα το μεσημέρι του άντρα μου ,να πάρω και την γνώμη του ,δε μπορώ να περιμένω 

Αν και σας λέω δεν νιώθω ούτε μισό καρδιοχτύπι 

Νομίζω ότι είναι όλα λάθος

Just now, *Vasoula είπε:

Βρε μια τεσταρααααα!!χαχαχαχα αχ ανυπομονώ με εσενα να ακούσω τα καλύτερα!!!εχω πολυ καλο feeling!!

@Fifi32 μου θα συμφωνησω με την @Blonde...αρνητικο θα ηταν και θα ήταν αυτή η παλιό γραμμη εξάτμισης...αν ήσουν έγκυος ακόμα και βιοχημικη η χοριακη δεν έπρεπε να είναι πανω από 0????λυπάμαι για όλο αυτο το αγχος και τη στεναχώρια που έχεις περάσει....ελπιζω ο επόμενος μηνας να είναι και ο τυχερός σου!!!

Θα δείτε και μένα γραμμή εξάτμισης θα είναι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Γενικά καλό είναι να εμπιστευόμαστε μόνο την χοριακη, είναι η μόνη αξιόπιστη!! 

Θα ήταν το ιδανικό!! Αλλά όλες μας λίγο πολύ μπαίνουμε στον πειρασμό!!

Koritsia

Mono xwriakh

Einai dhskolo

Alla einai h monh

Ta test apo oti exw katalavei

Einai mapa.

Kai se anxwnoun perisotero

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Θα δείτε και μένα γραμμή εξάτμισης θα είναι 

Elidir αν κ αυτά τα τεστ που είναι και εξελιγμένα μπερδεύουν τον κόσμο δεν έχει νόημα.εμενα στα απλά τεστ κ στα πιο ακριβά που έχω πάρει self clear predictor και άλλα π ο τ ε δεν μου βγήκε τέτοιο πράμα και να μην είμαι έγκυος αλλά ποτέ.αρα το clear blue τι παίζει;;;;;;εξελιγμένο γραμμουλα σιελ κ ψευδώς αρνητικό;;;;τι να σου πω ποτέ δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.

Just now, Fifi32 είπε:

Koritsia

Mono xwriakh

Einai dhskolo

Alla einai h monh

Ta test apo oti exw katalavei

Einai mapa.

Kai se anxwnoun perisotero

 

Ναι καλή μου μπορεί να μην ήταν εγκυμοσύνη.κ εγώ έχω περάσει αποβολή άλλα ήταν προχωρημένη εβδομάδα αλλά με το να το πάρω χαμπάρι περνούσαν δύο εβδομάδες( παλινδρόμη) και πάλι η χοριακη κατέβαινε στο 50.εσυ τώρα για να πέσει στο 0;;;;βέβαια αν την μια μέρα ήταν 50 στο αίμα κ ανιχνεύτηκε από το τεστ μπορεί κ να μηδένισε σε μια μέρα.θα σου πει ο γιατρός καλύτερα.παντως σκέψου να δεις κ μια αιματολογο να σε αξιολογήσει..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Θα δείτε και μένα γραμμή εξάτμισης θα είναι 

Πήγαινε Κάνε χοριακη αύριο! Θα είναι χαμηλή η τιμή αλλά δεν θα σε τρώει η αγωνία! Πιστεύω είσαι όμως είναι μπλε η γραμμουλα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blonde είπε:

Πήγαινε Κάνε χοριακη αύριο! Θα είναι χαμηλή η τιμή αλλά δεν θα σε τρώει η αγωνία! Πιστεύω είσαι όμως είναι μπλε η γραμμουλα!!

Ναι και της fifi ήταν και η χοριακη 0 

Οπότε ας περιμένω 

Βέβαια εγώ είχα κανει και χθες το πρωί ένα self clear 

5 μέρες μετά την επαφή και πάλι βγήκε θετικό

Αλλά να περιμένω καλύτερα λίγο ακόμα 

Θα προσέχω εανννν είμαι και θα περιμένω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια  επιτελους βρεθηκε καινουρια μανουλα; Συγχαρητηρια Κιμ μου. Εγω παω απο βδομαδας για να μιλησω με τον γυναικολογο για το πλανο της εξωσωματικης. Δεν με αγχωνει η διαδικασια οσο το αποτελεσμα. Ξερω πως την πρωτη φορα ποσοστο επιτυχιας ειναι γυρω στο 40 αλλα ελπιζω να μην χρειαστει δευτερη. Ευχομαι σε ολες σας ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο τροπο το 2021 να εχετε ολες ενα μπεμπη ή μια μπεμπα στην αγκαλια σας... ή και δυο :-) γιατι οχι. Θα διαβαζω τα νεα σας και θα σας ενημερωσω μολις εχω τα δικα μου.. Αααχχ συγκινηθηκα για καπιο λογο :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chris8229 είπε:

