Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

      Τα ίδια,πόνοι στη μήτρα και στη μέση..Κρίμα αν δεν προχώρησε το σπορακι πάντως,θα στεναχωρηθω πολύ..

      @Eflenewνα την ακούς την @Angot, είναι η γκουρού των τεστ ❤️

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Rafaela_123 είπε:

Ρια μου πως ήταν το πάρτυ;; 

Αχ πάρα πολύ ωραία ,δεν είχε καταλάβει τίποτα του άρεσε πολύ πιστεύω και χάρηκε αν και μετά είχε μούτρα γτ έχασε η ομάδα του και με νευρίασε λέω έλα μωρέ αμάν δηλαδή ,δηλαδή αν πάθαινε κάποιος κάτι πως θα ήσουν..? Αλλά του άρεσε πολύ είπε,δε του είχαν ξανά κάνει κάτι τέτοιο... Είχα φουσκώσει ένα μεγάλο happy birthday  από το jumbo που το κρέμασα στο τοίχο και μπαλόνια και του λέω κοίτα καινούργιο πνευμόνι έκανα για χάρη σου χαχχαχα...

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

@Ria_ @Rafaela_123 κορίτσια μου τι κάνετε?ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.Στην αναμονή είμαι ακόμα.Πως είστε εσείς?

@Melody90 είσαι καλύτερα σήμερα?

Εγώ καλά ,δουλειά με πονοκέφαλο σήμερα... Δε παλεύεται! :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria_ είπε:

Αχ πάρα πολύ ωραία ,δεν είχε καταλάβει τίποτα του άρεσε πολύ πιστεύω και χάρηκε αν και μετά είχε μούτρα γτ έχασε η ομάδα του και με νευρίασε λέω έλα μωρέ αμάν δηλαδή ,δηλαδή αν πάθαινε κάποιος κάτι πως θα ήσουν..? Αλλά του άρεσε πολύ είπε,δε του είχαν ξανά κάνει κάτι τέτοιο... Είχα φουσκώσει ένα μεγάλο happy birthday  από το jumbo που το κρέμασα στο τοίχο και μπαλόνια και του λέω κοίτα καινούργιο πνευμόνι έκανα για χάρη σου χαχχαχα...

Εγώ καλά ,δουλειά με πονοκέφαλο σήμερα... Δε παλεύεται! :(

Άντρες παιδάκι μου χαχαχα ποτέ (δε) περιμένεις περίοδο; 

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

@Ria_ @Rafaela_123 κορίτσια μου τι κάνετε?ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.Στην αναμονή είμαι ακόμα.Πως είστε εσείς?

@Melody90 είσαι καλύτερα σήμερα?

Και εγώ δουλεια σήμερα Δευτέρα δεν παλεύεται, ακόμα δεν πήγα για διάλειμμα θέλω καφέ έχω μερικά νευράκια λόγο ότι θα μου έρθει αύριο η περίοδος! Άντε θα περιμένουμε τα νέα σας 

@Melody90 πως νιωθεις σήμερα; Νομίζω και εγώ κρύωσα ξεκίνησε ο πονόλαιμος χθες (έκανα τεστ είμαι αρνητική χαχαχαχα) πήρα και το σιρόπι μου αλλά με πονάει ακόμη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Άντρες παιδάκι μου χαχαχα ποτέ (δε) περιμένεις περίοδο; 

Και εγώ δουλεια σήμερα Δευτέρα δεν παλεύεται, ακόμα δεν πήγα για διάλειμμα θέλω καφέ έχω μερικά νευράκια λόγο ότι θα μου έρθει αύριο η περίοδος! Άντε θα περιμένουμε τα νέα σας 

@Melody90 πως νιωθεις σήμερα; Νομίζω και εγώ κρύωσα ξεκίνησε ο πονόλαιμος χθες (έκανα τεστ είμαι αρνητική χαχαχαχα) πήρα και το σιρόπι μου αλλά με πονάει ακόμη 

Χαχαχχα... Κοίτα βάση ημερολογίου 10/4 ,αλλά 16η μέρα που πήγα γιατρό δεν είχαμε δει ωράριο η απλά θα μου έρθει ή αν έκανα αργά ωορηξια που δε το πιστεύω θα αργήσει. Μου είπε μέχρι 15/4 να περιμένω αλλιώς να τον πάρω τηλ 

Just now, Eva n είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε;; 

Σήμερα είναι η ημέρα αναμενόμενης περιόδου, έκανα χοριακη και βγήκε 624.9. Μου φαίνεται καλή..εσείς τι λέτε;; κύκλος 26 ημερών 

Η πρώτη σου χοριακη είναι?? Συγχαρητήρια με το καλοοοοο!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Χαχαχχα... Κοίτα βάση ημερολογίου 10/4 ,αλλά 16η μέρα που πήγα γιατρό δεν είχαμε δει ωράριο η απλά θα μου έρθει ή αν έκανα αργά ωορηξια που δε το πιστεύω θα αργήσει. Μου είπε μέχρι 15/4 να περιμένω αλλιώς να τον πάρω τηλ 

Η πρώτη σου χοριακη είναι?? Συγχαρητήρια με το καλοοοοο!!!

