Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

@Μαρίτσα10 να τον εμπιστευεσαι τον γιατρο σου..δεν θα σου εδινε τιποτα που θα εβλαπτε τα μωρακια...

@Elenpap ολες εχουμε αγχος..εγω εχω καταλαβει οτι οσο αγχος δεν ειχα τοσα χρονια το απεκτησα μαζεμενο σ ολη την εγκυμοσυνη...:grin:Αλλα σημερα θα παω να δω το μπεμπη και πιστευω θα ηρεμησω για καμια εβδομαδα...Αυτο με τον υπνο ειναι βασανο ..εκει σου ρχονται ολες οι σκεψεις..και τι σκεψεις;σεναρια επιστημονικης φαντασιας(σε μενα τουλαχιστον):-?

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια αν ο γιατρός πρότεινε το φάρμακο με διαφορετικό τρόπο θα ήμουν πιο χαλαρή... έβγαλε μια επιφύλαξη...του τύπου πάρε αλλά θα προτιμούσα καλύτερα να μην το πάρεις αν μπορείς να τα καταφέρεις. 

Οπότε το βράδυ ένιωσα άσχημα με τον εαυτό μου που σε όλη την εγκυμοσύνη έκανα υπομονή κ τώρα που έμεινε η ουρά παρασυρθηκα.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 said:

Κορίτσια αν ο γιατρός πρότεινε το φάρμακο με διαφορετικό τρόπο θα ήμουν πιο χαλαρή... έβγαλε μια επιφύλαξη...του τύπου πάρε αλλά θα προτιμούσα καλύτερα να μην το πάρεις αν μπορείς να τα καταφέρεις. 

Οπότε το βράδυ ένιωσα άσχημα με τον εαυτό μου που σε όλη την εγκυμοσύνη έκανα υπομονή κ τώρα που έμεινε η ουρά παρασυρθηκα.

Δεν θα πάθει κάτι το μωράκι σου, νομίζω το αποκλείω. :)

Link to comment
Share on other sites

Ο φαρμακοποιός γέλασε! Μου είπε ότι άλλες παίρνουν δύο ριοπαν την ημέρα κ εσύ με μια φορά που ήπιες μισό φακελάκι έπαθες πανικό!

Just now, Elenpap είπε:

Δεν θα πάθει κάτι το μωράκι σου, νομίζω το αποκλείω. :)

Δύο μωρακια! Μοιράστηκε το ριοπαν δια τρία.

Έκανα σήμερα κ άλλη δόση κορτιζόνη! 

  • Χαχα 1

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Ο φαρμακοποιός γέλασε! Μου είπε ότι άλλες παίρνουν δύο ριοπαν την ημέρα κ εσύ με μια φορά που ήπιες μισό φακελάκι έπαθες πανικό!

Δεν υπηρχε περιπτωση να σου δωσει κατι που θα σε βλαψει..Τουλαχιστον ηρεμησες;σου φυγε το αγχος;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μαρίτσα10 said:

Ο φαρμακοποιός γέλασε! Μου είπε ότι άλλες παίρνουν δύο ριοπαν την ημέρα κ εσύ με μια φορά που ήπιες μισό φακελάκι έπαθες πανικό!

Δύο μωρακια! Μοιράστηκε το ριοπαν δια τρία.

Έκανα σήμερα κ άλλη δόση κορτιζόνη! 

Δυο μωράκια, ακόμα καλύτερα. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Δεν υπηρχε περιπτωση να σου δωσει κατι που θα σε βλαψει..Τουλαχιστον ηρεμησες;σου φυγε το αγχος;

Καλύτερα είμαι σήμερα! Αφού κουνιούνται σημαίνει ότι ζούνε:razz:

