Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly said:

Όχι απλα έτσι πιστεύω.καλα έχω πει 1000 φορές η κοιλιά είναι το ίδιο μπαχαλο πριν την περίοδο κ αρχή εγκυμοσύνης.τον αρνητισμο μου νιωθω.αυτο απλα.κ έχω πολλά νεύρα που δεν έχω τεστ κ αν έκανα κ έβγαινε αρνητικό μετά θα έκοβα τον κ,,,λο μου πως δεν είμαι ..αυτή η ελπίδα τώρα με χαλάει γιατί μετά θα πέσει απογοήτευση.

αυτη η ελπιδα κυριολεκτικα νιωθω οτι τρωει τα σωθικα μας ωρες ωρες....κ ναι η πτωση μετα ειναι πολυ αποτομη.

Και εγω για αυτο προσπαθω να ειμαι προσγειωμενη κ να μην εχω προσδοκιες αλλα η ατιμη ελπιδα τρυπωνει τη τυχη μουυυυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

μπορει οταν μενεις εγκυος η LH να παραμενει αυξημενη κ ετσι να βγαινουν θετικα τα τεστ ωορρηξιας.

 

Αααααα.νσ δεις που στο τέλος θα μπουκάρει κανας γιατρός κ θα μας αρχίσει στην φαπα.χαχαχαχαχα.ηηη που θα μας δώσει από ένα πτυχίο σεμιναρίου γυναικολογίας 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Όχι άλλα ήταν πολύ μετά την ωορηξια μια εβδομάδα μετά δεν υπήρχε να πιάσει lh την χοριακουλα ψιλοεπιανε το ατιμο

αφου LH ανιχνευει το τεστ ωορρηξιας, δεν πιανει χοριακη ουτε για δειγμα...προφανως ανεβαζεις LH με την εμφυτευση...λεω εγω τωρα...δεν τα λεω κ με σιγουρια...

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

αυτη η ελπιδα κυριολεκτικα νιωθω οτι τρωει τα σωθικα μας ωρες ωρες....κ ναι η πτωση μετα ειναι πολυ αποτομη.

Και εγω για αυτο προσπαθω να ειμαι προσγειωμενη κ να μην εχω προσδοκιες αλλα η ατιμη ελπιδα τρυπωνει τη τυχη μουυυυ

Δεν είναι κακό να έχουμε ελπιδα ίσα ίσα αμα δεν έχουμε και μας πάρει από κάτω μετα δεν θα καταφέρουμε τιποτα.ο αρνητισμός αρνητισμό φέρνει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Αααααα.νσ δεις που στο τέλος θα μπουκάλι κανας γιατρός κ θα μας αρχίσει στην φαπα.χαχαχαχαχα.ηηη που θα μας δώσει από ένα πτυχίο σεμιναρίου γυναικολογίας 

χαχαχαχαχα

θα καραφλιασει φιλη αν μας διαβασειιιιιιιι χαχαχα θα σκισει ταπτυχια του!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Όχι άλλα ήταν πολύ μετά την ωορηξια μια εβδομάδα μετά δεν υπήρχε να πιάσει lh την χοριακουλα ψιλοεπιανε το ατιμο

Κ έφαγα κ όλα τα τεστ ωορρηξίας η αχόρταγη 

Αλλιώς θα έκανα ένα

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κορίτσια να κάνω μια ερώτηση για οποία ξέρει...όταν δούμε θετικό ωορρηξίας μετά πέφτει όταν περάσει η ωορρηξία δηλ τι εννοώ αν κάνω τεστ ωορρηξίας μία εβδομάδα πριν την περίοδο θα μου το βγάλει αρνητικό όπως πρέπει ή αχνό ότι πέφτει σιγά σιγά??

Πάντως εγώ που έκανα ένα τεστ ωορρηξιας  σήμερα 8η μέρα του κυκλου, αν και ήμουν σιγουρη ότι θα είναι αρνητικο επειδή είναι πολύ νωρίς για τον δικό μου κυκλο 28-29 ημερων, ούτε υποψία 2ης γραμμής δεν ειδα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 said:

Δεν είναι κακό να έχουμε ελπιδα ίσα ίσα αμα δεν έχουμε και μας πάρει από κάτω μετα δεν θα καταφέρουμε τιποτα.ο αρνητισμός αρνητισμό φέρνει 

εχεις δικιο! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

χαχαχαχαχα

θα καραφλιασει φιλη αν μας διαβασειιιιιιιι χαχαχα θα σκισει ταπτυχια του!!!!!!!!!