Ναι ναι είναι η πρώτη μου χοριακη. Ευχαριστώ πάρα πολύ, ελπίζω να πάει καλά!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , Ria_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα . @Ερωτικός μεταναστης @Agapakiii καλά αποτελέσματα ,περιμένουμε νέα σας !!

Ρια μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.. πήρα την χοριακη μου πριν λίγο 2.121!! Την Παρασκευή ήταν 745.. νομίζω είναι καλή η τιμή!!!  @Ερωτικός μεταναστης περιμένουμε νέα σουυυυ

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Ρια μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.. πήρα την χοριακη μου πριν λίγο 2.121!! Την Παρασκευή ήταν 745.. νομίζω είναι καλή η τιμή!!!  @Ερωτικός μεταναστης περιμένουμε νέα σουυυυ

Ουαου μπράβο κορίτσι μου τέλειο το νουμερακι σου , συγχαρητήρια!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Ουαου μπράβο κορίτσι μου τέλειο το νουμερακι σου , συγχαρητήρια!!!!

Έτοιμη κι εγώ Τετάρτη χοριακη 698.9 και προγεστερόνη 15.45.

Σήμερα 6342.68 και προγεστερόνη 40.49.

Νομίζω οι χοριακες μας είναι πολύ καλές αγαπάκι μου.Βουρ για τον υπερηχο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Έτοιμη κι εγώ Τετάρτη χοριακη 698.9 και προγεστερόνη 15.45.

Σήμερα 6342.68 και προγεστερόνη 40.49.

Νομίζω οι χοριακες μας είναι πολύ καλές αγαπάκι μου.Βουρ για τον υπερηχο

Μπράβο τέλειααααααααααα!! Καλε μήπως έχεις διδυμάκια !!!;;;; Ανυπομονώ για τους υπερήχους μας ! Κορίτσια περιμένουμε κ εσας στην ομαδουλα μας με το καλοοοο!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η παρηγοριά μου είστε!Σας αγαπώ ♥️♥️

Just now, Agapakiii είπε:

Μπράβο τέλειααααααααααα!! Καλε μήπως έχεις διδυμάκια !!!;;;; Ανυπομονώ για τους υπερήχους μας ! Κορίτσια περιμένουμε κ εσας στην ομαδουλα μας με το καλοοοο!

Η αλήθεια είναι ότι τα είχα υπολογίσει γύρω στις 4.000 και λιγότερο.Μαρη λες?χαχαχαχ.Δεν έχουμε ιστορικό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Χαχαχχα... Κοίτα βάση ημερολογίου 10/4 ,αλλά 16η μέρα που πήγα γιατρό δεν είχαμε δει ωράριο η απλά θα μου έρθει ή αν έκανα αργά ωορηξια που δε το πιστεύω θα αργήσει. Μου είπε μέχρι 15/4 να περιμένω αλλιώς να τον πάρω τηλ 

Η πρώτη σου χοριακη είναι?? Συγχαρητήρια με το καλοοοοο!!!

Και πως θα προχωρήσετε; Θα δώσει χάπια για να σου έρθει η περίοδος; 

Just now, Eva n είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε;; 

Σήμερα είναι η ημέρα αναμενόμενης περιόδου, έκανα χοριακη και βγήκε 624.9. Μου φαίνεται καλή..εσείς τι λέτε;; κύκλος 26 ημερών 

Μπράβο συγχαρητήρια!! Μια χαρά είναι!! Τέλεια και άλλη εγκυουλα!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Και πως θα προχωρήσετε; Θα δώσει χάπια για να σου έρθει η περίοδος; 

Μπράβο συγχαρητήρια!! Μια χαρά είναι!! Τέλεια και άλλη εγκυουλα!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Εύχομαι να γεμίσουμε εγκυουλες εδώ πέρα και σε όλες τα καλύτερα κορίτσια μου!! ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Ρια μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.. πήρα την χοριακη μου πριν λίγο 2.121!! Την Παρασκευή ήταν 745.. νομίζω είναι καλή η τιμή!!!  @Ερωτικός μεταναστης περιμένουμε νέα σουυυυ

Συγχαρητήρια είναι πολύ καλή!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva n είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε;; 

Σήμερα είναι η ημέρα αναμενόμενης περιόδου, έκανα χοριακη και βγήκε 624.9. Μου φαίνεται καλή..εσείς τι λέτε;; κύκλος 26 ημερών 

Τελεια είναι αγαπηη.Συγχαρητηρια♥️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...