Έχω μια υπνηλία όμως κ δεν μπορώ να ξαπλώσω με τα οξέα...θα κοιμάμαι καθιστή όπως το βλέπω.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και από εμένα ...και εμείς πήγαμε γιατρό σήμερα και όλα καλά ...μου είπε σε 10 μέρες να με ξανά δει αλλά πέφτει του Αγίου πνεύματος και έτσι πάμε στις 13 μέρες . Βέβαια είχα λίγο πίεση σήμερα 14/8 αλλά.ειχα τσακωθεί με μια κυρία πριν πάω στο γιατρό και μάλλον από αυτό χαχαχαχ ... Με κράτησε λίγο εκεί ξαπλωτη να δει αν ηρεμισω και πήγε στο 12/7 ...μου έκανε εντύπωση που έδωσε τόσο βάση στην πίεση μου είπε τώρα στα τελειώματα δεν θέλουμε πίεση ...και έτσι κομμένο το αλάτι ...να δούμε τι θα τρώω ... 

@Elenpap από άγχος ούτε εγώ πάω πίσω ...οπότε δεν είσαι η μόνη ... Και εμένα μου φαίνεται ότι η ανάσα μου είναι βαριά και το βράδυ πολλές φορές ξυπνάω είτε από το ροχαλιτο (σαν πριγκίπισσα ροχαλιζω ) είτε από την ανάσα μου ... 

Αλλά όταν πάω να ξαπλώσω να ηρεμισω αρχίζει το μυαλό μου και δεν βάζει γλώσσα μέσα ... Ώρες που βρίσκει ... @Γλυκερια123 καμιά ιδέα πως θα βγάλει το σκασμός ο εγκέφαλος μου να ηρεμισω και εγώ ? Χαχαχχαχα 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα! Από άγχος άλλο τίποτα! Γι αυτό αποφάσισα να κάνω σύνδεση και να μιλάω κι εγώ σε εσάς εκτός από το να διαβάζω... Νομίζω ότι θα σκάσω από το άγχος μου! Είμαι και κλεισμένη στο σπίτι εδώ και 7 εβδομάδες λόγω μικρής αιμορραγίας και κοντεύω να τρελαθώ..  Σκέφτομαι τα πάντα! Σήμερα έχω ξυπνήσει με τεράστιο άγχος ότι θα γεννήσω πρόωρα! Μάλλον με επηρέασε ότι εχθές μου είπε η αδερφή μου ότι σε αυτή την εβδομάδα που διανύω γέννησε και τις δύο φορές! Ξύπνησα με πονακια χαμηλά και στη μέση..  Νιώθω πολύ βαρύ τον μπέμπη και πολλά άλλα..  Μου έστειλε και η ξαδέρφη μου στις 6 το πρωί μήνυμα "σε είδα στον ύπνο μου... Αν σπάσουν τα νερά να μας ειδοποιήσεις κι εμάς..."Τελος πάντων  λογοδιαρροια με πιάνει με το άγχος...  Αλλά πρέπει κάπου να τα πω...  

  • Μου αρέσει 1

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα ...και εμείς πήγαμε γιατρό σήμερα και όλα καλά ...μου είπε σε 10 μέρες να με ξανά δει αλλά πέφτει του Αγίου πνεύματος και έτσι πάμε στις 13 μέρες . Βέβαια είχα λίγο πίεση σήμερα 14/8 αλλά.ειχα τσακωθεί με μια κυρία πριν πάω στο γιατρό και μάλλον από αυτό χαχαχαχ ... Με κράτησε λίγο εκεί ξαπλωτη να δει αν ηρεμισω και πήγε στο 12/7 ...μου έκανε εντύπωση που έδωσε τόσο βάση στην πίεση μου είπε τώρα στα τελειώματα δεν θέλουμε πίεση ...και έτσι κομμένο το αλάτι ...να δούμε τι θα τρώω ... 

