Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

3 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου αν ο γιατρός σου δεν σου έχει προτείνει αποχή δεν έχεις λόγο να φοβάσαι φαντάζομαι! Οπότε απόλαυσε το και για εμας που δε μας αφήνουν. Προσεκτικά όμως ε χαχαχα

Κορίτσι μου να σου κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση; Εσένα λόγω αποξεσης δε σε αφήνει; σου είπε πότε μπορείς να ξεζουμισεις τον άντρα σου ξανά;χαχα

τι αδιάκριτη καλε σιγα....γυναίκες Είμαστε....ναι λόγο απόξεσηςδεν με αφήνει....κ μ ειπε 30 μερες αποχη....κ τωρα που πλησιάζουν οι μέρες να τελειώσουν στο καπάκι εχω περίοδο κ ξεκινάω διέγερση....αστα πικραμένη ιστορία με εμένα...δεν θα προλάβουμε ουτε μια μέρα....φτου γαμωτο....χαχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ρε κορίτσια ποια αλλη έχει πρόβλημα με την σελίδα ενω μπαίνω δεν βγάζει καινούργιες δημοσιευσεις δηλαδή οτι δημοσιεύεται εσείς δεν μπορω να το φω βλέπω μονο αναρτήσεις μας απο τρεις μερες πριν εσάς σας το κανει αυτό τώρα μόλις μπόρεσα να μπω είχα θέμα @winspert @Mamacita Alina

Μηπως πρεπει να κανεις ανανεωση οταν μπαινεις στη σελίδα; Τραβηγμα της οθονης προς τα κατω... Για δοκιμασε το... 

Just now, marioula1234 είπε:

 

γτ καλε; εσεις τι φαση; 

Εδω υπερηχοι δε γίνονται γενικα... Οποτε κανονίσεις με το γιατρο σου... Βεβαια αν υπάρχει ανάγκη τον παιρνω στο τηλέφωνο κ παμε νοσοκομειο για υπερηχο. Αλλα κατόπιν συνεννοησεως... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Μηπως πρεπει να κανεις ανανεωση οταν μπαινεις στη σελίδα; Τραβηγμα της οθονης προς τα κατω... Για δοκιμασε το... 

Εδω υπερηχοι δε γίνονται γενικα... Οποτε κανονίσεις με το γιατρο σου... Βεβαια αν υπάρχει ανάγκη τον παιρνω στο τηλέφωνο κ παμε νοσοκομειο για υπερηχο. Αλλα κατόπιν συνεννοησεως... 

Εχω κάνει αγάπη και παλι μου το κάνει αυτό το κανει για ενα μισαωρο δεν μπορω να δω τι λέτε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Εχω κάνει αγάπη και παλι μου το κάνει αυτό το κανει για ενα μισαωρο δεν μπορω να δω τι λέτε

Κατι το καβαλησε φαίνεται τοτε... Θα του περασει πιστευω... Ισως να έκανες κ μια επανεκκίνηση... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Μηπως πρεπει να κανεις ανανεωση οταν μπαινεις στη σελίδα; Τραβηγμα της οθονης προς τα κατω... Για δοκιμασε το... 

Εδω υπερηχοι δε γίνονται γενικα... Οποτε κανονίσεις με το γιατρο σου... Βεβαια αν υπάρχει ανάγκη τον παιρνω στο τηλέφωνο κ παμε νοσοκομειο για υπερηχο. Αλλα κατόπιν συνεννοησεως... 

καταλαβα... εδω εχει ιδιωτες που πας οποτε θες... εχει κ στο νοσοκομειο που πλεον τα πρωινα εχει τις επισκεψεις στο γυναικολογικο τμήμα ο γυναικολογος κ εξεταζει κ κοπελες που έκλεισαν ραντεβου... οσες θελουν να πανε στο ακυρο ετσι απλα για να δουν το μπεμπε η θελουν να ναι πιο ήσυχα (το πρωι οσο να ναι εχει πολλη κίνηση) πανε τριτη κ πεμπτη απογευμα! 

χωρις ραντεβου κ χωρις να πληρώσεις κατι

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

@tsilona. Προσπαθείς για τικερακι αλλά δεν τα καταφερνεις; πρέπει να το μετατρέψεις σε URL

Πρώτον πως το κανω URL κ 2ον κ βασικότερον, που σκ@τα το βάζω; δε βρίσκω την υπογραφή που λενε


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

καταλαβα... εδω εχει ιδιωτες που πας οποτε θες... εχει κ στο νοσοκομειο που πλεον τα πρωινα εχει τις επισκεψεις στο γυναικολογικο τμήμα ο γυναικολογος κ εξεταζει κ κοπελες που έκλεισαν ραντεβου... οσες θελουν να πανε στο ακυρο ετσι απλα για να δουν το μπεμπε η θελουν να ναι πιο ήσυχα (το πρωι οσο να ναι εχει πολλη κίνηση) πανε τριτη κ πεμπτη απογευμα! 

