Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Έτοιμη κι εγώ Τετάρτη χοριακη 698.9 και προγεστερόνη 15.45.

Σήμερα 6342.68 και προγεστερόνη 40.49.

Νομίζω οι χοριακες μας είναι πολύ καλές αγαπάκι μου.Βουρ για τον υπερηχο

Πωπω παρά πολύ μεγάλη χοριακη συγχαρητήρια!! Με το καλό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Τελεια είναι αγαπηη.Συγχαρητηρια♥️

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου!! Η δικιά σου είναι φοβερη! Χαίρομαι πάρα πολύ!! Την πρώτη χοριακη πότε την έκανες;; είχες καθυστέρηση; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Και πως θα προχωρήσετε; Θα δώσει χάπια για να σου έρθει η περίοδος; 

Να ρωτήσω κάτι?Εγώ σε ανωορρηκτους κύκλους είχα κανονικά τον κύκλο χωρίς καθυστέρηση.Υπαρχει περίπτωση να είναι θέμα οργανισμού? @Ria_ τώρα τελευταία συμβαίνει?ή το είχες π;ρ;κολουθησει και πιο παλια

Just now, Eva n είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου!! Η δικιά σου είναι φοβερη! Χαίρομαι πάρα πολύ!! Την πρώτη χοριακη πότε την έκανες;; είχες καθυστέρηση; 

Την πρώτη την έκανα στη τρίτη μέρα καθυστέρησης!♥️

Just now, Rafaela_123 είπε:

Πωπω παρά πολύ μεγάλη χοριακη συγχαρητήρια!! Με το καλό

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου.Εσυ πως είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Να ρωτήσω κάτι?Εγώ σε ανωορρηκτους κύκλους είχα κανονικά τον κύκλο χωρίς καθυστέρηση.Υπαρχει περίπτωση να είναι θέμα οργανισμού? @Ria_ τώρα τελευταία συμβαίνει?ή το είχες π;ρ;κολουθησει και πιο παλια

Την πρώτη την έκανα στη τρίτη μέρα καθυστέρησης!♥️

Τέλειαααα! Οπότε είμαι κι εγώ σε καλό δρόμο πιστεύω, αφού δεν έχω καν καθυστέρηση! Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύυυυ! Ελπίζω να τα λέμε στις μανούλες Δεκεμβρίου! Φοβάμαι να μπω από τώρα χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva n είπε:

Τέλειαααα! Οπότε είμαι κι εγώ σε καλό δρόμο πιστεύω, αφού δεν έχω καν καθυστέρηση! Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύυυυ! Ελπίζω να τα λέμε στις μανούλες Δεκεμβρίου! Φοβάμαι να μπω από τώρα χαχαχα 

Ναι καλε!σε πολύ καλό δρόμο είσαι!Να μην φοβάσαι.Ετσι είμαστε όλες με τον φόβο.Αλλα εμένα είναι η πρώτη φορά που θα το ζήσω έτσι και χαλάω αυτές τις στιγμές με τον φόβο μου.Οποτε λίγο στο τραλαλά και καλά ειμαστε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!! Συγχαρητήρια σε όλες !!!!σας εύχομαι όλα να πηγαίνουν τέλεια και να το ζήσετε όσο πιο πολύ μπορείτε!!!

@Rafaela_123 περιμένουμε και σένα πώς και πώς !!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ναι καλε!σε πολύ καλό δρόμο είσαι!Να μην φοβάσαι.Ετσι είμαστε όλες με τον φόβο.Αλλα εμένα είναι η πρώτη φορά που θα το ζήσω έτσι και χαλάω αυτές τις στιγμές με τον φόβο μου.Οποτε λίγο στο τραλαλά και καλά ειμαστε

Ναι ρε γαμωτο αυτός ο φόβος θα μας φάει..εγώ τρέμω κάθε ώρα αλλά πρέπει να το ξεπεράσω και ότι έγινε στο παρελθόν να το αφήσω εκεί.  

Να μην φοβάσαι γλυκιά μου οι χοριακες σου σου φοβερές και όλα θα σου πάνε τέλεια! ❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Έτοιμη κι εγώ Τετάρτη χοριακη 698.9 και προγεστερόνη 15.45.

Σήμερα 6342.68 και προγεστερόνη 40.49.

