Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Maria92 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω τις ευχές!!! Από όσο θυμάμαι οι περισσότερες από εμάς μαζί περιμένουμε ε;;; Έκανε η @KimK την αρχή!! Άντε να παίρνουμε  σειρά και οι υπόλοιπες! Τώρα περιμένουμε αποτελέσματα από την @Ellidr!!! 

Καλώς ήρθες maria.βασικα όλο και πιο μικρές έρχονται στην παρεα.τι θα γίνει;;;

Just now, sofiadu είπε:

Θεε μου, οταν γεννηθηκες ημουν 9 ετων!!!!! ευτυχως δεν μου φαινεται κ το σωζω καπως...

Ο περιγυρος παντα θα λεει. Παλια μυαλα και στερεοτυπα...κοψε τον αερα οσο ειναι νωρις (ναι ναι κ της πεθερας χαχα) για να εισαι ηρεμη. 

Αν σε ξαναρωτησουν αντε ποτε θα κανετε ενα παιδακι , απαντα σημερα εχουμε κανονισει αγριο ολονυχτιο σεξ με τον συζυγο, εχω αγορασει κ εσωρουχα θελετε να τα δειτε;;;

ε μα πια με την αδιακρισια, βαρεθηκα!

ΕΛπιζω να μην σου ερθει τη Παρασκευη και να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις! Το οτι εισαι μολις 28 ετων ειναι το Α κ το Ω!!!! Αν δεν ειναι η τυχερη σου αυτον τον μηνα θα ειναι πολυ συντομα! Οσο πιο νεα μια γυναικα τοσο πιο ευκολα (εφοσον δεν υπαρχουν αλλα θεματα βεβαιας)! Καλως ηρθες λοιπον στη παρεα μας κ στη τρελα μας!!!

Στην δεύτερη εγκυμοσύνη ήμουν στην αίθουσα αναμονής κ ήμουν 37 χρονών κ είχε κάτι κοριτσάκια....καλέ δεν πάμε καλά η μία ήταν 19 κ λέει ο μπαμπάς μου είναι 45.της λέω ο άντρας μου είναι 45 χαχαχαχα.42 ήταν τοτε.εγω είμαι με τον άντρα μου από 19 χρονών, 21 χρονια.και στα 30 κάναμε για παιδί.αν ξεκινούσαμε πιο νωρίς θα ήταν πολύ διαφορετικά τα πράματα.γιατι για πρώτο στα 30 για δεύτερο όμως στα 37 εκεί άρχισαν τα θέματα.

12 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Ναι και της fifi ήταν και η χοριακη 0 

Οπότε ας περιμένω 

Βέβαια εγώ είχα κανει και χθες το πρωί ένα self clear 

5 μέρες μετά την επαφή και πάλι βγήκε θετικό

Αλλά να περιμένω καλύτερα λίγο ακόμα 

Θα προσέχω εανννν είμαι και θα περιμένω

Elidir πως είσαι;;;;η συχνοουρια συνεχίζει;;;;εμένα κράτησε μόνο τις δύο μέρες εκείνες.τωρα μόνο στήθος πονάει.και αρνητικό πρωινό τεστ.κυριακη περιμένω να μου έρθει και μετά να πιω κατευθειαν δυο ποτά άντε γιατί πολύ αποτοξίνωση έκανα.θα το γλεντήσω.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly said:

 

Elidir πως είσαι;;;;η συχνοουρια συνεχίζει;;;;εμένα κράτησε μόνο τις δύο μέρες εκείνες.τωρα μόνο στήθος πονάει.και αρνητικό πρωινό τεστ.κυριακη περιμένω να μου έρθει και μετά να πιω κατευθειαν δυο ποτά άντε γιατί πολύ αποτοξίνωση έκανα.θα το γλεντήσω.

@Ellidr εκανες σημερα τεστακι;; για βαλε φωτο!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλώς ήρθες maria.βασικα όλο και πιο μικρές έρχονται στην παρεα.τι θα γίνει;;;

Στην δεύτερη εγκυμοσύνη ήμουν στην αίθουσα αναμονής κ ήμουν 37 χρονών κ είχε κάτι κοριτσάκια....καλέ δεν πάμε καλά η μία ήταν 19 κ λέει ο μπαμπάς μου είναι 45.της λέω ο άντρας μου είναι 45 χαχαχαχα.42 ήταν τοτε.εγω είμαι με τον άντρα μου από 19 χρονών, 21 χρονια.και στα 30 κάναμε για παιδί.αν ξεκινούσαμε πιο νωρίς θα ήταν πολύ διαφορετικά τα πράματα.γιατι για πρώτο στα 30 για δεύτερο όμως στα 37 εκεί άρχισαν τα θέματα.