Καλησπερα κοριτσια  επιτελους βρεθηκε καινουρια μανουλα; Συγχαρητηρια Κιμ μου. Εγω παω απο βδομαδας για να μιλησω με τον γυναικολογο για το πλανο της εξωσωματικης. Δεν με αγχωνει η διαδικασια οσο το αποτελεσμα. Ξερω πως την πρωτη φορα ποσοστο επιτυχιας ειναι γυρω στο 40 αλλα ελπιζω να μην χρειαστει δευτερη. Ευχομαι σε ολες σας ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο τροπο το 2021 να εχετε ολες ενα μπεμπη ή μια μπεμπα στην αγκαλια σας... ή και δυο :-) γιατι οχι. Θα διαβαζω τα νεα σας και θα σας ενημερωσω μολις εχω τα δικα μου.. Αααχχ συγκινηθηκα για καπιο λογο :-)

Καλως την και να σου πανε ολα οπως τα επιθυμείς!!!να μη σε αγχωνει τίποτα αν και ξερω πολύ καλά ποσο πιεστική ειναι ολη αυτή η κατάσταση...αν έχεις οποιαδήποτε απορία στείλε μου και προσωπικό αν θέλεις....οχι πως ειμαι ειδήμων ξαφνικα αλλα πηρα μια κρυάδα...χαχαχαχα!Αθήνα εισαι???επέλεξες κέντρο???μόλις μάθεις πες μας!!:wub:

Just now, Ellidr είπε:

Ναι και της fifi ήταν και η χοριακη 0 

Οπότε ας περιμένω 

Βέβαια εγώ είχα κανει και χθες το πρωί ένα self clear 

5 μέρες μετά την επαφή και πάλι βγήκε θετικό

Αλλά να περιμένω καλύτερα λίγο ακόμα 

Θα προσέχω εανννν είμαι και θα περιμένω

Δε θέλω να παίρνουν τα μυαλά σου αέρα μα το δικό σου μου φαίνεται και εμενα θετικό...της Φιφης επειδή δεν είμαι σίγουρη πως ηταν γαλάζιο και οχι άχρωμο δε ξέρω σίγουρα να σου πω...σιγουρα δυστηχως ακόμα και αυτά  τα τεστ κάνουν λάθη!κράτα μικρό καλάθι εσυ και ασε εμάς να εβθουσιαζομαστε...χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chris8229 είπε:

Καλησπερα κοριτσια  επιτελους βρεθηκε καινουρια μανουλα; Συγχαρητηρια Κιμ μου. Εγω παω απο βδομαδας για να μιλησω με τον γυναικολογο για το πλανο της εξωσωματικης. Δεν με αγχωνει η διαδικασια οσο το αποτελεσμα. Ξερω πως την πρωτη φορα ποσοστο επιτυχιας ειναι γυρω στο 40 αλλα ελπιζω να μην χρειαστει δευτερη. Ευχομαι σε ολες σας ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο τροπο το 2021 να εχετε ολες ενα μπεμπη ή μια μπεμπα στην αγκαλια σας... ή και δυο :-) γιατι οχι. Θα διαβαζω τα νεα σας και θα σας ενημερωσω μολις εχω τα δικα μου.. Αααχχ συγκινηθηκα για καπιο λογο :-)

