Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Giosotpk είπε:

@Αγγελικη85 ναι ίσως γι'αυτό δεν μην σου έδωσε και άλλα αν και το μαγνήσιο από ότι μου είπε το δίνουν όταν υπάρχουν πόνοι κ;τω χαμηλά στην αρχή της εγκυμοσύνης όπως σε εμένα ... 

@Γλυκερια123 εγώ μόνο πάνες αγκάλιας έχω πάρει ...δεν μπορώ να καταλάβω διάφορα σε αυτά τα δύο ... Το τικερ σου ακόμα δεν φαίνεται ... 

 

Δε νομιζω να χουν διαφορα ...μπορει στο υφασμα...:-? δεν ξερω προσπαθησα να τ αλλαξω αλλα και παλι δε μου το βγαζει..:?


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Χαιρετώ τη δυνατή ομάδα! 

Εγώ είμαι 34 εβδομάδων. 

Έχετε φτιάξει βαλίτσα; τι απορυπαντικο χρησιμοποιήστε για το πλύσιμο των βρεφικών; προδερμ; Μαλακτικο δε χρησιμοποιούμε, σωστά; 

Πως πάνε οι εγκυμοσύνες σας; όλο και δυσκολεύουν τα πράγματα! Λίγο έμεινε όμως! 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Δε νομιζω να χουν διαφορα ...μπορει στο υφασμα...:-? δεν ξερω προσπαθησα να τ αλλαξω αλλα και παλι δε μου το βγαζει..:?

κοριτσια δεν το κανετε σωστα για αυτο δεν σας βγαινει το τικερακι ακουστε με και αν με ακουσετε θα σας βγει μια χαρα το τικερακι οταν τελειωνετε το τικερακι και το κανετε save εκει σας βγαζει σε ενα παραθυρο εκει λοιπον λεει για forum ομως οχι για websites και μετα πατας pseudo html και πατας το link αντιγραφη μετα ερχεσαι στο προφιλ εδω μεσα πας στην υπογραφη και το πατας επικολληση εκει κατευθειαν θα δειτε αν σας το βγαζει σαν εικονα δηλαδη να φαινεται αν το βγαζει το εχετε κανει σωστα αν οχι επαναλαβετε τα βηματα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Eleni2512 είπε:

καλημερα κοριτσια! καλη εβδομαδα! για πειτε σε τι εβδομαδα βρισκοσαστε? εγω 31+6:D 

Καλημέραααα καλή εβδομάδα να έχουμε ...τι καιρός είναι αυτός κορίτσια και έβαλε και λίγο κρύο σχετικά ... 

Εγώ είμαι 34+4 τώρα και Τετάρτη έχουμε γιατρό επιτέλους ... 

πρίν από 2 λεπτά , Μαρικο είπε:

Χαιρετώ τη δυνατή ομάδα! 

Εγώ είμαι 34 εβδομάδων. 

Έχετε φτιάξει βαλίτσα; τι απορυπαντικο χρησιμοποιήστε για το πλύσιμο των βρεφικών; προδερμ; Μαλακτικο δε χρησιμοποιούμε, σωστά; 

Πως πάνε οι εγκυμοσύνες σας; όλο και δυσκολεύουν τα πράγματα! Λίγο έμεινε όμως! 

Γεια σου κορίτσι ...με το καλό το μωράκι σου ...αγοράκι ή κοριτσάκι τι έχεις ? Είχες καλή εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής ? 

Εγώ την έχω φτιάξει την βαλιτσα και συγκεκριμένα πήρα δυο μικρές μια για μένα μια για την μικρή .... Απορρυπαντικο χρησιμοποίησα το Eco Baby το βρήκα σε προσφορά και δεν θα πάρω και άλλο μπουκάλι να σου πω την αλήθεια μετά έχω σκοπό να τα πλένω με το κανονικό ... Μαλακτικό όχι δεν έβαλα ... 

Εγώ είχα καλή εγκυμοσύνη τώρα ζοριζομαι στον ύπνο μόνο ... 

 

Βρε κορίτσια έχετε καθόλου ζωντανά όνειρα ? Εγώ σήμερα όλο το βράδυ είχα κουβέντα χαχαχχαχ μια στα ελληνικά μια στα γερμανικά μιλούσα ...με κουνούσε ο άντρας μου ξυπνούσα για λίγο και μετά συνέχιζα τον άφησα και χωρίς ύπνο το καημένο ...αλλά έπρεπε να την τελειώσω την κουβέντα δεν γινόταν να την άφηνα στην μέση χαχαχ ... 

 

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Giotitsa σ ευχαριστω θα το ξανακοιταξω το ticker..

@Eleni2512 ειμαι 33 +2 κι εχει αρχισει να μην πολυκουνιεται αλλα θα ρωτησω και το γιατρο την τεταρτη που θα παω..δεν νομιζω οτι ειναι κατι απλα οτι μεγαλωνει...

@Μαρικο κι εγω εφτιαξα βαλιτσα λειπουν μερικα πραγματακια αλλα οκ ειναι λιγα..θα κοιταξω να τα παρω μεσα στο μηνα..απορρυπαντικο βαζω baby planet που το βρηκα σε προσφορα..μαλλακτικο μου ειπαν οχι...

@Giosotpk κι εγω εχω ζωντανα ονειρα και μιλαω κ φωναζω κ το πρωι μου λεει ο αντρας μου χτες φωναζες μιλαγες κτλπ και του λεω εγω αποκλειεται!!!αχχαχαχχ ασε που μερικα ειναι κι ακαταλληλα χαχαχαχαχαχαχαχ ατιμες ορμονες!!!


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

@Giotitsa σ ευχαριστω θα το ξανακοιταξω το ticker..

