Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Πω πω τυχερηηη κάθε βδομάδα εκεί θα ήμουν ρε συ..

κοιτα συνηθως πας κ εχει πολλες μπροστά απο εσενα κ ετσι το αποφευγω γτ δεν την παλευω με την πολλη αναμονη αγανακτω...αλλα ναι αν θελω μπορω καθε βδομαδα να πηγαινω να βλεπω αν ολα ειναι οκ με το μικρο 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Καλά ξέρετε πόσες μέρες ψάχνω να βρω που λέει υπογραφή; ααχαχαχχαχα νομίζω το κανα

αγαπη πρέπει να πατησουμε πανω για να το δουμε... εισαι 14+ εβδομαδων;;; ζηλευωωω 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

αγαπη πρέπει να πατησουμε πανω για να το δουμε... εισαι 14+ εβδομαδων;;; ζηλευωωω 

Όχι μαρη λάθος το κάνα κ αυτό την τύχη μου. Δεν είμαι κ ξανθιά να με δικαιολογησω

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Όχι μαρη λάθος το κάνα κ αυτό την τύχη μου. Δεν είμαι κ ξανθιά να με δικαιολογησω

χαχαχχα εγραψα βημα βήμα τι να κανεις διαβασε προσεκτικα κ κανε το απο την αρχη... τελος διεγραψε την παλια υπογραφη κ βαλε την καινούρια 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εμένα πάλι 12+5 μου δείχνει ότι είσαι. Έχεις κι εσύ μωρό σαν εμένα ε;; κουράγιο μάνα!!

Έκανα αλλαγές. Ρε συ ο κύκλος μου είναι....χμμ ήταν (!) μεγάλος κ δε μπορούσα να βρω να τα υπολογίσω σωστά. 

Εσύ έχεις κ ένα μικράκι 10 μηνών μανιτσα; Ω ρε μάνα μου, εγώ κουράγιο; εσύ κουράγιο! 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


...α 14+ σε έβγαζε πριν! Είσαι στη 12η και πάλι τυχερή είσαι! Που έχουμε φτάσει βρε κορίτσια και η μια βδομάδα να μας κάνει διαφορά αχαχαχ. Χοριακη αυριο;

Λοιπόν εγώ κορίτσια σήμερα χάλια. Είναι η χειρότερη μέρα μου μακράν, σε όλη την εγκυμοσύνη. Διάρροια, αναγουλες απίστευτες και κάθε δύο λεπτά λέω τώρα, τώρα , τώρα θα κάνω εμετό. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έκανα αλλαγές. Ρε συ ο κύκλος μου είναι....χμμ ήταν (!) μεγάλος κ δε μπορούσα να βρω να τα υπολογίσω σωστά. 

Εσύ έχεις κ ένα μικρά κι 10 μηνών μανιτσα; Ω ρε μάνα μου, εγώ κουράγιο; εσύ κουράγιο! 

Ααα fifth birthday γράφει... first birthday διάβασα!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

...α 14+ σε έβγαζε πριν! Είσαι στη 12η και πάλι τυχερή είσαι! Που έχουμε φτάσει βρε κορίτσια και η μια βδομάδα να μας κάνει διαφορά αχαχαχ. Χοριακη αυριο;

Λοιπόν εγώ κορίτσια σήμερα χάλια. Είναι η χειρότερη μέρα μου μακράν, σε όλη την εγκυμοσύνη. Διάρροια, αναγουλες απίστευτες και κάθε δύο λεπτά λέω τώρα, τώρα , τώρα θα κάνω εμετό. 

απαπααααα κουραγιοοοο


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αυχενική καλέ έχω...με τη Γιωτιτσα μαζί. 

Υπομονη ρε κορίτσι, έχεις βοήθεια; μανα πεθερά θεία κάτι; 

Αχ κορίτσι αύριο μαζί έχουμε αγωνιά το ξαναπα χαχααχαχα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...