Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Giosotpk είπε:

Ποτέ μπαίνεις στον μήνα σου ? 

Εγώ 11/06 μπαίνω γι'αυτό και αγχώνομαι τόσο πολύ τώρα ... Μου είχε πει και ο γιατρός πώς μετά της 25 Ιουνίου και να γεννήσω δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα για την μπέμπα και μου έχει καρφωθεί τώρα ότι θα γεννήσω τότε ...και λέω θεέ μου 20 μέρες ακόμα ... 

Και εμείς Τετάρτη θα πάμε στο γιατρό να δούμε τι θα μας πει ... 

Εμένα η δικιά μου ώρες ώρες τρίβει τον πωπω της και φαίνεται κανονικά στην κοιλιά πώς τον κάνει πέρα δώθε .... Εχθές είχε κάτσει κάπως δεξιά και την χαιδευα και φαίνεται γαργαλιεται ξέρω και εγώ μου το που χαιδευα κουνιόταν αυτή ... 

Έχουν μεγαλώσει μωρέ καλά λες και δεν έχουν χώρο αλλά τα πλευρά μας τι φταίνε ? Χαχαχαχ ... 

Εγω 20/6 μπαινω στον μηνα μου..α εσυ κοντευεις ..ενταξει μην αγχωνεσαι τοσο πολυ...αφου σου λεει ο γιατρος σου ολα καλα ετσι θα ναι...!απο τωρα σου κανει κολπα η μπεμπα χαχαχ..αμα την πιεζεις την κοιλια σου κλωτσαει;εμενα μου το χει κανει κανα 2 φορες...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Εγω 20/6 μπαινω στον μηνα μου..α εσυ κοντευεις ..ενταξει μην αγχωνεσαι τοσο πολυ...αφου σου λεει ο γιατρος σου ολα καλα ετσι θα ναι...!απο τωρα σου κανει κολπα η μπεμπα χαχαχ..αμα την πιεζεις την κοιλια σου κλωτσαει;εμενα μου το χει κανει κανα 2 φορες...

Και πότε έχεις ΠΗΤ? 

Ναι ναι κοντεύω ... Ουφ... 

Όχι δεν μου το έχει κάνει εμένα ...ίσως την πετυχενω σε ώρα που να μην θέλει να μου δώσει σημασία χαχαχχα ... 

Εσύ έχεις ξεχωρίσει ποδαράκι και χεράκι όταν κλοτσαει ? 

Έχω διαβάσει από ένα σημείο και.μετα φαίνεται αλλά σε μένα δεν φαίνεται τίποτα 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Και πότε έχεις ΠΗΤ? 

Ναι ναι κοντεύω ... Ουφ... 

Όχι δεν μου το έχει κάνει εμένα ...ίσως την πετυχενω σε ώρα που να μην θέλει να μου δώσει σημασία χαχαχχα ... 

Εσύ έχεις ξεχωρίσει ποδαράκι και χεράκι όταν κλοτσαει ? 

Έχω διαβάσει από ένα σημείο και.μετα φαίνεται αλλά σε μένα δεν φαίνεται τίποτα 

20/07 ..οχι δεν εχω ξεχωρισει τιποτα...κι εγω το χω διαβασει ..λογικα αργοτερα θα γινει κι αυτο...το τικερ μου φαινεται;;;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

20/07 ..οχι δεν εχω ξεχωρισει τιποτα...κι εγω το χω διαβασει ..λογικα αργοτερα θα γινει κι αυτο...το τικερ μου φαινεται;;;

Α λες να γίνει αργότερα ? Μπορεί ... 

Όχι δεν φαίνεται ....


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο μπέμπης καλά είναι, την Τρίτη πάμε γιατρό.:wub:

Κορίτσια η κοιλιά όλο κ μεγαλώνει. :-D

Αν κλείσουμε κ την 37, θα αισθανθούμε ακόμα μεγαλύτερη ασφάλεια.

Ούτε κ γω έχω δει να διαγράφεται πατούσα πχ αλλά νομίζω οτι ειναι ποδαράκι αυτό π πετάγεται.

Link to comment
Share on other sites

εγω ξαφνικα τη καταλαβαινω οτι μεγαλωνει. τη μια μερα ειναι πιο μικρουλα και την επομενη ενα τσακ μεγαλυτερη. 

χτες εν τω μεταξυ δε ξερω πως το καταφερνε κλοτσαγε συγχρονως σε 3 σημεια... κεφαλι χερι ποδι! Βρε κοριτσια μου εχω απορια... 36η εβδομαδα δε μπαινουμε στον μηνα μας? 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Eleni2512 said:

εγω ξαφνικα τη καταλαβαινω οτι μεγαλωνει. τη μια μερα ειναι πιο μικρουλα και την επομενη ενα τσακ μεγαλυτερη. 

χτες εν τω μεταξυ δε ξερω πως το καταφερνε κλοτσαγε συγχρονως σε 3 σημεια... κεφαλι χερι ποδι! Βρε κοριτσια μου εχω απορια... 36η εβδομαδα δε μπαινουμε στον μηνα μας? 

Καλημέρα, ναι 36η. Με το καλό όλες μας. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα ... 

@Eleni2512 ναι στην 36 εβδομάδα μπαίνουμε στο μήνα μας ... 

Πώς είστε σήμερα ? 

Να σας ρωτήσω πρωί πρωί το σκέφτηκα ...εμένα ο γιατρός ασβέστιο δεν μου έχει δώσει και από ότι φαίνεται δεν θα μου δώσει ... Εσείς περνετε ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Elenpap άλλο η πάνες χάσε άλλο η πάνες αγκαλιά ? Εγώ πάνες αγκάλιασε πήρα ...

@Αγγελικη85 οπότε είναι ανάλογος την γυναίκα και το γιατρό ...εγώ μαγνήσιο περνώ από την αρχή της εγκυμοσύνης ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Elenpap άλλο η πάνες χάσε άλλο η πάνες αγκαλιά ? Εγώ πάνες αγκάλιασε πήρα ...

@Αγγελικη85 οπότε είναι ανάλογος την γυναίκα και το γιατρό ...εγώ μαγνήσιο περνώ από την αρχή της εγκυμοσύνης ... 

Εγώ έτσι νομίζω... Ότι ο κάθε γιατρός έχει τα δικά του!!!! Εμένα νομίζω λόγω πολλών χαπιών από την αρχή δεν ήθελε να με φορτώσει με άλλα... 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elenpap είπε:

Κορίτσια πάνες χασέ έχετε αγοράσει; τις χρησιμοποιούμε και ως σεντονάκια πχ όταν βάζουμε το μωρο να ξαπλώσει στον καναπέ;

Εγω εχω παρει 4...αλλα μου φαινεται το ιδιο ειναι με τις πανες αγκαλιας...δεν ξερω κ σιγουρα..

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

@Αγγελικη85 ναι ίσως γι'αυτό δεν μην σου έδωσε και άλλα αν και το μαγνήσιο από ότι μου είπε το δίνουν όταν υπάρχουν πόνοι κ;τω χαμηλά στην αρχή της εγκυμοσύνης όπως σε εμένα ... 

@Γλυκερια123 εγώ μόνο πάνες αγκάλιας έχω πάρει ...δεν μπορώ να καταλάβω διάφορα σε αυτά τα δύο ... Το τικερ σου ακόμα δεν φαίνεται ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...