Elidir πως είσαι;;;;η συχνοουρια συνεχίζει;;;;εμένα κράτησε μόνο τις δύο μέρες εκείνες.τωρα μόνο στήθος πονάει.και αρνητικό πρωινό τεστ.κυριακη περιμένω να μου έρθει και μετά να πιω κατευθειαν δυο ποτά άντε γιατί πολύ αποτοξίνωση έκανα.θα το γλεντήσω.

Καλημερααααα

Δε θα έλεγα για τρελή συχνοουρια 

Μόνο το στήθος αρχίζει και πρήζεται και πονάει 

Τίποτα άλλο απολύτως

Και μόνο τα υγρά μου έχουν εκρου χρώμα αλλά πολύ ανοιχτό

Αλλά δεν είναι πηχτα 

Αυτααααα

Just now, sofiadu είπε:

@Ellidr εκανες σημερα τεστακι;; για βαλε φωτο!

Μην ανησυχείτε κορίτσια δε θα σας αφήσω παραπονεμενες 

Μόλις κάνω θα το βάλω αμέσως 

Μόνο να βγει θετικό 

Αλλιώς αρνητικά έχουμε δει πολλά

Χαχαχα

Just now, Emilly είπε:

Δεν είχαμε νέα.σιγουρα όλα καλά είναι χοριακες κλπ τώρα.αχ τι βαρετή διαδικασία.

Σίγουρα είναι όλα καλά ;;

Το έχει διαπιστώσει κανείς ;

Έχει μιλήσει κανείς μαζί της ;

Μακάρι η κοπέλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr said:

Καλημερααααα

Δε θα έλεγα για τρελή συχνοουρια 

Μόνο το στήθος αρχίζει και πρήζεται και πονάει 

Τίποτα άλλο απολύτως

Και μόνο τα υγρά μου έχουν εκρου χρώμα αλλά πολύ ανοιχτό

Αλλά δεν είναι πηχτα 

Αυτααααα

Μην ανησυχείτε κορίτσια δε θα σας αφήσω παραπονεμενες 

Μόλις κάνω θα το βάλω αμέσως 

Μόνο να βγει θετικό 

Αλλιώς αρνητικά έχουμε δει πολλά

Χαχαχα

Σίγουρα είναι όλα καλά ;;

Το έχει διαπιστώσει κανείς ;

Έχει μιλήσει κανείς μαζί της ;

Μακάρι η κοπέλα

Βασικα ή πεταει στα συννεφα και μας ξεχασε (το ευχομαι πραγματικα κ τωρα το μυαλο της να ειναι σε μωρουδιακα κ οχι να μας ενημερωσει) ή χρειαζεται χρονο μεχρι να ξαναμπει εφοσον το θελει κ της δινει δυναμη το φορουμ. Ειπαμε, ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος κ εδω μεσα ειμαστε οσες μας κανει καλο να ψαχνομαστε κ να ανταλλασουμε αποψεις....

Ευχομαι πιο εντονη γραμμη...κανε παλι αυτο που προβλεπει νωριτερα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Βασικα ή πεταει στα συννεφα και μας ξεχασε (το ευχομαι πραγματικα κ τωρα το μυαλο της να ειναι σε μωρουδιακα κ οχι να μας ενημερωσει) ή χρειαζεται χρονο μεχρι να ξαναμπει εφοσον το θελει κ της δινει δυναμη το φορουμ. Ειπαμε, ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος κ εδω μεσα ειμαστε οσες μας κανει καλο να ψαχνομαστε κ να ανταλλασουμε αποψεις....

Ευχομαι πιο εντονη γραμμη...κανε παλι αυτο που προβλεπει νωριτερα!

Ναι μωρέ το κορίτσι μακάρι 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσουδιααααα!!!

Σοφακι τα είπες πολυ ωραία!!!!!!

@Ellidr περιμένω πως και πως για το τεστακι σου...έχεις κοινό μην μας αφήνεις ετσι......

@Emilly μέχρι τη Κυριακή π περιμένεις δεν εχει τελειώσει τίποτα.....αλλιως οι δυο ποταρες ακούγονται τέλεια ιδέα!!!!

@KimK κοριτσι μου περιμένουμε τα νέα σου και εύχομαι να είναι τα καλύτερα!!!!

@Maria92 μαρακι πως εισαι εσυ σήμερα???

Κοριτσάκια μου εγω μπαίνω αύριο για ωοληψια και εχω μια τέτοια αγωνία.....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Ναι μωρέ το κορίτσι μακάρι 

 

Μακαρι...στα δικα μου νεα: σημερα υποτιθεται θελω να ξεκινησουμε προσπαθεια αλλα τα εχω παρει παρα πολυ με τον αντρα μου κ ή θα πρεπει να το παιξω τρελιτσα για την επαφη ή να μιλησω ανοιχτα κ να μη γινει τιποτα....Θα το αφησω κ οπως παει...

