Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Συγχαρητήρια!!! Με το καλό χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Παρεπιπτόντως εφόσον έκανες ετ τη περασμένη Παρασκευή, σήμερα είσαι στη 10η μέρα.. η μέρα της ετ δεν προσμετράται..!

      @Blue Velvet λυπάμαι για την εξέλιξη.. εγώ δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.. κράτα το θετικό ότι εμφύτευση έγινε και να ξέρεις το σώμα θυμάται! Εφόσον είχες ήδη μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη θα ξαναγίνει μόλις βρεθεί το τυχερό εμβρυακι!! Ελπίζω σήμερα να ξεκαθαρίσει το τοπίο και η χοριακη να πέσει άμεσα..

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Evouska είπε:

Ναι η αλήθεια εγώ είμαι σε νησί όποτε εδώ είναι πιο εύκολα σχετικά λόγω μικρής κοινωνίας, σκέψου μίλησα με γυναικολόγο του νοσοκομείου κ με έβαλε για αποξεση την επόμενη μέρα.. αλλά για υστεροσκοπηση δεν ξέρω κ αν υπάρχουν τα κατάλληλα μηχανήματα στο δημόσιο! Δεν έχω ιδέα! Γενικά θα μπορούσες να ρωτήσεις σε κάποιο δημόσιο πότε δε ξέρεις ίσως να είσαι τυχερή και να βρεις άμεσα ραντεβού!! 

Κοριτσάκι μου καλωσήρθες!! Μαζί είμαστε κ εγώ 23η μέρα σήμερα!! Κ εμείς αυτόν τον μήνα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες ξανά, είχα αποβολή τον Ιούλιο. Είμαστε πολλές κοπέλες από το φόρουμ δυστυχώς με ατυχίες ακομα κ απο την πρώτη εγκυμοσύνη αλλα αργά ή γρήγορα όλες θα τα καταφέρουμε!! Εύχομαι να έχεις σύντομα ένα θετικό τεστακι κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!❤

Καλώς σας βρήκα! Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τι ωραία που είμαστε μαζί στις μέρες! Εύχομαι να είναι ο πρώτος μήνας σας κ τυχερός! Θα μπαίνω να σας διαβάζω κ να λέμε νέα. Είναι όμορφο να το μοιραζόμαστε όλο αυτό! 

  • Μου αρέσει 2

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Evouska said:

Τόσο ακριβές είναι αυτές οι εξετάσεις ιδιωτικά κορίτσια! Δυστυχώς υπάρχει μεγάλη εκμετάλλευση.. Εμένα γνωστή μου για αποξεση ιδιωτικά είχε δώσει 500 ευρώ χωρίς απόδειξη εννοείται! Και εμένα τόσο μου ζητούσαν για την αποξεση αλλά εγώ την έκανα σε δημόσιο νοσοκομείο κ έδωσα κάτι στο γιατρό επειδή το ήθελα όχι αναγκαστικά.. Επίσης μια φίλη μου που είχε πολυποδες έχει αφαιρέσει 2 φορές πάλι σε δημόσιο κ δεν πλήρωσε τίποτα!

Κορίτσι μου μπράβο σου που πήρες την απόφαση! Μόνο καλό θα κάνεις και στον εαυτό σου και σε μια μελλοντική εγκυμοσύνη !! Να έχεις δύναμη και να πιστέψεις στον εαυτό σου και θα το κρατήσεις είμαι σίγουρη!!! 

Καλώς ήρθες στην παρέα  μας κοπέλα μου!! Να σας ζήσει το μπεμπακι σας!! Εύχομαι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αυτά που περιγράφεις και σύντομα να έχεις ένα θετικό τεστακι κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!❤

Έτσι πως τα λες είναι εκμετάλλευση, η μαμά μου πάντα το λεγε ο γιατρός που την παρακολουθουσε την έλεγε έχει θέματακια θα το πάμε για καισαρική μόνο και μόνο για να την βάλει σε ιδιωτική κλινική, μια χαρά έκανε δύο φυσιολογικές γέννες σε δημόσιο τελικά. 

