Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Ερωτικός μεταναστης είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά τι κάνετε? Καλημέρα!

Καλημέρα κορίτσι μας

Εγω είμαι καλά, κανένα σύμπτωμα μάλλον είμαι σχεδόν σίγουρη θα μου έρθει κανονικότατα και αυτό το μήνα στην ώρα της!! 
 

εσυ πως είσαι;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μας

Εγω είμαι καλά, κανένα σύμπτωμα μάλλον είμαι σχεδόν σίγουρη θα μου έρθει κανονικότατα και αυτό το μήνα στην ώρα της!! 
 

εσυ πως είσαι;;

Καλά είμαι κουκλίτσα μου.Εδω σπιτάκι ησυχία!Έκοψα το τσιγάρο και είμαι μέσα στα νεύρα.Μην αποκλειεις τίποτα μέχρι να έρθει.Μεχρι τελευταία στιγμή να φέρεσαι σαν να έχεις σπόρο ♥️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Καλά είμαι κουκλίτσα μου.Εδω σπιτάκι ησυχία!Έκοψα το τσιγάρο και είμαι μέσα στα νεύρα.Μην αποκλειεις τίποτα μέχρι να έρθει.Μεχρι τελευταία στιγμή να φέρεσαι σαν να έχεις σπόρο ♥️

Χαχα εγώ είναι κατά φαντασίας εγκυος από τη πρώτη ημέρα της περιόδου μου! Το πήρα απόφαση όταν θέλει θα έρθει! Έχω και τρεξίματα πολλά αυτό το μήνα και ευτυχως θα το βγάλω από το μυαλό μου! 
 

Καλα έκανες! Συμπτώματα εχεις ή αυτά που μας είπες; 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα Μαντη μου!! Πως νιωθεις;; Εγώ περιμένω την Τρίτη! 

Καλημέρα!!! Δεν έχω τίποτα ούτε πόνο στη κοιλιά ούτε πολλά σπυράκια... Μόνο το στήθος μου είναι λίγο πριζμενο και πονάει... Το αποκλείω να είμαι δεν ξέρω...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaela_123 είπε:

Χαχα εγώ είναι κατά φαντασίας εγκυος από τη πρώτη ημέρα της περιόδου μου! Το πήρα απόφαση όταν θέλει θα έρθει! Έχω και τρεξίματα πολλά αυτό το μήνα και ευτυχως θα το βγάλω από το μυαλό μου! 
 

Καλα έκανες! Συμπτώματα εχεις ή αυτά που μας είπες; 

Όταν θα σου συμβεί δεν θα το πιστεύεις!κάθε μέρα έχω κάτι διαφορετικό.Σημερα έχω το κεφάλι μου και νιώθω εξάντληση.η συχνοουρια είναι το μόνο στάνταρ.Το βράδυ πάντα με πιάνουν πονακια.Το στήθος μου πρησμένο αλλά δεν πονάει.Οτι θέλει κάνει το σώμα μου.Μην μιλήσω για την απεριόριστη νευρικότητα που έχω.Λιγο το τσιγάρο λίγο οι ορμόνες λίγο το ότι είμαι νευρική από μόνη μου λίγο το άγχος για την αυριανή εξέταση φτάνουν.Ο άντρας μου κοντεύει να τα παίξει χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσιαααα! @Μάντη και @Rafaela_123 μην προδικαζετε τίποτα γιατι ποτέ δεν ξέρεις πως έρχονται τα πράγματα, ολα θα πάνε σούπερ!

@Ερωτικός μεταναστης κι εγώ από συμπτώματα έχω πόνο στο στήθος όταν όταν το πιέζω βέβαια, κουράζομαι πιο εύκολα και λίγη υπνηλία, πόνους περιόδου δεν έχω καθόλου η αλήθεια είναι, μόνο κάτι τσιμπήματα χαμηλά που κ που αλλά όχι κάτι έντονο...και πάρα πολύ άγχος μέχρι αύριο χαχα..αντε να περάσει και η σημερινή να κάνουμε αύριο την χοριακη να πάνε όλα καλά! Όσο για το τσιγάρο σε καταλαβαίνω 2 φορές το έχω κόψει χαχαχα αυτή τη φορά πριν δυο εβδομάδες πήρα ένα ηλεκτρονικό και δεν έχω καπνίσει κανονικό τσιγάρο απο τότε και κάνω ακόμα λίγο μέσα στην μέρα. Τα νεύρα είναι πιστή μου συντροφιά εδώ και πολλά χρόνια, πόσο μάλλον τώρα χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ,τι κάνετε? Εμένα έχει ο αντρουλης μου γενέθλια και έκανα κάποιες ετοιμασίες θα έρθει ένα φιλικό μας ζευγάρι να τ κάνουμε έκπληξη ,ελπίζω να μη με βρίσει βέβαια γτ παίζει η ομάδα του σήμερα και δε θέλει να τον απασχολούν,ελπίζω να του αρέσει τόσο η έκπληξη που θα ξέχασει να με βρίσει χαχα...

