Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Μακάρι!!! Γιώτα τι ώρα έχεις εσύ; 

 

Just now, Giotitsa είπε:

 @Farmakotriftenaμακαρι κορίτσι μου ο Θεός είναι μεγάλος εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας

Αχ κορίτσια είστε οι πρώτες μας Αυχενικες. Να πάτε με το καλό να μας κάνετε καλό ποδαρικό στην ομάδα. Άντε να μπείτε αμέσως να μας πείτε τα υπέροχα αποτελέσματα σας!!!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Giotitsa αδερφή μ Κ μανα του η της ανηψια μ....Όλα θα ειναι τελειααααααα......σε αγαπώ κ το ξέρεις.

@tsilona ολες η ευχες μαζι σ κοριτσι μ....κ φυσικά κ σε εσένα θα είναι όλα τελειααααααα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έχω στις 5 ραντεβού κ έχω πολύ αγωνία. Στείλτε θετική ενέργεια κορίτσια μου κ στις 2 μας. 

Σας στέλνουμε ολη τη θετικη μας ενέργεια κ αγαπη... 

Just now, marioula1234 είπε:

κοριτσια μου ολα καλα και εμεις το νινι μεγαλώνει 

5dpds7.jpg

Μπραβο κοριτσακι μου... Τελεια... Αχ ψυχουλα μου!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ τελειωσα απο την αυχενική όλα τέλεια σε μένα δόξα τον Θεο και την Παναγία Εχω ενα υγιή μωρακι περιμένω και το  pappa και όλα καλά η Παναγία μαζί σας @tsilonaευχομαι ο Θεός και η Παναγία μαζί σου κορίτσι μου στειλε μύνημα 5 εχεις θυμάμαι

  • Μου αρέσει 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια εγώ τελειωσα απο την αυχενική όλα τέλεια σε μένα δόξα τον Θεο και την Παναγία Εχω ενα υγιή μωρακι περιμένω και το  pappa και όλα καλά η Παναγία μαζί σας @tsilonaευχομαι ο Θεός και η Παναγία μαζί σου κορίτσι μου στειλε μύνημα 5 εχεις θυμάμαι

Αχ Μπράβο Γιωτιτσα μου! Τι υπέροχα νεα!!! 

9 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

κοριτσια μου ολα καλα και εμεις το νινι μεγαλώνει 

5dpds7.jpg

Αχ ένα μικρουλακι ❤ Μπράβο κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια εγώ τελειωσα απο την αυχενική όλα τέλεια σε μένα δόξα τον Θεο και την Παναγία Εχω ενα υγιή μωρακι περιμένω και το  pappa και όλα καλά η Παναγία μαζί σας @tsilonaευχομαι ο Θεός και η Παναγία μαζί σου κορίτσι μου στειλε μύνημα 5 εχεις θυμάμαι

Γιωτιτσα τέλεια νέα γλυκιά μου, εύχομαι να έχω κ γω τέτοια νέα! 

Φύλο δεν είδατε; ναι 5 εχω

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γιωτιτσα τέλεια νέα γλυκιά μου, εύχομαι να έχω κ γω τέτοια νέα! 

Φύλο δεν είδατε; ναι 5 εχω

Οχι ακόμη αγάπη δεν φάνηκε δεν με ενδιαφέρει κιόλας να σου πω γερο αν είναι το πουλάκι μου χαχαχχα με ζουμπιξε κορίτσια ο γιατρός χαχαχαχχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια εγώ τελειωσα απο την αυχενική όλα τέλεια σε μένα δόξα τον Θεο και την Παναγία Εχω ενα υγιή μωρακι περιμένω και το  pappa και όλα καλά η Παναγία μαζί σας @tsilonaευχομαι ο Θεός και η Παναγία μαζί σου κορίτσι μου στειλε μύνημα 5 εχεις θυμάμαι

τελεια νεα αγαπηηηηη μου μπράβο!!! 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...