Οι γιατροί μυνησεις κ οι εταιρίες θα μας κάνουν προτάσεις να διαφημίζουμε τεστ για κάθε χρηση.

Just now, Ellidr είπε:

Κ έφαγα κ όλα τα τεστ ωορρηξίας η αχόρταγη 

Αλλιώς θα έκανα ένα

Σε εμένα τα λες;;;κλαίω...κ είμαι τιμωρία.καθισα κ έκανα με χλωρίνη...τακουςςς;;χλωρίνη σου λέω...

Just now, Ellidr είπε:

Κ έφαγα κ όλα τα τεστ ωορρηξίας η αχόρταγη 

Αλλιώς θα έκανα ένα

Πρέπει να τα φαγα πριν μια εβδομάδα.κ περιμένω σήμερα περίοδο.σκαβω τον πάτο.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Οι γιατροί μυνησεις κ οι εταιρίες θα μας κάνουν προτάσεις να διαφημίζουμε τεστ για κάθε χρηση.

Σε εμένα τα λες;;;κλαίω...κ είμαι τιμωρία.καθισα κ έκανα με χλωρίνη...τακουςςς;;χλωρίνη σου λέω...

Φίλε γελάω

Επρεπε όλες μαζί να είμαστε σ ένα σπίτι 

Πραγματικά δεν σχολιάζω πως θα ήταν ......

Το καζανάκι πάντως θα είχε πάρει φωτιά

Χαχαχαχα

Just now, Emilly είπε:

Οι γιατροί μυνησεις κ οι εταιρίες θα μας κάνουν προτάσεις να διαφημίζουμε τεστ για κάθε χρηση.

Σε εμένα τα λες;;;κλαίω...κ είμαι τιμωρία.καθισα κ έκανα με χλωρίνη...τακουςςς;;χλωρίνη σου λέω...

Καλ κ εσύ 

Δε μπορείς να παςνα πάρεις ένα τεστ κρυφά ;;

Εγώ όλα κρυφά τα παίρνω ,τα κρύβω από δω κ από κει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr said:

Φίλε γελάω

Επρεπε όλες μαζί να είμαστε σ ένα σπίτι 

Πραγματικά δεν σχολιάζω πως θα ήταν ......

Το καζανάκι πάντως θα είχε πάρει φωτιά

Χαχαχαχα

χαχαχαχαχαχα θα ειμασταν ολες με ενα ημερολογιο στο χερι, ενα πλαστικο ποτηρι κ ενα τεστ κ θα παραμιλουσαμε!

αα ξεχασα κ μια χλωρινη!! οχι δικη μου ειναι, οχι δικημου ειναι, εσυ τη πηρες πριν ειναι η σειρα μου τωρα χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Φίλε γελάω

Επρεπε όλες μαζί να είμαστε σ ένα σπίτι 

Πραγματικά δεν σχολιάζω πως θα ήταν ......

Το καζανάκι πάντως θα είχε πάρει φωτιά

Χαχαχαχα

Καλ κ εσύ 

Δε μπορείς να παςνα πάρεις ένα τεστ κρυφά ;;

Εγώ όλα κρυφά τα παίρνω ,τα κρύβω από δω κ από κει

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.δεν έχω εκφράσεις εγώ θα ερχόμουν με το καλάθι δώρου τίγκα στο τεστ και ουροσυλεκτες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Περιμένω Κυριακή αλλά θα κάνω και εγώ Παρασκευή έχουμε επέτειο στις 23 γι'αυτό αλλιώς θα το έκανα Κυριακή!!!

Ίδια μέρα θα το κάνουμε!!!

Μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ωπα βρηκα το παρακατω για οσες κανουν Home test ωορηξιας. το αχνο ειναι αρνητικο οπως φανταζομαστε απλα το βαζω κ εδω !

 

Πάντως μαρεσει κ θα τα πάρω γιατί βλέπεις συνέχει δύο γραμμές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...