Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Ναιιιιι αφου μου εξηγησες το βρηκα..εγω δεν παταγα για forum γι αυτο δε φαινοταν!!με το καλο κοριτσι μου!!!!

Ναι μου εξηγησε η κοπελα και το βρηκα..δεν ηταν τιποτα.

Την εφτιαξα τη βαλιτσα αλλα λειπουν καποια πραγματακια..λεπτομερειες ειναι..μεσα στο μηνα θα τα παρω κι αυτα...τα εχω γραμμενα σ ενα χαρτι μου το εδωσαν απ το νοσοκομειο που θα γεννησω κι οτι παιρνω το σβηνω...κι εγω την ανοιγω να παιρνουν κι αερα..

Αχ σου είναι εύκολο να γράψεις την λίστα που σου έδωσαν να δω και εγώ και οι υπόλοιπες ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Giosotpk

ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ

3 ζευγη πιτζαμες η νυχτικα

1 νυχτικο κοντο μανικι(με κουμπια)

1 ρομπα η ζακετα

1 ζευγαρι παντοφλες πλαστικες(προχειρες)

1 ζευγαρι παντοφλες καλες

2 σουτιεν θηλασμου

1 πακετακι εσωρουχα μιας χρησης

2 εσωρουχα βαμβακερα λευκα

2 πετσετες σωματος 2 προσωπου

1 πακετο σερβιετες λοχειας

Επιθεματα στηθους

1 πακετο χαρτοβαμβακο

4 Υποσεντονα 60×90

ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ

Σαμπουαν μαλλακτικη

Αφρολουτρο

Κρεμα προσωπου σωματος αοσμη

Αποσμητικο αοσμο

Ειδη μακιγιαζ

Χτενα πιαστρες για τα μαλλια

Πιστολακι 

Οδοντοβουρτσα-οδοντοκρεμα

(Κοριτσια μου εδω τα περισσοτερα ειναι προαιρετικα.να παρετε μαζι σας οτι προτιματε και οτι φορατε..δεν ειναι ολα απαραιτητα)

ΒΑΛΙΤΣΑ ΝΕΟΓΝΟΥ

6 φορμακια εποχης

6 φανελακια κοντο μανικι

3 ζευγαρια καλτσακια

1 ζευγαρι γαντακια

4 πανουλες τυλιγματος(βαμβακερες η φανελενιες)

2 ζευγη σεντονακια

1 κουβερτουλα (μεγαλη)

2 κουβερτουλες αγκαλιας (φλις η πικε)

2 μπουρνουζακια και μια μεγαλη πετσετα μπανιου

6 πανακια(μικρα για γουλιες)

3 σελτεδακια

Ψαλιδακι για τα νυχια

Αφρολουτρο και σαμπουαν

Παμπερς

Κρεμα συγκαματος

Βαμβακι και οινοπνευμα

Αντικειμενα που θα χρειαστουν την ωρα του τοκετου

Για τη μητερα

1 νυχτικο κοντο μανικι(με κουμπια)

1 ζευγαρι προχειρες πανστοφλες

1 εσωρουχο κιας χρησης και 1 σερβιετα λοχειας

1 πετσετα μπανιου και 1 μικρη

1 ζευγαρι καλτσες

1 μπουκαλακι νερο

ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟΓΝΟ

1 φορμακι 

1 φανελακι

1 ζευγαρι καλτσακια

1 πετσετα μεγαλη

1 παμπερς

1 πανα τυλιγματος

1 κουβερτουλα πικε

(Εμεις λογω εποχης δεν νομιζω να τους φορεσουμε τοσα ρουχαλακια και φορμακια και ζιπουνακια αλλα καλο θα ηταν να ρωτησουμε τους γιατρους μας η τις μαιες)

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ!!

ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΦΟΡΤΙΣΤΗ

ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΑΜΚΑ ΑΦΜ

ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ 

ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ

(αυτα ζητανε στο νοσοκομειο που θα γεννησω εγω σε αλλα μπορει να μην ζητανε τα ιδια..καλο θα ηταν ολες να ρωτησετε τι χαρτια θελουν απο νωριτερα να τα χετε ετοιμα)

 


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

@Giosotpk

ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ

3 ζευγη πιτζαμες η νυχτικα

1 νυχτικο κοντο μανικι(με κουμπια)

1 ρομπα η ζακετα

1 ζευγαρι παντοφλες πλαστικες(προχειρες)

1 ζευγαρι παντοφλες καλες

2 σουτιεν θηλασμου

1 πακετακι εσωρουχα μιας χρησης

2 εσωρουχα βαμβακερα λευκα

2 πετσετες σωματος 2 προσωπου

1 πακετο σερβιετες λοχειας

Επιθεματα στηθους

1 πακετο χαρτοβαμβακο

4 Υποσεντονα 60×90

ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ

Σαμπουαν μαλλακτικη

Αφρολουτρο

Κρεμα προσωπου σωματος αοσμη

Αποσμητικο αοσμο

Ειδη μακιγιαζ

Χτενα πιαστρες για τα μαλλια

Πιστολακι 

Οδοντοβουρτσα-οδοντοκρεμα

(Κοριτσια μου εδω τα περισσοτερα ειναι προαιρετικα.να παρετε μαζι σας οτι προτιματε και οτι φορατε..δεν ειναι ολα απαραιτητα)

ΒΑΛΙΤΣΑ ΝΕΟΓΝΟΥ

6 φορμακια εποχης

6 φανελακια κοντο μανικι

3 ζευγαρια καλτσακια

1 ζευγαρι γαντακια

4 πανουλες τυλιγματος(βαμβακερες η φανελενιες)

2 ζευγη σεντονακια

1 κουβερτουλα (μεγαλη)

2 κουβερτουλες αγκαλιας (φλις η πικε)

2 μπουρνουζακια και μια μεγαλη πετσετα μπανιου

6 πανακια(μικρα για γουλιες)

3 σελτεδακια

Ψαλιδακι για τα νυχια

Αφρολουτρο και σαμπουαν

Παμπερς

Κρεμα συγκαματος

Βαμβακι και οινοπνευμα

Αντικειμενα που θα χρειαστουν την ωρα του τοκετου

Για τη μητερα

1 νυχτικο κοντο μανικι(με κουμπια)

1 ζευγαρι προχειρες πανστοφλες

1 εσωρουχο κιας χρησης και 1 σερβιετα λοχειας

1 πετσετα μπανιου και 1 μικρη

1 ζευγαρι καλτσες

1 μπουκαλακι νερο

ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟΓΝΟ

1 φορμακι 

1 φανελακι

1 ζευγαρι καλτσακια

1 πετσετα μεγαλη

1 παμπερς

1 πανα τυλιγματος

1 κουβερτουλα πικε

(Εμεις λογω εποχης δεν νομιζω να τους φορεσουμε τοσα ρουχαλακια και φορμακια και ζιπουνακια αλλα καλο θα ηταν να ρωτησουμε τους γιατρους μας η τις μαιες)

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ!!

ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΦΟΡΤΙΣΤΗ

ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΑΜΚΑ ΑΦΜ

ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ 

ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ

(αυτα ζητανε στο νοσοκομειο που θα γεννησω εγω σε αλλα μπορει να μην ζητανε τα ιδια..καλο θα ηταν ολες να ρωτησετε τι χαρτια θελουν απο νωριτερα να τα χετε ετοιμα)

 

Εισαι θεα σε ευχαριστουμε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

@Giosotpk

ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ

3 ζευγη πιτζαμες η νυχτικα

1 νυχτικο κοντο μανικι(με κουμπια)

1 ρομπα η ζακετα

1 ζευγαρι παντοφλες πλαστικες(προχειρες)