Koritsia meta apo olo auto

Kai me xiliades skepseis

Sto mualo mou

Tha pw auta

Emeis kai mono emeis mplokaroume kai trelenoume tous eautous mas.einaj lathos na rwtame na psaxnoume kai na sygkrinoume kai na travame tetoio anxos gia kati pou dn einai sto xeri mas panta.h ygeia me oti periexei dn einai sto xeri mas.yparxoun gynaikes pou pianoun paidia me ton aera opws leei kai o giatros mou kai gynaikes pou tha duskoleutoun.mporei kai na mhn kataferoun na kanoun pote.einai kai auto mesa sth zwh.opws kai ola.yparxoun gynaikes pou ethizontai sta test,stis eksoswmatikes sta matzounia kai se oti allo yparxei.kai ksexnoun na zhsoun.h zwh einai mia me h xwris paidi.kamia fora einai kai polu egwistiko.yparxoun ena swro pragmata sth zwh na xaroume na klapsoume.enas gamos dn shmainei aparaitita kai paidia opws kai ta paidia dn shmainoun aparaitita gamo.kai dn yparxei prepei gia tpt.to paidi dn krataei kanenan gamo dn shmainei oikogeneia dn shmainei apoxeiksei agaphs kai sygoura dn epivevewnei kanenan egwismo.to paidi tha erthei giati tha eisai etoimos esy na afhseis pisw to egw sou kai to thelw sou.prospathw 2 xronia kai exw paei se ena swro giatrous kapoi stigmh dn etrwga dn koimomoun paramilousa.kontepsa na xwrisw kai na xasw kai th zwh mou etsi.gia ena prepei.gia ena arnitiko test.gia ena tha duskoleutite.gia to ti tha pei o kosmos.h zwh einai toso ma toso wraia.shmasia exei na dineis agaph.na niwtheis oikogeneia kai as eiste kai 2.ayta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλως την και να σου πανε ολα οπως τα επιθυμείς!!!να μη σε αγχωνει τίποτα αν και ξερω πολύ καλά ποσο πιεστική ειναι ολη αυτή η κατάσταση...αν έχεις οποιαδήποτε απορία στείλε μου και προσωπικό αν θέλεις....οχι πως ειμαι ειδήμων ξαφνικα αλλα πηρα μια κρυάδα...χαχαχαχα!Αθήνα εισαι???επέλεξες κέντρο???μόλις μάθεις πες μας!!:wub:

Δε θέλω να παίρνουν τα μυαλά σου αέρα μα το δικό σου μου φαίνεται και εμενα θετικό...της Φιφης επειδή δεν είμαι σίγουρη πως ηταν γαλάζιο και οχι άχρωμο δε ξέρω σίγουρα να σου πω...σιγουρα δυστηχως ακόμα και αυτά  τα τεστ κάνουν λάθη!κράτα μικρό καλάθι εσυ και ασε εμάς να εβθουσιαζομαστε...χαχαχαχα

Ε μα αφού σας λέω άσε να κρατάω μικρό καλάθι

Τώρα τα έβαλα και τα δύο στο προφίλ 

Και το self clear το χθεσινό και το σημερινό

Χαχαχαχα σε δοχεία να βρισκομαστε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fifi32 είπε:

Koritsia meta apo olo auto

Kai me xiliades skepseis

Sto mualo mou

Tha pw auta

Emeis kai mono emeis mplokaroume kai trelenoume tous eautous mas.einaj lathos na rwtame na psaxnoume kai na sygkrinoume kai na travame tetoio anxos gia kati pou dn einai sto xeri mas panta.h ygeia me oti periexei dn einai sto xeri mas.yparxoun gynaikes pou pianoun paidia me ton aera opws leei kai o giatros mou kai gynaikes pou tha duskoleutoun.mporei kai na mhn kataferoun na kanoun pote.einai kai auto mesa sth zwh.opws kai ola.yparxoun gynaikes pou ethizontai sta test,stis eksoswmatikes sta matzounia kai se oti allo yparxei.kai ksexnoun na zhsoun.h zwh einai mia me h xwris paidi.kamia fora einai kai polu egwistiko.yparxoun ena swro pragmata sth zwh na xaroume na klapsoume.enas gamos dn shmainei aparaitita kai paidia opws kai ta paidia dn shmainoun aparaitita gamo.kai dn yparxei prepei gia tpt.to paidi dn krataei kanenan gamo dn shmainei oikogeneia dn shmainei apoxeiksei agaphs kai sygoura dn epivevewnei kanenan egwismo.to paidi tha erthei giati tha eisai etoimos esy na afhseis pisw to egw sou kai to thelw sou.prospathw 2 xronia kai exw paei se ena swro giatrous kapoi stigmh dn etrwga dn koimomoun paramilousa.kontepsa na xwrisw kai na xasw kai th zwh mou etsi.gia ena prepei.gia ena arnitiko test.gia ena tha duskoleutite.gia to ti tha pei o kosmos.h zwh einai toso ma toso wraia.shmasia exei na dineis agaph.na niwtheis oikogeneia kai as eiste kai 2.ayta.

