Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *Vasoula είπε:

Το πρώτο πράγμα που κοιτάς ειναι η κληρονομικότητα...όλοι σε ρωτάνε ποτε ξεκίνησε η μαμα...εμενα βέβαια αν και η μαμα μου μπήκε μικρή εγω ξεκίνησα ακομα νωρίτερα!!!

@Emilly αν δεν έχεις κάνει ποτέ αμη δε χάνεις τίποτα να την κάνεις!!(ενα 50αρικο μονο...χαχαχα) αλλα αν fsh και ε2 ειναι καλες γενικά μην αγχώνεσαι καθολου!

Πω πω φοβάμαι φίλε.θα απογοητευτω.θα μου πέσει πολύ βαρυ γιατί μετά με φυσική που πάω εγώ Παπαλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Να σου πω πάω να πάρω τη φίλη μου την μικροβιολόγο τώρα να πάω να κάνω αμη κ έχω χεστει πάνω μου.νομιζω θα δείξει μηδέν κ θα πάθω εγκεφαλικο

Η μαμά μου elidr όπως κ η αδερφή μου είναι τέρατα γονιμότητας.η μαμά μου έμεινε έγκυος 38 ήμουν φοιτήτρια κ το ρίξε δεν ήθελε.και έριξε κ άλλα δύο(ότι ναναι την τελευταία έκλαιγα κ έλεγα να το μεγαλώσω εγώ)δεν το χε πολύ η μαμά μου...κ η αδερφή μου τρία τα δύο χωρίς προσπάθεια.

Η αμη βεβαια ειναι μονο μια ενδειξη δλδ θελει συνδυασμο και αλλων παραγοντων για να καταληξουμε σε συμπερασμα. Κι εγω τα ιδια δεν ξανακανω αμη γιατι πριν 3 χρονια που εκανα ηταν χαλια για την ηλικια μου.

Just now, Emilly είπε:

Πω πω φοβάμαι φίλε.θα απογοητευτω.θα μου πέσει πολύ βαρυ γιατί μετά με φυσική που πάω εγώ Παπαλα

Ισα ισα!Με χαμηλη αμη ειναι πιο πιθανο να συλλαβεις φυσικα. Γιατι με χαμηλο αποθεμα δεν υπαρχει καλη ανταποκριση στα φαρμακα της εξωσωματικης. Αν εχεις ακουσει οι γυναικες αυτες λεγονται φτωχες ανταποκριτριες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Η αμη βεβαια ειναι μονο μια ενδειξη δλδ θελει συνδυασμο και αλλων παραγοντων για να καταληξουμε σε συμπερασμα. Κι εγω τα ιδια δεν ξανακανω αμη γιατι πριν 3 χρονια που εκανα ηταν χαλια για την ηλικια μου.

Πόσο χρονών είσαι;;;;;λες τσάμπα να με αγχώσει;;;;πας για δεύτερο κ εσύ;;;;πόσο είναι το πρώτο σου;;

Just now, marmelady είπε:

Η αμη βεβαια ειναι μονο μια ενδειξη δλδ θελει συνδυασμο και αλλων παραγοντων για να καταληξουμε σε συμπερασμα. Κι εγω τα ιδια δεν ξανακανω αμη γιατι πριν 3 χρονια που εκανα ηταν χαλια για την ηλικια μου.

Ισα ισα!Με χαμηλη αμη ειναι πιο πιθανο να συλλαβεις φυσικα. Γιατι με χαμηλο αποθεμα δεν υπαρχει καλη ανταποκριση στα φαρμακα της εξωσωματικης. Αν εχεις ακουσει οι γυναικες αυτες λεγονται φτωχες ανταποκριτριες.

Αααα ναι;;;καλά ούτως η άλλως δεν έχω κ τρελές επιλογές εγώ έχω παραδοθεί κ ότι γίνει πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πόσο χρονών είσαι;;;;;λες τσάμπα να με αγχώσει;;;;πας για δεύτερο κ εσύ;;;;πόσο είναι το πρώτο σου;;

Τσαμπα ναι, στην ουσια δεν θα σου προσφερει κατι να μαθεις. Μονο αγχος. Ειμαι 38 τωρα αλλα απο τα 35 εχω αμη κατω απο 1,30 δεν θυμαμαι ακριβως.Ναι για δευτερο και το πρωτο μου ειναι 2,5 ετων. ΕΝΑ καλο ωαριο θελεις ας ειναι το συνολο που απομενει λιγα ή σκαρτα!Δες το θετικα!!

Just now, marmelady είπε:

Τσαμπα ναι, στην ουσια δεν θα σου προσφερει κατι να μαθεις. Μονο αγχος. Ειμαι 38 τωρα αλλα απο τα 35 εχω αμη κατω απο 1,30 δεν θυμαμαι ακριβως.Ναι για δευτερο και το πρωτο μου ειναι 2,5 ετων. ΕΝΑ καλο ωαριο θελεις ας ειναι το συνολο που απομενει λιγα ή σκαρτα!Δες το θετικα!!

Προς Θεου μιλαω για εμας που παμε φυσικα κ για το δευτερο. Δεν λεω οτι η εξεταση ειναι αχρηστη γενικα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Τσαμπα ναι, στην ουσια δεν θα σου προσφερει κατι να μαθεις. Μονο αγχος. Ειμαι 38 τωρα αλλα απο τα 35 εχω αμη κατω απο 1,30 δεν θυμαμαι ακριβως.Ναι για δευτερο και το πρωτο μου ειναι 2,5 ετων. ΕΝΑ καλο ωαριο θελεις ας ειναι το συνολο που απομενει λιγα ή σκαρτα!Δες το θετικα!!