Just now, *Vasoula said:

Κοριτσάκια μου εγω μπαίνω αύριο για ωοληψια και εχω μια τέτοια αγωνία.....

Εγω προβλεπω κατι πολυ θετικο για σενα! Μπηκε στο δρομο το θεματακι μητροτητα και ειμαι πολυ χαρουμενη για σενα!! Ολα καλα θα πανε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημέρα κοριτσουδιααααα!!!

Σοφακι τα είπες πολυ ωραία!!!!!!

@Ellidr περιμένω πως και πως για το τεστακι σου...έχεις κοινό μην μας αφήνεις ετσι......

@Emilly μέχρι τη Κυριακή π περιμένεις δεν εχει τελειώσει τίποτα.....αλλιως οι δυο ποταρες ακούγονται τέλεια ιδέα!!!!

@KimK κοριτσι μου περιμένουμε τα νέα σου και εύχομαι να είναι τα καλύτερα!!!!

Ναι vasoula δεν τελείωσε τίποτα ακόμα μόνο τα τεστ χαχαχαχχαχα.πλακα κάνω έχω ακόμα.αλλα με βοηθάει αυτό το τμηματικό ξενερωμα πολύ εμενα.δεν παίρνω μια κρυάδα και βαριά.αφου έτσι δουλεύει καλύτερα στην ψυχολογία μου είναι η σωστή προσέγγιση.γιατι παλιά έπαιρνα ένα δύο ακριβά ηη τρία και έκανα και έτρεμαν τα χέρια μου και μετά αμφιβολία κ να μην έχω και άλλο και καθυστέρηση....όποτε..

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula είπε:

Καλημέρα κοριτσουδιααααα!!!

Σοφακι τα είπες πολυ ωραία!!!!!!

@Ellidr περιμένω πως και πως για το τεστακι σου...έχεις κοινό μην μας αφήνεις ετσι......

@Emilly μέχρι τη Κυριακή π περιμένεις δεν εχει τελειώσει τίποτα.....αλλιως οι δυο ποταρες ακούγονται τέλεια ιδέα!!!!

@KimK κοριτσι μου περιμένουμε τα νέα σου και εύχομαι να είναι τα καλύτερα!!!!

@Maria92 μαρακι πως εισαι εσυ σήμερα???

Κοριτσάκια μου εγω μπαίνω αύριο για ωοληψια και εχω μια τέτοια αγωνία.....

Με το καλό και γρήγορα ευχάριστα νέα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μακαρι...στα δικα μου νεα: σημερα υποτιθεται θελω να ξεκινησουμε προσπαθεια αλλα τα εχω παρει παρα πολυ με τον αντρα μου κ ή θα πρεπει να το παιξω τρελιτσα για την επαφη ή να μιλησω ανοιχτα κ να μη γινει τιποτα....Θα το αφησω κ οπως παει...

Εγω προβλεπω κατι πολυ θετικο για σενα! Μπηκε στο δρομο το θεματακι μητροτητα και ειμαι πολυ χαρουμενη για σενα!! Ολα καλα θα πανε!!

Σε ευχαριστώ τόσο πολυ!!!!!!!!μακαρι βρε κορίτσια μου!!για όλες μας!!!!εσυ καλύτερα να τα πεις να τα βγάλεις από μέσα σου και μετά το καυγά να κάνετε και ενα σεξακι...δεν λένε πως είναι τα καλύτερα??χαχαχχα

Αααααααααα σοφακια μου αγαπημενααααα @sofiadu και @Sofiamarinos χρονια σας πολλα!!!!!μα χαιρεστε το ονομα σας και ότι επιθυμείτε κορίτσια μου!!

Έχουμε αλλα κοριτσια να γιορτάζουν σήμερα??

Just now, Ritapog είπε:

Με το καλό και γρήγορα ευχάριστα νέα!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!εσυ πως εισαι???

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Σε ευχαριστώ τόσο πολυ!!!!!!!!μακαρι βρε κορίτσια μου!!για όλες μας!!!!εσυ καλύτερα να τα πεις να τα βγάλεις από μέσα σου και μετά το καυγά να κάνετε και ενα σεξακι...δεν λένε πως είναι τα καλύτερα??χαχαχχα

Αααααααααα σοφακια μου αγαπημενααααα @sofiadu και @Sofiamarinos χρονια σας πολλα!!!!!μα χαιρεστε το ονομα σας και ότι επιθυμείτε κορίτσια μου!!

Έχουμε αλλα κοριτσια να γιορτάζουν σήμερα??