58 minutes ago, Marialena86 said:

Γειά σας κορίτσια! Διαβάζω καιρό το φορουμ κ χαίρομαι τόσο πολυ που βλέπω ολη αυτη την αλληλοστηριξη κ τη θετική ενέργεια.❤ Είμαστε κ εμείς στην προσπάθεια μετά απο μια παλινδρομη στη 14η εβδομάδα, τον περασμένο Μάρτιο. Ήταν η πρώτη μου εγκυμοσύνη κ ξεκίνησα να εχω ναυτία μια εβδομάδα μετά την επαφή!! Όπως καταλαβαινετε όταν ξεκινήσαμε παλι προσπαθειες αρχισα αμέσως να ψαχνω για συμπτώματα..Ειδικά τον περασμένο μήνα ημουν σχεδόν σίγουρη πως ημουν έγκυος με κατα φαντασίαν συμπτώματα φυσικά! Τώρα ειμαι στην 23η μέρα του κύκλου (με κύκλο 30-31ημ.) και εχω αποφασίσει πως όταν είναι να έρθει, θα έρθει! Το σκέφτομαι κ το ελπίζω, αλλά δεν ανυπομονώ. Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική εξάλλου. Εύχομαι σε όλες μας υπομονή κ ενα θετικό τεστ σύντομα!❤

Καλώς ήρθες στην παρέα μας εδώ εδώ να δεις τι συμπτώματα ψάχνουμε χεχε θα περάσεις καλά είναι η ψυχοθεραπεία μας εδώ κ μιλάμε ανοιχτά για πολλά θέματα!! Σου εύχομαι το πολυπόθητο να ρθει!! Αργά ή γρήγορα όλες μας θα το χουμε το πιστεύω!!! 

56 minutes ago, ΒαλεντιναΧρηστος said:

Ε εντάξει εννοειται πως αν είναι να σε τύχει κάτι θα σου τύχει.....απλά σίγουρα καλά είναι αν την έχεις "πάθει" μια φορά να περνεις τα μέτρα σου η μαμά μου ας πούμε όταν ήταν έγκυος σε εμάς κάπνιζε ο καθένας κάνει ότι θεωρεί σωστό εννοειται....όχι να μην αρχίσεις να σκέφτεσαι τέτοια σκέψου μόνο να έρθει και μια χαρά θα κοπει και όταν έρθει η ώρα! Χαχαχαχαχ εγώ αφού μπορώ είπα να τα κάνω!

 

Είμαι σίγουρη πως κάνω μόνο καλό το αισθανομαι,, αισθανομαι την ευεξία έφυγε και ο παλιοβηχας εκείνος ο ενοχλητικός με τον καιρό θα συνηθίσω και τα πρωινά που δυσκολεύομαι με τον καφέ ήδη σήμερα δεν ζοριστηκα σχεδόν καθόλου χθες ήταν δύσκολα μην λέω ψέματα! Έχω και περίοδο αυτές τις μέρες και τρώω ότι βρω μπροστά μου

Πλάκα κάνεις εννοείται μακάρι μακάρι να μπορέσω και εγώ είναι το μεγαλύτερο μου άγχος, παρηγοριά στον άρρωστο είναι όσα λέω δηλαδή σε μένα αχαχαχ. Είναι πάρα πολύ σπουδαίο αυτό που κατάφερες!! 

22 minutes ago, Wannabemama said:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Σήμερα δύσκολη μέρα ήθελα να δείρω όποιον έβλεπα μπροστά μου... Κοντεύουν οι μερες κ με πιάνει φαίνεται. Από χθες το έντερο μου έχει δέσει κόμπο αν κ πάω καλά με το νο2 αλλά ώρες ώρες με χτυπάει αντανακλα ο πόνος κ από κάτω.. νιώθω λίγο περίεργα από κάτω.. το στήθος  είναι πρησμένο κ πλέον πονάω κ στα δύο. Αποφάσισα αν κ νωρίς αύριο να κάνω το πρώτο τεστ... Ξέρω θα με κραξετε αλλά φοβάμαι πολύ με την δουλειά μου κ θέλω όσο πιο νωρίς να το ξέρω γτ αν με το καλό συμβαίνει θέλω να το προστατέψω.... Αυταααα...:wub:

Ωωωω εννοείται να κάνεις!!! Εγώ δύο έκανα απανωτά σε μια μέρα αχαχαχαχ, αχ με το καλό να μάθουμε τα ευχάριστα!!!! 

