Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες καλό σ/κ να έχουμε με υγεία!!!! Εδώ έπιασε βροχή πάει η παιδική χαρά θα κλείσουμε μέσα να δω πως θα περάσει η μέρα χωρίς λίγο έξω!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr said:

Καλημέρα 

Τι έγινε κορίτσια ξεκίνησε ο σ@ξουαλικος μαραθώνιος;;;

Χαχαχαχα

Καλημερααα, εγώ ούτε αυτό δεν μπορώ να κάνω έλεος εννοώ να το κάνω κ να έχει αποτέλεσμα ακόμα περιμένω να μου ρθει, θα τρελαθώωω τώρα που Ανυπομωνω να ξεκινήσω ξανά προσπάθειες έφτασα στην 30η μέρα, πρώτη φορά μετα από χρόνο τουλάχιστον που έχω στο αρχείο. Μ αρέσει που χαιρόμουν ότι έχω μικρό κύκλο κ γρήγορα θα ερχοντε ξανά οι γόνιμες, κούνια που με κούναγε... :-(

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα 

Τι έγινε κορίτσια ξεκίνησε ο σ@ξουαλικος μαραθώνιος;;;

Χαχαχαχα

Εγώ φίλη κάθε μέρα.σε λίγες μέρες πρέπει να το αραιωσουμε να υπάρχει κ λίγο σπερμα.τρελος γεροντοερωτας.

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλημερααα, εγώ ούτε αυτό δεν μπορώ να κάνω έλεος εννοώ να το κάνω κ να έχει αποτέλεσμα ακόμα περιμένω να μου ρθει, θα τρελαθώωω τώρα που Ανυπομωνω να ξεκινήσω ξανά προσπάθειες έφτασα στην 30η μέρα, πρώτη φορά μετα από χρόνο τουλάχιστον που έχω στο αρχείο. Μ αρέσει που χαιρόμουν ότι έχω μικρό κύκλο κ γρήγορα θα ερχοντε ξανά οι γόνιμες, κούνια που με κούναγε... :-(

Κάνε τεστ εσύ.εκανες χθες προχθές;;;αν δεν σου ρθει το σκ που να μην έρθει Δευτέρα οπωσδήποτε.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Εμένα σίγουρα τον προηγούμενο μήνα ήταν κυστικό.δηλαδη έκανε πτώση το θερμόμετρο κ ξεκίνησε η άνοδος κ λέω έγινε η ωορηξια.μετα από δύο μέρες αρχίζω να ψοφαω στον πόνο κ συχνοουρια.αρα η άνοδος ήταν από παραγωγή προγεστερόνης που κάνει κ το κυστικό ωοθυλακιο,κ μετά έγινε γουρούνι τεράστιο το ωοθυλακιο έσπασε πονουσα κ είχα συχνοουρια γιατί είχα υγρό στο δουγλασιο.αρα κατά προσέγγιση μπορούμε να φανταστούμε αν κ πότε έγινε η ωορηξια.κ ο γιατρός να σου πει σε δύο μέρες ρίχνεις αβγό μπορεί κ να μην το ρίξεις κ καθόλου.

Ε να τι σας λέω.κ εμείς είχαμε τραβαλα.τι νομίζεις η ψυχή μου βγήκε.μεχρι έξι μήνες είχαμε χωρίσει εμείς κ ερχόταν να με ζητήσει από τους δικούς μου κ μετά πάλι τα ίδια.ααα να μην τα θυμάμαι.ρε συ αλήθεια.τα μικρακια δύσκολο να κρατηθούν πραγματικά.στα αλήθεια σου λέω αν δεν ήταν τόσο κτητικός κ με άφηνε πολιτισμένα να το τελειώνουμε δεν θα ειμασταν μαζί.

Συγχαρητήρια κορίτσι εύχομαι γερό μωράκι στην αγκαλιά σου σε λίγους μήνες.αντε να μας κολλήσεις κ εμάς.μονο ο κορονοιος να κολιεται ρε παιδί μου ας κολλούσαν και οι εγκυμοσύνες όλες αγκαλιά θα ειμασταν.

Συγχαρητήρια κοπέλα Μ!!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!κορίτσια τώρα και στα δικά μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kons27 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα Μ!!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!κορίτσια τώρα και στα δικά μας!

Δεν έχω εγώ εγκυμοσύνη..αχ τι καλά σε λίγο καιρό να μου γράφουν τέτοια.....ωραίο ακούγεται.μπερδευτηκες κατάλαβα.

