Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Οχι ακόμη αγάπη δεν φάνηκε δεν με ενδιαφέρει κιόλας να σου πω γερο αν είναι το πουλάκι μου χαχαχχα με ζουμπιξε κορίτσια ο γιατρός χαχαχαχχαχαχα

Τι σου έκανε μάνα μου; χαχαχα

Just now, tsilona είπε:

Αχαχχα γερό να ναι κ είναι 50-50.ποση ώρα έκανες; αν επιτρέπεται πόσα έδωσες; 

Κορίτσι εγώ είμαι σε επαρχία, εδώ πάει 120-150 περίπου! Με το καλό και στα δικά σου αποτελέσματα!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια εγώ τελειωσα απο την αυχενική όλα τέλεια σε μένα δόξα τον Θεο και την Παναγία Εχω ενα υγιή μωρακι περιμένω και το  pappa και όλα καλά η Παναγία μαζί σας @tsilonaευχομαι ο Θεός και η Παναγία μαζί σου κορίτσι μου στειλε μύνημα 5 εχεις θυμάμαι

Τελεια Γιωτιτσα μου... Μακαρι ετσι τελεια να ειναι για ολες μας... Σε πιεζε αρκετα με τον υπερηχο για να δει καλυτερα; Νομιζω μετρανε το ρινικο οστο; Κατω απο ποσο είναι καλα; Ειμαι πρωτάρα γι αυτο ρωταω... Τα φιλια μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αχαχχα γερό να ναι κ είναι 50-50.ποση ώρα έκανες; αν επιτρέπεται πόσα έδωσες; 

Δεν εδωσα λεφτά αγαπη στο νοσοκομειο την εκανα την έκανε ενας απο τους καλύτερους εκανα ωρα εγώ κάπου στην μια ωρα με μισή ωρα νια εκανα

Just now, winspert είπε:

Τελεια Γιωτιτσα μου... Μακαρι ετσι τελεια να ειναι για ολες μας... Σε πιεζε αρκετα με τον υπερηχο για να δει καλυτερα; Νομιζω μετρανε το ρινικο οστο; Κατω απο ποσο είναι καλα; Ειμαι πρωτάρα γι αυτο ρωταω... Τα φιλια μου... 

Ναι ναι πιέζει πολύ με τον υπέρηχο και εκεινο το μαρκουτσι για να δει τα παντα εγώ ειδα εγκέφαλο στομάχι χερια πόδια ρινικό οστό πλακούντα πλάτη θώρακα κεφάλι μέτρηση του μωρού χείλη στόμα μύτη ολά τα είδα 

  • Μου αρέσει 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Δεν εδωσα λεφτά αγαπη στο νοσοκομειο την εκανα την έκανε ενας απο τους καλύτερους εκανα ωρα εγώ κάπου στην μια ωρα με μισή ωρα νια εκανα

Ναι ναι πιέζει πολύ με τον υπέρηχο και εκεινο το μαρκουτσι για να δει τα παντα εγώ ειδα εγκέφαλο στομάχι χερια πόδια ρινικό οστό πλακούντα πλάτη θώρακα κεφάλι μέτρηση του μωρού χείλη στόμα μύτη ολά τα είδα 

Ποιο μαρκουτσι; Χρησιμοποιει κ κατι αλλο εκτος απο τον κλασικο υπερηχο; Κ προφανως ειναι κοιλιακα ετσι; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ποιο μαρκουτσι; Χρησιμοποιει κ κατι αλλο εκτος απο τον κλασικο υπερηχο; Κ προφανως ειναι κοιλιακα ετσι; 

Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι ναι κοιλιακά είναι ειδες αυτό που βάζει το τζελ επανω και μετα το περνάει στην κοιλια και βλέπει χαχαχχαχ; σορρυ σε μπρερδευα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι ναι κοιλιακά είναι ειδες αυτό που βάζει το τζελ επανω και μετα το περνάει στην κοιλια και βλέπει χαχαχχαχ; σορρυ σε μπρερδευα

Χαχαχα, λεω κ εγω, χρησιμοποιουν κ κατι αλλο; Τωρα μπορείς να απολαύσεις την υπολοιπη εγκυμοσύνη σου κοριτσακι μου, τελεια!!! 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, λεω κ εγω, χρησιμοποιουν κ κατι αλλο; Τωρα μπορείς να απολαύσεις την υπολοιπη εγκυμοσύνη σου κοριτσακι μου, τελεια!!! 