Just now, Kelly_V said:

Μπράβο! Δείξε μας τον δρόμο να το κόψουμε και εμείς μια και καλή το ρημαδι! Πρώτα πρώτα για εμάς και μετά για την οικογένεια μας!

Εγώ έκανα συμβουλευτική διακοπής καπνίσματος μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες διακοπής και το πρόγραμμα ηταν με τη μέθοδο της μείωσης. Τώρα είμαι στα 7 τη μέρα και νιώθω ότι δε μπορώ να μειώσω αλλο. Εκει στα 7-8 πάντα κολλάω στη μείωση. Νομίζω πρέπει απλά να δοκιμάσω και εγώ (πάλι) μαχαίρι.

Χμμ ενδιαφέρον πολύ αυτό ακούγεται, Μπράβο σου και αυτό ακόμα σπουδαίος άθλος!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Χαχα μακάρι κορίτσια μου κ ας ξυπνήσω κ από τις 5. Με έχω ικανή να κοιμηθώ από τις 10 ...

Ελααα.. Θα περιμενουμε πως και πωςςςςς.. Σου ευχομαι να δεις δευτερη γραμμουλα.. ❤️❤️❤️ Κοριτσια αυτα τα hometest που τα παραγγελνουμε online ξερετε οταν ερχεται το δεμα αν γραφει πανω το κουτι τιποτα οπως hometest η τεστ εγκυμοσυνης και τετοια? Γιατι σκεφτομαι να παραγγειλω και εγω αλλα επειδη βαζω την διευθυνση της εταιριας του αντρα μου δεν θελω να δουν οι συναδελφοι του τι παρήγγειλα.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Έτσι πως τα λες είναι εκμετάλλευση, η μαμά μου πάντα το λεγε ο γιατρός που την παρακολουθουσε την έλεγε έχει θέματακια θα το πάμε για καισαρική μόνο και μόνο για να την βάλει σε ιδιωτική κλινική, μια χαρά έκανε δύο φυσιολογικές γέννες σε δημόσιο τελικά. 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας εδώ εδώ να δεις τι συμπτώματα ψάχνουμε χεχε θα περάσεις καλά είναι η ψυχοθεραπεία μας εδώ κ μιλάμε ανοιχτά για πολλά θέματα!! Σου εύχομαι το πολυπόθητο να ρθει!! Αργά ή γρήγορα όλες μας θα το χουμε το πιστεύω!!! 

Πλάκα κάνεις εννοείται μακάρι μακάρι να μπορέσω και εγώ είναι το μεγαλύτερο μου άγχος, παρηγοριά στον άρρωστο είναι όσα λέω δηλαδή σε μένα αχαχαχ. Είναι πάρα πολύ σπουδαίο αυτό που κατάφερες!! 

Ωωωω εννοείται να κάνεις!!! Εγώ δύο έκανα απανωτά σε μια μέρα αχαχαχαχ, αχ με το καλό να μάθουμε τα ευχάριστα!!!! 

Χμμ ενδιαφέρον πολύ αυτό ακούγεται, Μπράβο σου και αυτό ακόμα σπουδαίος άθλος!!! 

Ευχαριστω πολυ πολυ! Όπως κ σενα @*Vasoula (ψιλομπερδευτηκα με τις απαντήσεις αλλα το βρήκα!) Θα τα καταφέρουμε όλες μας σύντομα το πιστεύω κ εγώ! Εντάξει με τα συμπτώματα τους δυο προηγουμενους μήνες ημουν ενα βημα πριν την τρέλα! Χαχαχα! Οποτε ειπα να χαλαρώσω. Ίσως βέβαια αν το μοιραζεσαι ειναι αλλιώς! 