Γλυκό μου κορίτσι είναι ακριβώς όπως το περιγράφεις.ειναι ένα μεγαλο θέμα και ένα από τα μεγάλα προβλήματα.ο λόγος που του δίνουμε τέτοια έκταση είναι ανάλογη του μεγαλείου του.πασχιζουν πολλα ζευγάρια να φτιάξουν το μωρό τους να δουν σε αυτό τον εαυτό τους και να δώσουν ζωή μέσα από την ζωή τους.θελει πολύ δουλειά για να εγκαταλείψεις αυτόν τον σκοπό.δουλεια με την ψυχή σου που το ψάχνει.λυσεις υπάρχουν.και αν τελειώσουν και αυτές υπάρχουν και άλλες.να είναι πάντα η βάση της οικογενειας σου γερή.εσυ και ο άντρας σου και πάνω σε αυτή την βάση θα δουλέψεις.οταν έχασα το πρώτο μωρό το οποίο έκανα διακοπή κύησης λόγω σπανιου συνδρόμου.ελεγα και ήθελα να πάω σε μαιευτήρια που υπάρχουν εγκατελειμενα μωράκια που φεύγουν νύχτα στα κρυφά οι μαμάδες τους και να ρωτήσω ποίο γεννήθηκε στις 10 μαϊου;;;;που έχασα το δικό μου και να το πάρω.( Δεν είναι έτσι εύκολο)θα μπορούσα.και δεν το αποκλείω.θελει πολύ συζήτηση με τον δικό μου δεν είναι πολύ θετικός.απλα σου λέω ότι στην πολύ αισχατη των περιπτώσεων που γυναίκα θα φτάσει 50 και δεν θα τα καταφέρει,και πάλι μπορεί να έχει ένα μωρό.

Just now, Ellidr είπε:

Ε μα αφού σας λέω άσε να κρατάω μικρό καλάθι

Τώρα τα έβαλα και τα δύο στο προφίλ 

Και το self clear το χθεσινό και το σημερινό

Χαχαχαχα σε δοχεία να βρισκομαστε

Θετικά είναι μην σκέφτεσαι τίποτα.δευτερα χοριακη μην περιμένεις καθυστέρηση να προγραμματιστεί καλά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ε μα αφού σας λέω άσε να κρατάω μικρό καλάθι

Τώρα τα έβαλα και τα δύο στο προφίλ 

Και το self clear το χθεσινό και το σημερινό

Χαχαχαχα σε δοχεία να βρισκομαστε

Χαχαχαχχα ελα να τα κάνουμε πολλά!!χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Koritsia meta apo olo auto

Kai me xiliades skepseis

Sto mualo mou

Tha pw auta

Emeis kai mono emeis mplokaroume kai trelenoume tous eautous mas.einaj lathos na rwtame na psaxnoume kai na sygkrinoume kai na travame tetoio anxos gia kati pou dn einai sto xeri mas panta.h ygeia me oti periexei dn einai sto xeri mas.yparxoun gynaikes pou pianoun paidia me ton aera opws leei kai o giatros mou kai gynaikes pou tha duskoleutoun.mporei kai na mhn kataferoun na kanoun pote.einai kai auto mesa sth zwh.opws kai ola.yparxoun gynaikes pou ethizontai sta test,stis eksoswmatikes sta matzounia kai se oti allo yparxei.kai ksexnoun na zhsoun.h zwh einai mia me h xwris paidi.kamia fora einai kai polu egwistiko.yparxoun ena swro pragmata sth zwh na xaroume na klapsoume.enas gamos dn shmainei aparaitita kai paidia opws kai ta paidia dn shmainoun aparaitita gamo.kai dn yparxei prepei gia tpt.to paidi dn krataei kanenan gamo dn shmainei oikogeneia dn shmainei apoxeiksei agaphs kai sygoura dn epivevewnei kanenan egwismo.to paidi tha erthei giati tha eisai etoimos esy na afhseis pisw to egw sou kai to thelw sou.prospathw 2 xronia kai exw paei se ena swro giatrous kapoi stigmh dn etrwga dn koimomoun paramilousa.kontepsa na xwrisw kai na xasw kai th zwh mou etsi.gia ena prepei.gia ena arnitiko test.gia ena tha duskoleutite.gia to ti tha pei o kosmos.h zwh einai toso ma toso wraia.shmasia exei na dineis agaph.na niwtheis oikogeneia kai as eiste kai 2.ayta.