Ευχαριστώ πολύ.ναι έτσι το βλέπω κ εγώ.ειμαι 40 έχω ένα αγοράκι 9.τρια χρόνια τώρα είχα τρεις εγκυμοσύνες μια διακοπή λόγω ανωμαλιας σοβαρής κ δύο παλινδρομες.εχω κάνει πακέτα εξετάσεων έχω πάει στην λευκ.αιματολογο κλπ κλπ.στις δύο παλινδρομες είχα πιάσει με κλομιφαινη κ από ότι κατάλαβα όντως επηρέασε τα ωάρια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Πόσο χρονών είσαι;;;;;λες τσάμπα να με αγχώσει;;;;πας για δεύτερο κ εσύ;;;;πόσο είναι το πρώτο σου;;

Αααα ναι;;;καλά ούτως η άλλως δεν έχω κ τρελές επιλογές εγώ έχω παραδοθεί κ ότι γίνει πλέον.

Ελα, παμε μαζι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πόσο χρονών είσαι;;;;;λες τσάμπα να με αγχώσει;;;;πας για δεύτερο κ εσύ;;;;πόσο είναι το πρώτο σου;;

Αααα ναι;;;καλά ούτως η άλλως δεν έχω κ τρελές επιλογές εγώ έχω παραδοθεί κ ότι γίνει πλέον.

οι αλλες σου ορμονικες ειναι καλες? αν ειναι καλες κ αφου δεν βιαζεσε η αμη δεν θα σου προσφερει καποια πληροφορια. αν ηταν για το πρωτο να την δεις γιατι εκει θα χρειαστει να βιαστεις αλλα για το δευτερο αν εχεις καλες ορμονικες τι να την κανεις την αμη . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:
Just now, Ritapog είπε:

Έτσι είμαι και εγώ και έχω κάνει και σαλπιγγογραφια αλλά τίποτα 

@Ritapog κοίτα εγώ εάν έχω καλή σαλπιγγογραφια μάλλον θα πάω σε πιο δραστικά μέτρα δυστυχώς 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, *ζουζουνα*!!! said:

να ρωτήσω κάτι βρε κοριτσι ,οι πιο έμπειρες οταν έχουμε ασπροδιαφανα ελαστικα λιγο πιο κολλωδες είναι πριν ή μετά την ωορρηξια? εγώ έτσι εκκρεμές ειχα πριν 5 μερες πρωι αφου ειχε προηγηθεί το βραδυ επαφή. δεν ξερω τι γίνεται???:roll:

Είσαι στο μυαλό μου! Έμπαινα να γράψω το ίδιο πράγμα....απο τη Πέμπτη ξεκίνησαν  κ εως κ σήμερα έχω παρά πολλά υγρά παχύ ρευστά. Τι γίνεται;; στην αρχή έλεγα ωορρηξια αλλά έχω αρχίσει κ μπερδεύομαι.. @Emillyέχεις ιδέα;μήπως πέφτει το αυγό για περίοδο; 

Συγνώμη που δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω, έχω άρρωστο τον μικρό κ δε εχω χρονο... 

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marmelady είπε:

Ελα, παμε μαζι!

Μακάρι κοριτσι μου τόσα κορίτσια πιάσανε στις ηλικίες μας γνωστή μου περισυ μπήκε στην κλιμακτηριο βάση εξετάσεων της έκανε διάγνωση η γιατρός κ τον επόμενο μήνα έμεινε έγκυος κ το γέννησε.γιατι όχι εμείς.ποσο καλύτερη αμη μπορεί να είχε η κοπέλα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

@Ritapog κοίτα εγώ εάν έχω καλή σαλπιγγογραφια μάλλον θα πάω σε πιο δραστικά μέτρα δυστυχώς 

Περιμένω και αυτή την περίοδο και αναλαμβάνω δράση και εγώ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ευχαριστώ πολύ.ναι έτσι το βλέπω κ εγώ.ειμαι 40 έχω ένα αγοράκι 9.τρια χρόνια τώρα είχα τρεις εγκυμοσύνες μια διακοπή λόγω ανωμαλιας σοβαρής κ δύο παλινδρομες.εχω κάνει πακέτα εξετάσεων έχω πάει στην λευκ.αιματολογο κλπ κλπ.στις δύο παλινδρομες είχα πιάσει με κλομιφαινη κ από ότι κατάλαβα όντως επηρέασε τα ωάρια.

Κι εγω μια παλινδρομη ειχα πριν λιγους μηνες. Για κλομιφαινη δεν το σκεφτομαι, θα το αφησω εντελως στην τυχη.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μακάρι κοριτσι μου τόσα κορίτσια πιάσανε στις ηλικίες μας γνωστή μου περισυ μπήκε στην κλιμακτηριο βάση εξετάσεων της έκανε διάγνωση η γιατρός κ τον επόμενο μήνα έμεινε έγκυος κ το γέννησε.γιατι όχι εμείς.ποσο καλύτερη αμη μπορεί να είχε η κοπέλα;;;;

Κι εγώ μαζί σας κορίτσια! Κι εγώ μετά τα δυο παιδιά μου, είχα τρεις ατυχίες, αλλά θα το ξαναπροσπαθησω. Θα έρθει για όλες μας, απλά ίσως στις ηλικίες μας, θέλει περισσότερη υπομονή κι επιμονή. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μακάρι κοριτσι μου τόσα κορίτσια πιάσανε στις ηλικίες μας γνωστή μου περισυ μπήκε στην κλιμακτηριο βάση εξετάσεων της έκανε διάγνωση η γιατρός κ τον επόμενο μήνα έμεινε έγκυος κ το γέννησε.γιατι όχι εμείς.ποσο καλύτερη αμη μπορεί να είχε η κοπέλα;;;;

Απλη τυχη ειχε. Κατι θα εχει απομεινει και για εμας! Τί στο καλο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...