Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tsilona είπε:

Με πήρε νωρίτερα κορίτσια όλα καλά τελείωσα. Κορίτσι παλι

Με φύγε ένα άγχος κ μένα! Τωρα περιμένουμε το αίμα να βγει

αντε βρε μπουμπου τελειαααα :) στο είπε με σιγουρια δλδ το φυλο? 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Με πήρε νωρίτερα κορίτσια όλα καλά τελείωσα. Κορίτσι παλι

Με φύγε ένα άγχος κ μένα! Τωρα περιμένουμε το αίμα να βγει

Μπράβο ρε κορίτσι μου, πάει το άγχος!!  Έρχεται η κορηηηη! Να κάνω μια ερώτηση; τράχηλο μετράνε; Γιατί μια γνωστή έλεγε ότι έκανε και διακοιλιακο και διακολπικο υπέρηχο στην Αυχενική για να μετρήσουν τράχηλο. Σας είπε τίποτα ο γιατρός;

Ποιες άλλες είναι να πάνε στα κοντά; Εγώ έχω την Τρίτη!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι μου, πάει το άγχος!!  Έρχεται η κορηηηη! Να κάνω μια ερώτηση; τράχηλο μετράνε; Γιατί μια γνωστή έλεγε ότι έκανε και διακοιλιακο και διακολπικο υπέρηχο στην Αυχενική για να μετρήσουν τράχηλο. Σας είπε τίποτα ο γιατρός;

Ποιες άλλες είναι να πάνε στα κοντά; Εγώ έχω την Τρίτη!

Εγώ τράχηλο θα μετραω ναι το Εχω ζητήσει λόγω πρόωρου τοκετού @tsilonaτελεια νέα κορίτσι μου με το καλό ότι είναι γερο να είναι θα κανεις Doppler μητριαιων αρτηριών εγώ εκανα σήμερα αλλά δεν βγήκε καλό μάλλον θα γεννησω πιο νωρίς εγώ κορίτσια μου αλλά εδώ θα σας κατσικωθω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εγώ τράχηλο θα μετραω ναι το Εχω ζητήσει λόγω πρόωρου τοκετού @tsilonaτελεια νέα κορίτσι μου με το καλό ότι είναι γερο να είναι θα κανεις Doppler μητριαιων αρτηριών εγώ εκανα σήμερα αλλά δεν βγήκε καλό μάλλον θα γεννησω πιο νωρίς εγώ κορίτσια μου αλλά εδώ θα σας κατσικωθω

Κορίτσι μου επειδή είμαι άσχετη, τι είναι αυτό; Τώρα γίνεται; τι μετράει;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου επειδή είμαι άσχετη, τι είναι αυτό; Τώρα γίνεται; τι μετράει;

 Αμέσως θα σου πω αυτό γίνετα π.χ σε εμένα γιατί Εχω θρομβοφιλια βλέπει κατα ποσό αιματωνεται ο πλακούντας και κατα ποσο υπάρχουν σημαδια για προεκλαμψία

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου επειδή είμαι άσχετη, τι είναι αυτό; Τώρα γίνεται; τι μετράει;

Για τον τράχηλο εννοεις μήπως;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 47 λεπτά , marioula1234 είπε:

αντε βρε μπουμπου τελειαααα :) στο είπε με σιγουρια δλδ το φυλο? 

Δε μου δώσε πιθανότητα, τον λέω μήπως φαίνεται τι είναι; λέει ναι κορίτσι είναι. Αχχα μάλλον ήταν πολύ σίγουρος... 

Το ντοπλερ δεν το κάνουν στις 33 περίπου βδομάδες; 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

 Αμέσως θα σου πω αυτό γίνετα π.χ σε εμένα γιατί Εχω θρομβοφιλια βλέπει κατα ποσό αιματωνεται ο πλακούντας και κατα ποσο υπάρχουν σημαδια για προεκλαμψία

Για τον τράχηλο εννοεις μήπως;

Όχι καλά κατάλαβες, για το Doppler έλεγα! Ευχαριστώ πολύ! Αυτό το κάνουν γενικά τώρα η εσύ το παρακολουθείς συγκεκριμένα λόγω θρομβοφιλιας;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Όχι καλά κατάλαβες, για το Doppler έλεγα! Ευχαριστώ πολύ! Αυτό το κάνουν γενικά τώρα η εσύ το παρακολουθείς συγκεκριμένα λόγω θρομβοφιλιας;

Οχι δεν το κάνουν γενικα μονο σε καποιες που έχουν θρομβοφιλια όπως εγώ

Just now, tsilona είπε:

Δε μου δώσε πιθανότητα, τον λέω μήπως φαίνεται τι είναι; λέει ναι κορίτσι είναι. Αχχα μάλλον ήταν πολύ σίγουρος... 

Το ντοπλερ δεν το κάνουν στις 33 περίπου βδομάδες; 

@marioula1234 λέγεται doppler μητριαιων αρτηριών ναι όντως στην 30 κατι δεν θυμαμαι εβδομαδα γίνονται τα Doppler άλλα αυτό είναι ειδικό για το αίμα καταλαβες απλά λέγεται ετσι λάθος παράθεση σορρυ  @tsilona ηθελα να πω

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa
  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια συγχαρητήρια για τις αυχενικες σας!! Και με το καλό οι υπόλοιπες!

Εγώ είμαι με εισαγωγή και προς το παρόν παρακολούθηση. Υποτροπιασα.. Αύριο πιστεύω πως θα βρω όμως.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια συγχαρητήρια για τις αυχενικες σας!! Και με το καλό οι υπόλοιπες!

Εγώ είμαι με εισαγωγή και προς το παρόν παρακολούθηση. Υποτροπιασα.. Αύριο πιστεύω πως θα βρω όμως.

περαστικά σ @Farmakotriftena μ....να σαι δυνατη κ όλα θα πάνε καλά αγαπη μ....

εχω χάσει επεισόδια μήπως???? τι έπαθες φιλη μ???? συγνωμη που ρωτάω....εύχομαι να πάνε όλα ολα ....που θα πάνε ειμαι σίγουρη...φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια συγχαρητήρια για τις αυχενικες σας!! Και με το καλό οι υπόλοιπες!

Εγώ είμαι με εισαγωγή και προς το παρόν παρακολούθηση. Υποτροπιασα.. Αύριο πιστεύω πως θα βρω όμως.

Τι εγινε κοριτσακι μου, τι συνεβη;;;;; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια συγχαρητήρια για τις αυχενικες σας!! Και με το καλό οι υπόλοιπες!

Εγώ είμαι με εισαγωγή και προς το παρόν παρακολούθηση. Υποτροπιασα.. Αύριο πιστεύω πως θα βρω όμως.

Περαστικά κορίτσι μου, σύντομα στο σπιτάκι σου εύχομαι! Πώς είσαι;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Οξεία γαστρεντερίτιδα κορίτσια. Νιώθω καλύτερα τώρα μου βάζουν μονίμως ορούς κ είμαι καλύτερα..

Ρε κορίτσι τι λες τώρα Ποπο περιαστικά σου να είναι γαστρεντερίτιδα πως κολλησες;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...