Αλλά όταν πάω να ξαπλώσω να ηρεμισω αρχίζει το μυαλό μου και δεν βάζει γλώσσα μέσα ... Ώρες που βρίσκει ... @Γλυκερια123 καμιά ιδέα πως θα βγάλει το σκασμός ο εγκέφαλος μου να ηρεμισω και εγώ ? Χαχαχχαχα 

Χααχαχαχαχ αφου ο γιατρος σου βρηκε μια χαρα την μπεμπα τι αγχωνεσαι;οσο για την πιεση λογικο ειναι αμα ειχε προηγηθει τσακωμος..Μην φοβασαι τιποτααα!!!ποσο ζυγιζει η μπεμπουλα σου;;; 

Δεν ξερω ρε παιδι μου ωρες ωρες πιστευω οτι ο εγκεφαλος δρα ανεξαρτητα..χαχαχαχα δε συμβαδιζουμε:razz:απασχολησου με κατι αλλο ..εγω βλεπω διαφορα βιντεακια με μωρακια ε και για λιγο τουλαχιστον ξεχνιεμαι..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ πέρα από το πρόβλημα με τα οξέα κ το ριοπαν που μου προκάλεσε άγχος...δεν είμαι αγχωμενη! 

Που να με αφήσει αυτός ο πόνος να αγχωθω! Αλλά κ γτ να αγχωθω; Στη δουλειά ήμουν μόνιμα αγχωμενη ...τώρα ήρθε ο καιρός να χαλαρώσω.

  • Μου αρέσει 1

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Μαρίτσα10 Μην ανησυχείς τόσο για τα φάρμακα. Εγώ έπρεπε να πάρω από την αρχή της κυησης δύσκολες αποφάσεις και οι γιατροί μου εξήγησαν ότι τα περισσότερα λένε δεν επιτρεπονται στην εγγυμοσυνη γιατί πολύ απλά δεν έχουν γίνει έρευνες. Και είναι λογικό. Πόσες γυναίκες θα πάνε εθελοντικά να πάρουν μέρος σε έρευνα με φάρμακα ουσες εγγυες. Όμως πάντα υπάρχει μια καταγραφή στα περιστατικά που συμβαίνουν και έτσι περνούν απόφαση τι θα δώσουν και τι όχι. Απλά σαν λογικός γιατρός σου λέει με φειδώ. Μην το κάνεις καραμέλα. Παρ όλα αυτά μπες στο Google γράψε το όνομα του φαρμάκου και μετά pregnancy category fda και δες οι Αμερικανοί σε τη κατηγορία το έχουν. Μέχρι c είναι ασφαλές στο τρίτο τρίμηνο. 

Πάνε και οι κορτιζόνες. Τα έκανες όλα τέλεια. Με το καλό τα μπεμπακια σου να μείνουν σίγουρα άλλες 3 βδομάδες μέσα. Αλήθεια τι είναι ξέρεις; 

Εγώ κορίτσια κοιμάμαι σαν το τούβλο. Σας το έχω ξαναπεί. Περνώ 1 mag iasis μια ώρα πριν τον ύπνο και ούτε σκέψεις έχω ούτε τίποτα. Με ξυπνάει μόνο η αλλαγή πλευράς και η τουαλέτα. Βέβαια εγώ είμαι χάλια όλη μέρα γιατί κάθε μέρα τρέχω για εξετάσεις οπότε 4 από τις 5 εργάσιμες μέρες ξυπνάω από τις 6:30 το πρωί. 

Το μυαλό μου το μαζεύω γιατί σκέφτομαι μέχρι την επόμενη εβδομάδα. Βάζω στόχο πάντα να φτάσω την επόμενη Τρίτη και όταν φτάνει λέω αντε πάμε τώρα για την επόμενη. Δεν προλαβαίνω να σκεφτώ και όλας. Τρώω κάθε μέρα 6 ώρες σε ένα νοσοκομείο, γυρίζω πτώμα και κοιμαμαι. Μην σκέφτεστε ζήστε το. 

Just now, Elen211 είπε:

Μου έστειλε και η ξαδέρφη μου στις 6 το πρωί μήνυμα "σε είδα στον ύπνο μου... Αν σπάσουν τα νερά να μας ειδοποιήσεις κι εμάς..."Τελος πάντων  λογοδιαρροια με πιάνει με το άγχος...  Αλλά πρέπει κάπου να τα πω...  