1 ζευγαρι παντοφλες καλες

2 σουτιεν θηλασμου

1 πακετακι εσωρουχα μιας χρησης

2 εσωρουχα βαμβακερα λευκα

2 πετσετες σωματος 2 προσωπου

1 πακετο σερβιετες λοχειας

Επιθεματα στηθους

1 πακετο χαρτοβαμβακο

4 Υποσεντονα 60×90

ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ

Σαμπουαν μαλλακτικη

Αφρολουτρο

Κρεμα προσωπου σωματος αοσμη

Αποσμητικο αοσμο

Ειδη μακιγιαζ

Χτενα πιαστρες για τα μαλλια

Πιστολακι 

Οδοντοβουρτσα-οδοντοκρεμα

(Κοριτσια μου εδω τα περισσοτερα ειναι προαιρετικα.να παρετε μαζι σας οτι προτιματε και οτι φορατε..δεν ειναι ολα απαραιτητα)

ΒΑΛΙΤΣΑ ΝΕΟΓΝΟΥ

6 φορμακια εποχης

6 φανελακια κοντο μανικι

3 ζευγαρια καλτσακια

1 ζευγαρι γαντακια

4 πανουλες τυλιγματος(βαμβακερες η φανελενιες)

2 ζευγη σεντονακια

1 κουβερτουλα (μεγαλη)

2 κουβερτουλες αγκαλιας (φλις η πικε)

2 μπουρνουζακια και μια μεγαλη πετσετα μπανιου

6 πανακια(μικρα για γουλιες)

3 σελτεδακια

Ψαλιδακι για τα νυχια

Αφρολουτρο και σαμπουαν

Παμπερς

Κρεμα συγκαματος

Βαμβακι και οινοπνευμα

Αντικειμενα που θα χρειαστουν την ωρα του τοκετου

Για τη μητερα

1 νυχτικο κοντο μανικι(με κουμπια)

1 ζευγαρι προχειρες πανστοφλες

1 εσωρουχο κιας χρησης και 1 σερβιετα λοχειας

1 πετσετα μπανιου και 1 μικρη

1 ζευγαρι καλτσες

1 μπουκαλακι νερο

ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟΓΝΟ

1 φορμακι 

1 φανελακι

1 ζευγαρι καλτσακια

1 πετσετα μεγαλη

1 παμπερς

1 πανα τυλιγματος

1 κουβερτουλα πικε

(Εμεις λογω εποχης δεν νομιζω να τους φορεσουμε τοσα ρουχαλακια και φορμακια και ζιπουνακια αλλα καλο θα ηταν να ρωτησουμε τους γιατρους μας η τις μαιες)

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ!!

ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΦΟΡΤΙΣΤΗ

ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΑΜΚΑ ΑΦΜ

ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ 

ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ

(αυτα ζητανε στο νοσοκομειο που θα γεννησω εγω σε αλλα μπορει να μην ζητανε τα ιδια..καλο θα ηταν ολες να ρωτησετε τι χαρτια θελουν απο νωριτερα να τα χετε ετοιμα)

 

Σε πεδεψα αλλά σε ευχαριστώ πολύ !!!!!!!!!! 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giosotpk είπε:

Σε πεδεψα αλλά σε ευχαριστώ πολύ !!!!!!!!!! 

 

Δε με παιδεψες καθολου...να σαι καλα κοριτσι μου!!!:x

Just now, happysmile είπε:

Εισαι θεα σε ευχαριστουμε!!!!!!

Τιποτα κοριτσι μου ...μακαρι να φανει χρησιμη..:x


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Το έφτιαξα κ γω το τικερακι ... επιτέλους!