@Wannabemama Μακάρι να κανεις την αρχή κορίτσι μου κ να δεις το θετικό αποτέλεσμα!!❤

  • Ευχαριστώ 1

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 said:

Ελααα.. Θα περιμενουμε πως και πωςςςςς.. Σου ευχομαι να δεις δευτερη γραμμουλα.. ❤️❤️❤️ Κοριτσια αυτα τα hometest που τα παραγγελνουμε online ξερετε οταν ερχεται το δεμα αν γραφει πανω το κουτι τιποτα οπως hometest η τεστ εγκυμοσυνης και τετοια? Γιατι σκεφτομαι να παραγγειλω και εγω αλλα επειδη βαζω την διευθυνση της εταιριας του αντρα μου δεν θελω να δουν οι συναδελφοι του τι παρήγγειλα.. 

Μία χαρά μπορείς να τα παραγγείλεις εγώ παρήγγειλα 20 και ήρθε σαν φάκελος ταχυδρομείου, άσε που τα περίμενα αλλιώς πιο μεγάλα αχαχαχ και ούτε γράφει απ έξω hometest το όνομα του ιδιοκτήτη μόνο, οπότε παρήγγειλε άφοβα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Μία χαρά μπορείς να τα παραγγείλεις εγώ παρήγγειλα 20 και ήρθε σαν φάκελος ταχυδρομείου, άσε που τα περίμενα αλλιώς πιο μεγάλα αχαχαχ και ούτε γράφει απ έξω hometest το όνομα του ιδιοκτήτη μόνο, οπότε παρήγγειλε άφοβα!! 

Τα παρήγγειλες απο το site της hometest?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 said:

Τα παρήγγειλες απο το site της hometest?? 

Κάτσε να το βρω σίγουρα αυτό που με είχε στηλει η @sofiadu μη σε στηλω άλλο και σου ρθει με κάνα κουτί που να τα γράφει όλα :-P

On 9/18/2020 at 1:18 PM, sofiadu said:

το επομενο θα το κανεις με πρωινα ουρα. Τα πρωτα πρωτα βρε κοριτσι! να δουμε πιο εγκυρα ενα αποτελεσμα...γιατι τα κανεις πιο μετα κ μετα απο καταναλωση ροφηματων;; θα σε μαλωσωωωωωω

εγω εχω παρει αυτα https://www.hometest.gr/el/test-egymosynis/13-10-test-egymosynis-se-tainies.html

τωρα ο θεος κ η ψυχη τους...λενε λιγες μερες μετα τη γονιμοποιηση το οποιο δεν το θεωρω κ πολυ εγκυρο να σου πω την αληθεια. Τα εχω για τη πρωτη μερα καθυστερησης αντε μια πριν...

Να το @Sofiamar93 από εδώ ακριβώς τα πήρα ίδιο link πωπωω το βρήκα πίσω 141 σελίδα κ έχουμε φτάσει 240 τώρα χαχαχ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

Κάτσε να το βρω σίγουρα αυτό που με είχε στηλει η @sofiadu μη σε στηλω άλλο και σου ρθει με κάνα κουτί που να τα γράφει όλα :-P

Να το @Sofiamar93 από εδώ ακριβώς τα πήρα ίδιο link πωπωω το βρήκα πίσω 141 σελίδα κ έχουμε φτάσει 240 τώρα χαχαχ

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.. Θα το κοιταξω αν μου ερθει περιοδος μεθαυριο.. Προς το παρον εχω της clearblue αυτο το γρηγορης ανιχνευσης σε ενα λεπτο.. Αλλα εχει ευαισθησια λεει 25 αρα μαλλον ειναι για την καθυστερηση.. Σκεφτομουν να κανω αυριο που θα ειναι μια η δυο μερες πριν την περιοδο αλλα σκεφθηκα αν παει μεγαλυτερος κυκλος ισως να μην δειξει ανννν τυχον ειμαι.. 