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Πότε με το καλό έχεις ΠΗΤ; Είναι ζόρικο να είσαι στο κρεβάτι. Και να ακούς και εμάς να μουρμούραμε για διάφορα... Χαρά στο κουράγιο σου και στην υπομονή σου. Αλλά αξίζουν τα μικρά μας όλες τις θυσίες μας γι αυτό η φύση μας δίνει δύναμη να αντέχουμε. Τώρα για την ξαδέρφη σου, συγνώμη και όλας αλλά αυτά δεν τα λες σε μια εγγυο. Εκτός ότι είναι μπούρδες, ακόμη και να γεννούσε σήμερα με αυτό που σου είπε τι μπορείς να κάνεις δηλαδή; Καλύτερα να κρατάς τους ανθρώπους που σε ταραζουν σε μια απόσταση αυτό τον καιρό που θες ηρεμία. 

Με το καλό ο μπέμπης αλλά κακά τα ψέμματα πλέον και να γεννησουμε προωρα που δεν το εύχομαι τα παιδάκια μας θα τα καταφέρουν. Οπότε άλλαξε πλευρά και πρότεινε μας κανένα καλό σήριαλ γιατί λογικά θα τα έχεις δει όλα!! 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

@Μαρίτσα10 Μην ανησυχείς τόσο για τα φάρμακα. Εγώ έπρεπε να πάρω από την αρχή της κυησης δύσκολες αποφάσεις και οι γιατροί μου εξήγησαν ότι τα περισσότερα λένε δεν επιτρεπονται στην εγγυμοσυνη γιατί πολύ απλά δεν έχουν γίνει έρευνες. Και είναι λογικό. Πόσες γυναίκες θα πάνε εθελοντικά να πάρουν μέρος σε έρευνα με φάρμακα ουσες εγγυες. Όμως πάντα υπάρχει μια καταγραφή στα περιστατικά που συμβαίνουν και έτσι περνούν απόφαση τι θα δώσουν και τι όχι. Απλά σαν λογικός γιατρός σου λέει με φειδώ. Μην το κάνεις καραμέλα. Παρ όλα αυτά μπες στο Google γράψε το όνομα του φαρμάκου και μετά pregnancy category fda και δες οι Αμερικανοί σε τη κατηγορία το έχουν. Μέχρι c είναι ασφαλές στο τρίτο τρίμηνο. 

Πάνε και οι κορτιζόνες. Τα έκανες όλα τέλεια. Με το καλό τα μπεμπακια σου να μείνουν σίγουρα άλλες 3 βδομάδες μέσα. Αλήθεια τι είναι ξέρεις; 

Εγώ κορίτσια κοιμάμαι σαν το τούβλο. Σας το έχω ξαναπεί. Περνώ 1 mag iasis μια ώρα πριν τον ύπνο και ούτε σκέψεις έχω ούτε τίποτα. Με ξυπνάει μόνο η αλλαγή πλευράς και η τουαλέτα. Βέβαια εγώ είμαι χάλια όλη μέρα γιατί κάθε μέρα τρέχω για εξετάσεις οπότε 4 από τις 5 εργάσιμες μέρες ξυπνάω από τις 6:30 το πρωί. 

Το μυαλό μου το μαζεύω γιατί σκέφτομαι μέχρι την επόμενη εβδομάδα. Βάζω στόχο πάντα να φτάσω την επόμενη Τρίτη και όταν φτάνει λέω αντε πάμε τώρα για την επόμενη. Δεν προλαβαίνω να σκεφτώ και όλας. Τρώω κάθε μέρα 6 ώρες σε ένα νοσοκομείο, γυρίζω πτώμα και κοιμαμαι. Μην σκέφτεστε ζήστε το. 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Πότε με το καλό έχεις ΠΗΤ; Είναι ζόρικο να είσαι στο κρεβάτι. Και να ακούς και εμάς να μουρμούραμε για διάφορα... Χαρά στο κουράγιο σου και στην υπομονή σου. Αλλά αξίζουν τα μικρά μας όλες τις θυσίες μας γι αυτό η φύση μας δίνει δύναμη να αντέχουμε. Τώρα για την ξαδέρφη σου, συγνώμη και όλας αλλά αυτά δεν τα λες σε μια εγγυο. Εκτός ότι είναι μπούρδες, ακόμη και να γεννούσε σήμερα με αυτό που σου είπε τι μπορείς να κάνεις δηλαδή; Καλύτερα να κρατάς τους ανθρώπους που σε ταραζουν σε μια απόσταση αυτό τον καιρό που θες ηρεμία. 