Χαχαχαχαχαχαχαχα σορρυ σε τρόμαξα κοριτσάκια μου 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giotitsa είπε:

Δεν εδωσα λεφτά αγαπη στο νοσοκομειο την εκανα την έκανε ενας απο τους καλύτερους εκανα ωρα εγώ κάπου στην μια ωρα με μισή ωρα νια εκανα

Ναι ναι πιέζει πολύ με τον υπέρηχο και εκεινο το μαρκουτσι για να δει τα παντα εγώ ειδα εγκέφαλο στομάχι χερια πόδια ρινικό οστό πλακούντα πλάτη θώρακα κεφάλι μέτρηση του μωρού χείλη στόμα μύτη ολά τα είδα 

Ακόμα καλύτερα δωρεάν.στην πρώτη είχα πάει στο Παπαγεωργίου για αυχενική κ πλήρωσα 8ευρω κ κάτι. Στη Β επίπεδου πάλι εκεί με ζήτησαν περίπου 80ευρω.λεω καλά με δουλεύετε; 10 βδομάδες πριν έκανα αυχενική με 8ευρω κ τώρα λέτε 80; κ λέει άλλαξε κ η αυχενική κ ο Β επίπεδου ακριβυναν. Ε τώρα θα πάω έξω. Πέρασαν κ 5 χρόνια απτην πρώτη λέω μεγάλωσα κιόλας ας πάω σε καλό μηχάνημα. Αχααχαχ


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

κοριτσια μου ολα καλα και εμεις το νινι μεγαλώνει 

5dpds7.jpg

Αχου το μωρέ το μικρακι.. Τι τέλειο... Μπράβο.. 

1 hour ago, Giotitsa είπε:

Οχι ακόμη αγάπη δεν φάνηκε δεν με ενδιαφέρει κιόλας να σου πω γερο αν είναι το πουλάκι μου χαχαχχα με ζουμπιξε κορίτσια ο γιατρός χαχαχαχχαχαχα

Εεεεεε όχι περίμενα πως κ πως Ν μου πεις το φύλο και μου λες ότι δεν φάνηκε; δεύτερη απογοήτευση σήμερα.. Ουτε στην αδ μου της είπαν τι είναι.. Είναι Μικρούτσικο λέει ακομ; 

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έφτιαξε..έβλεπα μόνο έως τη σελίδα 156 και μου έγραφε μάλιστα ότι έχουμε να γράψουμε 5 μέρες. Με τις αλλαγές το έκαναν και τρελάθηκε το φόρουμ.... Πόσο χαίρομαι για όλες σας. Έφαγα τα λυσακα μου να καταφέρω να μπω να δω τι κάνετε κοριτσάκια μας. Μακάρι Παναγίτσα μου να είναι όλες οι εγκυμοσύνες τελειομηνες και τα μωράκια μας γερά πάντα. Φιλάκια στις κοιλιτσες σας.

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Ακόμα καλύτερα δωρεάν.στην πρώτη είχα πάει στο Παπαγεωργίου για αυχενική κ πλήρωσα 8ευρω κ κάτι. Στη Β επίπεδου πάλι εκεί με ζήτησαν περίπου 80ευρω.λεω καλά με δουλεύετε; 10 βδομάδες πριν έκανα αυχενική με 8ευρω κ τώρα λέτε 80; κ λέει άλλαξε κ η αυχενική κ ο Β επίπεδου ακριβυναν. Ε τώρα θα πάω έξω. Πέρασαν κ 5 χρόνια απτην πρώτη λέω μεγάλωσα κιόλας ας πάω σε καλό μηχάνημα. Αχααχαχ

Χαχχαχαχχαχα έτσι κορίτσι μου πήγαινε να είναι όλα καλά αυτό σε νοιαζει ουτε τα λεφτά και εμενα αν δεν μπορούσα θα πήγαινα εξω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Με πήρε νωρίτερα κορίτσια όλα καλά τελείωσα. Κορίτσι παλι

Με φύγε ένα άγχος κ μένα! Τωρα περιμένουμε το αίμα να βγει

Μπραβο βρε αγάπη μου κ εσυ!!! Τελεια!!! Καλη συνεχεια κοπέλα μου... ποση ωρα διήρκεσε; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Με πήρε νωρίτερα κορίτσια όλα καλά τελείωσα. Κορίτσι παλι

Με φύγε ένα άγχος κ μένα! Τωρα περιμένουμε το αίμα να βγει

Να το και το πρώτο φύλο της ομάδας!!! Με το καλό κορίτσι και σε εσένα :)

Κοριτσια που πήγατε για αυχενικη πείτε μας την Πητ σας να αρχίσουμε να δημιουργούμε πινακακι σιγά σιγά


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Μπραβο βρε αγάπη μου κ εσυ!!! Τελεια!!! Καλη συνεχεια κοπέλα μου... Ποιο αιμα περιμενετε να βγει; κ ποση ωρα διήρκεσε; 

Ο αίμα θα βγει Παρασκευή. Θα κάνω κ μια αιματολογικη που προβλέπει την προεκλαμψια.εκανα περίπου 40 λεπτά. Είχε πολύ καλή θεση

Just now, Mamacita Alina είπε:

Να το και το πρώτο φύλο της ομάδας!!! Με το καλό κορίτσι και σε εσένα :)

Κοριτσια που πήγατε για αυχενικη πείτε μας την Πητ σας να αρχίσουμε να δημιουργούμε πινακακι σιγά σιγά

27-9  αλλά λόγω κτ πάει 13 με 20  βέβαια θα προσπαθήσω για. Vbac

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...