Σε αλλά νεα εμείς συνεχίζουμε το μέρα παρά μέρα μέχρι να αδιαθετησω ,καλά χωρίς ωορηξια δεν υπάρχει περίπτωση αλλά ποτέ δε ξέρεις ο γιατρός είπε να μη σταματήσουμε ... Σήμερα είμαι 25η μέρα ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά τι κάνετε? Καλημέρα!

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Εγώ καλύτερα θα έλεγα αλλά κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα μέχρι να πάρω τα αυριανά αποτελέσματα της χοριακης... από νεύρα κ εγώ πολλαααααααα δεν ξέρω πως θα συνεχίσει η κατάσταση αλλά τα νεύρα μου είναι πανβ από το κεφάλι μ για κάποιον λόγο χαχαχα


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ,τι κάνετε? Εμένα έχει ο αντρουλης μου γενέθλια και έκανα κάποιες ετοιμασίες θα έρθει ένα φιλικό μας ζευγάρι να τ κάνουμε έκπληξη ,ελπίζω να μη με βρίσει βέβαια γτ παίζει η ομάδα του σήμερα και δε θέλει να τον απασχολούν,ελπίζω να του αρέσει τόσο η έκπληξη που θα ξέχασει να με βρίσει χαχα...

Σε αλλά νεα εμείς συνεχίζουμε το μέρα παρά μέρα μέχρι να αδιαθετησω ,καλά χωρίς ωορηξια δεν υπάρχει περίπτωση αλλά ποτέ δε ξέρεις ο γιατρός είπε να μη σταματήσουμε ... Σήμερα είμαι 25η μέρα ! 

Καλησπέρα κ να το χαίρεσαι ! Εύχομαι να περάσετε όμορφα να ευχαριστηθεί την έκπληξη κ σύντομα να σας έρθει το δωράκι σας ❤️
καλα κανεις μην το αφήνεις κ μην σταματάς γιατί όντως ποτε δεν ξέρεις !!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ,τι κάνετε? Εμένα έχει ο αντρουλης μου γενέθλια και έκανα κάποιες ετοιμασίες θα έρθει ένα φιλικό μας ζευγάρι να τ κάνουμε έκπληξη ,ελπίζω να μη με βρίσει βέβαια γτ παίζει η ομάδα του σήμερα και δε θέλει να τον απασχολούν,ελπίζω να του αρέσει τόσο η έκπληξη που θα ξέχασει να με βρίσει χαχα...

Σε αλλά νεα εμείς συνεχίζουμε το μέρα παρά μέρα μέχρι να αδιαθετησω ,καλά χωρίς ωορηξια δεν υπάρχει περίπτωση αλλά ποτέ δε ξέρεις ο γιατρός είπε να μη σταματήσουμε ... Σήμερα είμαι 25η μέρα ! 

Να σου ζήσει ο αντρουλης σου και να ευχαριστηθείτε την έκπληξη!! Συνεχίστε την προσπάθεια σας γιατί ποτέ δεν ξέρεις το θαύματα έρχονται εκεί που δε τα περιμένουμε!! ❤️
 

 

3 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Δεν έχω τίποτα ούτε πόνο στη κοιλιά ούτε πολλά σπυράκια... Μόνο το στήθος μου είναι λίγο πριζμενο και πονάει... Το αποκλείω να είμαι δεν ξέρω...

Και εγώ το ίδιο ακριβώς, εμένα ούτε και το στήθος μου! 

