Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly said:

Πάντως μαρεσει κ θα τα πάρω γιατί βλέπεις συνέχει δύο γραμμές.

εχω γινει κ εγω φανατικη των δυο γραμμων!!!

Καλο απογευμα βρε κοριτσια! παω να παρω τον μικρο να παμε σπιτι ! θα σας διαβασω το βραδυ, μη γραψετε πολλες σελιδες οκ?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Εεεε εντάξει 9 ευρώ ένα self clear 10 ευρώ 10 hometest.

Την καψαμε κ αυτήν.εγω κ το άλλο κοριτσάκι την kons27 πολύ το παρεσηρα.την πήρα στο λαιμό μου.

Εγώ είμαι έτοιμη να παραγγείλω hometest....χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

κ εγω θα χαιρομουνα!!! χαχαχαχαχα και για εμετο θα χαιρομουνα κ για ο,τι θες!!! χαχαχαχα

Εγω κοριτσια εκανα τεστ ωορρηξιας χθες 8η μερα κυκλου κ ηταν πολυ πολυ αχνο. θα κανω κ σημερα το μεσημερι εδω στη δουλεια. Παρακολουθω κ το σωμα για υγρα κ ευχομαι να καταλαβω την ωορρηξια οπως τον προηγουμενο μηνα που ηταν καραμπαμ τα συμπτωματα!!! αντε να δουμε

@Vasiliki33 πως εισαι εσυ κοριτσι μου;;;;;;;;;; αναμενω να ξερεις με αγωνιαααα 

@*ζουζουνα*!!! εκανες τεστακι (ωορρηξιας) σημερα;

@sofiadu κοριτσι μου...ειμαι σιγουρη πως περιμενεις πως και πως...και εγω το ιδιο!!τεταρτη πρωι θα το κανω...αν και να σου πω την αληθεια...ειναι σχεδον σιγουρη πως ειμαι!!σημερα στην δουλεια κατα διαστηματα ειχα μικρης διαρκειας κραμπες και τσιμπηματακια..δεν ξερω αν ειναι νωρις αλλα το ενιωθα...δυο μερες εμειναν... :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.δεν έχω εκφράσεις εγώ θα ερχόμουν με το καλάθι δώρου τίγκα στο τεστ και ουροσυλεκτες.

Όχι ελάτε να μαζευτούμε για καφέ 

Ελάτε να μαζευτούμε για κατούρημα

Χαχα χαχαχαχα

Χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, tina79 είπε:

Καλημερα κοριτσια,

Εγω νιωθω χαλια.. με ποναει η κοιλια μου εδω κ κανα 15λεπτο. Αυριο περιμενω, αλλα οκ, τουλαχιστον ειμαι μεσα στις μερες της ωχρινικης φασης.. Ντρεπομαι στην ηλικια μου να πιστευω οτι θα ερθει φυσικα κ βασικα ντρεπομαι ολες εσας, σε αλλο φορουμ επρεπε να ειμαι.. Παρακαλαω τη Παναγια να μου δωσει το θαρρος να ξεκινησω εξωσωματικη.. Συγνωμη για το ξεσπασμα, αυριο μεθαυριο θα ειμαι καλυτερα!!

Εγώ στενοχωριέμαι που σκέφτεσαι έτσι. Στο σωστό φόρουμ είσαι.  Να κανείς παιδάκι προσπαθείς που είναι ευλογία! Σίγουρα σε έχει πάρει από κάτω και τα σκέφτεσαι αυτά. Εγώ είμαι 38 μισό! Όσο έχω δυνάμεις θα το παλεύω  και εμένα με πιάνουν τα ψυχολογικά μου. Αλλά αν δε παλέψουμε εμείς για τα όνειρά μας ποιος θα το κάνει γλυκουλα;;; 
 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Flolipop είπε:

Πάντως εγώ που έκανα ένα τεστ ωορρηξιας  σήμερα 8η μέρα του κυκλου, αν και ήμουν σιγουρη ότι θα είναι αρνητικο επειδή είναι πολύ νωρίς για τον δικό μου κυκλο 28-29 ημερων, ούτε υποψία 2ης γραμμής δεν ειδα...

Ναι για το πριν το φαντάζομαι για το μετά δεν ξέρω αν μένει αχνό μέχρι να μας ερθει

Just now, kons27 είπε:

Μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα!!!

Μακάρι κορίτσι μου καλό μακάρι!!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Μόλις ξεκινήσαμε κι εμείς τις προσπάθειες για παιδάκι. Δεν το έχω πάρει πολύ ζεστά το θέμα γιατί ενώ το θέλω πολύ ταυτόχρονα φοβάμαι πάρα πολύ γιατί έχουμε ήδη 2 παιδάκια, 4,5 και 3 χρονών. Πιέζομαι σε πολλά επίπεδα και φοβάμαι ότι δεν θα τα βγάλω πέρα με ένα μωρό σε αυτή τη φάση. Όμως επειδή κι εγώ δεν είμαι μικρή (διάβασα να αναφέρεστε σε ηλικίες παραπάνω...) στη βράση κολλάει το σίδερο!