Και βλέπω κ κάθε μέρα μωρά στον ύπνο κ τα αχνοθυμαμαι.ισα ίσα μου αφήνουν την αίσθηση

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Εγώ φίλη κάθε μέρα.σε λίγες μέρες πρέπει να το αραιωσουμε να υπάρχει κ λίγο σπερμα.τρελος γεροντοερωτας.

Κάνε τεστ εσύ.εκανες χθες προχθές;;;αν δεν σου ρθει το σκ που να μην έρθει Δευτέρα οπωσδήποτε.

 

Just now, *Vasoula said:

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

@SerafinaPekala άφαντη και σήμερα ε????

Άφαντη η άτιμη, αφού τα υπολόγισαμε χτες είμαι 99% ότι δεν είμαι, Την Τετάρτη έκανα δύο σε διάστημα δύο ωρών μπας κ έκανα λάθος στο πρώτο χαχαχ, προχθές έκανα κ χτες όλα αρνητικά. Με τον υπολογισμό που κάναμε χτες αφού η επαφή έγινε 6 του μήνα μετά φοβήθηκα δεν έκανα αλλες η ασχετη, θα έπρεπε να χω 6 μέρες καθυστέρηση του μικρού μου κύκλου άρα θα φαινόταν στα τεστ κ όχι 2 που έχω του μεγάλου, εκτός και αν άργησε η εμφύτευση αλλά πόσο πια πάλι θα φαινόταν στο Χτεσινό οπότε δεν έκανα σήμερα άλλο. Τόσο παλαβωσε το σώμα απ την ελεύθερη ή έχω καμία κύστη κ εγώ κ δεν το πήρα χαμπάρι.. Τώρα βρήκε;; Μπας κ με στηλανε ληγμένα; Αύριο θα ανοίξω την άλλη παρτίδα αχαχαχ

Just now, Emilly said:

Δεν έχω εγώ εγκυμοσύνη..αχ τι καλά σε λίγο καιρό να μου γράφουν τέτοια.....ωραίο ακούγεται.μπερδευτηκες κατάλαβα.

Και βλέπω κ κάθε μέρα μωρά στον ύπνο κ τα αχνοθυμαμαι.ισα ίσα μου αφήνουν την αίσθηση

Αμεε θα σε γράφουμε τέτοιααα σε όλες θα γράψουμεεεε!!! Κάθε μία που μένει να ερχετε να μας λέει τα νέα της εεε :-)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Σήμερα τελείωσε η διχασμένη!!! Ξεκινάμε δυναμικά!!!!!

Αααα εμένα πλέον κρατάει λίγο έχει τρεις μέρες που τελείωσε.τι καλά....κανω καλή αιμορραγία αλλά λιγότερες μέρες τέσσερις.ε ναι 28 χρόνια περίοδος σιχαθηκα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

 

Άφαντη η άτιμη, αφού τα υπολόγισαμε χτες είμαι 99% ότι δεν είμαι, Την Τετάρτη έκανα δύο σε διάστημα δύο ωρών μπας κ έκανα λάθος στο πρώτο χαχαχ, προχθές έκανα κ χτες όλα αρνητικά. Με τον υπολογισμό που κάναμε χτες αφού η επαφή έγινε 6 του μήνα μετά φοβήθηκα δεν έκανα αλλες η ασχετη, θα έπρεπε να χω 6 μέρες καθυστέρηση του μικρού μου κύκλου άρα θα φαινόταν στα τεστ κ όχι 2 που έχω του μεγάλου, εκτός και αν άργησε η εμφύτευση αλλά πόσο πια πάλι θα φαινόταν στο Χτεσινό οπότε δεν έκανα σήμερα άλλο. Τόσο παλαβωσε το σώμα απ την ελεύθερη ή έχω καμία κύστη κ εγώ κ δεν το πήρα χαμπάρι.. Τώρα βρήκε;; Μπας κ με στηλανε ληγμένα; Αύριο θα ανοίξω την άλλη παρτίδα αχαχαχ

Αμεε θα σε γράφουμε τέτοιααα σε όλες θα γράψουμεεεε!!! Κάθε μία που μένει να ερχετε να μας λέει τα νέα της εεε :-)

Τα ίδια κ εγώ έκανα τον προηγούμενο μήνα κ μέχρι κ την 15η μέρα πήγαινα δυναμικά στον αγώνα μετα φοβήθηκα η χαζή λέει γτ ήμουν κ σίγουρη ότι έπιασα λέει το στόχο κ έριξα αυγουλακι την 20η μέρα που φυσικά δεν υπήρξε επαφή... Άσε με ακόμα μου τα χώνω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Wannabemama είπε:

Τα ίδια κ εγώ έκανα τον προηγούμενο μήνα κ μέχρι κ την 15η μέρα πήγαινα δυναμικά στον αγώνα μετα φοβήθηκα η χαζή λέει γτ ήμουν κ σίγουρη ότι έπιασα λέει το στόχο κ έριξα αυγουλακι την 20η μέρα που φυσικά δεν υπήρξε επαφή... Άσε με ακόμα μου τα χώνω...

