Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Mamacita Alina είπε:

Προσέχει λέει και τρώει χαλβά. Εγώ έφαγα γεμιστά Παπαδοπούλου. Ναι ναι κι εγώ εμετουλη θέλω...

Λίγο έλειψα που να χαθειτε και βλέπω φαγητά μπροστα μου εγώ όλα τα θέλω εμετουληδες όχι @winspertκαι @Mamacita Alina κοιμάμαι ξαναξυπναω και παει λέγοντας πφφφ και φαγητο θέλω τώρα κατσε να δω τι θα χλαπακιασω που να σκασετε και χαλβά Εχω και όλα τα Εχω και φραουλες Εχω καλέ αν ήθελα φράουλες ποιος θα μου έφερνε τωρα 

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Προσέχει λέει και τρώει χαλβά. Εγώ έφαγα γεμιστά Παπαδοπούλου. Ναι ναι κι εγώ εμετουλη θέλω...

Χαχαχα, ναι προσεχω... :lol:Ε, απλα δεν τρωω ότι ετρωγα... Μα να τα κοψω ολα... Χαλβαδακο εφαγα... Εχει ζαχαριτσα αλλα δεν τρωω αλλα γλυκα... Σνιφ σνιφ... 

Just now, Giotitsa είπε:

Λίγο έλειψα που να χαθειτε και βλέπω φαγητά μπροστα μου εγώ όλα τα θέλω εμετουληδες όχι @winspertκαι @Mamacita Alina κοιμάμαι ξαναξυπναω και παει λέγοντας πφφφ και φαγητο θέλω τώρα κατσε να δω τι θα χλαπακιασω που να σκασετε και χαλβά Εχω και όλα τα Εχω και φραουλες Εχω καλέ αν ήθελα φράουλες ποιος θα μου έφερνε τωρα 

Εφαγα κ με εφαγε ομως... Αναγουλιτσα τωρα κ καλα να παθω... Κ εγω ολο κ κατι τσιμπαω... Χαχαχα, φαε κ εσυ να δω τι θα καταλαβεις... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Λίγο έλειψα που να χαθειτε και βλέπω φαγητά μπροστα μου εγώ όλα τα θέλω εμετουληδες όχι @winspertκαι @Mamacita Alina κοιμάμαι ξαναξυπναω και παει λέγοντας πφφφ και φαγητο θέλω τώρα κατσε να δω τι θα χλαπακιασω που να σκασετε και χαλβά Εχω και όλα τα Εχω και φραουλες Εχω καλέ αν ήθελα φράουλες ποιος θα μου έφερνε τωρα 

Όταν τα λέτε εσείς δε σας νοιάζει όμως εεε; Άιντε μην σας αρχίσω στα παϊδάκια και τα πανσετακια και τα προφιτερολακια

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Όταν τα λέτε εσείς δε σας νοιάζει όμως εεε; Άιντε μην σας αρχίσω στα παϊδάκια και τα πανσετακια και τα προφιτερολακια

Αχ οχι να σε χαρω.... Μπορει να ανακατευομαι αλλ αν ειχα πανσετακια θα τα τσακιζα τωρα... Αληθεια ομως... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

δεν κάνουμε σεξ... γτ με την αποκολληση που ειχα φοβαμαι αλλα κανουμε πολλα αλλα χαχαχ

 

Καλέ μαριουλα, δεν τον ρώτησα αν επηρεάζει η πράξη λόγω κινήσεων κ έντασης να το πω, ή ο οργ@σμος γτ συσπάται (νομίζω) η μήτρα όταν τ€λειώνουμ€ οι γυναίκες. 

Και μάλλον δεν θα τον ρωτήσω. ντρέπομαι λιγάκι. Ααααααααχ νυχτερίδες κ αράχνες γλυκιά μουυυ

Έφαγα 1.5 πιάτο ρυζοτο με λαχανικά κ νοιώθω πιο φουσκωμενη κινεζα από πότε 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Καλέ μαριουλα, δεν τον ρώτησα αν επηρεάζει η πράξη λόγω κινήσεων κ έντασης να το πω, ή ο οργ@σμος γτ συσπάται (νομίζω) η μήτρα όταν τ€λειώνουμ€ οι γυναίκες. 

Και μάλλον δεν θα τον ρωτήσω. ντρέπομαι λιγάκι. Ααααααααχ νυχτερίδες κ αράχνες γλυκιά μουυυ

Έφαγα 1.5 πιάτο ρυζοτο με λαχανικά κ νοιώθω πιο φουσκωμενη κινεζα από πότε 

κοιτα εγω την ενταση κ τα χτυπηματα φοβαμαι.... και αυτο επειδη ειχα αποκόλληση στα αλλα μ παιδια εκανα κανονικα σεξ δεν ειχα αποκόλληση κλπ... τωρα σε αυτο με την αποκολληση που ειχα φοβαμαι λιγο κ ετσι δεν κανω σεξ αλλα σου ειπα κανουμε απο τα αλλα που είναι και αυτα πολυ ωραια χαχχα 

κοριτσια εχω πολυ δυνατο πονο εδω κ 3 μερες κ λεω πως είναι εντερο γτ γενικα κανουν πολεμο τα εντερα μες την κοιλια μου... τουαλετα παω κανονικα... σημερα κανουν υπερηχα το βραδυ στο νοσικομειο ισως πεταχτω να δω το νινι να δω αν ειναι καλα να ηρεμησω κ μετα ας πονα το εντερο οσο θελει


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

κοριτσια εχω πολυ δυνατο πονο εδω κ 3 μερες κ λεω πως είναι εντερο γτ γενικα κανουν πολεμο τα εντερα μες την κοιλια μου... τουαλετα παω κανονικα... σημερα κανουν υπερηχα το βραδυ στο νοσικομειο ισως πεταχτω να δω το νινι να δω αν ειναι καλα να ηρεμησω κ μετα ας πονα το εντερο οσο θελει

Να πας κ μην το συζητας καθολου... Οπως ειπες, ας ειναι το μωρο καλα, που ειναι κ ας ποναει το εντερο οσο θελει... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Να πας κ μην το συζητας καθολου... Οπως ειπες, ας ειναι το μωρο καλα, που ειναι κ ας ποναει το εντερο οσο θελει... 

ναι βρε μπουμπου θα παω οποτε αργα το βραδυ θα εχετε νεα μου

Just now, tsilona είπε:

Θέλω να πιστεύω αν πας κ τους πεις ότι έχω αυτό κ Φοβάμαι θα σε κάνουν.Απλά αν τους πεις ότι το χεις 3 μέρες ίσως σου φέρουν αντίρρηση.

καλε οχι... καθε Τριτη κ Πεμπτη απογευμα κανουν υπερηχα στο γυναικολογικο τμήμα... θα εχει πολλες εκει :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

ναι βρε μπουμπου θα παω οποτε αργα το βραδυ θα εχετε νεα μου

καλε οχι... καθε Τριτη κ Πεμπτη απογευμα κανουν υπερηχα στο γυναικολογικο τμήμα... θα εχει πολλες εκει :)

Ε είστε σε καλύτερη μοίρα από μας τότε. Αχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια ποια αλλη έχει πρόβλημα με την σελίδα ενω μπαίνω δεν βγάζει καινούργιες δημοσιευσεις δηλαδή οτι δημοσιεύεται εσείς δεν μπορω να το φω βλέπω μονο αναρτήσεις μας απο τρεις μερες πριν εσάς σας το κανει αυτό τώρα μόλις μπόρεσα να μπω είχα θέμα @winspert @Mamacita Alina


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...