Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, SerafinaPekala είπε:

Είσαι τόσο δυνατή, Μπράβο!! Πιστεύω όλες μας από εδώ μέσα θα έχουμε το πολυπόθητο κάποια στιγμή στα χέρια μας! 

Γενικά όλες σας κορίτσια είσαστε τόσο δυνατές, έχετε περάσει κ περνάτε τόσα πολλά κ εκεί είστε βράχοι, σας θαυμάζω, εγώ νιώθω τόσο μικρή μπροστά σας κ δεν εννοώ ηλικιακά τα χω τα χρονάκια μου απλά τώρα μπαίνω σ αυτόν τον κόσμο κ είμαι τόσο άπειρη ακόμα... 

Αχ αφήστε αυτό με τα κιλά πονάει εγώ πάντα 62 ήμουν με ύψος 1,68 με βαρύ κόκκαλο κιωλας αχαχ και από τότε που γνώρισα τον άντρα μου? Μεγάλωσα? Άλλαξε ο μεταβολισμός? Δεν ξέρω έχω βάλει καμία 20ρια κιλά το ίδιο κ ο άντρας μου μαζί τα φάγαμε αχαχαχ  πρέπει να ομολογήσω ότι κάναμε κ απαίσια διατροφή με τις δουλειές που κάναμε, τώρα με την ανεργία μου ελπίζω να το σώσω, να γραφτώ κ κάπου να προσέξω διατροφή κλπ. Απλά με τσούζει λίγο γιατί πάντα έτρωγα ότι ήθελα χωρίς να παχαίνω κ τώρα μου είναι πολύ δύσκολο να διαχειριστώ ξαφνικά δίαιτες κ τέτοια. Κατά τα άλλα μου αρέσω αχαχαχ κ σε μένα κ στον άντρα μου για την υγεία μας θέλω να προσέξω, Στην εγκυμοσύνη δεν ξέρω τι θα γίνει Παναγία μουυ, ελπίζω να χω χρονο να διορθωθω... 

Ενταξει δεν θα σκάσουμε και για τα κιλα μας ολα καλα.εγω 1.68 και ολα αυτα τα χρόνια παιζω 50 με 55 ανάλογα τα κέφια.το καλό ειναι ότι χάνω εύκολα ευτυχως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula said:

Το έχεις εντονα στο  μυαλο σου για αυτο το νιώθεις και εντονα...θα δεις πως μια χαρά θα την προλάβεις σήμερα!!!!

Κ εγω το σκεφτηκα αυτο..ισως επειδη το εχω εντονα στο μυαλο μου...βεβαια ξεκινησε κ ο πονοκεφαλος κ εχω προσεξει το τελευταιο 3 μηνο στα μεσα του κύκλου πολυ εντονη ημικρανια...βεβαια εχω πολυ δουλεια στο γραφειο αυτες τις μερες κ τρεξιμο πισω στα υπολοιπα κ ισως ειναι κ αυτο που λιγο εχω κουραστει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Λοιπόν μην αρχίσετε τα λυπάμαι και τέτοια 0.8 

Προχωράμε

Shit! Shit shit!

καταγγελία στα τεστ εγκυμοσυνης εχω να πω εγω!

Παμε για νεες προσπαθειες! Προχωραμε κοριτσι μου ναι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Shit! Shit shit!

καταγγελία στα τεστ εγκυμοσυνης εχω να πω εγω!

Παμε για νεες προσπαθειες! Προχωραμε κοριτσι μου ναι! 

Πάντως νομίζω αυτό με τα clear blue επειδή είναι γαλάζιες οι γραμμές μπορεί να σε μπερδέψουν νομίζω είναι καλύτερα τα άλλα με την κόκκινη 

Τέλος πάντων 

Εγώ ήμουν σίγουρη 

Κατά αρχήν τρελή αιμορραγία είχα να δω τέτοια περίοδο πολύ καιρό

Χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πάντως νομίζω αυτό με τα clear blue επειδή είναι γαλάζιες οι γραμμές μπορεί να σε μπερδέψουν νομίζω είναι καλύτερα τα άλλα με την κόκκινη 

Τέλος πάντων 

Εγώ ήμουν σίγουρη 

Κατά αρχήν τρελή αιμορραγία είχα να δω τέτοια περίοδο πολύ καιρό

Χαχαχαχα 

Τι έγινε ρε συ;;;;δεν πήρες στην εταιρία;;;;εγώ θα τους είχα ξεχ""'"*"'σει.ειναι δυνατόν;;εννοείται πάμε στον επόμενο μηνα.αλλα πρέπει να πληρώσουν ψυχική ωδυνη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Πάντως νομίζω αυτό με τα clear blue επειδή είναι γαλάζιες οι γραμμές μπορεί να σε μπερδέψουν νομίζω είναι καλύτερα τα άλλα με την κόκκινη 

Τέλος πάντων 

Εγώ ήμουν σίγουρη 

Κατά αρχήν τρελή αιμορραγία είχα να δω τέτοια περίοδο πολύ καιρό

Χαχαχαχα 

Τελικα μονο η χοριακη μπορει να μας δειξει τι γινεται , σιγουρα αχνες γραμμες μπορει να δηλωνουν κατι καλο αλλά μπορει να δηλωνουν και το απολυτο τιποτα.

