Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Melody90 είπε:

Όχι δεν έκανα ακόμα είπα μήπως γίνω υπερβολική γιατί είμαι μόνο εγώ έτσι μέσα στο σπίτι και δεν πήγα πουθενά είμαι κλεισμένη μέσα στο σπίτι ο άντρας μου είναι αγρότης και ο άνθρωπος πάει στο χωράφι γυρνάει και δεν έρχεται σε επαφή με κόσμο και άσε φοράει και αυτός πάντα μάσκα και στο σούπερ μάρκετ δεν πάω μου τα φέρνουν τα ψώνια στο σπίτι. Δεν ξέρω τι να κάνω.. δεν θα είχα και κανένα ακόμα σύμπτωμα?

Όχι μπορεί και να έχεις μόνο δέκατα! Δεν έχει σχέση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Agapakiii είπε:

Καλησπέρα κ να το χαίρεσαι ! Εύχομαι να περάσετε όμορφα να ευχαριστηθεί την έκπληξη κ σύντομα να σας έρθει το δωράκι σας ❤️
καλα κανεις μην το αφήνεις κ μην σταματάς γιατί όντως ποτε δεν ξέρεις !!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να μας έρθει το δωράκι μας και εμάς, σε ευχαριστώ πολύ και μ το καλό σου εύχομαι!

πρίν από 59 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Να σου ζήσει ο αντρουλης σου και να ευχαριστηθείτε την έκπληξη!! Συνεχίστε την προσπάθεια σας γιατί ποτέ δεν ξέρεις το θαύματα έρχονται εκεί που δε τα περιμένουμε!! ❤️
 

 

Και εγώ το ίδιο ακριβώς, εμένα ούτε και το στήθος μου! 

Χαχαχα πες του να κάνει υπομονή 9 μηνες!! Εγώ δε καπνίζω όποτε δεν ξέρω πως θα ενιωθα αν το έκοβα, και να σε βοηθήσω σε αυτό! Νεύρα έχω και εγώ αλλά επειδή θα μου έρθει περίοδος! 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου,χαχα σωστό αυτό που λες ... Ένα μικρό θαυματακι θέλουμε και εμείς 

πρίν από 56 λεπτά , Melody90 είπε:

Να τον χαίρεσαι κοπέλα μου!

Κορίτσια δεν είμαι καλά...από χθες έχω δέκατα κ πονάει το σώμα μου όλο!δεν έχω τίποτα άλλο όμως καταρροή πονόλαιμο βήχα κ τέτοια δεν έχω μόνο χαζοδεκατα.τι είναι αυτό πάλι μου λέτε?

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ..!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Melody90 είπε:

Να τον χαίρεσαι κοπέλα μου!

Κορίτσια δεν είμαι καλά...από χθες έχω δέκατα κ πονάει το σώμα μου όλο!δεν έχω τίποτα άλλο όμως καταρροή πονόλαιμο βήχα κ τέτοια δεν έχω μόνο χαζοδεκατα.τι είναι αυτό πάλι μου λέτε?

κοριτσι μου! να πας να κανεις! κ γω το περασα και εχασα τον κυκλο γτ παω με σπερματεγχυση...εγω ξεκινησα με δεκατα 2-3 μερες και μετα ανεβασα πυρετο μεχρι 39 και ειχα απιστευτη κουραση...αυτην την εχω ακομη βασικα...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Εγώ καλύτερα θα έλεγα αλλά κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα μέχρι να πάρω τα αυριανά αποτελέσματα της χοριακης... από νεύρα κ εγώ πολλαααααααα δεν ξέρω πως θα συνεχίσει η κατάσταση αλλά τα νεύρα μου είναι πανβ από το κεφάλι μ για κάποιον λόγο χαχαχα

Άσε κι εγώ τα έχω κάνει πάνω μου για αύριο.Το σώμα μου κάθε μέρα είναι διαφορετικό και σκέφτομαι πόσα καλά παθαίνει.Τι ώρα θα πας?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Άσε κι εγώ τα έχω κάνει πάνω μου για αύριο.Το σώμα μου κάθε μέρα είναι διαφορετικό και σκέφτομαι πόσα καλά παθαίνει.Τι ώρα θα πας?