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Δυστυχώς αρνητικό... Έχω μέρες ακόμα.. ελπίζω να τα καταφέρω!!! Αλλιώς ξανά τον άλλο μήνα...

Εχε πιστηηη.. Ποσες μερες εχεις ακομη αφου εισαι νωρις στον κυκλο σου. Μηπως το εκανες πολυ νωρις? Κανε το ξανα σε λιγες μερες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.. Θα το κοιταξω αν μου ερθει περιοδος μεθαυριο.. Προς το παρον εχω της clearblue αυτο το γρηγορης ανιχνευσης σε ενα λεπτο.. Αλλα εχει ευαισθησια λεει 25 αρα μαλλον ειναι για την καθυστερηση.. Σκεφτομουν να κανω αυριο που θα ειναι μια η δυο μερες πριν την περιοδο αλλα σκεφθηκα αν παει μεγαλυτερος κυκλος ισως να μην δειξει ανννν τυχον ειμαι.. 

Εχε πιστηηη.. Ποσες μερες εχεις ακομη αφου εισαι νωρις στον κυκλο σου. Μηπως το εκανες πολυ νωρις? Κανε το ξανα σε λιγες μερες

Περιμένω Κυριακή.. το τεστ είναι ανίχνευσης 10.. είναι κ καλά ευαίσθητο πολύ.. δεν απογοητευομαι (πολύ :oops:) έχω μέρες.. το βλέπω θετικά.. θα φανεί.. αλλιώς ξανά στον αγώνα παιδιά ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Wannabemama είπε:

Περιμένω Κυριακή.. το τεστ είναι ανίχνευσης 10.. είναι κ καλά ευαίσθητο πολύ.. δεν απογοητευομαι (πολύ :oops:) έχω μέρες.. το βλέπω θετικά.. θα φανεί.. αλλιώς ξανά στον αγώνα παιδιά ..

Καλημερα κοριτσι μου δεν καταλαβα το εκανες το τεστ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama said:

Καλημέρα κορίτσια. Δυστυχώς αρνητικό... Έχω μέρες ακόμα.. ελπίζω να τα καταφέρω!!! Αλλιώς ξανά τον άλλο μήνα...

Καλημερααα ναιι είναι πολύ νωρίς και καθόλου μη σε απογοητεύει αυτό!!! Είναι όντως πολύ νωρίς!! Περιμένουμε θετικά νέα!! 

Just now, Sofiamar93 said:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.. Θα το κοιταξω αν μου ερθει περιοδος μεθαυριο.. Προς το παρον εχω της clearblue αυτο το γρηγορης ανιχνευσης σε ενα λεπτο.. Αλλα εχει ευαισθησια λεει 25 αρα μαλλον ειναι για την καθυστερηση.. Σκεφτομουν να κανω αυριο που θα ειναι μια η δυο μερες πριν την περιοδο αλλα σκεφθηκα αν παει μεγαλυτερος κυκλος ισως να μην δειξει ανννν τυχον ειμαι.. 

Εχε πιστηηη.. Ποσες μερες εχεις ακομη αφου εισαι νωρις στον κυκλο σου. Μηπως το εκανες πολυ νωρις? Κανε το ξανα σε λιγες μερες

Και τα hometest 25 έχουν ευαισθησία οπότε αυτα γενικά είναι φαντάζομαι από την ημέρα που περιμένεις και μετά! Έχω και εγώ το καλό το predictor που λέει 6 μέρες πριν αχαχ το κρατάω γι όταν θα μαι σίγουρη :-)

Ωιμεε να πω τον πόνο μου να πω το ριζικό μου, κορίτσια τι είναι αυτά που μου συμβαίνουν, χτες στο σκούπισμα είδα λίγο καφέ λέω επιτέλους μου ρθε. Κορίτσια κ σήμερα τίποτα μια σταγόνα καφέ έχω κ στο σκούπισμα πάλι λίγο καφέ. Τι έχω πάθει? Γιατί όλα να μου συμβαίνουν τώρα πρώτη φορά, τι σκατα αλλεργία στο σπέρμα έχω? Αχ αχαχ κλαίω κορίτσια αν έχω τόσο τεράστια δύναμη ανθυποβολης να πάω να το δουλέψω λίγο να βγάλω κ κάνα ψιλό αχαχαχ δεν μπορώωω. Οπότε σκατουλες ούτε χτες ήταν η πρώτη μέρα του κύκλου μου! Για να δούμε σήμερα κατά τη διάρκεια της ημέρας... 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου δεν καταλαβα το εκανες το τεστ;