Εγώ ξέρω ότι στα ιδιωτικά μαιευτήρια δεν χρειάζεται να έχεις μαζί σου εσώρουχα μιας χρήσης, σερβιετες λοχείας, σαμπουάν, αφρολουτρο, σεντόνια κ πετσέτες. Τα παρέχουν εκεί! Μπείτε στο σάιτ του μαιευτηρίου κ κοιτάξτε αν έχει λίστα για τη βαλίτσα. Το Μητέρα που θα γεννήσω εγώ γράφει λεπτομέρειες.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Δν θα παρω ξεχωριστή βαλιτσούλα για το μωρό, τί λέτε;

Ούτε και εγώ θα πάρω. Απλά τα ρούχα μου τα έπλυνα με το ίδιο απορρυπαντικο με του μωρού ώστε να μην έχουν μυρωδιά. Και έτσι τα έβαλα δίπλα δίπλα. Πήρα ένα νεσεσέρ για τα χέρια που έχει καλλυντικά, χτενες κτλ και σε μια ξεχωριστή τσάντα θα βάλω τις παντοφλες. 

@Γλυκερια123 κοριτσαρα μου ρουχαλάκια για το μωρό δεν παρέχει το μαιευτήριο; Και εμένα στο ιασω το μόνο που χρειάζομαι για το μωρό είναι τα ρούχα εξόδου. Πετσέτες για εμένα θα πάρω για πρόσωπο και χέρια αλλά από δική μου ιδιοτροπια όχι ότι χρειάζονται.

Εγώ είμαι 34+7 βάση β επιπεδου. Αλλά μέχρι 26 το πολύ θα γεννήσω. Έχουν μείνει 22 μέρες. Από την μια δεν βλέπω την ώρα και από την άλλη φοβάμαι τόσο. Όχι, για το αν θα τα καταφέρω. Όσο για το να πάνε όλα καλά. Να είναι το μωρό σωστά στο βάρος γιατί οι υπέρηχοι έχουν αποκλισεις και γενικά πως θα είναι. Κάθομαι στον καναπέ και επειδή τα πόδια του είναι δεξιά στα πλευρά μού μου σπρώχνει το δεξί χέρι και σκέφτομαι σε λιγότερο από μήνα θα κάθομαι πάλι εδώ και θα είναι ξαπλωμένος πάνω μου. Να μας ευλόγησει ο Θεός να πάνε όλα καλά για όλες μας. 

  • Μου αρέσει 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Ούτε και εγώ θα πάρω. Απλά τα ρούχα μου τα έπλυνα με το ίδιο απορρυπαντικο με του μωρού ώστε να μην έχουν μυρωδιά. Και έτσι τα έβαλα δίπλα δίπλα. Πήρα ένα νεσεσέρ για τα χέρια που έχει καλλυντικά, χτενες κτλ και σε μια ξεχωριστή τσάντα θα βάλω τις παντοφλες. 

@Γλυκερια123 κοριτσαρα μου ρουχαλάκια για το μωρό δεν παρέχει το μαιευτήριο; Και εμένα στο ιασω το μόνο που χρειάζομαι για το μωρό είναι τα ρούχα εξόδου. Πετσέτες για εμένα θα πάρω για πρόσωπο και χέρια αλλά από δική μου ιδιοτροπια όχι ότι χρειάζονται.

Εγώ είμαι 34+7 βάση β επιπεδου. Αλλά μέχρι 26 το πολύ θα γεννήσω. Έχουν μείνει 22 μέρες. Από την μια δεν βλέπω την ώρα και από την άλλη φοβάμαι τόσο. Όχι, για το αν θα τα καταφέρω. Όσο για το να πάνε όλα καλά. Να είναι το μωρό σωστά στο βάρος γιατί οι υπέρηχοι έχουν αποκλισεις και γενικά πως θα είναι. Κάθομαι στον καναπέ και επειδή τα πόδια του είναι δεξιά στα πλευρά μού μου σπρώχνει το δεξί χέρι και σκέφτομαι σε λιγότερο από μήνα θα κάθομαι πάλι εδώ και θα είναι ξαπλωμένος πάνω μου. Να μας ευλόγησει ο Θεός να πάνε όλα καλά για όλες μας. 

Κατ αρχην προσπαθησε να μην αγχωνεσαι..ολα θα πανε τελεια..μην φοβασαι για τιποτα...