χωρις ραντεβου κ χωρις να πληρώσεις κατι

Τέλειο!! Εγώ δεν έχω ιδέα τι παίζει με τα δημόσια στην Αθήνα. Δεν ξέρω δηλαδή αν έτσι μου'ρθει να πάω να δω το μωρό αν στο δημόσιο μου κάνουν υπέρηχο. Στο ιδιωτικό που ειμαι εγώ πας όποτε θες αλλά και πάλι ειδοποιούν τον γιατρό ότι πήγες σε τρελάνουν στην ερώτηση τι έχεις και πήγες και φυσικά σκας και 60€ καθημερινές πρωινά και 105 Κυριακές αργίες και άλλες ώρες.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

 

γτ καλε; εσεις τι φαση; 

Εμείς εδώ κλαφτα Χαράλαμπε. Αχαχαχα.. Πας το πρωί με ραντεβού κ το απόγευμα πας στη γυναικολογικο μαιευτική κλινική όπου πρέπει να περιμένεις τον εφημερεύοντα γυναικολόγο να ρθει. Αν είναι σε τοκετό περιμένεις...οκ λογικό.. Αλλά δεν είναι τόσο εύκολο όσο το λες εσύ ότι γίνεται σε σας


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Τέλειο!! Εγώ δεν έχω ιδέα τι παίζει με τα δημόσια στην Αθήνα. Δεν ξέρω δηλαδή αν έτσι μου'ρθει να πάω να δω το μωρό αν στο δημόσιο μου κάνουν υπέρηχο. Στο ιδιωτικό που ειμαι εγώ πας όποτε θες αλλά και πάλι ειδοποιούν τον γιατρό ότι πήγες σε τρελάνουν στην ερώτηση τι έχεις και πήγες και φυσικά σκας και 60€ καθημερινές πρωινά και 105 Κυριακές αργίες και άλλες ώρες.

στον ιδιωτη σκαω 50ε σε καθε υπερηχο στο νοσοκομειο μπορω να πηγαινω κ καθε βδομαδα κ να κανω υπερηχο δεν ρωτα κανενας γτ πηγες κλπ χαχαχ κ είναι δωρεάν 

Just now, tsilona είπε:

Εμείς εδώ κλαφτα Χαράλαμπε. Αχαχαχα.. Πας το πρωί με ραντεβού κ το απόγευμα πας στη γυναικολογικο μαιευτική κλινική όπου πρέπει να περιμένεις τον εφημερεύοντα γυναικολόγο να ρθει. Αν είναι σε τοκετό περιμένεις...οκ λογικό.. Αλλά δεν είναι τόσο εύκολο όσο το λες εσύ ότι γίνεται σε σας

μα γιαυτο δεν παω πια πρωι γτ πρωι ισως εχει καμια γεννα κλπ όποτε προτιμω βραδυ :)

Just now, tsilona είπε:

Πρώτον πως το κανω URL κ 2ον κ βασικότερον, που σκ@τα το βάζω; δε βρίσκω την υπογραφή που λενε

λοιπον θα πας στα τικερακια εγκυμοσυνης θα βαλεις ημερομηνιες κλπ... σε καθοδηγει κ το ίδιο 

οταν το ετοιμασεις

τελειως... θα σου εχει απο κατω καποιες επιλογες

θα επιλεξεις image URL

θα σου βγαλει ενα συνδεσμο θα πας κανω κ θα καμεις αντιγραφή... στον συνδεσμο... 

μετα θα ερθεις εδω... θα πας στο προφιλ σου

ρυθμίσεις λογαριασμου... 

πανω παω θα λεει settings area

πατας εκει κ πιο κατω σου εχει ρυθμισεις... θα πας ελει που λεει υπογραφηη 

θα μπεις μεσα θα πατησεις εκει που λεει προσθηκη επιπροσθετου υλικού κ θα επιλεξεις εκει που λεει URL το δευτερο δλδ θα καμεις επικόλληση και θα ανεβασεις τον σύνδεσμο 

ελπιζω να βοηθησα ειναι ευκολο


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Πρώτον πως το κανω URL κ 2ον κ βασικότερον, που σκ@τα το βάζω; δε βρίσκω την υπογραφή που λενε

Πας στις 3 οριζόντιες γραμμές που λογικά έχεις πάνω δεξιά

Πατάς προφιλ

Ρυθμίσεις λογαριασμού

Settings area

Υπογραφή

Το κάνεις επικόλληση

Το μετατρεπεις κι εκει σε URL


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

εντομεταξυ αυτο το κείμενο το χα γραψει πρωτη φορα για να βοηθησω την φαρμακοτριφτενα να βαλεο τικερακι κ απο τοτε το κανω αντιγραφή όποτε χρειαστεί να βοηθησω καποια κοπελα χαχαχ φαρμακοτριφτενα θυμάσαι;;;;; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

στον ιδιωτη σκαω 50ε σε καθε υπερηχο στο νοσοκομειο μπορω να πηγαινω κ καθε βδομαδα κ να κανω υπερηχο δεν ρωτα κανενας γτ πηγες κλπ χαχαχ κ είναι δωρεάν 

Πω πω τυχερηηη κάθε βδομάδα εκεί θα ήμουν ρε συ..

Just now, marioula1234 είπε:

εντομεταξυ αυτο το κείμενο το χα γραψει πρωτη φορα για να βοηθησω την φαρμακοτριφτενα να βαλεο τικερακι κ απο τοτε το κανω αντιγραφή όποτε χρειαστεί να βοηθησω καποια κοπελα χαχαχ φαρμακοτριφτενα θυμάσαι;;;;; 

Χαχα αντιγραφή δεν το έκανα Αλλά τα θυμάμαι όπως μου τα είχες γράψει

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...