Με το καλό ο μπέμπης αλλά κακά τα ψέμματα πλέον και να γεννησουμε προωρα που δεν το εύχομαι τα παιδάκια μας θα τα καταφέρουν. Οπότε άλλαξε πλευρά και πρότεινε μας κανένα καλό σήριαλ γιατί λογικά θα τα έχεις δει όλα!! 

15/7 έχω ΠΗΤ.  Χάχα όντως έχω δει πολλά..  Το Netflix και η δορυφορική να είναι καλά..Τις τελευταίες μέρες Βλέπω Chicago med και Bones  όταν λείπει ο σύζυγος γιατί αλλιώς μου φωνάζει ότι βλέπω χαζομάρες.. Και Brooklyn 99 όταν είναι εδώ για πιο "ανάλαφρο"! Ευτυχώς έχω και τον υπολογιστή και δουλεύω λίγο online και περνάει η ώρα νεράκι...  Έκανα πολλά δημιουργικά πράγματα αυτές τις εβδομάδες! Μέχρι και εξετάσεις για μεταπτυχιακό έδωσα και πέρασα και στις συνεντεύξεις! Τι Σάββατο έχω την συνέντευξη..  Ευελπιστώ να μην γεννήσω μέχρι τότε! Το είπα στον γιατρό και μου λέει "ευτυχώς το σπίτι μου είναι δίπλα στο πανεπιστήμιο να έρθω γρήγορα"!  Τέλος πάντων γερά μωράκια να είναι και ας έρθουν οπότε θέλουν! Το καλό είναι ότι είναι μεγάλος ο μπέμπης (2,5κιλα) και μου είπε ο γιατρός ότι πλέον δεν φοβόμαστε τίποτα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 said:

15/7 έχω ΠΗΤ.  Χάχα όντως έχω δει πολλά..  Το Netflix και η δορυφορική να είναι καλά..Τις τελευταίες μέρες Βλέπω Chicago med και Bones  όταν λείπει ο σύζυγος γιατί αλλιώς μου φωνάζει ότι βλέπω χαζομάρες.. Και Brooklyn 99 όταν είναι εδώ για πιο "ανάλαφρο"! Ευτυχώς έχω και τον υπολογιστή και δουλεύω λίγο online και περνάει η ώρα νεράκι...  Έκανα πολλά δημιουργικά πράγματα αυτές τις εβδομάδες! Μέχρι και εξετάσεις για μεταπτυχιακό έδωσα και πέρασα και στις συνεντεύξεις! Τι Σάββατο έχω την συνέντευξη..  Ευελπιστώ να μην γεννήσω μέχρι τότε! Το είπα στον γιατρό και μου λέει "ευτυχώς το σπίτι μου είναι δίπλα στο πανεπιστήμιο να έρθω γρήγορα"!  Τέλος πάντων γερά μωράκια να είναι και ας έρθουν οπότε θέλουν! Το καλό είναι ότι είναι μεγάλος ο μπέμπης (2,5κιλα) και μου είπε ο γιατρός ότι πλέον δεν φοβόμαστε τίποτα! 

 Συγχαρητήρια για τις εξετάσεις κ μπράβο σου!!! Εμένα το μυαλό μου έχει κουρκουτιάσει αυτούς τους μήνες :neutral:, εκεί π διάβαζα βιβλία συστηματικά, πλέον τπτ. Θα επανέλθω μετά τη γέννα κ μόλις βάλω σε μια σειρά το μωράκι ελπίζω.