Το έκανε 

Είναι αρνητικό 

 

Just now, Wannabemama είπε:

Περιμένω Κυριακή.. το τεστ είναι ανίχνευσης 10.. είναι κ καλά ευαίσθητο πολύ.. δεν απογοητευομαι (πολύ :oops:) έχω μέρες.. το βλέπω θετικά.. θα φανεί.. αλλιώς ξανά στον αγώνα παιδιά ..

Ναι ρε κοριτσαρε εννοείται δεν απογοητευεσαι κάνε το άλλο την ημέρα που (δεν ) περιμένεις περίοδο 

 

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλημερααα ναιι είναι πολύ νωρίς και καθόλου μη σε απογοητεύει αυτό!!! Είναι όντως πολύ νωρίς!! Περιμένουμε θετικά νέα!! 

Και τα hometest 25 έχουν ευαισθησία οπότε αυτα γενικά είναι φαντάζομαι από την ημέρα που περιμένεις και μετά! Έχω και εγώ το καλό το predictor που λέει 6 μέρες πριν αχαχ το κρατάω γι όταν θα μαι σίγουρη :-)

Ωιμεε να πω τον πόνο μου να πω το ριζικό μου, κορίτσια τι είναι αυτά που μου συμβαίνουν, χτες στο σκούπισμα είδα λίγο καφέ λέω επιτέλους μου ρθε. Κορίτσια κ σήμερα τίποτα μια σταγόνα καφέ έχω κ στο σκούπισμα πάλι λίγο καφέ. Τι έχω πάθει? Γιατί όλα να μου συμβαίνουν τώρα πρώτη φορά, τι σκατα αλλεργία στο σπέρμα έχω? Αχ αχαχ κλαίω κορίτσια αν έχω τόσο τεράστια δύναμη ανθυποβολης να πάω να το δουλέψω λίγο να βγάλω κ κάνα ψιλό αχαχαχ δεν μπορώωω. Οπότε σκατουλες ούτε χτες ήταν η πρώτη μέρα του κύκλου μου! Για να δούμε σήμερα κατά τη διάρκεια της ημέρας... 

Τα τεστ εγκυμοσύνης HomeTest λοιπόν ξεκινούν την ανίχνευση της ορμόνης από τις 12 μονάδες χοριακής, πράγμα που σημαίνει πως μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε 3-4 μέρες πριν από την αναμενόμενη περίοδο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Το έκανε 

Είναι αρνητικό 

 

Ναι ρε κοριτσαρε εννοείται δεν απογοητευεσαι κάνε το άλλο την ημέρα που (δεν ) περιμένεις περίοδο 

 

Τα τεστ εγκυμοσύνης HomeTest λοιπόν ξεκινούν την ανίχνευση της ορμόνης από τις 12 μονάδες χοριακής, πράγμα που σημαίνει πως μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε 3-4 μέρες πριν από την αναμενόμενη περίοδο.

Καλημέρα εσυ τι κανεις πως εισαι;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Το έκανε 

Είναι αρνητικό 

 

Ναι ρε κοριτσαρε εννοείται δεν απογοητευεσαι κάνε το άλλο την ημέρα που (δεν ) περιμένεις περίοδο 

 

Τα τεστ εγκυμοσύνης HomeTest λοιπόν ξεκινούν την ανίχνευση της ορμόνης από τις 12 μονάδες χοριακής, πράγμα που σημαίνει πως μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε 3-4 μέρες πριν από την αναμενόμενη περίοδο.

Αααα έχω είχα διαβάσει το πιο κάτω μάλλον που δείχνει το μπαμ θετικό κ όχι το αχνό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...