Στο θέμα μας λοιπόν, λογικά μόλις μου τέλειωσε η ωορρηξία, περιμένω περίοδο 31/10 οπότε είμαστε σε αναμονή! Καλή επιτυχία σε όλες!

  • Μου αρέσει 9

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όχι ελάτε να μαζευτούμε για καφέ 

Ελάτε να μαζευτούμε για κατούρημα

Χαχα χαχαχαχα

Χαχαχαχα

Φατσούλα κλάμα...εγώ σκέφτομαι και να μείνω...παντα να έχω έτσι μερικά τεστ στο ντουλάπι...μη πίνω τον καφέ ξεροσφυρι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

@sofiadu κοριτσι μου...ειμαι σιγουρη πως περιμενεις πως και πως...και εγω το ιδιο!!τεταρτη πρωι θα το κανω...αν και να σου πω την αληθεια...ειναι σχεδον σιγουρη πως ειμαι!!σημερα στην δουλεια κατα διαστηματα ειχα μικρης διαρκειας κραμπες και τσιμπηματακια..δεν ξερω αν ειναι νωρις αλλα το ενιωθα...δυο μερες εμειναν... :)

Τέτοια λεγε μου να τρελαθώ!!!!!! Το εύχομαι πραγματικά!!! Να κάνεις κ εσύ ένα καρκινακι να τρελαθείς!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Τέτοια λεγε μου να τρελαθώ!!!!!! Το εύχομαι πραγματικά!!! Να κάνεις κ εσύ ένα καρκινακι να τρελαθείς!! 

Αντε μακαρι...δεν σου κρυβω πως ενα μικρο αγχος το εχω μεχρι να βγει θετικο!!!ε δεν πιστευω να εχω πεσει τοσο εξω!!να σε ρωτησω και κατι αλλο;;;εαν βγει θετικο...ποτε θα μπορω να παω στον γιατρο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Ασία είπε:

Καλημέρα!η πρώτη σου περίοδος μετά τη γέννα ήταν δηλαδη 29 Δεκεμβρίου 2019;να σου ζησει το παιδάκι!!! Εγώ αδιαθετησα 1 χρόνο μετά τη γέννα και από τοτε έχω περίοδο 1 χρόνο (δηλ πέρασαν 2 χρονια από τη γέννα).κάνω περίπου 5 θηλασμους μέσα στη μέρα κ μέσα στη νύχτα 1 η το πολύ 2.αυτο το μήνα ξεκινάμε τις προσπάθειες για 2ο κ γι αυτό έκανα τεστ ωορρηξίας,για να δω αν θα με βοηθήσουν κ τώρα που θηλάζω.σημερα είμαι στην 10η μέρα του κυκλου κ έκανα τεστ κ ήταν άχνη η 2η γραμμη.θα τα παρακολουθησω κ ελπίζω να μου βγαίνουν κι εμένα σωστά.εσυ προσπαθείς μήνες για 2ο παιδάκι;

Ναι, ήταν η πρώτη τότε. Σ ευχαριστώ πολύ! Και εσυ να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το δεύτερο! Κάνεις αρκετούς θηλασμούς. Εγώ ξεκίνησα προσπάθειες από Ιανουάριο και έμεινα έγκυος τον Ιούνιο δεν είχε καλή εξέλιξη όμως.. Τώρα ήταν ο πρώτος μήνας μετά την απόξεση και ξεκινήσαμε προσπάθειες,  ωορρηξία έκανα στις 11/10 και επαφές είχαμε μόνο 8 και 6 του μήνα... όποτε χλωμό... Καλή επιτυχία σου εύχομαι και με ένα θετικό τεστακι συντομα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Οι γιατροί μυνησεις κ οι εταιρίες θα μας κάνουν προτάσεις να διαφημίζουμε τεστ για κάθε χρηση.

Σε εμένα τα λες;;;κλαίω...κ είμαι τιμωρία.καθισα κ έκανα με χλωρίνη...τακουςςς;;χλωρίνη σου λέω...

Πρέπει να τα φαγα πριν μια εβδομάδα.κ περιμένω σήμερα περίοδο.σκαβω τον πάτο.