Όσο για τα όνειρα των άλλων, να τα κρατάνε για τον εαυτό τους, είναι τουλάχιστον σκιαχτικό. :evil:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

@Μαρίτσα10 Μην ανησυχείς τόσο για τα φάρμακα. Εγώ έπρεπε να πάρω από την αρχή της κυησης δύσκολες αποφάσεις και οι γιατροί μου εξήγησαν ότι τα περισσότερα λένε δεν επιτρεπονται στην εγγυμοσυνη γιατί πολύ απλά δεν έχουν γίνει έρευνες. Και είναι λογικό. Πόσες γυναίκες θα πάνε εθελοντικά να πάρουν μέρος σε έρευνα με φάρμακα ουσες εγγυες. Όμως πάντα υπάρχει μια καταγραφή στα περιστατικά που συμβαίνουν και έτσι περνούν απόφαση τι θα δώσουν και τι όχι. Απλά σαν λογικός γιατρός σου λέει με φειδώ. Μην το κάνεις καραμέλα. Παρ όλα αυτά μπες στο Google γράψε το όνομα του φαρμάκου και μετά pregnancy category fda και δες οι Αμερικανοί σε τη κατηγορία το έχουν. Μέχρι c είναι ασφαλές στο τρίτο τρίμηνο. 

Πάνε και οι κορτιζόνες. Τα έκανες όλα τέλεια. Με το καλό τα μπεμπακια σου να μείνουν σίγουρα άλλες 3 βδομάδες μέσα. Αλήθεια τι είναι ξέρεις; 

Εγώ κορίτσια κοιμάμαι σαν το τούβλο. Σας το έχω ξαναπεί. Περνώ 1 mag iasis μια ώρα πριν τον ύπνο και ούτε σκέψεις έχω ούτε τίποτα. Με ξυπνάει μόνο η αλλαγή πλευράς και η τουαλέτα. Βέβαια εγώ είμαι χάλια όλη μέρα γιατί κάθε μέρα τρέχω για εξετάσεις οπότε 4 από τις 5 εργάσιμες μέρες ξυπνάω από τις 6:30 το πρωί. 

Το μυαλό μου το μαζεύω γιατί σκέφτομαι μέχρι την επόμενη εβδομάδα. Βάζω στόχο πάντα να φτάσω την επόμενη Τρίτη και όταν φτάνει λέω αντε πάμε τώρα για την επόμενη. Δεν προλαβαίνω να σκεφτώ και όλας. Τρώω κάθε μέρα 6 ώρες σε ένα νοσοκομείο, γυρίζω πτώμα και κοιμαμαι. Μην σκέφτεστε ζήστε το. 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Πότε με το καλό έχεις ΠΗΤ; Είναι ζόρικο να είσαι στο κρεβάτι. Και να ακούς και εμάς να μουρμούραμε για διάφορα... Χαρά στο κουράγιο σου και στην υπομονή σου. Αλλά αξίζουν τα μικρά μας όλες τις θυσίες μας γι αυτό η φύση μας δίνει δύναμη να αντέχουμε. Τώρα για την ξαδέρφη σου, συγνώμη και όλας αλλά αυτά δεν τα λες σε μια εγγυο. Εκτός ότι είναι μπούρδες, ακόμη και να γεννούσε σήμερα με αυτό που σου είπε τι μπορείς να κάνεις δηλαδή; Καλύτερα να κρατάς τους ανθρώπους που σε ταραζουν σε μια απόσταση αυτό τον καιρό που θες ηρεμία. 

Με το καλό ο μπέμπης αλλά κακά τα ψέμματα πλέον και να γεννησουμε προωρα που δεν το εύχομαι τα παιδάκια μας θα τα καταφέρουν. Οπότε άλλαξε πλευρά και πρότεινε μας κανένα καλό σήριαλ γιατί λογικά θα τα έχεις δει όλα!! 

Τα μωρά είναι κοριτσάκια κ τα δυο! Μονοζυγωτικά οπότε θα είναι ολόιδια.

Το ριοπαν δεν το έχουν βάλει επίσημα σε κάποια κατηγορία σε σχέση με την εγκυμοσύνη! Από ότι κατάλαβα δεν έχουν αρκετές αποδείξεις για να πουν με σιγουριά ότι επιτρέπεται στα θηλαστικά. Οπότε σου λέει ζυγίζεις τα υπέρ κ τα κατά.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...