Νομίζω οι χοριακες μας είναι πολύ καλές αγαπάκι μου.Βουρ για τον υπερηχο

Συγχαρητήρια με το καλό ,τέλεια η χοριακη... Βρε μήπως είναι 2? Χαχα

Just now, Rafaela_123 είπε:

Και πως θα προχωρήσετε; Θα δώσει χάπια για να σου έρθει η περίοδος; 

Μπράβο συγχαρητήρια!! Μια χαρά είναι!! Τέλεια και άλλη εγκυουλα!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Ναι θα μου δώσει χάπια να αδιαθετησω, τη 2η μέρα θα κάνω τις ορμονικές και μετά θα μου δώσει αγωγή στην οποία ταυτόχρονα θα μπορούμε να προσπαθούμε και για μωρό κανονικά.

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Να ρωτήσω κάτι?Εγώ σε ανωορρηκτους κύκλους είχα κανονικά τον κύκλο χωρίς καθυστέρηση.Υπαρχει περίπτωση να είναι θέμα οργανισμού? @Ria_ τώρα τελευταία συμβαίνει?ή το είχες π;ρ;κολουθησει και πιο παλια

Την πρώτη την έκανα στη τρίτη μέρα καθυστέρησης!♥️

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου.Εσυ πως είσαι?

Μου είπε αυτό που λες και εσύ ότι στις πολυκιστικες ίσως κάνω ανωορρηκτους κύκλους αλλά με κανονική περίοδο χωρίς να καθυστερεί γτ δεν είχα θέμα μέχρι τώρα..τον Ιανουαρίου απλά πήρα τεστ ωορηξιας δε βρήκα ποτέ θετικό και άργησε πάρα πολύ να αδιαθετησω και αδιαθετησα τελικά με χάπια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Συγχαρητήρια με το καλό ,τέλεια η χοριακη... Βρε μήπως είναι 2? Χαχα

Ναι θα μου δώσει χάπια να αδιαθετησω, τη 2η μέρα θα κάνω τις ορμονικές και μετά θα μου δώσει αγωγή στην οποία ταυτόχρονα θα μπορούμε να προσπαθούμε και για μωρό κανονικά.

Μου είπε αυτό που λες και εσύ ότι στις πολυκιστικες ίσως κάνω ανωορρηκτους κύκλους αλλά με κανονική περίοδο χωρίς να καθυστερεί γτ δεν είχα θέμα μέχρι τώρα..τον Ιανουαρίου απλά πήρα τεστ ωορηξιας δε βρήκα ποτέ θετικό και άργησε πάρα πολύ να αδιαθετησω και αδιαθετησα τελικά με χάπια.

Επίσκεψου πάντως κι έναν ενδοκρινολόγο.Μπορει σε συνεργασία με τον γυναικολόγο να σε κάνουν σενια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Συγχαρητήρια σε όλες !!!!σας εύχομαι όλα να πηγαίνουν τέλεια και να το ζήσετε όσο πιο πολύ μπορείτε!!!

@Rafaela_123 περιμένουμε και σένα πώς και πώς !!! 

Μπαα δε νομίζω δεν νιώθω τίποτα! Μόνο ότι νευριάζω με το παραμικρό χθες και σήμερα!! Εσυ ποτέ θα πας γιατρο; 

Just now, Ria_ είπε:

Ναι θα μου δώσει χάπια να αδιαθετησω, τη 2η μέρα θα κάνω τις ορμονικές και μετά θα μου δώσει αγωγή στην οποία ταυτόχρονα θα μπορούμε να προσπαθούμε και για μωρό κανονικά.

Άντε σιγά σιγά να τα βάλετε όλα σε ένα πλάνο! Ο άνδρας σου θα πάει για το σπερματοδιαγραμμα; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Άντρες παιδάκι μου χαχαχα ποτέ (δε) περιμένεις περίοδο; 

Και εγώ δουλεια σήμερα Δευτέρα δεν παλεύεται, ακόμα δεν πήγα για διάλειμμα θέλω καφέ έχω μερικά νευράκια λόγο ότι θα μου έρθει αύριο η περίοδος! Άντε θα περιμένουμε τα νέα σας 

@Melody90 πως νιωθεις σήμερα; Νομίζω και εγώ κρύωσα ξεκίνησε ο πονόλαιμος χθες (έκανα τεστ είμαι αρνητική χαχαχαχα) πήρα και το σιρόπι μου αλλά με πονάει ακόμη 

Έκανα τεστ κ εγώ κ ο άντρας μου το μεσημέρι κατά τις 13:30 μου είπαν πως αν είμαι θετική στο επόμενο μισάωρο θα με ξανά καλέσουν για να πάω να κάνω μοριακό. Δεν με πήραν τηλέφωνο άρα είναι αρνητικο .θα μου στείλουν και μήνυμα από τον Εοδυ εντός της ημέρας φυσικά. Εγώ νιώθω καλύτερα απλά πονάει πολύ το σώμα μου δέκατα δεν ξαναέκανα σήμερα. Τώρα τι ήταν αυτό δεν ξέρω.. προφανώς μία χαζό ίωση για να μην έχω άλλα συμπτώματα.