Πολύ στενοχωριέμαι που είμαστε έτσι βρε κοριτσάκι μου είναι άδικο.ευχομαι η Παναγίτσα καμία να μην αφήσει παραπονεμενη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Koritsia meta apo olo auto

Kai me xiliades skepseis

Sto mualo mou

Tha pw auta

Emeis kai mono emeis mplokaroume kai trelenoume tous eautous mas.einaj lathos na rwtame na psaxnoume kai na sygkrinoume kai na travame tetoio anxos gia kati pou dn einai sto xeri mas panta.h ygeia me oti periexei dn einai sto xeri mas.yparxoun gynaikes pou pianoun paidia me ton aera opws leei kai o giatros mou kai gynaikes pou tha duskoleutoun.mporei kai na mhn kataferoun na kanoun pote.einai kai auto mesa sth zwh.opws kai ola.yparxoun gynaikes pou ethizontai sta test,stis eksoswmatikes sta matzounia kai se oti allo yparxei.kai ksexnoun na zhsoun.h zwh einai mia me h xwris paidi.kamia fora einai kai polu egwistiko.yparxoun ena swro pragmata sth zwh na xaroume na klapsoume.enas gamos dn shmainei aparaitita kai paidia opws kai ta paidia dn shmainoun aparaitita gamo.kai dn yparxei prepei gia tpt.to paidi dn krataei kanenan gamo dn shmainei oikogeneia dn shmainei apoxeiksei agaphs kai sygoura dn epivevewnei kanenan egwismo.to paidi tha erthei giati tha eisai etoimos esy na afhseis pisw to egw sou kai to thelw sou.prospathw 2 xronia kai exw paei se ena swro giatrous kapoi stigmh dn etrwga dn koimomoun paramilousa.kontepsa na xwrisw kai na xasw kai th zwh mou etsi.gia ena prepei.gia ena arnitiko test.gia ena tha duskoleutite.gia to ti tha pei o kosmos.h zwh einai toso ma toso wraia.shmasia exei na dineis agaph.na niwtheis oikogeneia kai as eiste kai 2.ayta.

Κοριτσακι μου γλυκο συμφωνώ με τα περισσότερα που λες...οχι ομως πως υπάρχουν γυναίκες που δε θα τα καταφέρουν ποτε...αυτο δεν υφίσταται...η τεχνολογία πια είναι τέτοια που καθε συναικα ανεξαρτήτως ηλικίας μπορει να τα καταφέρει...και αν όχι φυσικά με εξωσωματική....με δανεικά.....με παρένθετη...και αν ολα αποτύχουν με υιοθεσία...ομως το παιδι δεν πρέπει να ρο βλέπουμε εγωιστικα....δεν το κάνεις για να κρατήσεις την οικογένεια σου η για να μην είσαι μόνη η δε ξερω και εγω γιατι...ενα παιδι πρέπει μα ειναι βαθεια επιθυμία και των δύο...γιατι θέλεις να μεγαλώσεις την οικογένεια σου και την αγάπη σου....

Και εχεις περάσει πολλά αφου προσπαθείς και τόσο καιρό...όμως θα ερθει....ομως πρέπει να είσαι πρώτα εσυ καλα...και μα μη χάσεις τον εαυτό σου στην επιθυμία αυτή...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Χαχαχαχχα ελα να τα κάνουμε πολλά!!χαχαχαχαχα

Έλα εντάξει σταματάω 

Γιατί την βλέπω την ήττα έρχεται 

@Fifi32 μου κορίτσι μου 

Προφανώς έχεις περάσει πολλά 

Κ αυτό φαίνεται τώρα στα λόγια σου 

Φαίνεται η απογοήτευση σου 

Και να σου πω κάτι ,είναι ΑΠΟΛΥΤΑ φυσιολογική αντίδραση 

Να ξέρεις θα περάσουν λίγες μέρες και θα έρθει πάλι ακόμα πιο δυνατή η επιθυμία για παιδάκι και εσύ ακόμα πιο πείσμωμενη θα συνεχίσεις τις προσπάθειες και ότι χρειάζεται για να αποκτήσεις ένα παιδάκι 

Γιατί;; 

Γιατί έτσι κατά κύριο λόγο είναι η φύση της γυναίκας ,όταν βρει τον άνθρωπο της ζωής της θέλει να ολοκληρώσει την ευτυχία της Μ ένα παιδί. Όχι φυσικά ότι είναι απόλυτο δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες 

Έχω απογοητευτεί και κλάψει πολλές φορές 

Δυο μέρες μου παίρνει και μετά συνεχίζω πιο δυναμικά 

Γιατί;;

Γιατί θέλω να γίνω μητέρα ,μάνα ,μανούλα ,μαμάετσι απλά.

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...