3 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Όταν θα σου συμβεί δεν θα το πιστεύεις!κάθε μέρα έχω κάτι διαφορετικό.Σημερα έχω το κεφάλι μου και νιώθω εξάντληση.η συχνοουρια είναι το μόνο στάνταρ.Το βράδυ πάντα με πιάνουν πονακια.Το στήθος μου πρησμένο αλλά δεν πονάει.Οτι θέλει κάνει το σώμα μου.Μην μιλήσω για την απεριόριστη νευρικότητα που έχω.Λιγο το τσιγάρο λίγο οι ορμόνες λίγο το ότι είμαι νευρική από μόνη μου λίγο το άγχος για την αυριανή εξέταση φτάνουν.Ο άντρας μου κοντεύει να τα παίξει χαχαχαχ

Χαχαχα πες του να κάνει υπομονή 9 μηνες!! Εγώ δε καπνίζω όποτε δεν ξέρω πως θα ενιωθα αν το έκοβα, και να σε βοηθήσω σε αυτό! Νεύρα έχω και εγώ αλλά επειδή θα μου έρθει περίοδος! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ,τι κάνετε? Εμένα έχει ο αντρουλης μου γενέθλια και έκανα κάποιες ετοιμασίες θα έρθει ένα φιλικό μας ζευγάρι να τ κάνουμε έκπληξη ,ελπίζω να μη με βρίσει βέβαια γτ παίζει η ομάδα του σήμερα και δε θέλει να τον απασχολούν,ελπίζω να του αρέσει τόσο η έκπληξη που θα ξέχασει να με βρίσει χαχα...

Σε αλλά νεα εμείς συνεχίζουμε το μέρα παρά μέρα μέχρι να αδιαθετησω ,καλά χωρίς ωορηξια δεν υπάρχει περίπτωση αλλά ποτέ δε ξέρεις ο γιατρός είπε να μη σταματήσουμε ... Σήμερα είμαι 25η μέρα ! 

Να τον χαίρεσαι κοπέλα μου!

Κορίτσια δεν είμαι καλά...από χθες έχω δέκατα κ πονάει το σώμα μου όλο!δεν έχω τίποτα άλλο όμως καταρροή πονόλαιμο βήχα κ τέτοια δεν έχω μόνο χαζοδεκατα.τι είναι αυτό πάλι μου λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 είπε:

Να τον χαίρεσαι κοπέλα μου!

Κορίτσια δεν είμαι καλά...από χθες έχω δέκατα κ πονάει το σώμα μου όλο!δεν έχω τίποτα άλλο όμως καταρροή πονόλαιμο βήχα κ τέτοια δεν έχω μόνο χαζοδεκατα.τι είναι αυτό πάλι μου λέτε?

Έκανες τεστ κορονοϊού; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Έκανες τεστ κορονοϊού; 

Όχι δεν έκανα ακόμα είπα μήπως γίνω υπερβολική γιατί είμαι μόνο εγώ έτσι μέσα στο σπίτι και δεν πήγα πουθενά είμαι κλεισμένη μέσα στο σπίτι ο άντρας μου είναι αγρότης και ο άνθρωπος πάει στο χωράφι γυρνάει και δεν έρχεται σε επαφή με κόσμο και άσε φοράει και αυτός πάντα μάσκα και στο σούπερ μάρκετ δεν πάω μου τα φέρνουν τα ψώνια στο σπίτι. Δεν ξέρω τι να κάνω.. δεν θα είχα και κανένα ακόμα σύμπτωμα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 είπε:

Όχι δεν έκανα ακόμα είπα μήπως γίνω υπερβολική γιατί είμαι μόνο εγώ έτσι μέσα στο σπίτι και δεν πήγα πουθενά είμαι κλεισμένη μέσα στο σπίτι ο άντρας μου είναι αγρότης και ο άνθρωπος πάει στο χωράφι γυρνάει και δεν έρχεται σε επαφή με κόσμο και άσε φοράει και αυτός πάντα μάσκα και στο σούπερ μάρκετ δεν πάω μου τα φέρνουν τα ψώνια στο σπίτι. Δεν ξέρω τι να κάνω.. δεν θα είχα και κανένα ακόμα σύμπτωμα?

καvε τεστ κοροvοιου. Δεv εχει αλλα συμπτωματα ο κοροvοιος . Ετσι ξεκιvαει με δεκατα. Το περασε ογαμπρος μου ξεκιvισε με 10 κ ειχε 7 μερες ψηλο πυρετο κ τιποτ; αλλο απολυτος. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...