Αφού έκανες τεστ και είσαι αρνητική όλα τα άλλα ξεπερνιούνται μην αγχώνεσαι αλλά γυρίζουν ιώσεις τώρα ξέρω 2-3 άτομα που δεν ειναι κοντά μου και αυτά άρρωστα φαίνεται είναι η τελευταία ίωση πριν το καλοκαίρι.

Agapakii και ερωτικός μετανάστης τι υπέροχα νέα είναι αυτά??? μπράβο ρε κορίτσια Όλα καλά να σας πάνε από δω και πέρα βουρ στον υπέρηχο τώρα να δείτε σάκο και σε λίγες μέρες να μας πείτε πως ακούσατε την καρδούλα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Επίσκεψου πάντως κι έναν ενδοκρινολόγο.Μπορει σε συνεργασία με τον γυναικολόγο να σε κάνουν σενια.

Είχα κλείσει ραντεβού αλλά το ακύρωσα αφού δε μου είπε κάτι ,λες να χρειάζεται?

Just now, Rafaela_123 είπε:

Μπαα δε νομίζω δεν νιώθω τίποτα! Μόνο ότι νευριάζω με το παραμικρό χθες και σήμερα!! Εσυ ποτέ θα πας γιατρο; 

Άντε σιγά σιγά να τα βάλετε όλα σε ένα πλάνο! Ο άνδρας σου θα πάει για το σπερματοδιαγραμμα; 

Ποτέ μη λες ποτέ. Χαχα μπορεί να έχει ερθει το σπορακι σου. Θα πάει μόλις σταματήσουμε τις επαφές, θα πάει ελπίζω θέλει αλλά με έχει πρήξει με το πρωί δε μπορώ ...χαχα αλλά νομίζω έτσι τα λέει τώρα !

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Είχα κλείσει ραντεβού αλλά το ακύρωσα αφού δε μου είπε κάτι ,λες να χρειάζεται?

Ποτέ μη λες ποτέ. Χαχα μπορεί να έχει ερθει το σπορακι σου. Θα πάει μόλις σταματήσουμε τις επαφές, θα πάει ελπίζω θέλει αλλά με έχει πρήξει με το πρωί δε μπορώ ...χαχα αλλά νομίζω έτσι τα λέει τώρα !

Ισως να αγχώθηκε και γι αυτό; Γιατί θυμάμαι και ο αδερφος μου όταν έκανε δυσκολεύτηκε παρά πολύ ήταν πιο πολύ ψυχολογικό, γιατί το έκανε εκεί στο χημείο, δεν ξέρω που το παίρνουν το δειγμα, δε το έκανε σπίτι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Είχα κλείσει ραντεβού αλλά το ακύρωσα αφού δε μου είπε κάτι ,λες να χρειάζεται?

Ποτέ μη λες ποτέ. Χαχα μπορεί να έχει ερθει το σπορακι σου. Θα πάει μόλις σταματήσουμε τις επαφές, θα πάει ελπίζω θέλει αλλά με έχει πρήξει με το πρωί δε μπορώ ...χαχα αλλά νομίζω έτσι τα λέει τώρα !

Με όλα συσχετίζεται ο ενδοκρινολόγος.Κανε μια επίσκεψη όταν μπορεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Ισως να αγχώθηκε και γι αυτό; Γιατί θυμάμαι και ο αδερφος μου όταν έκανε δυσκολεύτηκε παρά πολύ ήταν πιο πολύ ψυχολογικό, γιατί το έκανε εκεί στο χημείο, δεν ξέρω που το παίρνουν το δειγμα, δε το έκανε σπίτι. 

Δε νομίζω γτ σπίτι θα συλλέξουμε το δείγμα είναι κοντά σχετικα το εργαστήριο απλά δουλεύει 7 και του είπα απλά πες μια μέρα θα αργήσω πάρε 2 ώρες άδεια το πρωί και άρχισε τα με το τσιμπλα στο μάτι και θα με πιέζει ο χρόνος και μπλα μπλα..χαχαχχα

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Με όλα συσχετίζεται ο ενδοκρινολόγος.Κανε μια επίσκεψη όταν μπορεσεις.

Ναι ,εχεις ένα δίκιο σε ευχαριστώ πολύ

Αχ κορίτσια παραγγειλα μόλις μία φωλιτσα ύπνου για μια φίλη μας που περιμένει να γεννήσει και λέω άραγε θα έρθει και η σειρά μου σύντομα να αγοράζουμε μωρουδιακα? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...