Εκτος αν εχουμε εντονη γραμμή άρα καμια αμφιβολία.

ελπιζω το επομενο τεστ να μην αφηνει καμια αμφιβολια! Αντε να τελειωσει η αιμορραγια να ξεκινησεις αεροβικη!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ενταξει δεν θα σκάσουμε και για τα κιλα μας ολα καλα.εγω 1.68 και ολα αυτα τα χρόνια παιζω 50 με 55 ανάλογα τα κέφια.το καλό ειναι ότι χάνω εύκολα ευτυχως

Καλέ είμαστε πολλές;;;;εγώ νόμιζα μόνο εγώ είμαι μαρίδα.τωρα νιώθω καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Τελικα μονο η χοριακη μπορει να μας δειξει τι γινεται , σιγουρα αχνες γραμμες μπορει να δηλωνουν κατι καλο αλλά μπορει να δηλωνουν και το απολυτο τιποτα.

Εκτος αν εχουμε εντονη γραμμή άρα καμια αμφιβολία.

ελπιζω το επομενο τεστ να μην αφηνει καμια αμφιβολια! Αντε να τελειωσει η αιμορραγια να ξεκινησεις αεροβικη!! 

Χαχαχαχα 

Ναι παιδιά αφήστε τις αχνές γραμμές 

Μόνο ξεκάθαρες 

Η ακόμα καλύτερα μόνο χοριακη 

Εγώ αυτό το μήνα πάω για μια σπερματεγχυση

Σήμερα ξεκινάω κλομιφαινη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλέ είμαστε πολλές;;;;εγώ νόμιζα μόνο εγώ είμαι μαρίδα.τωρα νιώθω καλύτερα.

Χαχαχαχα ειμαστε μεγάλο  team. Δεν πειραζει αφήνουμε περιθώριο να πάρουμε κιλά οταν φυτρώσει το φασολακι μας

Just now, Ellidr είπε:

Χαχαχαχα 

Ναι παιδιά αφήστε τις αχνές γραμμές 

Μόνο ξεκάθαρες 

Η ακόμα καλύτερα μόνο χοριακη 

Εγώ αυτό το μήνα πάω για μια σπερματεγχυση

Σήμερα ξεκινάω κλομιφαινη

Καλη επιτυχία κοριτσακι.δηλαδη μετα απο ποσες μερες θα το κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχα ειμαστε μεγάλο  team. Δεν πειραζει αφήνουμε περιθώριο να πάρουμε κιλά οταν φυτρώσει το φασολακι μας

Καλη επιτυχία κοριτσακι.δηλαδη μετα απο ποσες μερες θα το κανεις;

Την 10 μέρα θα πάω για υπέρηχο να δούμε τι αυγά έχω κάνει και πόσο πάχος θα έχουν για να υπολογίσουμε την ωορρηξία και την επόμενη η μεθεπόμενη θα πάμε να μου βάλουν το σπέρμα

Αυτά και μετά περιμένεις πάλι 

Ίδια διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Την 10 μέρα θα πάω για υπέρηχο να δούμε τι αυγά έχω κάνει και πόσο πάχος θα έχουν για να υπολογίσουμε την ωορρηξία και την επόμενη η μεθεπόμενη θα πάμε να μου βάλουν το σπέρμα

Αυτά και μετά περιμένεις πάλι 

Ίδια διαδικασία

Τελεια μια χαρα.γρηγορη διαδικασία 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Με το καλο και σε σενα γρηγορα και σε ολα τα κοριτσια! Αυτα εχουν αξια, οπως το λες!!!!Η ευτυχια της ζωης κυριολεκτικα ειναι ολα τα μωρακια! να τα εχει καλα ο Θεος και τους γονεις επισης να τα φροντιζουν με αγαπη κ σεβασμο!

Εμενα ποναει ολο μου το κορμι κυριολεκτικα...αφου λεω πως θα βγαλω 2η εγκυμοσυνη;;; (θα τη βρω τη δυναμη με ξερω). αλλα οταν με το καλο μεγαλωσει ο μικρος( ή αν ειμαι τυχερη ταμικρα) , θα ειμαι 50+ αρα μια συντηρηση θα την ηθελα να δυναμωσω γιατι πολλες φορες απο τους πονους στο κορμι μου δεν κοιμαμαι τα βραδια. Εχω κλαταρει αλλα δν μετανιωνω για το ποσο εχω δοθει στον μικρο κ με εχω αφησει σε τελευταια μοιρα. το ιδιο θα εκανα ξανα κ ξανα. Ειναι το φως της ζωης μου!

Πολλές πολλές καρδούλες!!❤❤❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...