@Eleni2512 ειμαι 33 +2 κι εχει αρχισει να μην πολυκουνιεται αλλα θα ρωτησω και το γιατρο την τεταρτη που θα παω..δεν νομιζω οτι ειναι κατι απλα οτι μεγαλωνει...

@Μαρικο κι εγω εφτιαξα βαλιτσα λειπουν μερικα πραγματακια αλλα οκ ειναι λιγα..θα κοιταξω να τα παρω μεσα στο μηνα..απορρυπαντικο βαζω baby planet που το βρηκα σε προσφορα..μαλλακτικο μου ειπαν οχι...

@Giosotpk κι εγω εχω ζωντανα ονειρα και μιλαω κ φωναζω κ το πρωι μου λεει ο αντρας μου χτες φωναζες μιλαγες κτλπ και του λεω εγω αποκλειεται!!!αχχαχαχχ ασε που μερικα ειναι κι ακαταλληλα χαχαχαχαχαχαχαχ ατιμες ορμονες!!!

Χαχαχαχχαχα ... Δεν είσαι η μόνη με τα ακατάλληλα όνειρα πίστεψέ με χαχαχχαχα ... 

Είσαι ευχαριστημένη με το Planet Baby ? Γιατί εγώ να πω την αλήθεια από το Eco Baby δεν είμαι ευχαριστημένη και πιστεύω λεκέδες αύριο μεθαύριο αυτά δεν θα βγάζουν με τίποτα ...

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giosotpk είπε:

Χαχαχαχχαχα ... Δεν είσαι η μόνη με τα ακατάλληλα όνειρα πίστεψέ με χαχαχχαχα ... 

Είσαι ευχαριστημένη με το Planet Baby ? Γιατί εγώ να πω την αλήθεια από το Eco Baby δεν είμαι ευχαριστημένη και πιστεύω λεκέδες αύριο μεθαύριο αυτά δεν θα βγάζουν με τίποτα ...

Δεν ξερω γιατι δεν ειχαν λεκεδες οποτε δεν ξερω κατα ποσο θα τα καθαριζει αλλα γενικα εχω ακουσει οτι κανενα απο τα βρεφικα απορρυπαντικα δεν καθαριζει τα βρεφικα εντελως...μαλλον θα τα πλενω μαζι με τα δικα μας αν ειναι πολυ λερωμενα και μετα θα τα βαζω μονα τους με το βρεφικο αππτρρυπαντικο...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Δεν ξερω γιατι δεν ειχαν λεκεδες οποτε δεν ξερω κατα ποσο θα τα καθαριζει αλλα γενικα εχω ακουσει οτι κανενα απο τα βρεφικα απορρυπαντικα δεν καθαριζει τα βρεφικα εντελως...μαλλον θα τα πλενω μαζι με τα δικα μας αν ειναι πολυ λερωμενα και μετα θα τα βαζω μονα τους με το βρεφικο αππτρρυπαντικο...

Παρακαλώ σου βγήκε το τικερακι φαίνεται τέλειο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Δεν ξερω γιατι δεν ειχαν λεκεδες οποτε δεν ξερω κατα ποσο θα τα καθαριζει αλλα γενικα εχω ακουσει οτι κανενα απο τα βρεφικα απορρυπαντικα δεν καθαριζει τα βρεφικα εντελως...μαλλον θα τα πλενω μαζι με τα δικα μας αν ειναι πολυ λερωμενα και μετα θα τα βαζω μονα τους με το βρεφικο αππτρρυπαντικο...

Φαίνεται το τικερ σου ... 

Αυτό έχω διαβάσει και εγώ πως τα βρεφικά δεν καθαρίζουν ... Εγώ πάντως θα δοκιμασ. Να τα πλένω με κανονικό απορρυπαντικό όταν τελειώσει αυτό που έχω τώρα ...αρκεί να μην μου κάνει καμία αλλεργία ... 

 

Εντάξει η βαλίτσα τα έβαλες όλα ? Εγώ την ανοίγω την κοιτάω την ξανά κοιτάω μήπως θυμηθώ τίποτα ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Παρακαλώ σου βγήκε το τικερακι φαίνεται τέλειο

Ναιιιιι αφου μου εξηγησες το βρηκα..εγω δεν παταγα για forum γι αυτο δε φαινοταν!!με το καλο κοριτσι μου!!!!

Just now, Giosotpk είπε:

Φαίνεται το τικερ σου ... 

Αυτό έχω διαβάσει και εγώ πως τα βρεφικά δεν καθαρίζουν ... Εγώ πάντως θα δοκιμασ. Να τα πλένω με κανονικό απορρυπαντικό όταν τελειώσει αυτό που έχω τώρα ...αρκεί να μην μου κάνει καμία αλλεργία ... 

 

Εντάξει η βαλίτσα τα έβαλες όλα ? Εγώ την ανοίγω την κοιτάω την ξανά κοιτάω μήπως θυμηθώ τίποτα ... 

Ναι μου εξηγησε η κοπελα και το βρηκα..δεν ηταν τιποτα.

Την εφτιαξα τη βαλιτσα αλλα λειπουν καποια πραγματακια..λεπτομερειες ειναι..μεσα στο μηνα θα τα παρω κι αυτα...τα εχω γραμμενα σ ενα χαρτι μου το εδωσαν απ το νοσοκομειο που θα γεννησω κι οτι παιρνω το σβηνω...κι εγω την ανοιγω να παιρνουν κι αερα..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 34+1. :wub:

Κορίτσια επειδή εγω θα γεννήσω σε ιδιωτικό με το καλό, στη δική μου βαλιτσούλα θα βάλω κ 2 φορμάκια, μια κουβερτούλα κ 2 κουβερτούλες αγκαλιάς, δν θα παρω ξεχωριστή βαλιτσούλα για το μωρό, τί λέτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...