Ναι βρε σας λέω μη κάνετε τέτοια λάθη. και α κάνετε σ""**"ξ σχεδόν όλο τον μήνα.τρεις εβδομάδες μετά την περίοδο.ετσι θα κάτσει.οχι αχ ήρθα σε επαφή τρεις επικίνδυνες μέρες.τσαμπα θα χάνετε μήνες έτσι.ξεπατωθειτε ένα τρίμηνο κ αν δεν το πιάσετε να μην με λένε emily.ουτως η άλλως δεν με λένε έτσι χαχχχχχαχαχα.

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

 

Άφαντη η άτιμη, αφού τα υπολόγισαμε χτες είμαι 99% ότι δεν είμαι, Την Τετάρτη έκανα δύο σε διάστημα δύο ωρών μπας κ έκανα λάθος στο πρώτο χαχαχ, προχθές έκανα κ χτες όλα αρνητικά. Με τον υπολογισμό που κάναμε χτες αφού η επαφή έγινε 6 του μήνα μετά φοβήθηκα δεν έκανα αλλες η ασχετη, θα έπρεπε να χω 6 μέρες καθυστέρηση του μικρού μου κύκλου άρα θα φαινόταν στα τεστ κ όχι 2 που έχω του μεγάλου, εκτός και αν άργησε η εμφύτευση αλλά πόσο πια πάλι θα φαινόταν στο Χτεσινό οπότε δεν έκανα σήμερα άλλο. Τόσο παλαβωσε το σώμα απ την ελεύθερη ή έχω καμία κύστη κ εγώ κ δεν το πήρα χαμπάρι.. Τώρα βρήκε;; Μπας κ με στηλανε ληγμένα; Αύριο θα ανοίξω την άλλη παρτίδα αχαχαχ

Αμεε θα σε γράφουμε τέτοιααα σε όλες θα γράψουμεεεε!!! Κάθε μία που μένει να ερχετε να μας λέει τα νέα της εεε :-)

Στις 06/09 που ειχες επαφη ποια μερα του κυκλου ησουν? Σαν πρωτη μερα του κυκλου, οριζεται η πρωτη μερα περιοδου(με αιμα, οχι καφε)

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 said:

Στις 06/09 που ειχες επαφη ποια μερα του κυκλου ησουν? Σαν πρωτη μερα του κυκλου, οριζεται η πρωτη μερα περιοδου(με αιμα, οχι καφε)

Ναι άστα ούτε αυτό το γνώριζα να είστε καλά που το μαθα κ αυτό εδώ μέσα, είχα στις 27 ή 28 Αυγούστου άρα στην 9 ή 10 μέρα του κύκλου μου είχα μικρούς κύκλους τους προηγούμενους μήνες. Αχχ σώσε μας Τίνα με τις μετρήσεις σου χεχεχ ευχαριστώ πάρα πολύ που με διαφωτίζεις, ότι μάθω καλό είναι για την επόμενη φορά :-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Ναι άστα ούτε αυτό το γνώριζα να είστε καλά που το μαθα κ αυτό εδώ μέσα, είχα στις 27 ή 28 Αυγούστου άρα στην 9 ή 10 μέρα του κύκλου μου είχα μικρούς κύκλους τους προηγούμενους μήνες. Αχχ σώσε μας Τίνα με τις μετρήσεις σου χεχεχ ευχαριστώ πάρα πολύ που με διαφωτίζεις, ότι μάθω καλό είναι για την επόμενη φορά :-)

Με εχεις μπερδεψει... ποτε σου ηρθε τελευταια φορα περιοδος?

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Ναι άστα ούτε αυτό το γνώριζα να είστε καλά που το μαθα κ αυτό εδώ μέσα, είχα στις 27 ή 28 Αυγούστου άρα στην 9 ή 10 μέρα του κύκλου μου είχα μικρούς κύκλους τους προηγούμενους μήνες. Αχχ σώσε μας Τίνα με τις μετρήσεις σου χεχεχ ευχαριστώ πάρα πολύ που με διαφωτίζεις, ότι μάθω καλό είναι για την επόμενη φορά :-)

10η ή 11 μέρα ήσουν .... :P:???:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...