Γύρω στις 9και αλλά τα αποτελέσματα λογικά θα τα έχω κατά τις 2 όπως κ την προηγούμενη φορά... εσυυυ!!;;;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Γύρω στις 9και αλλά τα αποτελέσματα λογικά θα τα έχω κατά τις 2 όπως κ την προηγούμενη φορά... εσυυυ!!;;;

Θα πάω εννιαμιση να μου τις γραψει ο γιατρός και μετά καπάκια για τις αιμορουφηχτρες.Εντωμεταξυ είναι το χειρότερο μου.Ασπριζω και παθαίνω κρίση με την βελόνα.Ερωτηση.Σε κάτι σάιτ έψαχνα να βρω πόσων εβδομαδων είμαι.Στο ένα λέει 4ε κι 6η.Το άλλο πέντε και το άλλο έξι.Μπορειτε να με βοηθήσετε εσείς?28.2τελευταια περιοδος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Θα πάω εννιαμιση να μου τις γραψει ο γιατρός και μετά καπάκια για τις αιμορουφηχτρες.Εντωμεταξυ είναι το χειρότερο μου.Ασπριζω και παθαίνω κρίση με την βελόνα.Ερωτηση.Σε κάτι σάιτ έψαχνα να βρω πόσων εβδομαδων είμαι.Στο ένα λέει 4ε κι 6η.Το άλλο πέντε και το άλλο έξι.Μπορειτε να με βοηθήσετε εσείς?28.2τελευταια περιοδος

Μμμμ έτσι όπως τα μέτρησα στο ημερολόγιο σε βγάζω 6 . αύριο δλδ θα είσαι 6&11! Ας μας πούνε κ τα κορίτσια που είναι πιο έμπειρα με αυτα.. βέβαια όταν πας στον γιατρό θα το δεις καθαρά γιατί στον υπέρηχο τα βγάζει ακριβώς! Κ εγώ μπερδευτηκα τώρα έτσι όπως μετράω  με βγάζω πως αύριο θα είμαι 6 εβδ.  Λογικά έτσι είναι γιατί κ εγώ είχα τελευταία περίοδο 1-3 δλδ έχουμε μια μέρα διαφορα ....

 

καλε μπερδευτηκα κ εμένα αλλά μου βγάζει το ένα κ αλλά το άλλο!!! Χαχαχα θα μάθουμε όταν πάμε στον γιατρό μάλλον .. τώρα ίσως κατά προσεγγίσω με τις τιμές της χοριακης άμα μπορέσουμε να υπολογισουμε


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Μμμμ έτσι όπως τα μέτρησα στο ημερολόγιο σε βγάζω 6 . αύριο δλδ θα είσαι 6&11! Ας μας πούνε κ τα κορίτσια που είναι πιο έμπειρα με αυτα.. βέβαια όταν πας στον γιατρό θα το δεις καθαρά γιατί στον υπέρηχο τα βγάζει ακριβώς! Κ εγώ μπερδευτηκα τώρα έτσι όπως μετράω  με βγάζω πως αύριο θα είμαι 6 εβδ.  Λογικά έτσι είναι γιατί κ εγώ είχα τελευταία περίοδο 1-3 δλδ έχουμε μια μέρα διαφορα ....

 

καλε μπερδευτηκα κ εμένα αλλά μου βγάζει το ένα κ αλλά το άλλο!!! Χαχαχα θα μάθουμε όταν πάμε στον γιατρό μάλλον .. τώρα ίσως κατά προσεγγίσω με τις τιμές της χοριακης άμα μπορέσουμε να υπολογισουμε

Η εφαρμογή του κινητού λέει 5 ακριβώς και σκέφτομαι ότι την Πέμπτη έχω ραντεβού με τον γιατρό.δεν θα είναι πολύ νωρίς?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Η εφαρμογή του κινητού λέει 5 ακριβώς και σκέφτομαι ότι την Πέμπτη έχω ραντεβού με τον γιατρό.δεν θα είναι πολύ νωρίς?

Σχετικο είναι αυτό οι γιατροί με χοριακη πάνω από 1500 -2000 βλέπουν αυτά που θέλουν οποτε θα είσαι εντάξει!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Ερωτικός μεταναστης και @Agapakiiiκαλημερα κορίτσια μου! Καλή επιτυχία σήμερα είμαι σίγουρη ότι θα έχει ανεβεί η χοριακη σας!! Εγώ που μέτρησα μου βγαίνει 5 εβδομαδες και για τις δυο με μια μέρα διαφορά! Δεν ξέρω αν τα μέτρησα σωστά με βάση αυτό που μάθαμε στο πανεπιστήμιο! Αλλά σίγουρα ο γιατρος θα σας πει πιο σωστά! 
 

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια! Καλή εβδομάδα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή εβδομάδα!

Εύχομαι αυτήν την εβδομάδα να έχουμε και άλλα θετικά τεστάκια στην ομαδούλα μας :)

@Melody90 - εύχομαι να μην είναι covid, αλλά καλό είναι να κάνεις ένα τεστάκι προληπτικά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...