Αυτα στα παρεχουν στα ιδιωτικα μαιευτηρια..στα νοσοκομεια δε σου δινουν τιποτα...;-) εγω απ το νοσοκομειο που θα γεννησω την πηρα την λιστα..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι που θα γεννησω σε δημοσιο ( στο.ελενα) κοπελα που γεννησε προσφατα μου ειπε οτι χρειαστηκε μονο τα ρουχα που φορουσε εκει, καλλυντικα κτλ και ρουχαλακια για το μωρο μονο για οταν εφυγαν... ολα τα υπολοιπα ( πανες, κρεμες, ρουχαλακια) τους τα παρειχαν ολα εκει. εγω καλου κακου βεβαια θα παρω να εχω μαζι μου πραγματα παραπανω. ποτε δε ξερεις


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Κατ αρχην προσπαθησε να μην αγχωνεσαι..ολα θα πανε τελεια..μην φοβασαι για τιποτα...

Αυτα στα παρεχουν στα ιδιωτικα μαιευτηρια..στα νοσοκομεια δε σου δινουν τιποτα...;-) 

Α οκ. Νόμιζα ότι θα πήγαινες σε κάποιο ιδιωτικό. Όχι ότι είναι καλύτερα βέβαια. Κορίτσια είμαι πάρα πολύ δυσαρεστημένη με το μικρόβιολογικο του Ιασω. Μου έχουν κάνει τα χέρια μπλε τελείως. Ούτε μια δεν κατάφερε να μου πάρει αίμα φυσιολογικά και ο τρόπος τους ας μην τον σχολιάσω καλύτερα. Πρέπει να τους κακοπληρωνουν πάρα πολύ. Το μόνο που σκέφτομαι ευτυχώς που έχει μαία δική του ο γιατρός γιατί με τόσο άσχημες εντυπώσεις από το προσωπικό δεν νομίζω ότι καμία θα ήταν σε θέση να με βοηθήσει να θηλασω και να τα καταφέρω και όλας. 

Προσπαθώ να μην πανικοβαλομαι αλλά όσο να ναι όταν οι μέρες πλησιάζουν αρχίζουν όλα να γίνονται αληθινά. Πάντως όταν πάω στο νοσοκομείο να κάνω Nst λέω δεν θέλω να φύγω. Φωνάξτε το γιατρό μου να πάω να γεννήσω και εγώ. Να πάρω το μωράκι μου αγκαλιά δεν αντέχω άλλο να μην το βλέπω. Γιατί και τις 2 φορές που πήγα ήμουν με κοπέλα δίπλα που θα γεννουσε. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. :) φίλη π γέννησε σε δημόσιο, χρειάστηκε μόνο νυχτικιά κ εσώρουχα. Μ φαίνεται τεράστια η λίστα. Κ το μωράκι το έντυναν εκεί με ρουχάκια. Ίσως όμως να είναι ανάλογα με το νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια να σας ρωτησω!τα περισσοτερα φορμακια του μωρου τα πηρα 1/3γραφει 56 ποντους κοντομανικα λεω εσωτερικα 10τετοια εχω παρει!πηρατε εσεις για νεογεννητα?στο νοσοκομειο π ειμαι εγω πρεπει να παρεις απο υποσεντονα μεχρι κ οτι φανταστείτε δν παρεχουν τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα!!! Μακαρι να υπαρχουν και τετοια νοσοκομεια που στα παρεχουν ολα...!εδω δυστηχως δε σου δινουν τιποτα!!!

@happysmile κι εγω 0-3 τα πηρα ..λου ειπαν οτι τα 0 δεν προκειται να τα φορεσει καθολου...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Σας διαβάζω εδώ και τουλάχιστον 4 μήνες αλλά κάθε φορά δεν αποφασίζω να μπω στην ομάδα! Μου κάνετε πάντως καλή παρέα και μου λύνετε άπειρες απορίες! Είμαι 34+1 και περιμένουμε μπεμπακο όμορφο και στρουμπουλο! Με το καλό όλες μας! 

  • Μου αρέσει 1

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...