Ευχαριστουμε πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!!! Να μας χαιρεστε βρεεεε!!! Εμενα η μερα ξεκινησε με πολλα νευρα...οταν τσακωνομαι μετα δεν θελω να κανω σεξ με τιποτα...δεν μου βγαινει, εχω νευρα πολλα κ θελω χρονο μονη μου...αρα προβλεπω να μη γινεται δουλιτσα σημερα....

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μακαρι...στα δικα μου νεα: σημερα υποτιθεται θελω να ξεκινησουμε προσπαθεια αλλα τα εχω παρει παρα πολυ με τον αντρα μου κ ή θα πρεπει να το παιξω τρελιτσα για την επαφη ή να μιλησω ανοιχτα κ να μη γινει τιποτα....Θα το αφησω κ οπως παει...

Εγω προβλεπω κατι πολυ θετικο για σενα! Μπηκε στο δρομο το θεματακι μητροτητα και ειμαι πολυ χαρουμενη για σενα!! Ολα καλα θα πανε!!

Εμένα δεν μου μιλάει τρεις μέρες τώρα επειδή την Κυριακή του είπα κάνω τώρα και μετά θέλω ρεπό.ρε σεις ποναω.ειναι κατάχρηση τόσο σ'"*ξ νιώθω σαν να παθαίνω κολπιτιδα που δεν είναι αλλά από την ανταλλαγή υγρών ερεθιζομαι και δεν εννοώ με τον καλό τρόπο.εμενα θέλει κάθε μέρα.ας μπει στην κλιμακτηριο να ησυχάσω λίγο.και δεν μιλάμε.ευτυχως τελείωσαν οι γόνιμες.

Just now, sofiadu είπε:

Ευχαριστουμε πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!!! Να μας χαιρεστε βρεεεε!!! Εμενα η μερα ξεκινησε με πολλα νευρα...οταν τσακωνομαι μετα δεν θελω να κανω σεξ με τιποτα...δεν μου βγαινει, εχω νευρα πολλα κ θελω χρονο μονη μου...αρα προβλεπω να μη γινεται δουλιτσα σημερα....

Χρόνια πολλά γλυκειά μου.αντε δωράκι για σένα ένας όμορφος γόνιμος μήνας 

Just now, sofiadu είπε:

Ευχαριστουμε πολύυυυυυυυυυυυ!!!!!!!! Να μας χαιρεστε βρεεεε!!! Εμενα η μερα ξεκινησε με πολλα νευρα...οταν τσακωνομαι μετα δεν θελω να κανω σεξ με τιποτα...δεν μου βγαινει, εχω νευρα πολλα κ θελω χρονο μονη μου...αρα προβλεπω να μη γινεται δουλιτσα σημερα....

Κάνε την καρδιά σου πέτρα.ξερεις πόσες φορές έχω κάνει τέτοιο σ *"'"*ξ;;;αλλά ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Εμένα δεν μου μιλάει τρεις μέρες τώρα επειδή την Κυριακή του είπα κάνω τώρα και μετά θέλω ρεπό.ρε σεις ποναω.ειναι κατάχρηση τόσο σ'"*ξ νιώθω σαν να παθαίνω κολπιτιδα που δεν είναι αλλά από την ανταλλαγή υγρών ερεθιζομαι και δεν εννοώ με τον καλό τρόπο.εμενα θέλει κάθε μέρα.ας μπει στην κλιμακτηριο να ησυχάσω λίγο.και δεν μιλάμε.ευτυχως τελείωσαν οι γόνιμες.

Χρόνια πολλά γλυκειά μου.αντε δωράκι για σένα ένας όμορφος γόνιμος μήνας 

Κάνε την καρδιά σου πέτρα.ξερεις πόσες φορές έχω κάνει τέτοιο σ *"'"*ξ;;;αλλά ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.

Αχ βρε Εμιλλυ μου...

Σε ευχαριστω πολύ για τις ευχες...κ εγω εχω κανει αλλα εχω κ ενα βλεμμα τυπου θελω να σου σπασω το κεφαλι χαχαχαχα Δεν ξερω πως θα παει θα προσπαθησω να ισιωσω λιγο αλλα τα εχω παρει πραγματικα.......

Καλε τι δουλεια κανει ο αντρας σου κ εχει ορεξη κ κουραγια καθε μερα;; εμενα σερνεται με τις κωλοβαρδιες...πανε τα χρονια που ημασταν σαν τα κουνελια....χθες παλι κοιμηθηκε πριν το παιδι (ειναι πρωινος αυτη τη βδομαδα ξυπνα 4,30) , εχω κουραστει με αυτα τα ωραρια, μονη σε ολα κ σπιτι ειμαι 2 ωρες το απογευμα κ τρεχω να προλαβω τα παντα , την τυχη μου με τη κωλοδουλεια γαμωτο....να μη την ειχα αναγκη....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...