Αχαχα αχ κορίτσια δεν έχω άλλες φατσουλες ρε γμτ έκλαψα μ αυτά που γράφετε, η πλάκα είναι σας είχα πει στις αρχές θυμάμαι για διάφορα τεστ στο σπίτι με φυσικούς τρόπους ζαχαρι, οδοντοκρεμα κλπ κ με λέτε βλακειες είναι μην τα κάνεις αχαχαχ δεν μπορώ. Εγώ πάλι πάσχω από το αντίθετο έχω μείνει με πολλά τεστ και πάνε χαμένα αυτόν τον μήνα αχαχχα να σας στηλωωω

Just now, CMES said:

Καλησπέρα κορίτσια! Μόλις ξεκινήσαμε κι εμείς τις προσπάθειες για παιδάκι. Δεν το έχω πάρει πολύ ζεστά το θέμα γιατί ενώ το θέλω πολύ ταυτόχρονα φοβάμαι πάρα πολύ γιατί έχουμε ήδη 2 παιδάκια, 4,5 και 3 χρονών. Πιέζομαι σε πολλά επίπεδα και φοβάμαι ότι δεν θα τα βγάλω πέρα με ένα μωρό σε αυτή τη φάση. Όμως επειδή κι εγώ δεν είμαι μικρή (διάβασα να αναφέρεστε σε ηλικίες παραπάνω...) στη βράση κολλάει το σίδερο!

Στο θέμα μας λοιπόν, λογικά μόλις μου τέλειωσε η ωορρηξία, περιμένω περίοδο 31/10 οπότε είμαστε σε αναμονή! Καλή επιτυχία σε όλες!

Ω καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!! Και καλώς να σου έρθει και το τρίτο!! Παρτο χαλαρά μην αγχονεσαι για ηλικίες κ τέτοια κ εδώ περνά την αναμονή μαζί μας, αν αντέχεις κ δεν κραφλιασεις αχαχαχ Καλή επιτυχία!!

@Avmar και σε σένα καλή επιτυχία μη με παρεξηγείτε αν ξεχνάω καμία τα βλέπω πολλές φορές στα κλευτα κάνοντας άλλες δουλειές κ μετά ξεχνάω!! Ουφ εσύ μας έσκασες λίγο το κάνω δεν το κάνω σκοτσέζικο ντουζ μας είχες χαχαχ

@Vasiliki33 Καλή επιτυχία και σε σένα αα αντεεε με το καλοί τρέλανε μας!!

Μη σας λέω μια μια κ πάλι γράψω κατεβατό είπαμε περιμένω από εσάς χαρά αυτόν τον μήνα!!! 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχαχα αχ κορίτσια δεν έχω άλλες φατσουλες ρε γμτ έκλαψα μ αυτά που γράφετε, η πλάκα είναι σας είχα πει στις αρχές θυμάμαι για διάφορα τεστ στο σπίτι με φυσικούς τρόπους ζαχαρι, οδοντοκρεμα κλπ κ με λέτε βλακειες είναι μην τα κάνεις αχαχαχ δεν μπορώ. Εγώ πάλι πάσχω από το αντίθετο έχω μείνει με πολλά τεστ και πάνε χαμένα αυτόν τον μήνα αχαχχα να σας στηλωωω

Ω καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!! Και καλώς να σου έρθει και το τρίτο!! Παρτο χαλαρά μην αγχονεσαι για ηλικίες κ τέτοια κ εδώ περνά την αναμονή μαζί μας, αν αντέχεις κ δεν κραφλιασεις αχαχαχ Καλή επιτυχία!!

@Avmar και σε σένα καλή επιτυχία μη με παρεξηγείτε αν ξεχνάω καμία τα βλέπω πολλές φορές στα κλευτα κάνοντας άλλες δουλειές κ μετά ξεχνάω!! Ουφ εσύ μας έσκασες λίγο το κάνω δεν το κάνω σκοτσέζικο ντουζ μας είχες χαχαχ

@Vasiliki33 Καλή επιτυχία και σε σένα αα αντεεε με το καλοί τρέλανε μας!!

Μη σας λέω μια μια κ πάλι γράψω κατεβατό είπαμε περιμένω από εσάς χαρά αυτόν τον μήνα!!! 

Ευχαριστω @SerafinaPekala ...μου εχετε δοση πολυ θετικη ενεργεια βρε κοριτσια...αντε δυο μερουλες εμειναν!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κορίτσια να κάνω μια ερώτηση για οποία ξέρει...όταν δούμε θετικό ωορρηξίας μετά πέφτει όταν περάσει η ωορρηξία δηλ τι εννοώ αν κάνω τεστ ωορρηξίας μία εβδομάδα πριν την περίοδο θα μου το βγάλει αρνητικό όπως πρέπει ή αχνό ότι πέφτει σιγά σιγά??

γενικά θα βγει αρνητικο μετα την ωορρηξια ετσι το επιβεβαιώνεις οτι εγινε κιολας.τωρα δεν ξερω σε περίπτωση εγκυμοσυνης εχω την εντύπωση ότι παλι μπορει να δώσει θετικο ή προς θετικο νομιζω, ετσι μου έχουν πει,αλλά με κάθε επιφύλαξη το λεω αυτο...όταν κ αν μεινω θα το τσεκάρω χαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...